صفحه اصلی > مد و زندگی و مراقبت از مو : ۲۲ مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ که باید امتحان کنید

۲۲ مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ که باید امتحان کنید

مدل موی فر ترند 2023

از این به بعد مدل مو‌های قدیمی یا ساده را فراموش کنید. شما نیاز به تنوع، ایجاد تفاوت و کمی هم هیجان دارید تا اعتماد به نفس و حال خوب را به زندگی و روحیه خود بازگردانید. ما در این مقاله تمام انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ را به شما آموزش می‌دهیم تا شما خیلی راحت این مدل‌ها را در خانه امتحان کرده و لذت ببرید. در این مطلب ۲۲ نمونه از بهترین و شیک‌ترین مدل‌های روز را برای شما آماده کرده‌ایم تا دیگر نیازی به رفتن به آرایشگاه نداشته باشید. مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ تنوع زیادی دارد و شما می‌توانید از مهمانی‌های ساده گرفته تا عروسی‌ها را با این مدل‌های مو به بهترین شکل پشت سر بگذارید.

۲۲ مدل موی بلند مجعد آسان اما خیره‌کننده در سال ۲۰۲۳

با وجودی که موهای مجعد بلند بسیار زیبا هستند، اما در بیشتر روزها، شبیه یک هنرپیشه دهه ۵۰ با ظاهری به‌هم‌ریخته به نظر خواهید آمد. پس اگر می‌خواهید فر موهای خود را کمی بیشتر از همیشه جذاب کنید ایده‌هایی برای شما داریم که با آن‌ها نگاه‌ها را می‌دزدید.

ما لیستی از جذاب ترین مدل موهای ترند سال ۲۰۲۳ را تهیه کرده‌ایم تا شما همیشه زیبا و آراسته به نظر برسید. این مدل‌های مو باعث می‌شوند تا موهای مجعد شما کاملاً مرتب، براق و در بیشتر مواقع به طرز عجیبی فوق‌العاده به نظر برسند.

۱- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | فرفری شگی

 فرفری شگی، نمونه‌ای عالی در بین انواع  مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ است که با هر نوع لباس و استایلی ست می‌شود. ترفند درست کردن این مدل مو در محصولات مو نهفته است. مثلا مصرف درست کرم صاف‌کننده و بازکننده گره‌های مو.

🪄 طرز درست کردن مو:

موهای خود را به کمک یک شامپو نرم کننده که موهای شما را ابریشمی می‌کند بشویید. سپس کرم حالت‌دهنده مو را به کمک انگشتان خود به تمام موها بزنید. در نهایت اجازه دهید تا موها به طور طبیعی خشک شود.

فرفری شگی

۲- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | فرفری به‌هم‌ریخته

بیشتر افراد دوست دارند موهای فر طبیعی خود را به رخ بکشند و از جذاب‌تر کردن آن‌ها هراسی ندارند. ظاهر پرحجم و به‌هم‌ریخته این مدل موی فر ترند ۲۰۲۳،  ظاهری جسورانه و شیک می‌بخشد.

🪄 طرز درست کردن مو:

فرهای خود را به‌صورت دم‌اسبی شل ببندید. کش مو را دو بار بپیچید و شل نگه دارید تا به تارهای مو فشار وارد نشود. دم‌اسبی را در پایین بچرخانید و انتهای شل را در بالای سر با سنجاق محکم کنید. درنهایت هم مقداری اسپری مو و تافت بزنید تا در جای خود ثابت شود.

فرفری به‌هم‌ریخته

۳- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | فرهای شل و باز

مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ خیره‌کننده است و اغلب در فیلم‌ها برای به‌تصویرکشیدن شخصیت‌های منفی و خشن استفاده می‌شود؛ نکته کلیدی این است که این مدل حجم موها را بیشتر می‌کند.

🪄 طرز درست کردن مو:

اگر فرهای نازکی دارید، از بیگودی برای حجیم و بزرگ‌تر نشان دادن موها استفاده کنید. هنگامی که موهای خود را فر کردید، موهای خود را به عقب شانه کنید تا به آن‌ها حجم دهید. جلو و بالای مو را مرتب شانه کنید تا نامرتب به نظر نرسد. اسپری‌کردن مو را هم فراموش نکنید.

فرهای شل و باز

۴- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | فرهای بلوند و نامرتب

وقتی موهای نازکی دارید، فر مو می‌تواند آن را پرپشت و حجیم جلوه دهد. به‌جای انتخاب فرهای بی‌‌نقص و مرتب، این فرهای نامرتب را امتحان کنید. پس از فر کردن موها، آن‌ها را با انگشتان خود باز کنید تا ظاهری نامرتب به بگیرند.

🪄 طرز درست کردن مو:

با یک بیگودی نازک، موها را به قسمت‌های کوچک تقسیم و سپس فر کنید. آن را از یک طرف جدا کنید و یک قسمت از مو را در دو طرف بچرخانید. موهای پیچیده شده را سنجاق بزنید و تمام فرها را شانه کنید.

فرهای بلوند و نامرتب

۵- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | شینیون فر

بیایید صادق باشیم، چیزی در مورد موهای مجعد وجود دارد که آنها را رمانتیک می‌کند. اگر به عروسی یا هر مراسم رسمی دیگری می‌روید، موهای بلوند مجعد خود را با این نوع شینیون فر امتحان کنید. این مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ به‌شدت شیک و رسمی به نظر می‌رسد.

🪄 طرز درست کردن مو:

موهای خود را به‌صورت موج‌دار با اتو مو، بابلیس یا بیگودی مو حالت دهید. با کشیدن انگشت خود در بین موها به‌آرامی آن‌ها را شل کنید. با یک برس گرد و یک سشوار، چتری‌های خود را نیز فر کنید. سپس، تمام موهای خود را جمع و در یک کش متوسط بپیچید. در آخر هم فرها را باز کنید و آ‌ن‌ها را در اطراف، سنجاق کنید تا این سبک عاشقانه فرم مطلوبی بگیرد.

شینیون فر

۶- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | بافت جمع

این مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ را به تازگی در شبکه‌های اجتماعی زیاد می‌بینیم. این مدلی شبیه به موهایی است که خارج از این دنیا طراحی شده‌‌اند! مدلی به‌شدت زیبا و خیره‌کننده.

🪄 طرز درست کردن مو:

موهای خود را به‌صورت موج‌دار با اتو فر کنید. سپس موهای خود را برگردانید و تکان دهید تا کمی نامرتب و طبیعی‌تر به نظر برسد. موهایتان را با بافت شل دیزاین کرده تا نامرتب‌تر به نظر برسد و حجم زیادی پیدا کند.

بافت جمع

۷- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | دم‌اسبی فر

مدل موی دم‌اسبی سریع‌ترین مدل موی تمام دوران است. با یک مدل موی مناسب، می‌توانید موی دم اسبی را به بهترین مدل مویی که تابه‌حال داشته‌اید تبدیل کنید.

🪄 طرز درست کردن مو:

 موهای خود را از وسط جدا کنید. با کنار گذاشتن دو قسمت بزرگ در جلو و در دو طرف، تمام موهای خود را جمع کرده و به مدل دم‌اسبی ببندید. با انگشتان خود فضایی در موهای بالای نوار الاستیک ایجاد کنید و دم‌اسبی خود را از میان آن بچرخانید. هر دو قسمت را در قسمت جلو بچرخانید، آن‌ها را روی یکدیگر ضربدری کنید و در دو طرف زیر دم‌اسبی سنجاق بزنید. موهایتان را با انگشتانتان باز کنید تا مدل مو کامل شود.

دم‌اسبی فر

۸- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | موی مجعد گوشه صورت

ممکن است یک مدل کنار صورت همان چیزی باشد که شما نیاز دارید! اگر از قبل موهای خود را به گوشه صورت خود هدایت کرده‌اید حالاموها را کمی نامرتب کنید.

🪄 طرز درست کردن مو:

 با استفاده از یک شانه نازک، موهای خود را در یک قسمت عمیق از کناره‌ها جدا کنید. اگر می‌خواهید ظاهری ژل‌دار و براق داشته باشید، موس را به موهای خود بزنید و آن‌ها را شانه کنید.

موی مجعد گوشه صورت

۹- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | نیمه مجعد فرق وسط

موهای مجعد فرق وسط باورنکردنی به نظر می‌رسند. موج نامتبی که موها دارند به آن‌ها ظاهری مختصر و نامرتب می‌بخشد. دستیابی به این مدل مو نیز بسیار آسان است.

🪄 طرز درست کردن مو:

 موهای خود را به‌صورت موج‌دار با اتو، فر کنید. سپس موها را در بالای سرجمع کنید و آن‌ها را به‌صورت نیمه دم‌اسبی یا یک گره نیمه بالا ببندید. بعد از آن موها را آزاد کنید و از فرم زیبای آن لذت ببرید.

نیمه مجعد فرق وسط

۱۰- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | مدل موی فر بسته گرد و به‌هم‌ریخته

موهای نامرتب و مواج در حال حاضر برای زیبایی همه چیز است!  اگر موهای مجعد دارید انگار که به طلا رسیده‌اید. این گره آشفته را امتحان کنید تا تمام توجهی را که لایق آن هستید به دست آورید.

🪄 طرز درست کردن مو:

از کناره‌های سر مقداری مو جدا کنید و به‌صورت تک بافته ببافید. بقیه موهایتان را جمع کنید و در یک گره بالا جمع کنید. در نهایت فراموش نکنید که به مدل موی خود یک اسپری مو اضافه کنید تا در جای خود ثابت شود.

مدل موی فر بسته گرد و به‌هم‌ریخته

۱۱- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | فر کج

اگر فرهای درشت دارید، شانس با شما یار بوده. یکی از بهترین راه‌ها برای نشان دادن فرهای مو این است که آن‌ها را به طور چشمگیری به یک سمت هدایت کنید.

🪄 طرز درست کردن مو:

مقداری موس به موهایتان بزنید. سپس موهای خود را با اتو، فر کنید. تمام موهای خود را به یک طرف برس زده و در جای خود سنجاق بزنید. مقداری تافت بزنید تا فرهای خود را در طول روز در جای خود نگه دارید.

فر کج

۱۲- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | باب ویو

باب همیشه ترند بوده و هست. یکی از انواع مدل فر مو که به تازگی ترند شده، مدل موی باب است.

🪄 طرز درست کردن مو:

موهای خود را تقسیم کنید. مقداری موس را روی شانه خود بمالید و قبل از فر کردن، یک قسمت مو را شانه کنید. فرها را برس بکشید تا شل و بهم ریخته شوند. تمام موهایتان را جمع کنید و یک کش دور آن ببندید. موهای خود را تا کنید و باند الاستیک را زیر گردن خود قرار دهید و در جای خود سنجاق کنید. مقداری مو را از جلو بیرون بکشید و ظاهر را کامل کنید.

باب ویو

۱۳- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | دم‌اسبی بلند

دم‌اسبی بلند یکی از بهترین راه‌ها برای نشان دادن فر موها است. مدل فر موی دم‌اسبی، ترند مدل موی فر امسال را تکمیل می‌کند!

🪄 طرز درست کردن مو:

تمام موهای فر خود را جمع کنید و با یک کش بالای سر ببندید. این کار باعث می‌شود موها ضخیم‌تر و حجیم‌تر به نظر برسند.

دم‌اسبی بلند

۱۴- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | دم‌اسبی نامرتب

این مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ واقعاً ساده و برازنده است. وقتی فرهای بلوند و سالمی دارید، حتی یک دیزاین ساده می‌تواند فرهای شما را بیشتر جلوه دهد.

🪄 طرز درست کردن مو:

 تمام موهای خود را در قسمت بالا جمع کنید و اجازه دهید برخی از تارها آزاد باشند؛ این کار به‌ظاهر نامرتب موهای شما می‌افزاید. موهایتان را کمی بالاتر فشار دهید و کش را به سمت سر خود بکشید تا سفت شود. انجام این مرحله باعث ایجاد یک پوش خفیف در بالای سر می‌شود.

دم‌اسبی نامرتب

۱۵- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | دم‌اسبی جمع و برگردانده شده به داخل

مدل موی دم ‌اسبی برگردان در حال حاضر یک مدل کلاسیک است. ایجاد آن بسیار آسان بوده و خیره‌کننده به نظر می‌رسد. حتی با لباس رسمی! دم‌اسبی برگردانده شده برای موهای موج‌دار یا مجعد با هر اندازه‌ای عالی است. این مدل به موهای ظریف حجم می‌دهد و فرهای گرد، پرپشت و ضخیم را به خوبی نشان می‌دهد. موهای موج‌دار و مجعد معمولاً دارای الگوها و اشکال متعدد در سر یک فرد هستند.

🪄 طرز درست کردن مو:

دو راه برای رسیدن به این ظاهر وجود دارد. اولین راه این است که موهای خود را به عقب برس بزنید و مطمئن شوید که قسمت بالای آن شل است. موهای خود را در یک دم‌اسبی متوسط ببندید و دم‌اسبی را دو یا سه بار گره بزنید. راه دوم برای رسیدن به این دم‌اسبی این است که تمام موهای خود را جمع کنید، به جز مقداری در طرفین. موهای جمع شده را به‌صورت دم‌اسبی در حد وسط ببندید و کمی از موها را در پایه دم‌اسبی بپیچید تا آن را بپوشاند. موهای شل را در موهای بالای کش سر قرار دهید و با استفاده از سنجاق آن را محکم کنید.

دم‌اسبی جمع و برگردانده شده به داخل

۱۶- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | فر مرتب و چسببیده به سر

مدل موی تمیز و چسبانده شده از پهلو یکی از محبوب‌ترین مدل‌های فرش قرمز است! به نظر خیره‌کننده می‌رسد و برای همه اشکال صورت زیبا است.

🪄 طرز درست کردن مو:

مقداری موس را به موهای شسته و مرطوب خود بزنید و آن را شانه کنید. از یک برس گرد و یک سشوار برای ایجاد فرهای خیره‌کننده و عالی استفاده کنید. تمام موهایتان را به یک طرف جمع کنید و سنجاق بزنید. موس موهای شما را در جای خود نگه می‌دارد.

فر مرتب و چسببیده به سر

۱۷- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | فر حجم‌دار

اگر موهای پرپشتی دارید، قبل از بستن این دم‌اسبی خیره‌کننده، موهای خود را به قسمت‌های کوچک تقسیم و سپس فر کنید.

🪄 طرز درست کردن مو:

گره‌های موی خود را با شانه باز کنید. مقداری کرم براق‌کننده فر را روی موهای خود بمالید و آن را صاف کنید. نیمه بالایی موهایتان را جمع کنید و مانند دم‌اسبی بلند ببندید. بقیه موهای خود را به‌صورت دم‌اسبی درست زیر موی اول ببندید. دم‌اسبی‌ها را به هم بزنید تا ادغام شوند و آن‌ها را به یک طرف برگردانید تا این ظاهر را به پایان برسانید.

فر حجم‌دار

۱۸- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | فر فریز براق

گاهی اوقات، رهاکردن موهای مجعد همان چیزی است که نیاز دارید. با توجه به جذابیت موهای نامرتب، این فرها همان چیزی هستند که برای داشتن ظاهری نامرتب کامل به آن نیاز دارید.

🪄 طرز درست کردن مو:

موهای خود را با حرارت ملایم سشوار کنید تا ۸۰ درصد خشک شوند. کرم براق‌کننده مخصوص موی فر خود را بزنید و موها را در یک روسری بپیچید.

فر فریز براق

۱۹- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | فر ریز

فرهای ریز  بهترین مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ برای ورزش در کنار ساحل یا صبحانه جمعه است.

🪄 طرز درست کردن مو:

تنها چیزی که نیاز دارید مقداری آب، موس و یک سشوار است. موهای خود را مرطوب کرده و مقداری موس روی آن بمالید. آن را به بخش‌های کوچک، تقسیم کنید. درحالی‌که موهایتان را فر می‌دهید، آن‌ها را با سشوار خشک کنید تا فرها در جای خود قرار گیرند.

فر ریز

۲۰- انواع مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ | مدل موی بافت بوهو

بافته‌های بوهو با موهای مجعد، خیره‌کننده به نظر می‌رسند. این مدل موی فر همان تغییری است که دنبالش هستید.

🪄 طرز درست کردن مو:

موهای خود را با انگشتان خود باز کنید و به‌صورت بافت دم ماهی ببافید. چند تار را بیرون بکشید و مقداری تافت روی مو بزنید تا در جای خود قرار بگیرد. می‌توانید یک هدبند گل‌دار را به موهایتان اضافه کنید تا سبک بوهو به خود بگیرند.

مدل موی بافت بوهو

۲۱- فر گوجه‌ای نامرتب

اگر موهای مجعد دارید، بدون نگرانی در مورد اینکه چگونه به آن‌ها حجم دهید، به‌راحتی می‌توانید به یک استایل فوق‌العاده زیبا برسید.

🪄 طرز درست کردن مو:

موهای خود را بشویید و اجازه دهید حدود ۶۰ درصد با هوا خشک شود. موهای خود را با اتو فر کنید، سپس آن را به‌صورت چندقسمتی بپیچید و در جای خود سنجاق کنید تا به شکل یک موی کم‌حجم باشد. با چند گل تازه یا یک شانه موی فانتزی ظاهر متفاوتی ایجاد کنید.

فر گوجه‌ای نامرتب

۲۲- فر براق

این یک مدل موی فر ترند ۲۰۲۳ کاملاً زنانه و لطیف است.

🪄 طرز درست کردن مو:

 موهای خود را بشویید و اجازه دهید تا حدودی در هوا خشک شوند. وقتی کمی مرطوب بود، مقداری کرم موی فر روی آن بمالید و آن را در یک روسری ابریشمی بپیچید. روسری را یک شب روی سر نگه دارید. این به فرهای شما، وضوح بیشتری می‌دهد و از شر همه وزی‌های مو خلاص می‌شوید. اگر چند قطره روغن بادام یا زیتون هم به موهایتان بزنید فرهای درخشش بیشتری پیدا می‌کنند.

فر براق

موج‌های ساحلی زنانه!

تمام خانم‌ها حداقل یکبار باید این مدل موها را امتحان کنند تا زیبایی خود را چند برابر کنند. نه برای کسی، بلکه فقط برای اینکه خودشان احساس هیجان و اعتمادبه‌نفس بیشتری کنند و موهایشان را در حالت متفاوتی ببینند. ما در این مطلب از لیامگ به بررسی ۲۲ نوع ترند مدل موی فر ۲۰۲۳ پرداختیم.

این مدل فرها نیاز به سرم مو و کرم‌های مخصوص فر دارد که ما تمام این‌ها را با بهترین کیفیت و طبیعی‌ترین مواد تشکیل‌دهنده در وبسایت خود عرضه می‌کنیم. بهتر است سری به وبسایت لیاتیم بزنید و خودتان را برای مدل موی جدید آماده کنید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم

۳/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید