صفحه اصلی > محصولات تراست : کرم ترمیم کننده انواع پوست تراست

کرم ترمیم کننده انواع پوست تراست

کرم ترمیم کننده انواع پوست تراست

هرچقدر مراقب فعالیت‌های روزانه خود باشیم، باز هم احتمالش وجود دارد که حین خوردن میوه یا آماده کردن غذا، دست‌مان را با کارد یا چاقو ببریم، یا در محیط کار یا حین تفریح، دچار سوختگی شویم؛ در این مواقع جدای از اقدامات اولیه‌ای که برای بستن زخم و کاهش شدت سوختگی انجام می‌شود، کمک گرفتن از کرم‌های درمانی ترمیمی بهترین گزینه پیش رو برای سرعت بخشیدن به روند ترمیم و بازسازی پوست خواهد بود تا هرچه زودتر بتوان از شر ظاهر ناخوشایندی که اسکارشان روی پوست ایجاد می‌کند، راحت شویم. برای همین استفاده از کرم ترمیم کننده انواع پوست تراست را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

کرم ترمیم کننده انواع پوست تراست

کرم ترمیم کننده پوست تراست

کرم ترمیم کننده تراست مناسب ترمیم پوست‌های آسیب‌دیده و درمان انواع آسیب‌های پوستی است. مواد مؤثره موجود در این کرم باعث تحریک به تکثیر سلول‌های پوستی و ترمیم آسیب‌های واردشده به پوست می‌شوند؛ این کار را نیز با افزایش انقباض عضلات اطراف ناحیه آسیب‌دیده، کمک به جمع شدن زخم‌ها و بهبود سریع‌ترشان انجام می‌دهند. وجود ترکیبات فعال گیاه براسیکای این محصول، از رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها جلوگیری کرده و از طریق اولیگوگالاکتومانان جلوی التهاب، قرمزی، خارش و سوزش‌ پوست در ناحیه آسیب‌دیده را می‌گیرد. همچنین مصرف این کرم با داشتن ترکیبات فعال سرامیدی به آبرسانی پوست هم کمک می‌کند.


اگر می‌خواهید با «ساختار پوست و انواع آسیب‌های پوستی»، «مواد مؤثره کرم ترمیم کننده انواع پوست تراست» و «مزایای استفاده از کرم ترمیم کننده پوست تراست» بیشتر آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید!

کرم ترمیم کننده پوست تراست

کرم ترمیم کننده پوست تراست؛ سلام بر اعتماد به نفس!

آسیب‌های پوستی می‌توانند ظاهری آزاردهنده برایمان بسازند. راه‌حل مقابله با آنها استفاده از کرم ترمیم کننده پوست تراست است. با ما همراه باشید.


مزایای کرم ترمیم کننده انواع پوست تراست

  • بازسازی‌کننده سلول‌های پوستی و ترمیم‌بخش نواحی آسیب‌دیده
  • جلوگیری‌کننده از قرمزی، خارش و سوزش پوست در ناحیه آسیب‌دیده
  • بهبودبخش سریع جراحات و آسیب‌های پوستی
  • آبرسان، آنتی‌اکسیدان و ضدالتهاب‌

مواد مؤثره کرم ترمیم کننده پوست تراست

کمپلکس سرآمیداین ترکیب، پوست را به خوبی آبرسانی کرده و با تقویت سد دفاعی آن، از تبخیر آب از سطح پوست جلوگیری می‌کند. این ماده باعث استحکام و ترمیم سلول‌های پوستی می‌شود.
فوتواسترول‌های براسیکا + کمپلکس سرآمید + بیزابولول + عصاره میموزااین ترکیبات به صورت هم‌افزا با یکدیگر، به ساخت سلول‌های پوستی جدید و تقویت ساختار غشای سلول‌های پوستی کمک می‌کنند.
الیگوگالاکتومانان + عصاره میموزااین ترکیب به افزایش انقباض سلول‌های ماهیچه‌ای اطراف زخم و جراحت کمک می‌کند و این کار منجر به بسته شدن زخم می‌شود.
براسیکا + میموزااین ترکیب به جلوگیری از تکثیر و رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها، تحریک ساخت سلول‌های جدید و تقویت استحکام سلول‌های پوستی می‌شود.
بیزابولول + الیگوگالاکتوماناناین ترکیب به رفع التهاب پوست و جلوگیری از بروز التهاب پوستی، قرمزی و خارش جلوگیری می‌کند.

جایگاه کرم ترمیم کننده تراست در روتین پوست

کرم ترمیم کننده انواع پوست تراست در روتین پوستی نرمال و معمولی جایگاهی ندارد. در صورت ایجاد زخم و یا برای از بین بردن اسکار مورد استفاده قرار می‌گیرد.
اگر به صورت موضعی روی زخم از این کرم استفاده شود، صرفاً از همین محصول استفاده شود و زخم با محصول دیگری در تماس نباشد.
در مورد زخم‌های بسته که مدتی از وقوع آن گذشته، می‌توان از کرم ترمیم‌کننده به صورت مکمل با ضدآفتاب بی‌رنگ استفاده نمود. چون در صورت استفاده از ضدآفتاب رنگی بر روی زخم بسته شده، ممکن است پیگمنت‌ها روی زخم نشسته و فرد را اذیت کند.

برای اینکه جواب تمامی سؤالات‌تان را در ارتباط با کرم ترمیم کننده انواع پوست تراست بگیرید، حتماً لایو ویدئویی زیر را در اینستاگرام تماشا کنید:

استفاده از کرم ترمیم کننده پوست تراست

ابتدا بایستی مقدار مناسبی از کرم ترمیم کننده انواع پوست تراست را بر روی محل زخم روی پوست قرار داد. سپس کرم را روی جای زخم ماساژ داد تا به خوبی جذب پوست شود. باید توجه داشت که بایستی روزی دو تا سه بار تا زمانی که روی زخم خشک شود، این کار را انجام داد.


اگر می‌خواهید با «نحوه استفاده از کرم ترمیم کننده تراست»، «زمان استفاده از آن» و «بایدها و نبایدهای مصرف» آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید!

استفاده از کرم ترمیم کننده

استفاده از کرم ترمیم کننده؛ تنها راه خداحافظی با جای زخم!

جای زخم چیزی نیست که بشود ساده از کنارش گذشت. استفاده از کرم ترمیم کننده به شما کمک می‌کند تا از شر جای زخم خلاص شوید. فقط کمی صبور باشید!


در استفاده از سایر محصولات در کنار کرم ترمیم کننده تراست به نکات زیر توجه کنید:

  • کرم ترمیم‌کننده + روغن آرگان = کاهش و کنترل ترک‌های بارداری
  • کرم ترمیم‌کننده + کرم آبرسان پوست خشک به صورت مکمل و کنار هم = کمک به رفع ترک پا
  • کرم ترمیم‌کننده + سرم هیالورونیک اسید = از بین بردن ضایعات اسکار شکل

ابتدا بایستی سرم هیالورونیک را روی پوست ماساژ داد و پس از جذب ۱۰ دقیقه‌ای از کرم ترمیم‌کننده استفاده شود. این ترکیب مصرفی به خصوص برای زخم‌های کهنه، به آرامی سطح جذب آب را افزایش می‌دهد و طی چند دوره اثرگذار است.

کرم ترمیم کننده انواع پوست تراست

۴/۵ - (۲ امتیاز)
حامد مقتدایی

دیدگاهتان را بنویسید