صفحه اصلی > مد و زندگی : آرایش زمستانی و ترفندهایی برای زیبایی

آرایش زمستانی و ترفندهایی برای زیبایی

آرایش زمستانی

با وجود هوای سردی که همین نزدیکی‌هاست و روز به روز هم دارد به ما نزدیک‌تر می‌شود، باید کم‌کم به فکر ایجاد تغییری در ظاهرمان باشیم: منظورمان آرایش زمستانی است. درحالی‌که بهار و تابستان همیشه آرایش ساده انجام می‌دادیم، با کاهش دما وقتش است که ظاهری جذاب‌تر برای چهره‌مان در نظر بگیریم. درست مثل لباس پوشیدنمان که در فصول سرد به مراتب زیباتر از فصول گرم است. اگر همه‌گیری ویروس کرونا حفظ آرایش روزانه را برایتان سخت کرده، فصل پیش رو که دیگر تقریباً عموم افراد واکسیناسیون را انجام داده‌اند این امکان را به شما می‌دهد تا آرایشی چشمگیرتر انجام دهید. استفاده از رنگ‌های پرزرق و برق و ماتیک‌های تیره.

منظورمان از چشمگیر به هیچ عنوان قابل پیش‌بینی نیست و آرایش زمستانی امسال به هیچ عنوان این ویژگی را ندارد. مطمئناً، ایده‌های اصلی و اساسی آرایش زمستانی وجود دارد – مثل لب‌های قرمز و خط چشم شفاف‌تر – اما مجموعه‌ای از گزینه‌های غیرمنتظره نیز هست که می‌توانید از آنها بهره ببرید.

معجزه آرایش درست زمانی اتفاق می‌افتد که شما انتخاب‌هایی غیرمنتظره بکنید. تنوع آرایش زمستانی بسیار زیاد است و ما در این مطلب از لیامگ برایتان انواع آرایش زمستانی را آماده کرده‌ایم که دست شما را در انتخاب باز بگذاریم و ایده‌هایی فوق‌العاده جذاب برای آرایش صورت، به شما بدهیم.

آرایش زمستانی | گوشه چشم زمستانی

می‌توانید گوشه چشم خود را با رنگ آبی کم‌رنگ به شکل چشم گربه‌ای، خط چشم بکشید. نه‌تنها باعث روشن شدن چشمانتان می‌شود بلکه به لباسی که می‌خواهید برای زمستان بپوشید نیز خیلی می‌آید. می‌توانید برای حجم دادن به این ظاهر سایه‌ای روی خط چشم خود بکشید.

گوشه چشم زمستانی
گوشه چشم زمستانی

آرایش زمستانی | خط چشم ملایم

وقتی صحبت از ترندهای آرایش چشم می‌شود، سال ۲۰۲۱ بیشتر روی ظرافت بال‌های خط چشم می‌ایستد. یکی از بهترین ترندها این است که در ادامه خط چشم مشکی و کلاسیکی که می‌کشید از رنگ قهوه‌ای استفاده کنید. نه‌تنها باعث نرم‌تر شدن می‌شود بلکه گرمایی به آن اضافه می‌کند که مناسب همین موقع از سال است. می‌توانید از خط چشمی به رنگ بنفش کم‌رنگ نیز استفاده کنید تا گرمای بیشتری به ظاهرتان بدهد.

خط چشم ملایم
خط چشم ملایم

برای اینکه آرایش بی‌عیب‌ونقصی داشته باشید، می‌توانید از کانسیلر تراست پیش از زیرسازی و پس از استفاده از کرم پودر استفاده کنید. با مصرف این محصول، پُف، گودی، سیاهی و تیرگی دور چشم‌تان را از نظرها پنهان می‌کنید. کانسیلر را به صورت مثلثی یا نقطه‌ای زیر چشم بزنید و با ضربات انگشت حلقه یا براش آرایشی آن را پخش کنید.


تنها یک کلیک تا داشتن یک آرایش چشم بی‌نقص فاصله دارید.

کانسیلرهای تراست

آرایش زمستانی | شیمر طلایی

درحالی‌که غریزه شما ممکن است بگوید در فصل زمستان سراغ رنگ‌های سردتر بروید، استفاده از سایه طلایی یادآور زیباتری برای روزهای آفتابی‌ای است که در راه است. رژ گونه هلویی، هایلایتر صورتی و ماتیک مات صورتی می‌تواند این آرایش صورت را به شکلی بسیار زیبا، تکمیل کند.

سایه طلایی
سایه طلایی

آرایش زمستانی | گونه صورتی

اگر گونه شما به صورت طبیعی در فصل زمستان قرمز می‌شود، می‌توانید سراغ رژ گونه صورتی بروید تا از این ویژگی ذاتی خود به بهترین نحو استفاده کنید. ترفند بسیار فوق‌العاده برای داشتن گونه‌ای سرد و زیبا استفاده از سایه صورتی است.

گونه صورتی
گونه صورتی

آرایش زمستانی | اسموکی کلاسیک

هیچ‌چیز بهتر از چشم خمار کلاسیک با سویی شرت های زمستانی ست نمی‌شود. سایه‌های شیمر روی پلک نه زیر چشم، متمرکز است و باعث می‌شود تا همه چیز مدرن و در عین حال مینیمال به نظر برسد. این همان چیزی است که باید در فصل زمستان دنبالش باشید.

اسموکی کلاسیک
اسموکی کلاسیک

آرایش زمستانی | چشمان دو رنگ

چرا از یک رنگ برای سایه چشم استفاده کنید وقتی دو رنگ زیباتر است؟ برای داشتن آرایش زمستانی حیرت‌انگیز، اول از یک رنگ سایه چشم استفاده کنید (سبز مثلاً) تا خطوط داخلی و گوشه چشم را بکشید. بعد از سایه دوم روی کل پلک خود استفاده کنید.

چشمان دو رنگ
چشمان دو رنگ

آرایش زمستانی | گونه مرجانی

دلتان برای شب‌های تابستان تنگ شده است؟ می‌توانید با استفاده از لب‌هایی به رنگ مرجان گرمای تابستان را برگردانید. برای زیباتر شدن ظاهرتان می‌توانید از رنگ هلویی برای گونه‌های خود نیز استفاده کنید.

گونه مرجانی
گونه مرجانی

آرایش زمستانی | سایه آبی

برای فصل زمستان یکی از راه‌هایی که دارید، استفاده از سایه چشم آبی است که احتمالاً وقتی سن کمتری داشتید، سراغش می‌رفتید. می‌توانید از یک سایه چشم آبی کم‌رنگ روی پلک استفاده کنید و خط چشم خود را با رنگ آبی تیره بکشید. مات نگه داشتن رنگ‌ها باعث می‌شود این آرایش وقتی روی صورتتان قرار می‌گیرد، زیباتر به نظر برسد.

سایه آبی
سایه آبی

اگر مشتاق هستید با با ترفندهای آرایش پاییزی آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید.

آرایش پاییزی

آرایش پاییزی و ترفندهای آن

فصل به فصل روش‌های تازه‌ای برای آرایش صورت معرفی می‌شود. در این مطلب شما را با انواع روش‌های آرایش پاییزی آشنا خواهیم کرد.


آرایش زمستانی | خط چشم بچه گربه

چیزی که میکاپ آرتیست‌ها به آن چشم بچه گربه میگویند – ورژن ظریف‌تر چشم گربه‌ای کلاسیک است که باید با استفاده از خط چشم به این ظاهر برسید. خطوط چشم کوچک‌تر به تازگی ترند شده‌اند چرا که انجام آن بسیار ساده‌تر است. بیشتر افراد دنبال این هستند که وقتی از خط چشم استفاده می‌کنند دقیق‌تر و تمیزتر دربیاید و از آنجایی که خط چشم بچه گربه، نیاز به خط چشم کمتری دارد راحت‌تر و تمیزتر می‌توان آن را انجام داد. تکنیک آن بسیار ساده است به خصوص اگر پیش از این بلد باشید چگونه خط چشم گربه‌ای بکشید. تفاوت اصلی آن این است که شما خط چشم خود را از مرکز چشم شروع می‌کنید به جای این که کل چشم را دربرگیرید. سپس خطی که می‌کشید باید نازک و کوتاه باشد.

خط چشم بچه گربه
خط چشم بچه گربه

آرایش زمستانی | بال بزرگ

از طرف دیگر، مراسم‌های مهم نیازمند بال‌های برجسته برای چشم است. تمام کاری که لازم است بکنید این است که یک خط چشم مشکلی بردارید و کمی صبور باشید. به‌آرامی آن را حرکت دهید و کل چشمانتان را خط چشم بکشید و سپس آن را کمی طولانی‌تر بکنید. اگر در این مسیر اشتباهی هم انجام دادید، نگران نشوید، می‌توانید از میسلار واتر برای پاک کردن اشتباهاتتان استفاده کنید.

بال بزرگ
بال بزرگ

آرایش زمستانی | قرمز کلاسیک

لب قرمز کلاسیک در تمام مهمانی‌ها می‌تواند بهترین گزینه باشد. وقتی می‌خواهید برای فصل زمستان آرایش کنید و قرار است از آرایش غلیظ نترسید، می‌توانید سراغ این رنگ بروید. ماتیک خود را به گونه‌ای استفاده کنید به‌خوبی رنگ قرمز خود را نشان دهد و به هیچ عنوان از پررنگ شدن نترسید.

قرمز کلاسیک
قرمز کلاسیک

آرایش زمستانی | اسموکی بنفش

با سایه چشم آبی قطعاً زیبا می‌شود و رنگ بنفش نیز می‌تواند ترند بسیار خوبی برای فصل زمستان باشد. شما می‌توانید از رنگ بنفش برای خمار کردن چشم خود نیز به‌خوبی استفاده کنید. اگر نگران این هستید که سایه چشمتان تیره شود، می‌توانید از شیمر مرواریدی یا نقره‌ای برای گوشه چشم خود استفاده کنید.

 اسموکی بنفش
اسموکی بنفش

آرایش زمستانی | رنگ غروب

برای داشتن آرایش زمستانی طبیعی‌تر، می‌توانید سراغ رنگ‌هایی بروید که در طبیعت وجود دارد. کمی سایه برنزی و استفاده از برق لب می‌تواند تمام کاری باشد که شما برای پیدا کردن ظاهری فوق‌العاده به آن نیاز دارید.

رنگ غروب
رنگ غروب

تا داشتن پوستی یکدست و زیبا تنها یک کلیک فاصله دارید.


سردی هوا را با آرایش زیبای خود به گرما بدل کنید!

در این مطلب از لیامگ به ارائه ایده‌هایی برای آرایش پاییزی پرداختیم. نکته مهم در انجام هرکدام از این ترندهای آرایشی، این است که به هیچ عنوان از تغییر و امتحان چیزهای جدید نترسید. ترس، مانع پیدا کردن آرایشی است که مناسب صورت شماست. به این فکر کنید که شاید تاکنون اشتباه می‌رفتید و این آرایش روزانه و معمولی که همواره انجام می‌دهید، قرار نیست راه به جایی ببرند. از همین حالا دست به کار شوید و سردی هوا را برای خودتان با آرایش زمستانی زیبا بدل به چیزی حیرت‌انگیز کنید.

محصولات آرایش زمستانی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. برای خرید محصولات آرایش زمستانی می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی لیاتیم اقدام کرده و از محصولات ما دیدن کنید. همچنین می‌توانید برای انجام مراقبت‌های مهم و ضروری پوستی خود نیز سری به محصولات مراقبت از پوست ما بزنید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم
۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید