محافظ خوش‌رنگ پوست شما!

اگر فکر می‌کنید ساده‌ترین و مطمئن‌ترین راهکار پیش‌ روی شما برای در امان ماندن از اشعه‌های مضر خورشید، قهر کردن با آفتاب است، سخت در اشتباهید! با دوری از این منبع شگفت‌انگیز به هیچ‌وجه نمی‌توان به خوبی زندگی کرد، چون حال خوش‌تان را مدیونش هستید. اما برای مراقبت و محافظت از سطح پوست و کنترل سطح چربی آن، باید «کرم ضدآفتاب رنگی» بزنید.

کرم ضد آفتاب رنگی تراست
کرم ضد آفتاب رنگی تراست

مزایای کرم ضد آفتاب رنگی تراست

کرم ضدآفتاب رنگی و کنترل چربی (پوست مختلط تا چرب)

 • محافظ پوست دربرابر اشعه‌های UVA و UVB آفتاب
 • دارای طیف رنگی متناسب با پوست‌های روشن و تیره
 • محافظ پوست دربرابر اثرات آلودگی هوا
 • ضدالتهاب و قرمزی پوست
 • دارای پوشش طبیعی و مات
 • کنترل چربی و آبرسان پوست
کرم ضد آفتاب رنگی مختلط تا چرب تراست

کرم ضدآفتاب رنگی و ضدپیری (پوست خشک تا نرمال)

 • محافظ پوست دربرابر اشعه‌های UVA و UVB آفتاب
 • دارای طیف رنگی متناسب با پوست‌های روشن و تیره
 • محافظ پوست دربرابر اثرات آلودگی هوا
 • ضدپیری و ضدالتهاب و قرمزی پوست
 • دارای پوشش طبیعی و مات
 • حاوی ترکیبات آبرسان
کرم ضد آفتاب رنگی خشک تا نرمال تراست

انواع کرم ضد آفتاب رنگی تراست

بژ روشن (پوست مختلط تا چرب)

کرم ضد آفتاب رنگی بژ روشن (پوست مختلط تا چرب)

بژ روشن (پوست خشک تا نرمال)

کرم ضد آفتاب رنگی بژ روشن (پوست خشک تا نرمال)

بژ طبیعی (پوست مختلط تا چرب)

کرم ضد آفتاب رنگی بژ طبیعی (پوست مختلط تا چرب)

بژ طبیعی (پوست خشک تا نرمال)

کرم ضد آفتاب رنگی بژ طبیعی (پوست خشک تا نرمال)

بژ تیره (پوست مختلط تا چرب)

کرم ضد آفتاب رنگی بژ تیره (پوست مختلط تا چرب)

بژ تیره (پوست خشک تا نرمال)

کرم ضد آفتاب رنگی بژ تیره (پوست خشک تا نرمال)

عملکرد کرم ضد آفتاب رنگی تراست

بهترین انتخاب برای محافظت از «پوست‌های مختلط تا چرب» و «پوست‌های خشک تا نرمال»، دربرابر نور آفتاب، استفاده از محصولات ضد آفتاب مخصوص، همچون «کرم ضد آفتاب رنگی و کنترل چربی» مناسب پوست‌های مختلط تا چرب و «کرم ضد آفتاب رنگی و ضدپیری» مناسب پوست‌های خشک تا نرمال می‌باشد.

کرم ضد آفتاب رنگی تراست، برخی از امواج فرابنفش خورشید را جذب کرده و از بروز آفتاب‌سوختگی جلوگیری می‌کند. همچنین، استفاده مکرر از این نوع کرم‌ها، جلوی ایجاد چین‌وچروک و لک‌های تیره در پوست را می‌گیرد. در ضمن، استفاده از یک کرم ضد آفتاب رنگی به صورت مستمر موجب جلوگیری از ایجاد ملانوما (نوعی سرطان پوست، ناشی از سلول‌های تولیدکننده رنگدانه ملانین) می‌شود.

عملکرد کرم ضد آفتاب رنگی

مواد موثره کرم ضد آفتاب رنگی تراست

هیالورونیک اسید

هیالورونیک اسید

ترکیبی فعال که به عنوان تجدیدکننده بافت‌های ازبین‌رفته پوست، مرطوب‌کننده و ترمیم‌کننده پوست و بمنظور جلوگیری از پیری پوست عمل می‌کند.

کوآنزیم کیوتن

کوآنزیم کیوتن

ترکیبی که با داشتن خاصیت آنتی‌اکسیدانی، باعث کاهش ترکیبات فعال اکسیژنی و آسیب‌های وارده به DNA ناشی از پرتوهای UVA و محافظت دربرابر آن‌ها شده و در جلوگیری و درمان لک و تیرگی پوست مؤثر است.

سدیم پی سی ای

سدیم پی سی ای

ترکیبی است که جاذب قوی آب بوده و تحت عنوان افزایش‌دهنده رطوبت سلول‌های پوستی مورداستفاده قرار گرفته و موجب آبرسانی و افزایش میزان رطوبت سلول‌های پوستی شده و جلوی ایجاد چین‌وچروک روی آن را می‌گیرد.

درماپیور اچ پی

درماپیور اچ پی

ترکیبی است از یک نوع گیاه خاص که با حذف چربی‌های اضافه پوست و کاهش چین‌وچروک آن، به نرم شدن لایه سطحی پوست کمک کرده و جلوی ایجاد آکنه را می‌گیرد.

سیم کالمین

سیم کالمین

این ماده از جو به دست آمده و ترکیبی ضدخارش، سوزش و التهاب محسوب شده و در درمان جای جوش و بهبود آکنه موثر است.

بیزابولول

بیزابولول

ترکیبی طبیعی و به‌دست‌آمده از اسیدهای چرب ضروری درخته بابونه آلمانی، که نرم‌کننده، ضدمیکروب، آنتی‌اکسیدان، ضدپیری و روشن‌کننده پوست درنظرگرفته می‌شود.

روش استفاده از کرم ضد آفتاب رنگی

کرم‌های آبرسان تراست

چند دقیقه پیش از اینکه بخواهید از یک کرم ضد آفتاب رنگی تراست، روی پوست‌تان استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم از کرم‌های آبرسان تراست متناسب با نوع پوست خودتان استفاده کنید.

پیش از کرم ضد آفتاب رنگی

۲۰ دقیقه پیش از اینکه بخواهید در معرض نور خورشید قرار بگیرید، بایستی از کرم ضد آفتاب رنگی استفاده کنید.

استفاده از کرم ضد آفتاب رنگی

مقدار مناسبی از کرم ضد آفتاب رنگی را بردارید و روی آن مواضعی از پوست خود که می‌خواهید، قرار داده و ماساژ دهید.

سوالات متداول

از چه مقدار کرم ضد آفتاب باید روی پوست استفاده کرد؟

اگر پاسخ به این سوال را خیلی دقیق و کارشناسی‌شده بخواهید باید حدوداً برای هر سانتی‌متر مربع از پوست‌تان، از دو میلی‌گرم کرم ضد آفتاب استفاده کنید. اما اگر بخواهید خیلی حدودی و چشمی شما را راهنمایی کنیم که برای استفاده از ضد آفتاب روی تمام سطح بدن‌تان به چقدر کرم نیاز است، می‌شود حدوداً ۲ قاشق غذاخوری. برای صورت‌تان هم می‌توانید به مقدار یک بند انگشت از کرم ضد آفتاب بردارید و پوست‌تان را با آن ماساژ دهید. البته توجه داشته باشید که هر دو ساعت یک بار باید نسبت به تجدید ضد آفتاب اقدام کنید.

اول باید از کرم ضد آفتاب استفاده کرد یا آبرسان؟

برای پاسخ به این سوال، به این نکته توجه داشته باشید، که در مصرف محصولات مراقبت از پوست، اولویت با آن محصولاتی است که بافت سبک‌تری داشته و سریع‌تر جذب می‌شوند و در ادامه از آن‌هایی که چسبنده‌تر هستند، استفاده می‌شود. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا پیش از بکارگیری کرم‌های ضدآفتاب رنگی تراست، از کرم‌های آبرسان متناسب با نوع پوست‌تان استفاده کنید.

از چه سنی به بعد باید از کرم ضد آفتاب استفاده کرد؟

پوست بدن در هر سن و سالی دربرابر اشعه‌های مضر خورشید نیاز به محافظت دارد. در این بین هرچه سن شما بالاتر رود، توانایی بدن در ترمیم سلول‌های آسیب‌دیده از بین می‌رود، سیستم ایمنی بدن‌تان تضعیف می‌شود و سرطان پوست زندگی شما را تهدید می‌کند. بنابراین هیچ سنی برای استفاده از کرم ضد آفتاب دیر نیست!

اگر می‌خواهید درباره عملکرد کرم‌های ضدآفتاب، انواع و مزایا و ویژگی‌هایشان اطلاعات بیشتری پیدا کنید و با نحوه استفاده از آن‌ها آشنا شوید، به شما پیشنهاد می‌کنیم، مقالات زیر را در لیامَگ بخوانید.

کرم ضد آفتاب | محافظ پوست شما زیر نور خورشید

فرقی نمی‌کند تابستان باشد یا زمستان، هوا آفتابی باشد یا ابری، پوست بدن‌مان تحت هرشرایطی برای محافظت دربرابر اشعه‌های خورشید به یک کرم ضد آفتاب نیاز دارد.

صفر تا صد استفاده از ضد آفتاب

شاید روش صحیح استفاده از ضد آفتاب خیلی پیچیده و دشوار نباشد، اما اگر به‌درستی از آن استفاده نکنید، عوارض پوستی گریبان‌گیرتان خواهد شد.

با کرم ضدآفتاب رنگی تراست؛ هیچ پوستی آسیب نمی‌بیند!

فرقی نمی‌کند پوست چرب داشته باشید یا پوست خشک، برای محافظت از پوستتان در برابر خورشید از کرم ضدآفتاب رنگی تراست استفاده کنید. اینجا درباره‌اش نوشته‌ایم.

کرم‌های ضد آفتاب رنگی تراست، در سه رنگ «بژ روشن»، «بژ طبیعی» و «بژ تیره» طراحی و تولید شده‌اند؛ از این رو، شما می‌توانید برای محافظت از پوست‌تان در برابر اشعه‌های نور خورشید و متناسب با نوع پوست‌تان، «مختلط تا چرب» و «خشک تا نرمال»، یکی از کرم‌های ضد آفتاب رنگی تراست را تهیه کنید.

کرم ضد آفتاب رنگی تراست
پنجمین لیابوک

روش‌های تقویت مو

راهکارهایی برای درمان موهای ضعیف و آسیب‌دیده
دانلود رایگان
close-link