صفحه اصلی > مد و زندگی : ۲۱ ترند پرطرفدار مدل موی آبشاری ۲۰۲۳

۲۱ ترند پرطرفدار مدل موی آبشاری ۲۰۲۳

مدل موی آبشاری 2023

تغییرات کوچک در زندگی حتی به‌اندازه تغییر رنگ یا مدل مو، می‌تواند امید به زندگی را در شما چند برابر و روحیه شما را تقویت کند. بد نیست که سعی کنید با همین تغییر‌ات کوچک، دوباره رنگ و امید را به زندگی بازگردانید. موهای شما در همه حالت زیباست. اما تا حالا به فکر تنوع موقت آن بوده‌اید؟ شما می‌توانید با یادگرفتن بافت مو، هر روز موهای خود را به یک مدل جدید تغییر دهید هم خود و هم دیگران و از زیبایی آن لذت ببرید. ما ۲۱ مدل بافت ترند روز دنیا را با عنوان مدل موی آبشاری ۲۰۲۳ در این مقاله به شما معرفی کرده‌ایم. یاد گرفتن این مدل موها شما را از هزینه‌های سرسام‌آور آرایشگاه‌ها راحت می‌کند.

۲۲ مدل موی آبشاری ساده که باید در سال ۲۰۲۳ امتحان کنید

اگر می‌خواهید یاد بگیرید که چگونه مدل موی آبشاری حرفه‌ای را روی موهای خود پیاده کنید تا انتها همراه ما باشید. در ادامه تحت عنوان یک آموزش خانگی، ۲۱ مدل موی آبشاری شیک را که باید لااقل یکبار امتحان کنید، خواهید دید. اگرچه ممکن است سخت به نظر برسد، اما امتحان کردن این انواع مدل موی باز دخترانه ۲۰۲۳ بسیار آسان است. می‌توانید به‌سادگی با بافتن موها، آن‌ها را زیباتر کنید.

درست کردن یک مدل موی آبشاری ۲۰۲۳ ساده

اول به سراغ آنچه شما نیاز دارید برویم؛ سنجاق مو و شانه!

حالا روش درست کردن مو را که در ادامه مرحله به مرحله توضیح داده‌ایم دنبال کنید:

  • مقداری از مو را از یک طرف، نزدیک فرق و جلوی سر بردارید. بافت آبشاری از سه قسمت بالا، وسط و پایین تشکیل شده است؛
  • یک مدل بخیه مانند معمولی ببافید و قسمت پایینی را رها کنید؛
  • یک بخش جدید از مو را از بالا بردارید و آن را به بخش بالایی جدید تبدیل کنید؛
  • یک خط دیگر از مو را ببافید؛
  • به تکرار مراحل ۳ و ۴ ادامه دهید تا به‌طرف دیگر سر خود برسید؛
  • بافت را زیر موهایتان سنجاق کنید.

۲۲ مدل موی باز دخترانه ۲۰۲۳

در این قسمت به طور اختصاصی به توضیح هریک از ۲۱ مدل موی آبشاری دخترانه پرداخته‌ایم. این مدل‌ها عبارتند از:

۱. بافت دوتایی نیمه آبشاری

وقتی تجربه کافی برای بافتن یک بافت آبشاری داشتید، چرا با دو تا از آن‌ها یک نوع بافت دیگر را امتحان نکنید! برای این مدل یک آبشار اریب در نیمه پشت ایجاد کنید و سپس بقیه مسیر را به‌صورت اریب ببافید و به سه بخش تقسیم کنید. جذابیت مدل مو در هماهنگی این جزئیات کوچک نهفته است. این یکی از معروف‌ترین مدل موی آبشاری ۲۰۲۳ است.

۲. آبشاری درهم‌تنیده نیمه آپدو

نیمه آپدو از یکی از انواع مدل موی آبشاری ۲۰۲۳ است که طرف‌داران خاص خودش را دارد. از ظاهری معمولی گرفته تا نیمه‌رسمی،همه و همه می‌توانند این مدل مو را امتحان کنند. این سبک از رشته‌های آبشاری آزاد برای درهم‌تنیدگی زیر بافت مو استفاده می‌کند تا نیمه‌آپدویی با ظاهری پیچیده داشته باشد. این امر به طور مثبت به آن برتری نسبت به سایر انواع نیمه‌کاره‌ها می‌دهد.

۳. بافت آبشاری کلاسیک

این مدل همیشه و همیشه مدلی کابردی و پرطرفدار است.

بافت آبشاری کلاسیک

۴. بافت تاج‌دار

این مدل موی باز دخترانه ۲۰۲۳، زیبایی چندبرابری به موهای شما می‌دهد خصوصاً اگر می‌خواهید در جمعی، رسمی و متفاوت به چشم بیایید. هر کسی که این را طراحی کرده است، تحسین کامل آرایشگران و دختران را دارد. این آبشار تاج‌دار مطمئناً به شما احساس ملکه‌ بودن را می‌دهد.

بافت تاج‌دار

۵. بافت دو رنگ با موهایی آبشاری و مواج

این بافت همراه با موهای مواج و آزاد با هایلایتی که دارد حسی متفاوت را به شما و همه اطرافیانتان خواهد داد؛ احساس جذابیت!

بافت دو رنگ با موهایی آبشاری و مواج

۶. بافت مورب

بافتی دو تکه و مورب در بین موهایی دو رنگ قطعا شما را متفاوت خواهد کرد. این مدل مو را می‌توان با یک اکسسوری مانند گلی در کنار موها خاص‌تر از چیزی که هست کرد.

بافت مورب

۷. آبشاری دوطرفه

دو بافت آبشاری در دو طرف سر خود ببافید. دم آن‌ها را بچرخانید تا پیچش‌های جداگانه تشکیل شود. آن‌ها را کمی بالاتر از انتهای موهای خود به هم وصل کنید تا “V” عمیق را تشکیل دهید.

آبشاری دوطرفه

۸. بافت آبشاری نامرتب

بافت آبشاری به‌خودی‌خود ظریف به نظر می‌رسد و می‌توانید آن را با گل‌هایی ظرافت خودش تزئین کنید تا حسی رمانتیک به‌ظاهرتان بیفزایید.

۹. بافت و آبشار

اگر استفاده از انواع اکسسوری مو گزینه دلخواه شما نیست اصلا نگران نباشید. این بافت آبشاری تاجی، خودش اکسسوری خودش است. حتی باوجوداینکه تاج از موهای شما ساخته شده است، برجسته و زیبا به نظر می‌رسد. این یکی از بهترین مدل موی آبشاری ۲۰۲۳ می‌باشد.

۱۰. بافت آبشاری نامرتب

همه به دنبال مدل مویی نامرتب اما در عین حال عالی هستند. بافت آبشاری آشفته یکی ازاین مدل‌ها است. برای هر رویدادی عالی است و در هر نوع لباسی نیز عالی به نظر می‌رسد. این مدل مو یکی از پرطرف‌دارترین مدل موی آبشاری ۲۰۲۳ است.

۱۱. بافت دوتایی آبشاری با تک دم تیغ ماهی

این مدل مو ما را به یاد آبشارهایی می‌اندازد که به یک نهر منتهی می‌شوند؛ همان‌ اندازه خیره‌کننده! دو بافت آبشاری که از پهلوها شروع می‌شود و به خط موی پشت ختم می‌شود ببافید. بافته‌های آبشاری را به هم برسانید و سپس ادامه موها را به‌صورت یک بافت دم ماهی ببافید تا به ظاهری که در تصویر می‌بینید برسید.

۱۲. بافت آبشاری دم ماهی

موهای خود را به‌صورت بافت دم ماهی ببافید. پیچش آبشار جایی است که  به‌جای اینکه به‌سادگی موها را از یک قسمت بافتنی به قسمت دیگر اضافه کنید، به‌اضافه کردن موها از طرفین ادامه دهید.

۱۳. بافته‌های دم ماهی آبشاری دوتایی

این یک مدل موی عالی برای دختران جوان است. موهای خود را از وسط جدا کرده و دو بافت آبشاری از هر طرف ببافید. به‌جای اینکه فقط به یک قسمت از بافت مو اضافه کنید، به قسمت بالا و پایین نیز مو اضافه کنید. هنگامی که به خط موی پشتی رسیدید، بافته‌های آبشاری را با کش مو محکم ببندیدو تکه‌ای از مو را هم هب دور آن بپیچید. باقی‌مانده موهای خود را هم به‌صورت بافت دم ماهی ببافید.

۱۴. بافت بوهو

بافت موهای بوهویی خیره‌کننده هستند و همه، همیشه در مورد آن‌ها صحبت می‌کنند. برای افزودن حس جذابیت بیشتر به آن، بافت‌ها را در دم‌اسبی بلند حالت دهید. اگر صورت کوتاه یا پهنی دارید، یک پوش اضافه کنید تا صورت شما، بلند و باریک به نظر برسد.

۱۵. بافته‌های آبشاری

این مدل موی دخترانه، زیبا به نظر می‌رسد و زمانی که بافته‌های آبشاری را ببندید به‌راحتی به زیبایی چند برابر دست پیدا می‌کنید. مقداری مو را از یک طرف بردارید و به‌صورت آبشاری نیمه تاجی ببافید. هنگامی که به‌طرف دیگر رسیدید، موهای اضافی را در داخل بافت سنجاق کنید تا از دید پنهان شود. قسمت‌هایی را که از بافت آبشاری رها کردید را به بافت‌های جداگانه ببافید. بافت آبشاری را به شکلی منظم آویزان کنید تا شبیه طناب شود.

۱۶. بافت آبشاری کج

این مدل یکی از زیباترین مدل موی آبشاری ۲۰۲۳ است. به نظر می‌رسد این روزها مدل موی کج در اینستاگرام به‌شدت ترند است. این مدل موی آبشاری به‌شدت برای موهای مجعد با لایت، مناسب بوده و بعد جذابی را به موها اضافه می‌کند.

۱۷. قیطان آبشاری فرفری

حالت دادن به بافت آبشاری به‌صورت فر می‌تواند حسی رمانتیکی به آن ببخشد. همچنین به تارهای مو حجم و عمق زیادی خواهد داد. فرها را شل نگه دارید تا آزادانه جریان پیدا کنند و تکان بخورند. این بافت، دخترانه‌ترین مدل موی آبشاری ۲۰۲۳ از نظر آرایشگران نیز می‌باشد.

۱۸. بافت آبشاری کف سر

به‌جای استفاده از اکسسوری، می‌توانید موهای خود را از گوش چپ تا گوش راست به‌صورت بافت تل مانند ببافید تا ظاهری مانند یک هدبند ایجاد کند. این تل سر، باورنکردنی به نظر می‌رسد! برای اینکه هدبند به همان شکل، مرتب به نظر برسد ممکن است کمی تمرین نیاز باشد تا به ایده‌آل خود برسید.

۱۹. بافت آبشار تک‌شاخ

تک‌شاخ‌ها یا یونی‌کورن‌ها، موجوداتی افسانه‌ای هستند و به‌جرئت می‌توان گفت که این مدل مو نیز همینقدر افسانه‌ای به حساب می‌آید. بافت آبشاری با این موهای رنگارنگ زیبا شبیه دم اسب تک‌شاخ خواهد بود. این مدل موی باز دخترانه ۲۰۲۳، به‌شدت بین خانم‌ها طرف‌دار دارد.

۲۰. آبشار آپدو

دستیابی به این مدل بافت کار خیلی سختی نیست و برای میهمانی‌های شبانه گزینه‌ای عالی به حساب می‌آید.

۲۱. بافت آبشاری برجسته

 این یکی از بهترین راه‌ها برای به‌رخ‌کشیدن موهای خود است. های‌لایت‌ها عمق و بعدی منحصربفرد به بافت مو می‌افزایند که کاملاً خیره‌کننده به نظر می‌رسد. این مدل مو معمولاً برای افرادی که در موهای خود لایت و مش دارند مناسب‌تر است.


شامپوهای روزانه سر تراست به نرمی و تقویت موهای شما کمک زیادی خواهند کرد:


تابستانی فشن‌تر از همیشه با مدل موی آبشاری ۲۰۲۳

این مدل موها مناسب تمام خانم‌های با سلیقه‌ای است که دنبال ترند و فشن هستند. جدا از این، بافت مو برای خانم‌هایی با موهای بلند و پرپشت در تابستان گرم از واجبات است! نگه‌داری و رسیدگی به موهای بلند آن هم در تابستان، کار بسیار دشواری است. این بافت‌ها را اگر تمرین کنید، به‌سرعت یاد می‌گیرید و می‌توانید آن‌ها را چه برای خود چه برای دوستان و خانواده انجام دهید. حتی می‌توانید به عنوان یک منبع درآمد در آینده به آن فکر کنید. ما در این مطلب از لیامگ به بررسی ۲۲ مدل موی آبشاری ۲۰۲۳ پرداختیم.

بهتر است قبل از بافت موها، از شامپویی مناسب، نرم کننده مو و روغن مو استفاده کنید تا موها در بهترین حالت خود دیزاین شوند. به همین منظور می‌توانید سری به وبسایت لیاتیم بزنید و با محصولات مراقبتی مو آشنا شوید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم

امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید