صفحه اصلی > محصولات تراست : سرم ویتامین سی تراست

سرم ویتامین سی تراست

سرم ویتامین سی تراست

پوست ما روزانه ساعت‌های زیادی در مجاورت با اشعه‌های خورشید، آلودگی هوا و سایر آلودگی‌های محیطی قرار می‌گیرد؛ و از آن‌جایی که پوست از ارگان‌های حیاتی بدن بوده و به عنوان یک سد محافظ، از سایر ارگان‌ها محافظت می‌کند، وظیفه داریم از آن به خوبی مراقبت کنیم تا دچار فرسودگی و پیری زودهنگام نشود. برای همین استفاده از سرم ویتامین سی تراست را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

سرم ویتامین سی تراست

سرم ویتامین سی تراست

سرم ویتامین سی تراست با داشتن ترکیبات مؤثر در ساختار خود، جدای از مراقبت از پوست، با توان «روشن‌کنندگی قدرتمندی» که دارد، پوستی روشن، درخشان، باطراوت و با نشاط به شما می‌بخشد. ویتامین سی پایدار موجود در این سرم، از پوست در برابر عوامل آسیب‌رسان محافظت کرده، پوست را بازسازی و احیا کرده (جوانسازی پوست) و تولید کلاژن در پوست را افزایش می‌دهد و با این کار از بروز چین‌وچروک در پوست جلوگیری می‌کند. ماده مؤثره نیاسینامید در این سرم هم با رادیکال‌های آزاد مبارزه کرده و لایه محافظ پوست را تقویت می‌کند. همچنین این محصول با داشتن ویتامین ای در ترکیبات خود از پیری زودرس پیش‌گیری کرده، رطوبت پوست را حفظ کرده و خاصیت کشسانی پوست را بهبود می‌بخشد.


اگر می‌خواهید با «لک‌های پوستی و روشن‌سازی پوست»، «ترکیبات مؤثره سرم ویتامین سی تراست» و «مزایای استفاده از آن» بیشتر آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید!

سرم ویتامین سی تراست

سرم ویتامین سی تراست و هرآنچه باید درباره‌اش بدانید!

روشن ساختن پوست و رفع تیرگی آن دشوار است و هرچه بگذرد سخت‌تر می‌شود. ما به شما سرم ویتامین سی تراست را پیشنهاد می‌کنیم تا معجزه را با چشم خود ببینید.


مزایای سرم ویتامین سی تراست

 • روشن‌کننده قوی پوست
 • دارای اثر آنتی‌اکسیدانی قوی روی پوست
 • جوان‌کننده پوست و ضد چین‌و‌چروک
 • افزایش کلاژن‌سازی پوست
 • به تأخیر انداختن روند پیری پوست
 • فاقد پارابن

مواد مؤثره سرم ویتامین سی تراست

ویتامین سیویتامین سی، آنتی‌اکسیدانی بسیار قوی است که با مهار رادیکال‌های آزاد اشعه ماورا بنفش، جلوی آسیب این اشعه مضر به پوست را گرفته و با این کار، جلوی پیری پوست و همچنین ایجاد لک‌های پوستی را می‌گیرد. ویتامین سی، تولید کلاژن را تحریک می‌کند و باعث استحکام پوست می‌شود. این ماده، مهم‌ترین ماده مؤثره موجود در سرم ویتامین سی تراست به حساب می‌آید.
سدیم پی سی ایماده مؤثره‌ای است که از آن برای افزایش رطوبت سلول‌های پوستی استفاده می‌شود. این ماده به خوبی آب را جذب می‌کند و توان نگهداری آب تا چند برابر وزن خودش را دارد. این ماده، هم رطوبت سلول‌های پوست را بیشتر می‌کند و هم چربی پوست را کنترل می‌کند که درنتیجه به محکم شدن پوست منجر می‌شود.
آمینواسیدهاآرژینین، آسپارتیک اسید، گلایسین، آلانین، سرین، والین، پرولین، ترئونین، ایزولوسین، هیستیدین و فنیل آلانین از آمینواسیدهای موجود در این سرم هستند. از ویژگی‌های این مواد مؤثره می‌توان به آبرسانی مؤثر پوست اشاره کرد. آن‌ها رادیکال‌های آزاد را مهار کرده و باعث روشن شدن پوست و نرم شدن آن می‌شوند. آمینواسیدهای مختلفی در سرم ویتامین سی تراست استفاده شده که از میان آن‌ها آمینواسید آرژینین به تولید سلول‌های جدید پوستی کمک می‌کند. گلایسین و پرولین هم مستقیماً باعث تولید کلاژن و آبرسانی پوست می‌شوند.
نیاسینامیدعامل کاهش‌دهنده التهاب در پوست به شمار می‌رود. این ماده علاوه بر خاصیت آنتی‌اکسیدانی، می‌تواند رادیکال‌های آزاد را دریافت کرده و از پوست در برابر اشعه‌های مضر فرابنفش محافظت کند. تأثیرگذاری اساسی این ماده مؤثره در سرم ویتامین سی تراست، جلوگیری از ایجاد لک و خشک شدن پوست است.

جایگاه سرم ویتامین سی تراست در روتین پوست

در یک روتین پوست، بایستی به عنوان اولین مرحله پس از شستشو و پاکسازی صورت، از سرم ویتامین سی استفاده کرد. این سرم هم در روتین روزانه، هم در روتین شبانه جای دارد. درصورتی‌که بعد از روتین روزانه فرد بخواهد در معرض نور خورشید قرار بگیرد، بایستی حتماً از کرم ضدآفتاب مناسب با نوع پوست خود استفاده کند.

برای اینکه جواب تمامی سؤالات‌تان را در ارتباط با سرم ویتامین سی تراست بگیرید، حتماً لایو ویدئویی زیر را در اینستاگرام تماشا کنید:

استفاده از سرم ویتامین سی تراست

برای استفاده از سرم ویتامین سی تراست، می‌توانید این کار را در چهار مرحله انجام دهید:

مرحله اول، هر شب قبل از مصرف، بایستی پوست را با ژل های شوینده تراست متناسب با پوست‌ شستشو داد.

مرحله دوم، سپس با قطره‌چکان سرم، مقداری از محلول روی پوست چکانده شود.

مرحله سوم، به کمک انگشتان، سرم روی پوست‌ از داخل به خارج ماساژ داده شود.

مرحله چهارم، بعد از این محصول هم می‌توان از محصولات آبرسان پوست تراست استفاده کنید.

نکته: در صورت استفاده از این سرم در روتین روزانه، بایستی حتماً از ضد آفتاب مناسب پوست پس از آن استفاده کرد.


اگر می‌خواهید با «نحوه استفاده از سرم ویتامین سی تراست»، «زمان استفاده از آن» و «بایدها و نبایدهای مصرف» آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید!

استفاده از سرم ویتامین سی

نکاتی درباره روشن کردن پوست با استفاده از سرم ویتامین سی و سرم روشن‌کننده!

استفاده از سرم ویتامین سی یک بخش مهم از روتین پوستی است. در این مقاله قصد داریم چند نکته را با شما در این خصوص به اشتراک بگذاریم.


برای دستیابی به نتیجه مطلوب باید هر روز از سرم ویتامین سی تراست استفاده کرد. همچنین درخصوص استفاده از این محصول در کنار سایر محصولات بایستی به موارد زیر توجه کرد:

 • نحوه استفاده از سه سرم تراست به صورت مکمل با هم: بایستی اول از آن محصولی استفاده کرد که اسیدیته پایین‌تری داشته باشد؛ به ترتیب ویتامین سی، روشن‌کننده و هیالورونیک اسید.
 • جهت از بین بردن لک: نیم ساعت بعد از مصرف ویتامین سی تراست، می‌توان از سرم روشن‌کننده و ضدلک استفاده کرد.
 • برای اثرگذاری بیشتر: در کنار ویتامین سی تراست می‌توان از کرم ویتامین سی تراست استفاده نمود.
 • برای جلوگیری از آسیب آفتاب: اگر فرد از منزل خارج می‌شود، بایستی بعد از این محصول، از کرم ضدآفتاب استفاده نماید.
 • درمان کک و مک: سرم ویتامین سی + سرم روشن کننده + کرم روشن کننده
سرم ویتامین سی تراست
۳.۵/۵ - (۲ امتیاز)
حامد مقتدایی

دیدگاهتان را بنویسید