صفحه اصلی > محصولات تراست و محصولات مراقبتی : با کرم سفت‌ کننده پوست تراست، پوستی جوان و مستحکم داشته باشید!

با کرم سفت‌ کننده پوست تراست، پوستی جوان و مستحکم داشته باشید!

کرم سفت‌ کننده پوست تراست

یکی از بزرگ‌ترین ترس‌های شما در زندگی چیست؟ مرگ دلخراش؟ مرگ زود هنگام؟ از دست دادن عزیزان؟ پیری؟ تمام اینها می‌توانند ترس‌های مهمی باشند که در دوره‌های مختلفی گریبانمان را می‌گیرند. جلوی خیلی از این مواردی که گفتیم را نمی‌شود گرفت اما پیری از آن ترس‌هایی است که می‌توانید به‌سادگی به تعویق بیندازیدش. خصوصاً وقتی صحبت از پیری پوست به میان باشد. داریم درباره عنصری مهم حرف می‌زنیم که در مواجهه با دیگران، اولین چیزی است که به آنها کمک می‌کند تا درباره شما حرف بزنند و دسته‌بندی‌تان کنند. مراقبت از پوست و داشتن پوستی محکم کار سختی نیست. مراقبت می‌خواهد و استفاده از محصولاتی مناسب. در این مطلب از لیامگ قرار است به اتفاق یکدیگر به بررسی یکی از محصولات مهم در استحکام و سفت شدن پوست بپردازیم. این شما و این کرم سفت‌ کننده پوست تراست!

علل و مکانیزم پیری و افتادگی پوست

منظور از پیری پوست می‌دانید چیست؟ وقتی می‌گوییم پوستی پیر است که دچار چین و چروک شود، شل شده و استحکام خود را از دست بدهد. همان‌طور که احتمالاً خودتان می‌دانید، پوست از سه لایه اپیدرم، درم و بافت زیرجلدی تشکیل شده است. هرکدام از این لایه ها دستخوش تغییراتی میشوند که بیشترین تغییر هم سهم لایه درم پوست است. پیری پوست دو دسته‌بندی مختلف دارد با منشا داخلی و خارجی.

منشا داخلی پیری پوست به این صورت است که هرچه سن شما بالاتر برود اتفاق می افتد و از نشانه‌هایش می‌توان به چین و چروک پوست اشاره کرد. اما دسته بعدی آن که منشا خارجی دارد، باعث ایجاد چین و چروک‌های عمیق، زیاد شدن تولید رنگدانه یا لک پوست و شل شدن پوست همراه است که بیشترین دلیلش هم برخورد نور مستقیم خورشید به پوست است. چین و چروک، کاهش خاصیت کشسانی پوست از جمله عوارض طبیعی پیری پوست به حساب می آیند که دارند در لایه درم پوست اتفاق می افتند.

مکانیسم اصلی تغییر ساختار لایه درم پوست، به کم شدن میزان فیبرهای ماتریکس خارج سلولی به طور خاص کلاژن در لایه درم مربوط است. هرچه سن شما بالاتر برود، تولید کلاژن به همان ترتیب کم می‌شود و از یک طرف، تخریب آن در پوست بیشتر می‌شود تا حدی که باعث کاهش مقدار کلاژن در پوست می‌شود. بیشتر اقدامات درمانی انجام شده به این صورت عمل می‌کنند که جلوی کاهش تولید کلاژن را بگیرند و باعث شوند تا تولید کلاژن افزایش پیدا کند.

فاکتورهای ثبات و استحکام پوست

کلاژن

دو پروتئین مهم در پوست وجود دارد که وظیفه استحکام پوست شما را بر عهده دارند. اولی کلاژن است که پروتئینی است مربوط به پوست که ۳۰ درصد از کل پروتئین را در پوست شکل می‌دهد. هرچه میزان کلاژن در پوست بیشتر باشد، خاصیت کشسانی و همچنین انعطاف‌پذیری پوست بیشتر می‌شود. اگر بخواهیم کلی بگوییم ۷۰ درصد وزن خشک پوستمان را پروتئین کلاژن تشکیل می‌دهد. پوستی که درگیر چین و چروک است، پروتئین به شکل فیبرهایی ضخیم تجمع پیدا می‌کنند و با بی‌نظمی کنار هم قرار می‌گیرند. هرچه سن بالاتر برود، فیبروبلاست که مسئول تولید کلاژن هستند، مقدار کمتری از آن را تولید می‌کنند. انگار خسته می‌شوند

عوامل استحکام پوست
عوامل استحکام پوست

پروتئین کلاژن موجود در پوست انواع مختلفی دارد. بیشترین نوع آن در پوست شامل نوع سه، چهار و هفت است. پوستی جوان عموما دارای ۸ درصد کلاژن نوع یک، ۱۵ درصد کلاژن نوع سه می‌باشد. پوستی که آسیب دیده باشد نسبت کلاژن نوع سه به یک بسیار بیشتر می‌شود. کلاژن نوع یک را می‌توان شایع‌ترین و مهم‌ترین نوع کلاژن پوست در نظر گرفت. عامل اصلی چین و چروک، کلاژن نوع چهار است. از جمله ترکیبات مؤثر در حفظ تعادل میان آب و نمک پوست و همچنین استحکام پوست می‌توان به هیالورونیک اسید، کوندرویتین سولفات و درماتان سولفات اشاره کرد.

الاستین

پروتئین دیگر که نقش کلیدی در استحکام و سفت شدن پوست دارد، الاستین است. این پروتئین را می‌توانید در لایه درم پوست پیدا کنید. قابلیت انعطاف‌پذیری همان چیزی است که الاستین به پوست می‌بخشد. از اولین نشانه‌های پیری پوست می‌توان به از بین رفتن استحکام پوست و همچنین ایجاد خطوطی در صورت خصوصاً در اطراف چشم اشاره کرد. دلایل آن نیز می‌تواند مربوط به افزایش سن، افزایش قند خون و همچنین از دست دادن آب بدن و آسیب اشعه‌های مضر خورشید مثل اشعه فرابنفش باشد.

اگر بخواهیم کلی بگوییم ۷۰ درصد وزن خشک پوستمان را پروتئین کلاژن تشکیل می‌دهد. پوستی که درگیر چین و چروک است، پروتئین به شکل فیبرهایی ضخیم تجمع پیدا می‌کنند و با بی‌نظمی کنار هم قرار می‌گیرند. هرچه سن بالاتر برود، فیبروبلاست که مسئول تولید کلاژن هستند، مقدار کمتری از آن را تولید می‌کنند. انگار خسته می‌شوند! پروتئین کلاژن موجود در پوست انواع مختلفی دارد. بیشترین نوع آن در پوست شامل نوع سه، چهار و هفت است.

پوستی جوان عموما دارای ۸ درصد کلاژن نوع یک، ۱۵ درصد کلاژن نوع سه می‌باشد. پوستی که آسیب دیده باشد نسبت کلاژن نوع سه به یک بسیار بیشتر می‌شود. کلاژن نوع یک را می‌توان شایع‌ترین و مهم‌ترین نوع کلاژن پوست در نظر گرفت. عامل اصلی چین و چروک، کلاژن نوع چهار است. از جمله ترکیبات مؤثر در حفظ تعادل میان آب و نمک پوست و همچنین استحکام پوست می‌توان به هیالورونیک اسید، کوندرویتین سولفات و درماتان سولفات اشاره کرد.


اگر مایل هستید که با کرم سفت کننده و طرز استفاده از کرم لیفتینگ آشنا شوید، مقاله‌های زیر را از دست ندهید.

کرم سفت کننده

کرم لیفتینگ یا کرم سفت کننده | کاهش‌دهنده افتادگی پوست

برای سفت کردن پوست و تحریکش به ساخت کلاژن و الاستین و حفظ طراوت و شادابی پوست‌تان، می‌توان از یک کرم سفت کننده جهت کاهش افتادگی پوست، استفاده کرد.

استفاده از کرم سفت کننده

طرز استفاده از کرم سفت کننده چگونه است؟

برای استفاده از کرم سفت کننده پوست مقداری از آن را روی پوست ناحیه موردنظرتان همچون صورت، گردن و سینه بگذارید و با ماساژ و حرکات چرخشی جذب پوست‌تان کنید.


محصولات مناسب برای سفت شدن و افزایش استحکام پوست

بالا رفتن سن، مسائل ژنتیکی، از دست دادن وزن زیاد، سبک زندگی نامناسب، سیگار کشیدن و همچنین قرار گرفتن برای مدت‌زمان طولانی زیر نور آفتاب می‌تواند باعث از بین رفتن استحکام پوست و درنتیجه شل شدن آن شود. این موضوع کاملاً با از دست دادن کلاژن، هیالورونیک اسید و الاستین در ارتباط است. بالا رفتن سن باعث می‌شود تا این مواردی که گفتیم در بدن تا حد زیادی تولیدشان کاهش پیدا کند.

برای این که بتوانید استحکام را به پوستتان برگردانید و دوباره همان سفتی و جوانی سابق را پیدا کند بهتر است از کرم سفت‌ کننده پوست تراست استفاده کنید.

شما برای انتخاب این محصول باید دقت کنید که حتماً دارای خاصیت ضد پیری، تقویت‌کنندگی استحکام پوست و همچنین حفظ ساختار آن را داشته باشد. تاثیر کرم سفت‌ کننده پوست تراست به شکل مستقیم روی پوستتان است و می‌تواند پوست شما را محکم و مجدداً جوان سازد. وجود ترکیبات مؤثره‌ای مثل رتینول یا ویتامین آ، ویتامین سی، رتینوئیدها، هیالورونیک اسید در یک کرم سفت کننده، نقشی بسیار تعیین‌کننده داشته باشد.

محصولات مناسب برای سفت شدن پوست
محصولات مناسب برای سفت شدن پوست

ترکیبات مؤثره کرم سفت‌کننده صورت، گردن و سینه تراست

فرمینگ پپتاید:

 1. نشئت گرفته از یک پپتید طبیعی موجود در بدن
 2. ترکیبی آرام‌بخش و کاهش‌دهنده انقباض ماهیچه
 3. جلوگیری از ایجاد چین و چروک و همچنین حفظ استحکام پوست
 4. جلوگیری از پیری و شل‌شدگی پوست
 5. موجود در کرم سفت‌ کننده پوست تراست

هیالورونیک اسید یا سدیم هیالورونات:

 1. ترکیبی مؤثر در نگهداری میزان زیادی آب
 2. آب‌رسان پوست
 3. دارای خاصیت سفت کنندگی و جلوگیری از ایجاد چین و چروک در پوست
 4. موجود در کرم سفت‌ کننده پوست تراست
کرم سفت کننده پوست تراست
کرم سفت‌ کننده پوست تراست

کمپلکس سرامید:

 1. ترکیبی مؤثر در تقویت سد دفاعی طبیعی پوست
 2. جلوگیری از تبخیر آب موجود بر روی سطح پوست
 3. حفظ رطوبت پوست
 4. آب‌رسان پوست
 5. کمک به استحکام ساختار پوست
 6. جلوگیری از تخریب سلول‌های پوستی که بر اثر تابش خورشید، آلودگی هوا، آب و هوای بسیار سرد یا گرم، آسیب دیده‌اند.
 7. موجود در کرم سفت کننده پوست تراست

تا داشتن پوستی جوان و مستحکم، تنها یک کلیک فاصله دارید.


پروتئین لوپین هیدرولیز شده:

 1. مشتق شده از پروتئین گیاه لوپین
 2. ترکیبی کمک کننده در از بین بردن پروتئین‌های مخرب کلاژن و الاستین
 3. جلوگیری از تخریب رشته‌های کلاژن و الاستین
 4. تحریک و تولید مجدد کلاژن و الاستین
 5. کاهش چین و چروک‌های عمیق پوستی
 6. بهبود زخم و کاهش لک
 7. جوان‌سازی پوست
 8. موجود در کرم سفت‌ کننده پوست تراست

مزایای کرم سفت‌کننده صورت، گردن و سینه تراست

از مزایای بهترین کرم سفت کننده صورت، هرچه بگوییم کم گفته‌ایم. استفاده از این محصول به شما کمک می‌کند تا پوستی جوان و مستحکم داشته باشید. خصوصاً مناسب کسانی است که به تازگی چین و چروک سراغشان آمده اول راهی هستند که پوستشان شل می‌شود. یکی از ویژگی‌های این محصول جلوگیری از انقباض‌های عضلات است و به همین خاطر در امر حفظ استحکام پوست مؤثر است. همچنین این که روی پروتئین‌هایی که کلاژن و الاستین را از بین می‌برند اثر می‌گذارد و باعث می‌شود تا تولید کلاژن و الاستین در پوست تحریک شود. این‌طوری شما پوستی منعطف و مستحکم خواهید داشت. وجود هیالورونیک اسید نیز به آبرسانی پوست و در عین حال حفظ رطوبت پوست کمک می‌کند و این هم کمکی است برای داشتن پوستی جوان. استفاده از این کرم سفت کننده صورت را به تمام کسانی که به دنبال پوستی جوان هستند، پیشنهاد می‌کنیم.

مزایای کرم سفت کننده پوست تراست
مزایای کرم سفت‌ کننده پوست تراست

هرگز نمی‌توانند سنتان را حدس بزنند!

در این مطلب از لیامگ به بررسی محصولی بسیار ضروری برای موجود بودن در روتین مراقبت از پوستتان پرداختیم. کرم سفت‌ کننده پوست تراست. استفاده از این محصول به شما کمک می‌کند تا جلوی پیری پوست خود را بگیرید، چین و چروک‌ها را از بین ببرید، لک‌های پوستی و همچنین شل‌شدگی پوستتان را از بین ببرید و در یک کلام پوستی بسیار جوان داشته باشید. چه چیزی از این بهتر؟ قیمت کرم سفت کننده پوست تراست را می‌توانید به‌سادگی از طریق فروشگاه اینترنتی لیاتیم بررسی کنید. اگر قصد خرید کرم سفت کننده پوست تراست را دارید تنها کافی است از طریق همان فروشگاه اینترنتی لیاتیم اقدام کرده و محصول مورد نظرتان را سفارش دهید. به همین سادگی!

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم
۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاه کاربران (4 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید