صفحه اصلی > مراقبت از مو : حجم دادن به مو با ۳۰ مدل حجم‌دهنده برای موی کم‌پشت

حجم دادن به مو با ۳۰ مدل حجم‌دهنده برای موی کم‌پشت

حجم دادن به مو

موهایی با طول متوسط و کم پشت می‌تواند کمی ‌یکنواخت و خسته‌کننده به نظر برسند، اما دیگر کافی است. با استفاده از مدل موهای مناسب برای موهای کم‌پشت، موهایتان دیگر آن حالت را نخواهد داشت. موهای کم‌پشت ممکن است فوق‌العاده ابریشمی ‌و نرم به نظر برسند، اما مستعد جذب سریع چربی‌اند. اگر طول موهایتان متوسط است، می‌تواند چرب به نظر برسد. شستن مداوم موها شاید چربی مو را برطرف کند، اما منجر به ریزش مو می‌شود. حجم دادن به مو به شیوه درست می‌تواند به طور چشمگیری روتین نگهداری آن را تغییر دهد.

به ادامه مقاله بپردازید و به این ۳۰ مدل مو برای حجم دادن به مو مخصوصاً برای موهای کم پشت نگاه بیاندازید. این ۳۰ مدل مو باعث می‌شوند، موهای کم پشتتان شگفت‌انگیز به نظر برسند.

۳۰ مدل حجم دهنده مو برای موهای کم پشت با طول متوسط

این ۳۰ مدل مو به پرپشت نشان دادن موهای شما کمک می‌کند، اما قبل از آن در اینجا توصیه‌هایی در مورد برخی از مسائل مو وجود دارد، که ممکن است با آن‌ها مواجه شوید.

اگر شما در ناحیه سر، بیش از حد عرق می‌کنید، مدل مو‌هایی را انتخاب کنید که آزاد و نیمه‌باز هستند. هر زمان که احساس می‌کنید موهایتان از عرق مرطوب شده، به سادگی آن را تکان داده و اجازه دهید نفس بکشند. اگر موهایتان صاف به نظر می‌رسد، تقسیم‌بندی موهایتان را تغییر دهید. برای موقعیت‌های رسمی‌تر سعی کنید که موهایتان را پوش دهید؛ این کار باعث می‌شود موهایتان حجیم به نظر برسد.

۱. حجم دادن به مو | مدل موی لایه‌ای

مدل موی لایه‌ای همان‌طور که از اسمش پیداست، دارای لایه‌های بسیاری است، اگر موهای کم‌پشتی دارید، این لایه‌ها به موهایتان حجم و عمق می‌بخشند. از یک اسپری حجم‌دهنده برای بلند کردن موها در بالای سر خود استفاده کنید. توصیه نمی‌شود که مدل موی لایه‌ای خود را به صورت دم اسبی ببندید، زیرا این کار باعث می‌شود موهایتان کم پشت و بی‌جان به نظر آید.

مدل موی لایه‌ای
مدل موی لایه‌ای

۲. باب حجم دار

یک باب حجیم زاویه‌دار می‌تواند موهای شما را پرپشت کند. همچنین این مدل مو به صورتتان جلوه می‌بخشد. صورت شما را باریک نشان می‌دهد ولی درعوض موهای شما را پرپشت‌تر نشان می‌دهد.

باب حجم دار
باب حجم دار

۳. حجم دادن به مو | پوش دادن نوک موها

مهم نیست که چه نوع مدل مویی دارید، فقط انتهای موهایتان را پوش دهید. نوک موهایتان که کم پشت هستند باعث می‌شود تا بقیه موهایتان را پرپشت‌تر به نظر برسد. این مدل مو همچنین باعث می‌شود که زاویه فک‌تان را برجسته نشان دهید.

پوش دادن نوک موها
پوش دادن نوک موها

۴. حجم دادن به مو | موی فر طبیعی

همه ما می‌دانیم که موی فر پرپشت و عالی به نظر می‌رسد، اما استفاده از ابزارهای حالت‌دهنده حرارتی برای موها خوب نیستند. اما نگران نباشید یک راه‌حل وجود دارد. به‌سادگی موهایتان را ببافید. مطمئن شوید که موهایتان مرطوب است و اجازه دهید به مدت یک شب، موهایتان بافته باشد. صبح روز بعد موهایتان به طرز تماشایی فر شده اند.

موی فر طبیعی
موی فر طبیعی

۵. حجم دادن به مو | فر انگشتی

فرهای انگشتی از طریق دست انجام می‌شود. از آنجا که همه موهایتان مانند امواج در حرکت هستند، این مدل مو به ظاهر موهایتان حجم می‌دهد. فرهای بزرگ و متوسط را انتخاب کنید؛ تا بتوانید به بهترین نحو از این مدل مو استفاده کنید.

فر انگشتی
فر انگشتی

۶. مدل لایه‌ای در جلوی مو

اگر جز افرادی هستید که موهای خیلی لخت دارند، مدل موی لایه‌‌ای باعث می‌شوند موهایتان کم پشت به نظر برسد. پیشنهاد می‌کنیم که فقط جلوی موهای خود را به صورت لایه‌ای کوتاه کنید. این کار باعث می‌شود موهایتان پرپشت‌تر و صورتتان کوچک‌تر به نظر برسد

مدل لایه‌ای در جلوی مو
مدل لایه‌ای در جلوی مو

۷. حجم دادن به مو | فر دائم ۶ ماهه

پیشنهاد می‌کنیم قبل از انجام این کار به‌حوبی فکر کنید؛ چون فر کردن مو به‌صورت ۶ ماهه، تقریباً یک فر دائم محسوب می‌شود.

فر دائم ۶ ماهه
فر دائم ۶ ماهه

۸. فرهای درشت

فرها خودبه‌خود موها را پرپشت نشان می‌دهند؛ به‌ویژه هنگامی‌ که موها به صورت درشت فر شده باشند. برای داشتن این نوع فر می‌توانید از بابلیس‌ها استفاده کنید. این نوع فر برای مراسم‌های رسمی‌ مانند عروسی‌ها و مهمانی‌ها فوق‌العاده است.

فرهای درشت
فرهای درشت

۹. حجم دادن به مو | مدل موی مواج ساحلی

فرهای مواج نامرتب شگفت‌انگیز به نظر می‌رسند و ایجاد این نوع فر بسیار آسان است. شما می‌توانید از بابلیس استفاده کنید یا اجازه دهید موهایتان به مدت یک شب بافته شده باقی بمانند. تا موهایتان همانند موج‌های دریا زیبا شود.

مدل موی مواج ساحلی
مدل موی مواج ساحلی

۱۰. فر انتهای مو

فر کردن انتهای مو صورت شما را باریک‌تر و موهایتان را پرپشت‌تر نشان می‌دهد. همچنین می‌توانید انتهای موهایتان را اصلاح کنید تا از حجم آن کاسته شود، با این کار بقیه موهایتان پرپشت تر نشان داده می‌شود.

فر انتهای مو
فر انتهای مو

۱۱. حجم دادن به مو | دم اسبی در بالای سر

در مدل دم اسبی در بالای سر، صورت در مرکز توجه قرار دارد. این مدل همچنین گونه‌های شما را به سمت بالا می‌کشد و آن‌ها را برجسته می‌کند.

دم اسبی در بالای سر
دم اسبی در بالای سر

۱۲. دم اسبی انتها فر

معمولاً وقتی موهای کم پشت خود را به صورت دم اسبی ببندید، انتهای موهایتان پیچ می‌خورد. انتهای دم اسبی خود را فر کنید، این کار باعث می‌شود پرپشت و جریان دار به نظر برسد و همچنین به موهایتان جان می‌بخشد.

دم اسبی انتها فر
دم اسبی انتها فر

۱۳. حجم دادن به مو | مدل موی مواج وز

به جای اینکه موهایتان را از طرفی که معمولاً فرق می‌کنید، باز کنید، سمت مخالف را امتحان کنید. اگر می‌خواهید موهایتان را از وسط فرق باز کنید، می‌توانید آن را در کنار قرار دهید یا به سمت عقب برس بزنید بدون اینکه تقسیم کنید. انجام هر یک از این کارها باعث افزایش قد و حجم موهای شما می‌شود.

مدل موی مواج وز
مدل موی مواج وز

۱۴. مدل موی مواج s شکل

انتهای موهایتان را به صورت امواج s شکل درآورید؛ این کار باعث می‌شود که موهایتان سرزنده به نظر برسد. در این مدل نیازی نیست که تمام موهایتان را فر کنید. برای این کار می‌توانید از بابلیس‌هایی که مناسب این کار هستند، استفاده کنید.

مدل موی مواج s شکل
مدل موی مواج s شکل

۱۵. حجم دادن به مو | چتری فر

مدل چتری خودبه‌خود موهایتان را پرپشت می‌کند، اما با اضافه کردن فر، موهایتان بسیار پر پشت‌تر می‌شود. اگر که فرها را با دستان خود تکان دهید و آن‌ها را آشفته کنید، موهایتان بلند و پرپشت به نظر می‌رسند.

چتری فر
چتری فر

اگر به دنبال ‌راه‌حل‌هایی برای درمان کم‌پشتی و ضخیم شدن مو هستید، مقالات زیر را از دست ندهید.

کم پشتی مو

به خاطر این که بتوانید در آینه نگاه کنید، کم پشتی مو را دست کم نگیرید!

اگر فکر می‌کنید کم پشتی مو از آن مشکلاتی است که راه‌حلی ندارد، سخت در اشتباه هستید. اینجا درباره راه‌حل‌های مقابله با کم پشتی مو برایتان نوشته‌ایم.

ضخیم شدن مو

ضخیم شدن مو، هزار و یک راهی که هم باید بروید و هم نروید!

برای ضخیم شدن مو و داشتن موهایی سالم و قوی باید مراحل ساده‌ای را طی کنید. اما دانستن‌شان کار ساده‌ای نیست. ما در لیامگ، راه و روشش را برایتان گفته‌ایم.


۱۶. فر ریز

موهای خود را در بخش‌های کوچکتر فر کنید. بخش‌های کوچک‌تر به موهای شما عمق بیشتری می‌دهند و موهایتان را پرپشت‌تر می‌کند. به جای اینکه موهایتان را چندین بار فر کنید، بسته به طول موهایتان آنها را دو یا سه بار فر کنید.

فر ریز
فر ریز

۱۷. حجم دادن به مو | موهای یک طرف سنجاق شده

قرار دادن یک سنجاق در یک طرف موهای خود، آن قسمت را بلندتر نشان می‌دهد و سمت دیگر مو را پرپشت‌تر. مطمئن شوید، آن قسمتی که با سنجاق بسته نشده، همان قسمتی است که چتری دارد.

یک طرف سنجاق شده
یک طرف سنجاق شده

۱۸. موی فر با چتری کج

این نوع مدل مو برای خانم‌هایی که موهای کم پشت و پیشانی بلند دارند، فوق‌العاده به نظر می‌رسد. این نوع مدل مو حتی زمانی که شما موهایتان را در بالا به صورت دم اسبی یا گوجه ای می‌بندید فوق العاده می‌شود، زیرا آن‌ها باعث پرپشت شدن موهایتان می‌شود.

موی فر با چتری کج
موی فر با چتری کج

۱۹. حجم دادن به مو | موی بلانت

هنگامی ‌که موهایتان بسیار کم پشت است، مدل لایه‌ای مو ایده مناسبی نیست، در عوض مدل موی بلانت را انتخاب کنید. مدل بلانت، موهایتان را صاف نشان می‌دهد. همین باعث می‌شود موهایتان پرپشت به چشم بیاید.

موی بلانت
موی بلانت

۲۰. مدل موی موج دار

چه بزرگ یا کوچک، حالت موج در موها باعث می‌شود که مو سرزنده و پرپشت‌تر به نظر برسد. اگر بخواهید آن‌ها را طبیعی‌تر کنید، موهایتان را کمی ‌دورتر از ریشه موج دار کنید.

مدل موی موج دار
مدل موی موج دار

۲۱. حجم دادن به مو | مدل موی لایه از فرق وسط

چندین لایه به جلوی موهایتان اضافه کنید، با انجام این کار صورتتان جلوه خوبی پیدا می‌کند. موهایتان را از فرق وسط تقسیم کنید تا حجم بسیار خوبی به خود بگیرد.

مدل موی لایه از فرق وسط
مدل موی لایه از فرق وسط

۲۲. مدل موی نیمه موج‌دار

هنگامی‌ که می‌خواهید این مدل مو را امتحان کنید، مطمئن شوید که موهایتان مرطوب است. مقداری اسپری حجم‌دهنده روی موهایتان بزنید. موهایتان را به صورت قسمت‌های کوچک بپیچید و آن‌ها را تا ریشه جمع کنید، این کار باعث می‌شود موهایتان حالت نیمه موج‌دار به خود بگیرد.

مدل موی نیمه موج‌دار
مدل موی نیمه موج‌دار

۲۳. حجم دادن به مو | مدل مو فرق کج

مدل مو فرق کج باعث می‌شود که موهایتان پرپشت تر به نظر برسد. همه موهایتان را به یک سمت ببرید و به آن یک سنجاق بزنید. کمی‌ آن را پوش دهید یا آن را فر کنید، این مدل یک مدل فریبنده مو هست که شما می‌توانید در هر مراسم مجللی از آن استفاده کنید.

مدل مو فرق کج
مدل مو فرق کج

تا خداحافظی با ریزش موهایتان، تنها یک کلیک فاصله دارید.

تونیک ضدریزش مو تراست

۲۴. فرق وسط

تقسیم کردن مو از فرق وسط به صورتتان جلوه می‌بخشد. صورت شما را لاغر نشان می‌دهد و انتهای موهایتان را پرتر نشان می‌دهد.

فرق وسط

۲۵. حجم دادن به مو | انتهای تیز لایه‌ای

افزودن لایه‌های سنگین و تیز به انتهای موهایتان آن‌ها را پرتر نشان می‌دهد، سپس به ریشه‌های آن مقداری اسپری حجم دهنده بزنید و آن‌ها را پوش دهید تا مو‌های بزرگی همچون تصویر داشته باشید.

انتهای تیز لایه‌ای
انتهای تیز لایه‌ای

۲۶. آمبره

آمبره راهی فوق‌العاده برای نشان دادن جلوه‌ای از رنگ‌ها است و این مدل یک حجم ظاهری به موهایتان می‌بخشد. همچنین این مدل باعث می‌شود که صورتتان به زیبایی نمایان گردد. تعدادی‌ هایلایت به بالای موهایتان اضافه کنید که این کار به موهایتان عمق می‌بخشد.

آمبره
آمبره

۲۷. حجم دادن به مو | گوجه‌ای پف‌دار

خانم‌هایی که موهای کم پشت دارند و درباره اینکه چرا شینیون‌شان صاف و کوچک به نظر می‌رسد، شکایت می‌کنند. راهی فوق‌العاده برای حل این مشکل این است که شینیون خود را پوش دهید، این کار به موهایتان ارتفاع می‌دهد. فقط برخی از موها را به سمت عقب یعنی دربالای سر شانه کنید، یا از مدل‌های گوجه ای آماده استفاده کنید تا به این ظاهر دست یابید.

گوجه‌ای پف‌دار
گوجه‌ای پف‌دار

۲۸. مدل گوجه‌ای پف‌دار پایین

موها را تا فرق سر خود پوش دهید تا پف کند. جلوی موهایتان را پیچ دهید تا خود را به پایین سر رها کند و در پشت به آن سنجاق بزنید. بقیه موهایتان را به صورت گوجه ای درآورید و آن را فشرده کنید. از یک سنجاق برای محکم نگه داشتن آن استفاده کنید.

مدل گوجه‌ای پف‌دار پایین
مدل گوجه‌ای پف‌دار پایین

۲۹. حجم دادن به مو | شینیون فرانسوی

همه موهایتان را به سمت پشت شانه بزنید تا این پف از ایجاد شود و انتهای آن را در پشت سنجاق بزنید. سپس موهایتان را به صورت شینیون فرانسوی ببندید. این یک مدل آسانی است. اگر موهای کم پشتی دارید برای اینکه محکم بماند از مقداری اسپری استفاده کنید.

شینیون فرانسوی
شینیون فرانسوی

۳۰. آمبره کنتراست

یک تفاوت چشمگیر! مانند قهوه‌ای تا آمبره بلوند باعث می‌شود به صورتتان جلوه دهد و آن را ملیح کند. فر کردن موهای آمبره باعث سرزنده شدن موها می‌شود و به موهایتان جان می‌بخشد. فقط مطمئن شوید رنگ موهایی که استفاده می‌کنید با رنگ پوستتان همخوانی داشته باشد.

آمبره کنتراست
آمبره کنتراست

کلام آخر!

داشتن موهای کم‌پشت برای هیچ‌کسی جالب و دلخواه نیست. ما در این مقاله سعی کردیم با ارائه مدل‌هایی، به شما در حجم دادن به موهایتان کمک کنیم. امیدواریم این مدل‌ها شما را در دستیابی به موهایی زیبا و پرپشت یاری کنند.

همچنین شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت لیاتیم، با محصولات مراقبت از موی برند تراست آشنا شده و آن‌ها را در روتین مراقبت از موی خود قرار دهید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم
۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید