صفحه اصلی > محصولات تراست : تونر مناسب پوست چرب تا مختلط تراست

تونر مناسب پوست چرب تا مختلط تراست

تونر مناسب پوست چرب تا مختلط تراست

گاهی اوقات پوست ما به چیزی بیش از یک شوینده یا پاک‌کننده احتیاج دارد. محصولی که باعث تقویت پوست و ایجاد طراوت و شادابی در آن می‌شود. تونر محصولی است که بعد از شستشو و پاکسازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول باقی‌مانده آلودگی‌های محیطی و ذرات رسوب‌شده لوازم آرایش در منافذ باز پوست صورت و گردن را از بین می‌برد. تونر سطح پوست را تقویت و آن را آبرسانی کرده و مرطوب نگه می‌دارد. همچنین این محصول تنظیم‌کننده pH پوست شماست و با دارا بودن خواص آنتی‌اکسیدانی از پوست شما در برابر آسیب رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کند. علاوه بر این، تونر پوست چرب تا مختلط تراست مواد مغذی مورد نیاز پوست شما را تأمین می‌کند.

تونر مناسب پوست چرب تا مختلط تراست

تونر پوست چرب تا مختلط تراست

تونر چرب تا مختلط تراست، با داشتن زینک پی سی ای و یونی ردیوس آر-۳۵ در ساختار خود، از ایجاد جوش و آکنه جلوگیری کرده و تولید سبوم در پوست را کنترل می‌کند. سدیم پی سی ای در این محصول، پوست را آبرسانی کرده و به جذب آب در لایه‌های سطحی پوست کمک می‌کند.  این تونر به علت وجود عصاره آلوئه‌ورا، از التهابات پوست جلوگیری کرده و چربی پوست را کنترل می‌کند. علاوه بر این، وجود عصاره بابونه در این محصول باعث ایجاد خواص آنتی‌اکسیدانی شده و از پوست در برابر آسیب رادیکال‌های آزاد مراقبت می‌کند.


اگر می‌خواهید با «مزایای استفاده از تونر»، «انواع تونر و کاربردهایش»، «معیارهای خرید تونر» و «تونرهای تراست» بیشتر آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید!

تونر

درخشندگی و مراقبت از پوست با تونر صورت!

احتمالاً خیلی‌هایتان درباره نحوه درخشان ساختن پوست یا بستن منافذ آن چیزی نمی‌دانید، تونر، محصولی است مناسب برای جوان‌سازی و پاک‌کنندگی عمیق پوستتان!


مزایای تونر پوست چرب تا مختلط تراست

  • حذف مؤثر باقیمانده آلودگی‌های محیطی و ذرات رسوب‌شده لوازم آرایش در منافذ باز پوست صورت و گردن
  • تنظیم‌ pH پوست
  • جمع‌کننده منافذ باز پوست
  • تنظیم‌کننده ترشح چربی پوست
  • موثر در رفع التهاب پوستی

مواد مؤثره تونر چرب تا مختلط تراست

آکواکسیل* تقویت‌کننده سد پوستی و کاهش‌دهنده ترک‌خوردگی‌های روی پوست
عصاره آلوئه‌ورا* کاهش‌دهنده لک‌های تیره روی پوست
* افزایش‌دهنده خاصیت ارتجاعی پوست
* دارای خاصیت مرطوب‌کنندگی و آبرسانی
* کنترل‌کننده چربی پوست و برطرف‌کننده جوش و آکنه
عصاره بابونه* دارای خواص ضدالتهابی‌، ضدحساسیت و سرشار از آنتی‌اکسیدان
* ازبین‌برنده آسیب‌های ناشی از رادیکال‌های آزاد
* کاهش‌دهنده هایپرپیگمانتاسیون و جوش‌های آکنه‌ای
نیاسین آمید* کاهش‌دهنده سایر مشکلات پوستی
* روشن‌کننده پوست و جلوگیری‌کننده از انتقال ملانوزوم
* دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی و محافظت از پوست دربرابر اشعه‌های مضر خورشید
Unireduce® R-35* تنظیم‌کننده سبوم پوست بوده و ترکیب متعادل‌کننده متابولیسم لیپید

جایگاه تونر پوست چرب تا مختلط تراست در روتین پوست

آخرین مرحله پاکسازی پیش از بکارگیری محصولات مراقبتی، استفاده از تونرهای تراست می‌باشد. ابتدا پاک کردن آرایش به کمک میسلار واتر یا محلول پاک‌کننده دوفازی، سپس شستشوی پوست با صابون، پن یا ژل شوینده و در انتها استفاده از تونر برای به تعادل رساندن میزان pH پوست.

برای اینکه جواب تمامی سؤالات‌تان را در ارتباط با تونر چرب تا مختلط تراست بگیرید، حتماً لایو ویدئویی زیر را در اینستاگرام تماشا کنید:

استفاده از تونر پوست چرب تا مختلط تراست

بایستی صبح و شب روی پوست تمیز یا بعد از پا‌ک‌کننده آرایش، یک پنبه یا پد آغشته به تونر را بر روی تمام پوست صورت و گردن کشید تا زمانی‌که باقی‌مانده مواد آرایشی و یا آلودگی از روی پوست کاملاً پاک گردد.


اگر می‌خواهید با «نحوه استفاده از تونر»، «زمان استفاده از آن» و «بایدها و نبایدهای استفاده از تونرهای تراست» آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید!

استفاده از تونر

همه چیز درباره استفاده از تونر

اگر به دنبال از بین بردن آلودگی‌های پوستی خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم سراغ استفاده از تونر بروید. اگر باور نمی‌کنید، این مطلب را بخوانید و مطمئن شوید!


تونرها برای افرادی که پوست چرب تا مختلطی دارند، اهمیت بسیار زیادی دارند. همچنین هنگامی‌که به طور منظم از تونر استفاده شود، شاهد تأثیرگذاری بالایشان روی سلامت پوست خواهیم بود. یک تونر به حذف آلودگی، کثیفی و سایر ناخالصی‌ها از لایه‌های عمیق‌تر پوست کمک می‌کند. همچنین به پاکسازی سبوم اضافی که می‌تواند منافذ پوست را مسدود کند، کمک می‌نماید.

تونرهای تراست

۵/۵ - (۱ امتیاز)
حامد مقتدایی

دیدگاهتان را بنویسید