صفحه اصلی > سایر مقالات : آرایش شب یلدا + انواع طراحی ناخن و مدل موی یلدایی

آرایش شب یلدا + انواع طراحی ناخن و مدل موی یلدایی

آرایش شب یلدا

از همهمه و سراسیمگی روزهای پایانی فصل پاییز که به تکاپوی ما برای فراهم آوردن مقدمات جشن طولانی‌ترین شب سال می‌گذرد -از خرید آجیل، هندوانه و انار شب یلدا تا این پاساژ و آن پاساژ رفتن و گشتن بین وبسایت‌ها و صفحات اینستاگرامی برای خرید لباس‌ مناسب شب یلدا- که بگذریم، هیچ چیز از سخن گفتن از آرایش شب یلدا خوش‌تر نیست!

شب‌نشینی شب یلدا در کنار خانواده، دوستان و همکاران، در فراموش‌نشدنی‌ترین جشن سرخ و سبز سال، برای همه‌مان لحظات خاطره‌انگیزی به همراه دارد که دلمان می‌خواهد آن‌ها را در قاب دوربین‌ها ثبت و ماندگار کنیم. برای همین ظاهری متفاوت، جذاب و تماشایی متناسب با تم جشن یلدا، همان چیزی است که در روزهای پیش از فرارسیدن جشن به دنبالش هستیم؛ این شما و این هم انواع میکاپ شب یلدا در کنار مدل‌های متفاوت طراحی ناخن و مدل موی شب یلدا.

انواع آرایش شب یلدا

در این مقاله از لیامگ، تصاویری از آرایش شب یلدا را از وبسایت‌ها و صفحات اینستاگرامی مختلف برایتان گردهم آورده‌ایم تا بتوانید برای حضور در جشن بلندترین شب سال، از آن‌ها ایده بگیرید. اگر خودتان خیلی دست به قلم نیستید، می‌توانید به کمک مقاله «۴۰ ترفند آرایشی جالب | از خط چشم تا خط لب» روی مهارت‌های‌تان کار کنید یا به یک آرایشگر مجرب مراجعه کنید.

میکاپ شب یلدا برای چشم

در زیر می‌توانید تعدادی از انواع نمونه‌ میکاپ شب یلدا برای چشم را جهت تکمیل آرایش شب یلدا ببینید و خودتان را برای جشن شب چله امسال آماده کنید:

میکاپ شب یلدا برای چشممیکاپ شب یلدا برای چشممیکاپ شب یلدا برای چشممیکاپ شب یلدا برای چشم

میکاپ شب یلدا برای لب

در زیر می‌توانید تعدادی از انواع نمونه‌ میکاپ شب یلدا برای لب را جهت تکمیل میکاپ شب یلدا ببینید و خودتان را برای جشن شب یلدای امسال آماده کنید:

میکاپ شب یلدا برای لبمیکاپ شب یلدا برای لبمیکاپ شب یلدا برای لبمیکاپ شب یلدا برای لب

انواع طراحی ناخن شب یلدا

در ادامه این مقاله از لیامگ، تصاویری از طراحی ناخن شب یلدا را از وبسایت‌ها و صفحات اینستاگرامی مختلف برایتان گردهم آورده‌ایم تا بتوانید برای حضور در جشن بلندترین شب سال، از آن‌ها ایده بگیرید. جدای از این می‌توانید با مطالعه مقاله «از سیر تا پیاز آرایش روزانه و فراتر از آن!» روی مهارت‌های‌ صورت‌آرایی‌تان کار کنید تا برای سایر روزها، یک آرایش روزانه جذاب برای خودتان داشته باشید.

لاک ناخن هندوانه‌ای شب یلدا

در زیر می‌توانید تعدادی از انواع نمونه لاک ناخن هندوانه‌ای شب یلدا را جهت تکمیل آرایش شب یلدا ببینید و خودتان را برای جشن شب چله امسال آماده کنید:

لاک ناخن هندوانه‌ای شب یلدالاک ناخن هندوانه‌ای شب یلدالاک ناخن هندوانه‌ای شب یلدالاک ناخن هندوانه‌ای شب یلدالاک ناخن هندوانه‌ای شب یلدالاک ناخن هندوانه‌ای شب یلدالاک ناخن هندوانه‌ای شب یلدالاک ناخن هندوانه‌ای شب یلدالاک ناخن هندوانه‌ای شب یلدالاک ناخن هندوانه‌ای شب یلدا

لاک ناخن اناری شب یلدا

در زیر می‌توانید تعدادی از انواع نمونه‌ لاک ناخن اناری شب یلدا را جهت تکمیل میکاپ شب یلدا ببینید و خودتان را برای جشن شب یلدای امسال آماده کنید:

لاک ناخن اناری شب یلدالاک ناخن اناری شب یلدالاک ناخن اناری شب یلدالاک ناخن اناری شب یلدالاک ناخن اناری شب یلدا

انواع مدل مو شب یلدا

در بخش پایانی این مقاله از لیامگ، تصاویری از انواع مدل مو شب یلدا را از وبسایت‌ها و صفحات اینستاگرامی مختلف برایتان گردهم آورده‌ایم تا بتوانید برای حضور در جشن بلندترین شب سال، از آن‌ها ایده بگیرید. جدای از این می‌توانید با مطالعه مقاله «۵۰ مدل مو ساده دخترانه در کمتر از ده دقیقه!» با انواع مدل‌های مو آشنا شوید تا برای سایر روزها نیز با یک مدل موی جذاب دیده شوید.

انواع مدل مو شب یلداانواع مدل مو شب یلداانواع مدل مو شب یلداانواع مدل مو شب یلداانواع مدل مو شب یلداانواع مدل مو شب یلدا

شاهنامه بخوانید و فال حافظ بگیرید!

در این شب دوست‌داشتنی که در کنار عزیزان‌تان هستید و لحظات خاطره‌انگیزی را در کنار یکدیگر رقم می‌زنید، سنت‌های قدیمی را فراموش نکنید و در کنار سفره زیبایی که چیده‌اید و ظاهر آراسته‌ای که برای خودتان برگزیده‌اید، سراغی هم از فال حافظ و شاهنامه فردوسی بگیرید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم
۵/۵ - (۱ امتیاز)
حامد مقتدایی

دیدگاهتان را بنویسید