محافظ خوش‌رنگ پوست شما!

اگر فکر می‌کنید ساده‌ترین و مطمئن‌ترین راهکار پیش‌ روی شما برای در امان ماندن از اشعه‌های مضر خورشید، قهر کردن با آفتاب است، سخت در اشتباهید! با دوری از این منبع شگفت‌انگیز به هیچ‌وجه نمی‌توان به خوبی زندگی کرد، چون حال خوش‌تان را مدیونش هستید. اما برای مراقبت و محافظت از سطح پوست و کنترل سطح چربی آن، باید «کرم ضدآفتاب رنگی» بزنید.

کرم ضد آفتاب رنگی تراست
کرم ضد آفتاب رنگی تراست
مزایای کرم ضد آفتاب رنگی تراست

کرم ضدآفتاب رنگی و کنترل چربی (پوست مختلط تا چرب)

کرم ضد آفتاب رنگی مختلط تا چرب تراست

کرم ضدآفتاب رنگی و ضدپیری (پوست خشک تا نرمال)

کرم ضد آفتاب رنگی خشک تا نرمال تراست
انواع کرم ضد آفتاب رنگی تراست

بژ روشن (پوست مختلط تا چرب)

بژ روشن (پوست خشک تا نرمال)

بژ طبیعی (پوست مختلط تا چرب)

بژ طبیعی (پوست خشک تا نرمال)

بژ تیره (پوست مختلط تا چرب)

بژ تیره (پوست خشک تا نرمال)

عملکرد کرم ضد آفتاب رنگی تراست

بهترین انتخاب برای محافظت از «پوست‌های مختلط تا چرب» و «پوست‌های خشک تا نرمال»، دربرابر نور آفتاب، استفاده از محصولات ضد آفتاب مخصوص، همچون «کرم ضد آفتاب رنگی و کنترل چربی» مناسب پوست‌های مختلط تا چرب و «کرم ضد آفتاب رنگی و ضدپیری» مناسب پوست‌های خشک تا نرمال می‌باشد.

کرم ضد آفتاب رنگی تراست، برخی از امواج فرابنفش خورشید را جذب کرده و از بروز آفتاب‌سوختگی جلوگیری می‌کند. همچنین، استفاده مکرر از این نوع کرم‌ها، جلوی ایجاد چین‌وچروک و لک‌های تیره در پوست را می‌گیرد. در ضمن، استفاده از یک کرم ضد آفتاب رنگی به صورت مستمر موجب جلوگیری از ایجاد ملانوما (نوعی سرطان پوست، ناشی از سلول‌های تولیدکننده رنگدانه ملانین) می‌شود.

عملکرد کرم ضد آفتاب رنگی
مواد موثره کرم ضد آفتاب رنگی تراست

هیالورونیک اسید

هیالورونیک اسید

ترکیبی فعال که به عنوان تجدیدکننده بافت‌های ازبین‌رفته پوست، مرطوب‌کننده و ترمیم‌کننده پوست و بمنظور جلوگیری از پیری پوست عمل می‌کند.

کوآنزیم کیوتن

کوآنزیم کیوتن

ترکیبی که با داشتن خاصیت آنتی‌اکسیدانی، باعث کاهش ترکیبات فعال اکسیژنی و آسیب‌های وارده به DNA ناشی از پرتوهای UVA و محافظت دربرابر آن‌ها شده و در جلوگیری و درمان لک و تیرگی پوست مؤثر است.

سدیم پی سی ای

سدیم پی سی ای

ترکیبی است که جاذب قوی آب بوده و تحت عنوان افزایش‌دهنده رطوبت سلول‌های پوستی مورداستفاده قرار گرفته و موجب آبرسانی و افزایش میزان رطوبت سلول‌های پوستی شده و جلوی ایجاد چین‌وچروک روی آن را می‌گیرد.

درماپیور اچ پی

درماپیور اچ پی

ترکیبی است از یک نوع گیاه خاص که با حذف چربی‌های اضافه پوست و کاهش چین‌وچروک آن، به نرم شدن لایه سطحی پوست کمک کرده و جلوی ایجاد آکنه را می‌گیرد.

سیم کالمین

سیم کالمین

این ماده از جو به دست آمده و ترکیبی ضدخارش، سوزش و التهاب محسوب شده و در درمان جای جوش و بهبود آکنه موثر است.

بیزابولول

بیزابولول

ترکیبی طبیعی و به‌دست‌آمده از اسیدهای چرب ضروری درخته بابونه آلمانی، که نرم‌کننده، ضدمیکروب، آنتی‌اکسیدان، ضدپیری و روشن‌کننده پوست درنظرگرفته می‌شود.

روش استفاده از کرم ضد آفتاب رنگی
کرم‌های آبرسان تراست

چند دقیقه پیش از اینکه بخواهید از یک کرم ضد آفتاب رنگی تراست، روی پوست‌تان استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم از کرم‌های آبرسان تراست متناسب با نوع پوست خودتان استفاده کنید.

پیش از کرم ضد آفتاب رنگی

۲۰ دقیقه پیش از اینکه بخواهید در معرض نور خورشید قرار بگیرید، بایستی از کرم ضد آفتاب رنگی استفاده کنید.

استفاده از کرم ضد آفتاب رنگی

مقدار مناسبی از کرم ضد آفتاب رنگی را بردارید و روی آن مواضعی از پوست خود که می‌خواهید، قرار داده و ماساژ دهید.

سوالات متداول

اگر پاسخ به این سوال را خیلی دقیق و کارشناسی‌شده بخواهید باید حدوداً برای هر سانتی‌متر مربع از پوست‌تان، از دو میلی‌گرم کرم ضد آفتاب استفاده کنید. اما اگر بخواهید خیلی حدودی و چشمی شما را راهنمایی کنیم که برای استفاده از ضد آفتاب روی تمام سطح بدن‌تان به چقدر کرم نیاز است، می‌شود حدوداً ۲ قاشق غذاخوری. برای صورت‌تان هم می‌توانید به مقدار یک بند انگشت از کرم ضد آفتاب بردارید و پوست‌تان را با آن ماساژ دهید. البته توجه داشته باشید که هر دو ساعت یک بار باید نسبت به تجدید ضد آفتاب اقدام کنید.

برای پاسخ به این سوال، به این نکته توجه داشته باشید، که در مصرف محصولات مراقبت از پوست، اولویت با آن محصولاتی است که بافت سبک‌تری داشته و سریع‌تر جذب می‌شوند و در ادامه از آن‌هایی که چسبنده‌تر هستند، استفاده می‌شود. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا پیش از بکارگیری کرم‌های ضدآفتاب رنگی تراست، از کرم‌های آبرسان متناسب با نوع پوست‌تان استفاده کنید.

پوست بدن در هر سن و سالی دربرابر اشعه‌های مضر خورشید نیاز به محافظت دارد. در این بین هرچه سن شما بالاتر رود، توانایی بدن در ترمیم سلول‌های آسیب‌دیده از بین می‌رود، سیستم ایمنی بدن‌تان تضعیف می‌شود و سرطان پوست زندگی شما را تهدید می‌کند. بنابراین هیچ سنی برای استفاده از کرم ضد آفتاب دیر نیست!

اگر می‌خواهید درباره عملکرد کرم‌های ضدآفتاب، انواع و مزایا و ویژگی‌هایشان اطلاعات بیشتری پیدا کنید و با نحوه استفاده از آن‌ها آشنا شوید، به شما پیشنهاد می‌کنیم، مقالات زیر را در لیامَگ بخوانید.

لکه سیاه روی لب

دلیل لکه سیاه روی لب چیست؟

برخی از افراد به صورت ناگهانی متوجه وجود لکه سیاه روی لب بالا و پایین می‌شوند. اینجا به بررسی علل و راهکارهایی برای پیشگیری و درمان آن پرداخته‌ایم.

مراقبت از اکستنشن مژه

اصول کلی مراقبت از اکستنشن مژه

انجام اکستنشن آخرین چیز نیست! بعد از آن تازه زمان مراقبت از اکستنشن است. می‌دانید چگونه؟ ما اینجا روش‌های مراقبت از اکستنشن را گفته‌ایم.

کرم‌های ضد آفتاب رنگی تراست، در سه رنگ «بژ روشن»، «بژ طبیعی» و «بژ تیره» طراحی و تولید شده‌اند؛ از این رو، شما می‌توانید برای محافظت از پوست‌تان در برابر اشعه‌های نور خورشید و متناسب با نوع پوست‌تان، «مختلط تا چرب» و «خشک تا نرمال»، یکی از کرم‌های ضد آفتاب رنگی تراست را تهیه کنید.

کرم ضد آفتاب رنگی یک تیر و دو نشان است. هم به یکنواختی و تقویت بافت پوست شما کمک می‌کند و هم اثرهای مخرب اشعه آفتاب را از شما دور نگه می‌دارد. در این مقاله اختصاصی بیشتر با این محصول جدید از «تراست» آشنا می‌شویم و به شما می‌گوییم چطور این کرم را خریداری و مصرف کنید.

کرم ضد آفتاب یکی از قدیمی‌ترین و رایج‌ترین محصولات آرایشی و بهداشتی است که شاید همین الان هم یکی از آنها در کیف‌تان پیدا شود. این محصول با فرمولاسیون ساده و آشنایی که دارد مثل یک لایه دفاعی روی پوست شما عمل می‌کند. بنابراین در هنگام خروج از خانه یا در صورت زندگی در مناطق گرم و خشک خیال‌تان از آفتاب سوختگی راحت است. یکی از اهداف اصلی خرید کرم ضد آفتاب همین موضوع بوده است.

متخصصان پوست معتقدند اگر ما به صورت مستمر از کرم ضد آفتاب رنگی تراست استفاده کنیم، شانس ابتلا به سرطان ملانوما کاهش پیدا می‌کند.

اما در سال‌های اخیر ما به این ابتکار فکر کردیم که چقدر خوب می‌شد، کرم ضد آفتاب با میزان SPF های مختلف بتواند نسبت به رنگ پوست هم تغییر کند.

کرم ضد آفتاب رنگی تولید شد

متخصصان هلدینگ «مهلران» این فکر را عملی کردند و از طریق لیاتیم محصولی را عرضه کردند که بر اساس رنگ پوست ایرانی‌ها طراحی شده است و همزمان قابلیت‌های ویژه‌ای برای مهار پرتوهای UVA و UVB هم دارد.

انواع کرم ضد آفتاب رنگی تراست بر اساس جنس و رنگ پوست اکنون در اختیار شماست و نام آنها در فهرست زیر آمده است.

این محصول جدید از تراست نه فقط در تابستان بلکه در همه فصل‌ها می‌تواند در روتین آرایشی شما قرار بگیرد. اثرگذاری آن هم به شکلی است که هم ترکیبی از شادابی و جوانی و هم مجموعه‌ای از زیبایی و آراستگی را به پوست صورت شما هدیه می‌دهد.

متخصصان پوست معتقدند اگر ما به صورت مستمر از کرم ضد آفتاب رنگی تراست استفاده کنیم، شانس ابتلا به سرطان ملانوما کاهش پیدا می‌کند. در ادامه این یافته علمی را بیشتر بررسی می‌کنیم.

خرید کرم ضد آفتاب رنگی و کاهش ریسک ملانوما

ملانوما یکی از سرطان‌های خطرناک پوست است که دلیل اصلی آن قرار گرفتن پوست برای ساعت‌های طولانی در معرض آفتاب است. این سرطان در صورت عدم درمان سریع به همه پوست گسترش پیدا می‌کند و این موضوع بسیار خطرناک است.

از نشانه‌های این سرطان می‌توانیم به لکه‌های پوستی اشاره کنیم که به مرور زمان تیره می‌شوند. شکل و رنگ این لکه‌ها غیر طبیعی به نظر می‌رسند و پیرامون این لکه‌ها شما احساس خارش می‌کنید.

اما خوشبختانه کرم ضد آفتاب رنگی تراست با فرمولاسیونی که دارد، اگر به صورت مستمر مصرف شود، یک مکانسیم دفاعی را روی صورت شما قرار می‌دهد که در صورت قرار گرفتن زیر تابش آفتاب این عملکرد فعال می‌شود و خطر ابتلا به ملانوما را کاهش می‌دهد.

مواد موثر و کاربرد آنها که در ترکیب این کرم به کار رفته را در ادامه معرفی می‌کنیم.

مواد تشکیل دهنده و نحوه مصرف

مواد تشکیل دهنده این کرم که بر اساس طیف رنگی پوست تولید شده و نوع پوست شما هم در تولید آن در نظر گرفته شده است، محصولی را ساخته که به خوبی نیازهای پوستی شما در برابر خورشید را برطرف می‌کند.

برای مصرف این محصول سه مرحله وجود دارد که با رعایت آنها می‌توانیم بهترین نتیجه را دریافت کنیم. در مرحله اول قبل از شروع مصرف کرم ضد آفتاب رنگی ، از آبرسان تراست استفاده کنید.

در مرحله دوم بیست دقیقه قبل از ترک خانه یا محل کار، کرم ضد آفتاب را کف دست‌تان قرار دهید و بعد انگشت‌ها را روی صورت ماساژ دهید.

در نهایت هم سعی کنید کرم ضد آفتاب رنگی را روی مواضعی مالش دهید که بیشتر در معرض تابش آفتاب هستند.

با چه قیمتی و از کجا این محصول را بخریم؟

کرم ضد آفتاب رنگی را از لیاتیم با قیمت ۱۴۸ هزار تومان سفارش دهید. خرید ضد آفتاب رنگی از طریق همین صفحه نیز امکان‌پذیر است. این کرم با حجم ۴۰ میلی‌لیتر در بسته‌بندی تیوبی عرضه شده و بازه زمانی مصرف آن بعد از اولین استفاده ۶ ماه است.

جمع‌بندی

در این مقاله کرم ضد آفتاب رنگی تراست را معرفی کردیم. این کرم هم نقش ضد آفتاب را بازی می‌کند و هم اینکه رنگ پوست را تغییر نمی‌دهد. این محصول آرایشی یک خاصیت درمانی هم دارد که کاهش ریسک ابتلا به سرطان ملانوما است. استفاده روزانه از این محصول پوست را در برابر اشعه‌های ناخواسته خورشید مقاوم می‌کند و مجموعه‌ای از اتفاق‌های مثبت دیگر را هم روی پوست رقم می‌زند.