بسیاری از ما با وجود استفاده مداوم از محصولات مراقبتی باز هم از خشکی پوست رنج می‌بریم. شرایط بد آب‌و‌هوایی، تغذیه نامناسب، بروز بیماری‌ها و یا استفاده از داروهای خاص، همگی جزو مواردی هستند که خشکی پوست ما را تشدید می‌کنند. این مسئله را باید قبل از این که خشکی پوست باعث بروز زخم یا چین‌و‌چروک در بدنمان شده و ظاهر زیبای پوست‌مان را از بین ببرد، جدی بگیریم. برای همین استفاده از سرم آبرسان هیالورونیک اسید تراست را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

سرم آبرسان هیالورونیک اسید تراست

سرم آبرسان هیالورونیک اسید تراست

سرم آبرسان تراست، با بهره‌گیری از ترکیبات فعال آبرسان مانند ساکاریدایزومرات در ساختار خود،  به حفظ آب در سلول‌های لایه‌های اپیدرم و درم کمک کرده و از تبخیر آب پوستی جلوگیری می‌کند. هیالورونیک اسید موجود در این سرم به صورت هم‌‌افزا با زایلیتول توانایی بالایی برای آبرسانی پوست و نگه داشتن آب در ساختار خود دارد. همچنین این سرم با داشتن ترکیبات فعال، از خشکی پوست جلوگیری کرده و مانع ایجاد خطوط و چین‌و‌چروک روی پوست می‌شود. این سرم در صورت استفاده طولانی‌مدت، باعث تقویت سد دفاعی پوست و افزایش نرمی و لطافت آن می‌شود. همچنین وجود اوره و اسیدلاکتیک در این محصول، به ترتیب باعث جلوگیری از بروز التهابات پوستی و جوان‌سازی و بازسازی پوست می‌شود.


اگر می‌خواهید با «ساختار پوست و ویژگی‌های پوست‌های خشک و چرب»، «مواد مؤثره سرم ابرسان تراست» و «مزایای استفاده از سرم هیالورونیک اسید تراست» بیشتر آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید!

سرم آبرسان هیالورونیک اسید تراست

با سرم آبرسان هیالورونیک اسید تراست، پوست خود را آبرسانی کنید!

سرم آبرسان پوست هیالورونیک اسید تراست پوست شما را آبرسانی کرده و با خاصیت شاداب و جوان‌کنندگی پوست، طراوت زیادی به آن می‌بخشید.


مزایای سرم هیالورونیک اسید تراست

 • مرطوب‌کننده و آبرسان قوی پوست
 • پیش‌گیری‌کننده از تشکیل چروک‌های پوستی
 • پرکننده چروک‌های سطحی پوست
 • جلوگیری‌کننده از تبخیر نامحسوس آب پوستی
 • جوانساز پوست

مواد مؤثره سرم ابرسان تراست

هیالورونیک اسیدترکیبی است که ضمن آبرسانی پوست، موجب استحکام سلول‌های پوستی و جلوگیری از پیری پوست ناشی از خشکی می‌شود.
آرژنیناین آمینواسید از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد مضر محافظت و پوست را آبرسانی کرده و تولید کلاژن در آن را افزایش می‌دهد.
پرولیناین اسیدآمینه برای کاهش خطوط چین‌ و‌چروک در پوست مورداستفاده قرار می‌گیرد. همچنین خاصیت کشسانی پوست را بهبود می‌بخشد.
آکواکسیلکمپلکس آکواکسیل با ایجاد یک سد دفاعی روی پوست مانعِ از دست دادن آب پوستی شده و موجب تقویت گردش آب درون پوست می‌شود.
سدیم پی‌سی‌ایاین ترکیب، آبرسان و مرطوب‌کننده قوی پوست است؛ به جذب آب در لایه‌های سطحی پوست کمک کرده و مانع از خشکی پوست می‌شود. همچنین به نفوذ سایر ترکیبات مغذی در پوست کمک می‌کند.
گلایسینیک اسیدآمینه است که رطوبت پوست را بهبود بخشیده و تولید کلاژن آن را افزایش می‌دهد و درنهایت از پیری پوست جلوگیری می‌کند.

جایگاه سرم آبرسان هیالورونیک اسید تراست در روتین پوست

در یک روتین معمولی، پس از مرحله پاکسازی (استفاده از میسلار یا محلول دوفازی، بکارگیری پن‌ها یا ژل‌های شوینده و سپس تونرها) نوبت به استفاده از سرم آبرسان تراست می‌رسد.

 • آن دسته افرادی که پوست خشکی دارند، بعد از مرحله پاکسازی، می‌توانند ابتدا از سرم ویتامین سی و سپس از سرم آبرسان استفاده کنند.
 • افرادی که پوستی خشک همراه با لک دارند هم بعد از مرحله پاکسازی، بایستی ابتدا از سرم ویتامین سی، سرم روشن‌کننده برای درمان لک و در نهایت از سرم آبرسان استفاده کنند.
 • برای درمان چین‌وچروک‌های پوستی هم می‌توان بعد از پاکسازی، از سرم آبرسان و در ادامه از سرم‌ها و کرم‌های ضدچروک استفاده کرد.

برای اینکه جواب تمامی سؤالات‌تان را در ارتباط با سرم هیالورونیک اسید تراست بگیرید، حتماً لایو ویدئویی زیر را در اینستاگرام تماشا کنید:

استفاده از سرم آبرسان هیالورونیک اسید تراست

برای استفاده از سرم ابرسان تراست کافی است قبل از مصرف، مراحل پاکسازی پوست را به طور کامل در روتین پوستی انجام داد. سپس به کمک قطره‌چکان، براساس نوع پوست به لحاظ میزان خشکی، مقداری از سرم را روی پوست یا ناحیه مدنظر چکاند. در ادامه به کمک انگشتان، سرم را روی پوست ماساژ داد تا جذب شود.


اگر می‌خواهید با «نحوه استفاده از سرم آبرسان هیالورونیک اسید تراست»، «زمان استفاده از آن» و «بایدها و نبایدهای مصرف» آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید!

استفاده از هیالورونیک اسید

استفاده از هیالورونیک اسید؛ خداحافظی با پیری

مقابله با پیری یا آبرسانی مستمر پوست از آن کارهایی است که آدم را کلافه می‌کند. دانستن نحوه استفاده از هیالورونیک اسید، شما را از این وضع خارج می‌کند.


در استفاده از سایر محصولات در کنار سرم هیالورونیک اسید تراست به نکات زیر توجه کنید:

 • ترتیب استفاده از سرم‌ها در یک روتین پوست بدین صورت است: سرم ویتامین سی، سرم روشن‌کننده و سرم هیالورونیک اسید.
 • فاصله بین استفاده از سرم آبرسان و محصول مکمل اختصاصی آن، یعنی کرم آبرسان، ۳۰ دقیقه می‌باشد. 
 • فاصله بین استفاده از سرم‌ها نیز ۳۰ دقیقه است.
 • فاصله بین استفاده از سرم آبرسان و سایر محصولات در یک روتین پوستی، بین ۴۰ تا ۱ ساعت می‌باشد.

توجه: همواره اولویت استفاده از سرم‌ها با سرم آبرسان تراست است؛ چون تقریباً منشأ ۹۰ درصد عارضه‌های پوستی، کم‌آبی و دهیدراته شدن پوست می‌باشد. بنابراین، همواره باید برطرف کردن کم‌آبی پوست و سپس عارضه‌های بعدی باشد. یعنی اول آبرسانی به پوست و سپس درمان لک.

سرم آبرسان هیالورونیک اسید تراست
۵/۵ - (۱ امتیاز)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید