صفحه اصلی > محصولات تراست : تونر مناسب پوست نرمال تا خشک تراست

تونر مناسب پوست نرمال تا خشک تراست

تونر پوست نرمال تا خشک تراست

گاهی اوقات پوست ما به چیزی بیش از یک شوینده یا پاک‌کننده احتیاج دارد. محصولی که باعث تقویت پوست و ایجاد طراوت و شادابی در آن می‌شود. تونر محصولی است که بعد از شستشو و پاکسازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول باقی‌مانده آلودگی‌های محیطی و ذرات رسوب‌شده لوازم آرایش در منافذ باز پوست صورت و گردن را از بین می‌برد. تونر سطح پوست را تقویت و آن را آبرسانی کرده و مرطوب نگه می‌دارد. همچنین این محصول تنظیم‌کننده pH پوست شماست و با دارا بودن خواص آنتی‌اکسیدانی از پوست شما در برابر آسیب رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کند. علاوه بر این، تونر پوست نرمال تا خشک تراست مواد مغذی مورد نیاز پوست شما را تأمین می‌کند.

تونر پوست نرمال تا خشک تراست

تونر پوست نرمال تا خشک تراست

تونر نرمال تا خشک تراست، با داشتن ماده آکواکسیل در ترکیبات خود، پوست را آبرسانی کرده و با ایجاد یک سد دفاعی روی پوست، مانعِ از دست دادن آب پوستی می‌شود. هیدروویتون پلاس در این محصول، مرطوب‌کننده قوی پوست بوده و سدیم پی سی ای این تونر از خشکی پوست جلوگیری می‌کند. همچنین عصاره بابونه در این ترکیب از آسیب رادیکال‌های آزاد به پوست جلوگیری کرده و عصاره آلوئه‌ورا التهابات پوستی را کاهش می‌دهد.


اگر می‌خواهید با «مزایای استفاده از تونر»، «انواع تونر و کاربردهایش»، «معیارهای خرید تونر» و «تونرهای تراست» بیشتر آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید!

تونر

درخشندگی و مراقبت از پوست با تونر صورت!

احتمالاً خیلی‌هایتان درباره نحوه درخشان ساختن پوست یا بستن منافذ آن چیزی نمی‌دانید، تونر، محصولی است مناسب برای جوان‌سازی و پاک‌کنندگی عمیق پوستتان!


مزایای تونر پوست نرمال تا خشک تراست

  • حذف مؤثر باقیمانده آلودگی‌های محیطی و ذرات رسوب‌شده لوازم آرایش در منافذ باز پوست صورت و گردن
  • تنظیم‌ pH پوست
  • جمع‌کننده منافذ باز پوست
  • رطوبت‌رسان پوست
  • موثر در رفع التهاب پوستی

مواد مؤثره تونر نرمال تا خشک تراست

آکواکسیل* تقویت‌کننده سد پوستی و کاهش‌دهنده ترک‌خوردگی‌های روی پوست
عصاره آلوئه‌ورا* کاهش‌دهنده لک‌های تیره روی پوست
* افزایش‌دهنده خاصیت ارتجاعی پوست
* دارای خاصیت مرطوب‌کنندگی و آبرسانی
* کنترل‌کننده چربی پوست و برطرف‌کننده جوش و آکنه
عصاره بابونه* دارای خواص ضدالتهابی‌، ضدحساسیت و سرشار از آنتی‌اکسیدان
* ازبین‌برنده آسیب‌های ناشی از رادیکال‌های آزاد
* کاهش‌دهنده هایپرپیگمانتاسیون و جوش‌های آکنه‌ای
نیاسین آمید* کاهش‌دهنده سایر مشکلات پوستی
* روشن‌کننده پوست و جلوگیری‌کننده از انتقال ملانوزوم
* دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی و محافظت از پوست دربرابر اشعه‌های مضر خورشید
Unireduce® R-35* تنظیم‌کننده سبوم پوست بوده و ترکیب متعادل‌کننده متابولیسم لیپید

جایگاه تونر پوست نرمال تا خشک تراست در روتین پوست

آخرین مرحله پاکسازی پیش از بکارگیری محصولات مراقبتی، استفاده از تونر تراست می‌باشد. ابتدا پاک کردن آرایش به کمک میسلار واتر یا محلول پاک‌کننده دوفازی، سپس شستشوی پوست با صابون، پن یا ژل شوینده و در انتها استفاده از تونر برای به تعادل رساندن میزان pH پوست.

برای اینکه جواب تمامی سؤالات‌تان را در ارتباط با تونر نرمال تا خشک تراست بگیرید، حتماً لایو ویدئویی زیر را در اینستاگرام تماشا کنید:

استفاده از تونر پوست نرمال تا خشک تراست

بایستی صبح و شب روی پوست تمیز یا بعد از پا‌ک‌کننده آرایش، یک پنبه یا پد آغشته به تونر را بر روی تمام پوست صورت و گردن کشید تا زمانی‌که باقی‌مانده مواد آرایشی و یا آلودگی از روی پوست کاملاً پاک گردد.


اگر می‌خواهید با «نحوه استفاده از تونر»، «زمان استفاده از آن» و «بایدها و نبایدهای استفاده از تونر تراست» آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید!

استفاده از تونر

همه چیز درباره استفاده از تونر

اگر به دنبال از بین بردن آلودگی‌های پوستی خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم سراغ استفاده از تونر بروید. اگر باور نمی‌کنید، این مطلب را بخوانید و مطمئن شوید!


برای افرادی که پوست خشک، حساس یا بالغ‌تری دارند، یافتن تونر مناسب برای نوع پوست می‌تواند منجر به قرمزی کمتر، پوسته پوسته شدن و ایجاد یک مرحله مرطوب‌کننده اضافی برای ترمیم پوست شود. پوست خشک نیازمند محصولی است که در زیر رده NMF‌ها قرار گیرند که به عنوان عوامل مرطوب‌کننده طبیعی نیز شناخته می‌شوند. این گروه گسترده، از موادی همچون اسیدهای آمینه، سرامیدها، اسید هیالورونیک، اسیدهای چرب، تری گلیسیرید، فسفولیپیدها، اسید لینولئیک، گلیسیرین و غیره تشکیل شده که ساختار اپیدرم (لایه بیرونی پوست) را دست‌نخورده نگه می‌دارد.

تونرهای تراست

۵/۵ - (۱ امتیاز)
حامد مقتدایی

دیدگاهتان را بنویسید