صفحه اصلی > محصولات تراست و محصولات مراقبتی : ژل شوینده آبرسان تراست؛ پوستی به طراوت گل

ژل شوینده آبرسان تراست؛ پوستی به طراوت گل

ژل شوینده آبرسان تراست

رسیدگی به پوست از آن مسائل مهمی است که بیشتر اوقات به دلیل شرایط اقتصادی و اجتماعی جغرافیایی که در آن زندگی می‌کنیم ممکن است، نادیده‌اش بگیریم. در چنین شرایطی یا با پوستی خشک طرف خواهیم شد که به سرعت به پیری پوست و ایجاد چین و چروک منتهی می‌شود یا پوستمان اگر چرب باشد قرار است حسابی روی آن آکنه خانه کند و آن‌وقت بیرون کردن این آکنه‌ها نیاز به هزینه و پروسه درمانی طولانی‌تری دارد. برای جلوگیری از بروز چنین وضعیتی، متخصصان پوست پیشنهاد می‌کنند که همه آدم‌ها باید روتین مراقبت از پوست مناسب خودشان را داشته باشند. یکی از مهم‌ترین نکاتی که در این روتین باید رعایت شود، آبرسانی به پوست است. در این مطلب از لیامگ قرار است شما را با محصولی آشنا کنیم که به شما در آبرسانی پوستتان کمک کند؛ ژل شوینده آبرسان تراست.

ساختار پوست و چرایی نیاز به شستشو

چقدر پوست خود را می‌شناسید؟ اصلاً به طور کلی چقدر پوست را می‌شناسید؟ می‌دانستید که پوست بزرگ‌ترین ارگان بدن انسان است. پوست چیزی حدود ۱۶ درصد وزن بدن را تشکیل می‌دهد. علاوه بر این وظایف دیگری هم دارد مثل حفظ رطوبت، محافظت از بدن در برابر میکروب‌ها و تنظیم دمای بدن. به طور کلی اگر بخواهیم پوست را تعریف کنیم باید بگوییم مانعی است میان محیط بیرونی و درونی پوست. پوست به انواع مختلفی دسته بندی شده که آنها را با نام‌های پوست چرب، خشک، مختلط و حساس می‌شناسیم. از آنجایی که مطلب ما درباره ژل شوینده آبرسان تراست است، قرار است به ویژگی‌های پوست خشک بپردازیم و با آن بیشتر آشنا شویم.

با پوست خشک بیشتر آشنا شوید!

دلایل مختلفی را می‌توان به خشکی پوست نسبت داد. البته این احتمال هم وجود دارد که شما به طور طبیعی پوستی خشک داشته باشد. برخی از دلایلی که باعث خشکی پوست می‌شود را می‌توان آب و هوا، برخی مواد شیمیایی و آب داغ در نظر گرفت. زمانی میگوییم پوستی خشک است که غدد چربی زیر پوست مقدار چربی کمتری از حد انتظار تولید کند. راه‌های درمان خشکی پوست هم احتمالاً همان‌هایی است که الان دارید حدس می‌زنید؛ تغییر سبک زندگی و همچنین استفاده از آب‌رسان‌های طبیعی. در چنین شرایطی چه نیازی به شستن پوست هست؟

علت شستن صورت

علت شستشوی صورت
علت شستشوی صورت

اولین و مهم‌ترین دلیل شستشوی صورت را می‌توان پاک‌سازی آلودگی‌ها در نظر گرفت. شما تنها با استفاده از آب این امکان را نخواهید داشت که تمام آلودگی‌ها را از سطح پوست صورت خودتان بشویید. به همین دلیل استفاده از یک ژل شوینده صورت بسیار ضروری است. پوست فضای بسیار خوبی برای تجمع باکتری ویروس، آلاینده ها و سلول‌های مرده پوست فراهم میکند. اگر به طور مرتب آن را نشویید این آلودگی‌ها به سادگی میتوانند منافذ پوستی شما را ببندند و باعث تیرگی و ایجاد لک روی پوستتان شوند.

علاوه بر این از دیگر دلایل شستن صورت می‌توان به حفظ رطوبت پوست اشاره کرد. اگر پوست شما آب زیادی را از دست بدهد آن‌وقت پوستی خشک، زبر، چروکیده و پیر خواهید داشت. شما چنین چیزی می‌خواهید؟ قطعاً نه! پس شستشوی روزانه پوست با محصولات مناسب، می‌تواند به شما در تنظیم PH پوست کمک کند. در ادامه از دیگر نکات بسیار مهمی که می‌توان برای دلیل شستشوی صورت با شوینده مناسب در نظر گرفت، داشتن ظاهری است شفاف و روشن. به‌هرحال بالاتر هم گفتیم تجمع باکتری و ویروس و باقی آلودگی‌ها روی پوست می‌تواند باعث بسته شدن منافذ پوستی شود و نتیجه‌اش این است که التهابات پوستی در پی آن خواهد آمد.

ویژگی‌های یک شوینده مناسب

یک شوینده صورت مناسب در کنار پاک‌سازی پوست از آلودگی‌ها و سلول‌های مرده و همچنین پاک‌سازی منافذ پوستی از چربی اضافه باید بتواند به‌عنوان آبرسانی قوی عمل کند و رطوبت پوست را هم به خوبی حفظ نماید. شوینده صورت مناسب در وهله اول باید طبیعی باشد و از ترکیبات مؤثره کاملاً طبیعی ساخته شده باشد. این‌طوری بدون داشتن مواد شیمیایی هیچ آزار و آسیبی برای پوست شما نخواهد داشت.

یک شوینده صورت مناسب بعد از شستشوی آلودگی‌ها باید به خوبی بتواند پوست را تغذیه کند و باعث تازگی و جوانسازی پوست شود. پاک‌سازی منافذ پوست از دیگر ویژگی‌هایی است که از یک شوینده صورت مناسب انتظار میرود. و در آخر این نوید را به شما بدهیم که شوینده های صورت، به مراتب ملایمتر از صابون هایی هستند که برای صورتتان استفاده میکنید.


ژل شوینده آبرسان پوست تراست

محصولات مناسب برای شستشوی پوست خشک

خب، حالا که اینجا آمده‌اید و دارید این مطلب را میخوانید، فرض را بر این می‌گذاریم که پوستی خشک یا حساس دارید. در چنین شرایطی باید سراغ شوینده‌هایی بروید که خواص آبرسانی بسیار خوبی داشته باشند. پوست خشک یا حساس همان‌طور که از ظاهرشان هم پیداست به راحتی می‌توانند آسیب ببینند و استفاده از محصولات نامناسب می‌تواند منجر به ایجاد چین و چروک یا مشکلات پوستی دیگر شود. تا دلتان بخواهد در بازار محصولاتی وجود دارد که خاصیت پاک‌سازی دارند اما استفاده دائم از آن‌ها می‌تواند رطوبت پوست شما را از بین ببرد.

برای شمایی که پوستی خشک دارید، حفظ رطوبت بسیار مهم است. خصوصا حفظ رطوبت در سطح بالایی پوست که به آن اپیدرم گفته می‌شود بسیار مهم است. چرا که این سطح اولیه، درست مثل سد دفاعی است و اگر خراب شود آن‌وقت چین و چروک و مشکلات پوستی مثل اگزما و زبری گریبانتان را خواهند گرفت. ما به شما استفاده از ژل شوینده آبرسان تراست را معرفی می‌کنیم که در تنظیم PH پوست شما عملکرد بسیار خوبی دارد و در عین حال باعث حفظ رطوبت پوست شما و آبرسانی آن می‌شود.

ژل آبرسان تراست
ژل آبرسان تراست

برای آشنایی بیشتر با شوینده‌های صورت و نحوه استفاده از آن‌ها، به شما پیشنهاد می‌کنیم مقالات “انواع شوینده صورت کدامند و هر کدام مناسب چه پوستی هستند؟” و”باید و نبایدهای استفاده از شوینده صورت” را مطالعه نمایید.

شوینده صورت

باید و نبایدهای استفاده از شوینده صورت

از اصل‌های یک روتین پوستی، پیدا کردن یک شوینده صورت مناسب است. در این مقاله شما با باید و نبایدهایی که باید در ارتبط با این محصولات بدانید، آشنا می‌شوید.

انواع شوینده صورت

انواع شوینده صورت کدامند و هر کدام مناسب چه پوستی هستند؟

انواع شوینده صورت با پاکسازی آلودگی‌ها، مواد آرایشی و چربی‌های اضافه از روی صورت و منافذ آن، به پوست اجازه تنفس داده و از پیری زودرسش جلوگیری می‌کنند.


ترکیبات مؤثره ژل شوینده آبرسان تراست

مواد مؤثرهویژگی ها
سدیم پی سی ایترکیبی مناسب برای افزایش رطوبت سلول‌های پوست
توان‌مند در نگهداری آب تا چندین برابر وزن مولکولی خود
جلوگیری از خشکی پوست
موجود در ژل شوینده آبرسان تراست
کمپلکس سرامیدمتشکل از سرامیدهای یک، سه و پنج برای کمک به استحکام و حفظ ساختار غشای سلول‌ها
تقویت و افزایش استحکام پوست
جلوگیری از فروپاشی سلول ها به دلیل آسیب‌های محیطی ناشی از تابش خورشید، سرما، گرمای شدید، آلودگی هوا
ضد پیری
موجود در ژل شوینده آبرسان تراست
زایلیتول و زایلیتول گلوکوزایدمشتقی طبیعی از گندم و سلولز چرب
موثر در مرطوب‌سازی و بازسازی پوست
جلوگیری از تبخیر آب روی پوست
حفظ رطوبت، جوان‌سازی و شادابی پوست
موجود در ژل شوینده آبرسان تراست
کمپلکس اولیگوساکاریدیبه دست آمده از بنفشه وحشی
دارای مکانیسم تنظیم و حفظ آب
آبرسانی، گردش و انتقال آب از لایه عمیق پوست به لایه سطحی یا همان اپیدرم
افزایش توانایی لایه اپیدرم برای اتصال به آب
افزایش انعطاف‌پذیری و کش‌سانی پوست و جلوگیری از چین و چروک
گلایسین، آلانین، پرولین، والین، سرین، ایزولوسین، ترئونین، فنیل آلانین، هیستیدینآبرسان پوست
دریافت کننده رادیکال های آزاد اشعه‌های مضر خورشید
جلوگیری از چین و چروک و پیری پوست
تقویت سلولهای پوستی و تحریک تولید کلاژن
خونرسانی مناسب به سلول‌ها
موجود در ژل شوینده آبرسان تراست

مزایای ژل شوینده آبرسان تراست

پوست خشک از این جهت که سلول‌هایش آب از دست می‌دهند، فاصله شان از هم زیاد می‌شود و استحکام و یک‌دستی پوست که باید هم‌واره وجود داشته باشد به مرور از بین می‌رود. به همین خاطر است که می‌گویند پوست خشک نیاز به مراقبت بیشتری دارد. از محصولاتی که می‌توانید برای جلوگیری از این اتفاق استفاده کنید می‌توان به ژل شوینده آبرسان تراست اشاره کرد.

این محصول با داشتن ترکیبات مؤثره فعال برای آبرسانی و سفت کردن پوست، علاوه بر پاک‌سازی پوست از آلودگی‌های مختلف، باعث حفظ رطوبت پوست شده و جلوی چین و چروک را خواهد گرفت. از دیگر مزایای این محصول می‌توان به کمک به تنظیم PH پوست اشاره کرد و این‌طوری آبرسانی سلول‌های پوستی به خوبی پیش می‌رود و برای همیشه می‌توانید با آکنه و لک‌های پوستی خداحافظی کنید. استفاده از این محصول و حضور آن در روتین مراقبت از پوست، از آن کارهای ضروری است که اگر پوست خشکی دارید باید انجام دهید. شما که دلتان نمی‌خواهد در جوانی، پوستی پیر و چروکیده داشته باشید، نه؟

مزایای ژل آبرسان تراست
مزایای ژل آبرسان تراست

برای کسانی که دلشان می‌خواهد همیشه جوان بمانند!

در این مطلب از لیامگ به بررسی پوست خشک و در عین حال چاره ای برای درمان آن پرداختیم. به‌هرحال علم پیشرفت کرده و این ماجرا درباره پیشرفت در بازار محصولات بهداشتی پوست صورت نیز وجود دارد. اکنون دیگر نیازی نیست نگران پوست خشک یا حساس خودتان باشید چون حتما راه حلی برای آن وجود دارد. راه‌حل پیشنهادی ما به شما استفاده از ژل شوینده آبرسان تراست است. داریم درباره بهترین ژل شوینده آبرسان برایتان می‌گوییم و خواندن مطالب بالا به شما کمک می‌کند تا با ما در این مورد، موافق باشید. برای خرید ژل شوینده آبرسان تراست، تنها کافی است وارد وب‌سایت لیاتیم شده و محصول مورد نظرتان را سفارش دهید. اینجا همه چیز برای داشتن پوستی جوان و شاداب، مهیاست. دست به کار شوید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم
۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید