صفحه اصلی > محصولات مراقبتی : بادی میلک راه حلی برای جوان‌سازی پوست!

بادی میلک راه حلی برای جوان‌سازی پوست!

بادی میلک

وقتی از پوست حرف می‌زنیم چه تصویری در ذهن شما شکل می‌گیرد؟ منظورمان پوست بدن است. پوست ما انسان‌ها و احتمالاً تمام موجودات، درست مثل یک مانع عمل می‌کند. مانعی در برابر عوامل مخرب و مهاجم خارجی. به‌هرحال ما در طول روز در برابر خطرات و آسیب‌ها و بیماری‌های زیادی قرار می‌گیریم. اما این موضوع به هیچ عنوان جای نگرانی ندارد. چون بزرگ‌ترین اندام ما به کمکمان خواهد آمد؛ پوست. اما آیا این به این معناست که ما هیچ وظیفه‌ای در برابر آن نداریم؟ قطعاً نه! همان‌طور که پوست از ما محافظت می‌کند ما هم باید مراقبش باشیم. در این میان پوست به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شود. هرکدام از انواع پوست بر اساس ویژگی‌هایی که دارند دسته‌بندی شده‌اند و گاهی برای مراقبت از آنها باید راهکارهای مختلفی را امتحان کرد. محصولات بسیار زیادی هم روزانه وارد بازار می‌شوند که با هدف مراقبت از پوست تولید شده‌اند. بادی میلک یکی از آن محصولاتی است که داریم درباره آن حرف می‌زنیم.

احتمالاً در برخی فیلم‌ها دیده باشید که افراد متمول داخل وانی پر از شیر حمام می‌کنند. این روزها همان وان پر از شیر را داخل یک بطری ریخته‌اند و می‌فروشند. کلی ماده مؤثره و مغذی داخل این این محصول وجود دارد که هدف آن مراقبت از پوست شما به بهترین شکل ممکن است. در این مطلب از لیامگ قرار است هر آن چیزی که درباره بادی میلک میدانیم برایتان بنویسیم. همراهمان باشید.

بادی میلک چیست؟

این محصول در دسته محصولات مراقبت از پوست به شمار می‌رود که شباهت بسیار زیادی به لوسیون بدن دارد. تفاوت آن با لوسیون بدن در این است که میزان چربی کمتری دارد و آبرسانی آن بیشتر است. درنتیجه شما با ترکیب به مراتب سبک‌تر روبرو هستید که برای پوست خشک یا حتی پوست خیلی خشک کاملاً مناسب است. بافت نرم و سبک بادی میلک به جذب سریع‌تر آن کمک می‌کند. کافی است پوست خشکی داشته باشید و از این محصول استفاده کنید، آن‌وقت خواهید دید که چقدر سریع جذب پوست شما می‌شود و ظرف مدت‌زمان کوتاهی باعث نرم شدن پوست شما خواهد شد.

بیشتر ترکیبات مؤثره بادی میلک را عصاره‌های گیاهی طبیعی تشکیل می‌دهند. این را گفتیم که یک وقت خیال نکنید لزوماً مواد مؤثره شیر در آن به کار رفته است. در این محصول علاوه بر آب، انواع ویتامین‌های آ، ای و د وجود دارد. ویتامین آ و د را احتمالاً خودتان بهتر بشناسید که چقدر برای پوست، بازسازی آن و همچنین از بین بردن چین و چروک مناسب است. ویتامین ای هم نقش جوان‌سازی پوست و محافظت از آن در برابر آسیب‌های مضر اشعه خورشید را دارد. به طور کلی همین را بگوییم که بادی میلک مساوی است با پوستی نرم و شفاف.

تفاوت بادی میلک با کره بدن یا دیگر محصولات مراقبت از پوست

کره بدن، کرم مرطوب‌کننده، لوسیون‌ها و همچنین بادی میلک از جمله محصولاتی است که به طور خاص برای مراقبت از پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. هدف مجموعه‌این محصولات آبرسانی و همچنین نرمی پوست شماست. فرق آنها در میزان آب و چربی به کار رفته در ساختارشان است.

کره بدن:

کره بدن را می‌شود ترکیبی غنی از روغن گیاهی و مقدار بسیار کمی آب در نظر گرفت. بافتی سنگین و ضخیم دارد و بیشتر مناسب مراقبت از پوست خشک در برابر از دست دادن رطوبت است.

کره بدن
کره بدن

کرم مرطوب‌کننده:

درصد چربی این محصول نسبت به کره بدن کمتر است و در عین حال مقدار آب بیشتری دارد. بیشتر از این محصول برای مراقبت از پوست معمولی و خشک استفاده می‌شود.

کرم مرطوب کننده
کرم مرطوب کننده

لوسیون:

چربی لوسیون‌ها کمتر از کرم مرطوب‌کننده است. درنتیجه احتمالاً خیلی سخت نیست که بدانید مقدار آب و آب‌رسان بودن این محصول بیشتر است. درنتیجه بیشترین کاربرد لوسیون برای پوست‌های چرب است که به جای چربی نیاز به آبرسانی بیشتری دارند.

لوسیون بدن
لوسیون بدن

بادی میلک:

نسبت چربی خیلی کم و آب بسیار زیاد. تقریباً چربی این محصول از دیگر محصولاتی که گفتیم کمتر است و مقدار آب آن بیشتر از آنجایی که به سرعت نیز جذب پوست می‌شود، برای پوست خشک یا خیلی خشک کاملاً مناسب است.

بادی میلک
بادی میلک

نکته‌ای حیرت‌انگیز

فرض کنیم پوست شما خشک است و دارد کلافه‌تان می‌کند. بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که اول از همه از بادی میلک استفاده کنید. بعد از این که جذب پوستتان شد از کره بدن روی بدن خود استفاده کنید. این‌طوری هم پوست خود را به خوبی آبرسانی کرده‌اید و هم جلوی از دست رفتن رطوبت را می‌گیرید. خصوصاً در فصل سرما که هستیم این نکته و ترفند می‌تواند بسیار کارآمد باشد.


پس از استفاده از بادی میلک، استفاده از یک بادی اسپلش مناسب، پوستتان را خوشبو و باطراوت می‌کند. اگر مشتاق هستید که در مورد بادی اسپلش بیشتر اطلاعات کسب کید، مقاله زیر را از دست ندهید.

بادی اسپلش

راهنمای جامع انتخاب بادی میست؛ کدام بادی میست برای من مناسب است؟

همه دوست دارند بوی خوشایندی بدهند اما گرانی عطر و ادکلن کار را کمی سخت می‌کند. راه‌حل جایگزین آن، استفاده از بادی میست است.


مزایای استفاده از بادی میلک

خب، تا اینجای کار احتمالاً خودتان متوجه مزایای بی‌نظیر استفاده از این محصول شده‌اید. اما به طور مفصل و موردی قرار است این مزایا را برایتان بنویسیم که بیشتر از قبل بدانید با چه محصول درجه یکی روبرو هستید:

 • این محصول خاصیت نرم‌کنندگی پوست دارد.
 • با استفاده از این محصول خیالتان از بابت پیری پوست راحت باشد چرا که بادی میلک استاد جوان‌سازی پوست شماست.
 • مواد مؤثره به کار رفته در این محصول مناسب برای تغذیه پوست خشک شماست و می‌توانید از آن برای بهبود وضعیت پوستتان استفاده کنید.
 • میزان آب بسیار زیادی که دارد آن را به محصولی مناسب برای آبرسانی عمیق پوست تبدیل می‌کند.
 • اگر پوست چربی دارید نگران تولید بیش از حد سبوم نباشید چرا که بادی میلک توان کنترل و به تعادل رساندن میزان چربی پوست شما را دارد.
 • با استفاده از این محصول با التهابات پوستی خود خداحافظی کنید.
 • پیری پوست به همراه خود چین و چروک‌های پوست را می‌آورد. استفاده از این محصول یعنی دیگر خبری از چین و چروک نخواهد بود.
 • اگر از خشکی و زبری پوستتان خصوصاً در فصل سرما رنج می‌برید، چاره کارتان بادی میلک است.
 • اسیدهای چرب برای پوست حکم ضرورت را دارند. بادی میلک آنها را برای پوست شما تأمین می‌کند.
 • استفاده از مرطوب‌کننده‌های شیمیایی ممکن است باعث مرطوب شدن پوستتان شود اما می‌تواند در دراز مدت به آن آسیب برساند. این محصول مرطوب‌کننده طبیعی پوست شماست.
 • اگر به‌تازگی زایمان کرده‌اید و نگران ترک‌های ایجاد شده بر روی پوست خود هستید، باید بگوییم که درمان این ترک‌ها، استفاده از بادی میلک است.
مزایای استفاده از بادی میلک
مزایای استفاده از بادی میلک

نحوه استفاده از بادی میلک

بعد از حمام، پوست بدنتان را خشک کنید و بعد مقداری از بادی میلک را روی تمام بدن خود به خصوص نواحی خشک، خشن و زبر آن بمالید. بعد از آن شروع به ماساژ دادن آن نواحی کنید تا به خوبی جذب پوست شود. استفاده مستمر و مداوم از این محصول به شما کمک می‌کند تا پوستتان رطوبتی دائمی را تجربه کند. در عین حال جلوی خشکی پوستتان را خواهد گرفت. استفاده یک دوره از بادی میلک به شما معجزه‌ای را نشان خواهد داد که امکان ندارد از آن دست بکشید و دیگر سراغش نروید.

به خاطر داشته باشید استفاده نادرست از بادی میلک می‌تواند نتایج ضعیفی به بار بیاورد. درواقع استفاده از این محصول همان‌طور که مشاهده کردید بسیار ساده است.

نکته مهم در استفاده این است که حتماً در زمان‌های منظم و مشخص از آن استفاده کنید. بهتر است ۳ تا ۵ دقیقه بعد از حمام مورد استفاده قرار گیرد. هوای داغ داخل حمام باعث باز شدن منافذ پوست شما می‌شود و بهترین وقت برای جذب بادی میلک به داخل پوستتان خواهد بود.

روتین شبانه استفاده از بادی میلک

پیش از این که به خواب بروید باید یک بادی میلک بدون بو یا مرطوب‌کننده را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید. بوی زیاد می‌تواند باعث تحریک و التهاب پوست شما شود. بادی میلک بدون بو به مراتب سالم‌تر و بهتر است. پس توصیه می‌کنیم که به‌شدت روی استفاده از این محصول آن هم نوع بدون رایحه و بوی آن تمرکز کنید. این‌طوری به جای آسیب رساندن به پوست خود می‌توانید آن را با مجموعه‌ای ویژگی‌های خوب و مواد مغذی تغذیه کنید.

روتین شبانه استفاده از بادی میلک
روتین شبانه استفاده از بادی میلک

بادی میلک؛ معجزه‌ای از دیرباز تاکنون!

در این مطلب از لیامگ به بررسی محصولی پرداختیم که شاید تاکنون خیلی درباره آن صحبت نشده و اطلاعات زیادی را نمی‌توانید جایی از آن بخوانید. بادی میلک، محصولی مناسب برای آبرسانی پوست و جوان‌سازی آن است که بسته به نوع پوستی که دارید می‌توانید از آن بهره ببرید. نحوه استفاده از این محصول و همچنین مزایای استفاده از آن را برایتان به طور دقیق و شفاف توضیح دادیم که ابهاماتی اگر در ذهنتان ایجاد شده، از بین برود. برای خرید بادی میلک توصیه ما به شما جستجوی اینترنتی و پیدا کردن انواع و اقسام محصولاتی است که برندهای مختلف تولید می‌کنند. این‌طوری امکان مقایسه برایتان میسر خواهد بود و می‌توانید به خوبی از میان چند مدل مختلف تصمیم‌گیری کنید و خریدی هوشمندانه را تجربه کنید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم
۴.۴/۵ - (۷ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید