صفحه اصلی > محصولات تراست و محصولات مراقبتی : سرم روشن کننده تراست؛ معجزه‌ای به رنگ برف!

سرم روشن کننده تراست؛ معجزه‌ای به رنگ برف!

سرم روشن کننده تراست

تا به حال به این فکر کرده‌اید پوست شما جدای از تمام روتین‌های مراقبت از پوستی که رعایت می‌کنید، به چیز دیگری می‌تواند نیاز داشته باشد؟ به هر حال فقط مسئله سالم نگه داشتن پوست مطرح نیست. گاهی اوقات لک‌های پوستی می‌توانند روی صورت ایجاد شوند و هیچ توجیهی برای وجودشان هم نه شما داشته باشید نه پزشک متخصص پوستتان. اینها مهمان‌های ناخوانده‌ای هستند که باید به خوبی خودتان را برای پذیرایی ازشان آماده کنید. راه پذیرایی درست و مناسب از این مسئله، استفاده از سرم روشن کننده تراست است. حالا در ادامه همراهمان باشید که روش صحیح پذیرایی را برایتان بگوییم.

فهرست مطالب

ماهیت لک

در پاسخ به این سؤال که «لک چیست؟» باید بگوییم که به جمع شدن بیش از اندازه رنگ‌دانه ملانین در لایه‌ها و قسمت‌های مختلف پوست، لک می‌گویند. همین تغییر رنگ پوستی که ممکن است خیلی‌هایمان درگیرش باشیم، وقتی اتفاق می‌افتد که رنگ‌دانه ملانین در پوستمان بیش از اندازه تولید شود. رنگ‌دانه ملانین به طور طبیعی در پوست ما وجود دارد و اگر بیش از حد تولید شود و قسمتی از پوستمان را محلی برای مهمانی خودش انتخاب کند، آن وقت آن قسمت تیره می‌شود و بعد هم لک به وجود می‌آید. مسئولیت اصلی رنگ‌دانه ملانین رنگ دادن به مو، چشم و پوست است و سلول‌های تولیدکننده آن را ملانوسیت می‌نامند. زمانی اوضاع بهم می‌ریزد که این رنگ‌دانه‌ها تجمعی غیرعادی بکنند و باعث اختلالاتی مثل کک و مک و لک شوند.

علل ایجاد لک روی پوست

حالا سؤالی که مطرح است این است که دلیل ایجاد لک پوستی چیست؟ لک پوستی که عمدتاً به شکل قهوه‌ای، سیاه یا خاکستری روی پوست ظاهر می‌شوند، بیشتر به خاطر قرار گرفتن پوست در معرض نور خورشید است. به لک‌هایی که به خاطر پیری و بالا رفتن سن ایجاد می‌شوند، لک‌های کبد می‌گوییم. دلیل ایجاد لک‌های کبد یا پیری هم همان تولید بیش از اندازه ملانین است. درنهایت همان‌طور که ابتدای مطلب هم گفتیم، دلیل اصلی و قطعی ایجاد لک پوستی هنوز مشخص نیست. از دلایلی که به آن نسبت داده می‌شود می‌توان به پیری پوست، قرار گرفتن در برابر اشعه‌های مضر خورشید مثل نور مرئی و اشعه فرابنفش، بالا رفتن سن، جنسیت، اختلالات ژنتیکی و هورمونی اشاره کرد.

حالا این را باید بگوییم که این مهمانان ناخوانده بیشتر وقتی تشکیل می‌شوند که زیر نور خورشید قرار بگیرید و بیشتر هم صورت و پشت دست‌ها را درگیر می‌کنند. کک و مک از دیگر اختلالات پوستی است که علاوه بر ارثی بودنش، بیشتر در فصل تابستان که نور خورشید زیاد است، شکل می‌گیرد. کک و مک جزء معدود مشکلات پوستی‌ای است که هرچه سن بالا برود وضوحشان را از دست می‌دهند.

آیا فقط دلایل آمدن این مهمانان، همین‌هاست؟ باید بگوییم که خیر! تغییرات آب و هوایی هم می‌تواند دلیلی برای ایجاد لک پوستی باشد. آب و هوای بسیار گرم یا بسیار سرد، می‌تواند در شکل گیری لک پوستی مؤثر باشد. حساس‌ترین افراد در برابر آب و هوا، کودکان، افراد مسن، ورزشکاران، زنان باردار و کسانی است که بیرون از خانه کار می‌کنند.

راهکار درمان ضایعات لک

تا اینجا داشتیم درباره این می‌گفتیم که مشکلات پوستی مثل لک پوستی چطور و چرا ایجاد می‌شوند و الان وقت این رسیده که ببینیم چطور می‌توانیم از این مهمان‌ها پذیرایی کنیم؟ همان چیزی که از ابتدای مطلب هم داشتیم نویدش را می‌دادیم. برای مقابله و درمان ضایعات لک لازم نیست نگران چیزی باشید چرا که کار ساده‌ای در پیش است. اول از همه پیش از برطرف کردن این مشکل باید ببینیم منشأ اصلی آن چیست. اگر دلیل ایجاد لک پوستی، مسائل ژنتیکی، هورمونی یا بیماری خاصی نباشد احتمالاً دلیلش قرار گرفتن در برابر خورشید و اشعه‌های مضر آن است. منظور همان نور مرئی و اشعه فرابنفش است که رادیکال‌های آزاد تولید می‌کنند و توسط پوست هم جذب می‌شوند و باعث ایجاد لک پوستی می‌شوند. اصلاً همان اشعه‌ها هستند که باعث تولید مقدار زیادی ملانین می‌شوند.

درمان لک پوستی
درمان لک پوستی

خب از اینجا به بعد حرف‌هایمان کمی تخصصی می‌شود اما نه آن‌قدر که نتوانیم درست و حسابی بفهمیم اشعه‌های مضر خورشید با پوستمان چه کار می‌کنند. گفتیم این اشعه‌ها رادیکال‌های آزاد تولید می‌کنند. خب این رادیکال‌های آزاد از طریق لایه اپیدرم که همان لایه سطحی پوستمان است رد می‌شود و سراغ ملانوسیتی که بین اپیدرم و لایه پایه قرار دارد، می‌رسد. سپس همین رادیکال‌های آزاد باعث می‌شوند که ملانین بیشتری تولید شوند و بعد به سطح پوست برسند. همین باعث می‌شود لک‌های پوستی ما رنگ‌ها و درجات مختلفی پیدا کنند.

بیشتر شرکت‌های دارویی و آرایشی مشغول تحقیق درباره این هستند که چطور می‌شود تولید ملانین در پوست را تغییر داد. امروزه مواد مؤثره بسیار زیادی به عنوان کاهش دهنده تولید ملانین شناخته می‌شوند.

رایج‌ترین لک‌های پوستی

خب، با این اوصاف و همه چیزهایی گفتیم باید بگوییم رایج‌ترین نوع لک پوستی همان‌هایی است که به خاطر بالا رفتن سن ایجاد می‌شود و دلیلش هم پیری پوست و اشعه‌های مضر خورشید است. پس برای درمان این لک‌های پوستی باید از مواد مؤثره‌ای استفاده کرد که تولید ملانین را تا حدی کاهش دهد. در عین حال مواد مؤثره‌ای که خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارند یا می‌توانند جلوی رادیکال‌های آزاد را بگیرند یا آن‌هایی که روی پوست هستند را جذب کنند، به طور خاص برای درمان لک پوستی بسیار مناسب می‌باشند.

وسیله پذیرایی شما از این مشکل پوستی، سرم روشن کننده تراست است که مواد مؤثره فعال آن علاوه بر داشتن خاصیت آنتی‌اکسیدان و جلوگیری از ایجاد لک‌های جدید، به درمان لک‌های پوستی و اسکار ناشی از آکنه هم کمک می‌کند.

ترکیبات مؤثره سرم روشن کننده تراست

حالا در ادامه می‌خواهیم بگوییم چرا به این محصول می‌گوییم بهترین سرم روشن کننده موجود در بازار.

سرم روشن کننده تراست
سرم روشن کننده تراست

اینجا به طور خاص درباره مواد مؤثره به کار رفته در سرم روشن کننده تراست برایتان خواهیم نوشت:

آربوتین

درباره این ترکیب باید بگوییم که هم روشن کننده است و هم ضد لک! برای تولید ملانین و در ادامه ایجاد لک، آنزیمی در کار است که نقش مهمی را هم بازی می‌کند؛ آنزیمی به نام تیروزیناز. درنتیجه هر ماده مؤثره‌ای که بتواند این آنزیم را خنثی کند می‌تواند در ادامه جلوی تولید ملانین را بگیرد و بعد از لک پوستی را از بین ببرد. آربوتین همان ماده‌ای است که تولید این آنزیم را تا حد زیادی کاهش می‌دهد و جلوی لک پوستی را می‌گیرد. به همین خاطر هم در تولید سرم روشن کننده تراست از آربوتین استفاده شده است.

رزورسینول

یکی از مواد مؤثره فعال در کاهش تولید آنزیم تیروزیناز، رزورسینول است که آن را مهار می‌کند و برای درمان لک و همچنین روشن ساختن پوست بسیار مؤثر است. اگر بخواهیم درباره عملکرد این ماده حرف بزنیم باید بگوییم که شباهت بسیار زیادی با آربوتین دارد و همین هم باعث می‌شود وقتی در کنار آربوتین و عصاره شیرین‌بیان در یک محصول استفاده شود، خاصیت ضد لک و از بین بردن لک خوبی داشته باشد. همچنین رزورسینول باعث روشن شدن پوست هم می‌شود. اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم اثر روشن کننده آربوتین را حفظ می‌کند و باعث کامل شدن کارکرد آن می‌شود.

رزورسینول برای روشن ساختن پوست
رزورسینول برای روشن ساختن پوست

عصاره شیرین‌بیان

خاصیت عصاره شیرین‌بیان که در ریشه آن قرار دارد شامل آنتی‌اکسیدان، ضدالتهاب، سفیدکننده و ضد اگزما می‌شود. یکی دیگر از مواد مؤثره فعال برای از بین بردن تولید آنزیم تیروزیناز به حساب می‌آید و جلوی تولید ملانین را می‌گیرد و باعث روشن شدن پوست می‌شود. از عصاره شیرین‌بیان هم در ساخت سرم روشن کننده تراست استفاده شده است و در کنار رزورسینول و آربوتین به خوبی در امر روشن‌سازی پوست کمک می‌کند.

سدیم پی سی ای

برای افزایش رطوبت سلول‌های پوست از ماده‌ای استفاده می‌شود به نام سدیم پی سی ای. علاوه بر جاذب آب بودن می‌تواند آب را تا چند برابر وزن خودش نگه دارد و باعث بهبود نفوذ دیگر مواد مؤثره به پوست هم می‌شود. آبرسانی این ماده باعث می‌شود تا سلول‌های جدید پوستی ساخته شوند.

کلسیم پی سی ای

این هم درست مشابه ماده مؤثره قبلی خاصیت آبرسانی دارد. کلسیم در کنار پی سی ای باعث می‌شود تا سدی دفاعی و کاملاً طبیعی روی پوست ایجاد شود و به ساخت برخی لیپیدها مثل سرامید کمک می‌کند. این‌طوری می‌توان به سد دفاعی برای حفظ رطوبت پوست کمک کرد.

آمینواسیدها

آرژینین، گلایسین، آسپارتیک اسید، سرین، آلانین، والین، ترئونین، پرولین، هیستیدین، ایزولوسین و فنیل آلانین، همگی وظیفه آبرسانی پوست را دارند. اما چطور این کار را می‌کنند؟ عملکرد این مواد مؤثره به این صورت است که رادیکال‌های آزادی که بالاتر گفتیم اشعه‌های مضر خورشید به پوست ما می‌دهند را دریافت می‌کنند و باعث روشن شدن پوست می‌شوند. سرم روشن کننده تراست از آمینواسید آرژینین استفاده می‌کند تا باعث رشد سلول‌ها و تولید مجدد آن شود. آمینواسیدهای گلایسین و پرولین وظیفه تولید کلاژن و همچنین آبرسانی به پوست را دارند. با استفاده از این ترکیبات مؤثر می‌توان گفت این محصول در عین حال باعث افزایش استحکام پوست هم می‌شود.

نیاسین آمید

از این ماده مؤثره به عنوان امکانی برای کاهش التهاب پوستی استفاده می‌شود. خاصیت آنتی‌اکسیدانی موجود در این ترکیب و همچنین دریافت رادیکال آزاد باعث می‌شود که از پوستمان در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت شود. خودتان بهتر می‌دانید یا اگر نمی‌دانید پیشنهاد می‌کنیم در لیامگ درباره‌اش بخوانید که اشعه‌های مضر خورشید می‌توانند باعث ایجاد و خشکی پوست شوند. اثرگذاری اصلی و اساسی سرم روشن کننده پوست آنجایی است که جلوی ایجاد لک را می‌گیرد و به صورت مانعی در برابر فاکتورهای خارجی می‌ایستد.

مزایای نیاسین آمید برای پوست
مزایای نیاسین آمید برای پوست

عصاره دانه انگور وینیفرا

از این عصاره برای دریافت رادیکال‌های آزاد استفاده می‌شود تا جلوی ایجاد لک پوستی گرفته شود. از دیگر خواص این ماده مؤثره می‌توان به خاصیت ضدالتهابی و تسکین التهاب اشاره کرد.

ویتامین ب ۶

ویژگی ویتامین ب ۶ در سرم روشن کننده تراست این است که باعث بالا رفتن خون‌رسانی و رسیدن اکسیژن به پوست می‌شود. خون دارای اکسیژن است و کمک می‌کند تا سلول‌های پوستی به خوبی تغذیه شوند. این ویژگی این‌طور به پوست کمک می‌کند که با تغذیه درست پوست جلوی پیر شدن آن را می‌گیرد.

ویتامین ای

از نخستین مواد مؤثره آنتی‌اکسیدانی است که شناخته شده و کار آن جلوگیری از لک و بهبود آن است. این ویتامین هم درست مشابه موارد قبلی با دریافت رادیکال‌های آزاد باعث محافظت از پوست و در ادامه بهبود لک می‌شود. شما به جز محافظت از پوست در برابر خورشید این امکان را دارید تا اسکار ناشی از آکنه را هم با آن به خوبی درمان کنید.

تاثیر ویتامین ای در سرم روشن کننده تراست
تاثیر ویتامین ای در سرم روشن کننده تراست

ویتامین ب ۵

این ویتامین توانایی نفوذ عمیق به لایه‌های زیرین را دارد و خاصیت مرطوب‌کنندگی هم در آن وجود دارد. با آبرسانی این ویتامین، سلول‌های پوستی تغذیه می‌شوند و رشد می‌کنند. استفاده از این ویتامین در سرم روشن کننده تراست تا حد زیادی باعث تقویت و بهبود پوست می‌شود.


برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص روشن کردن پوست، به شما پیشنهاد می‌کنیم مقالات “از روشن کردن پوست تا درخشان کردن آن” و “نکاتی درباره روشن کردن پوست با استفاده از سرم ویتامین سی و سرم روشن‌کننده!” را مطالعه نمایید.

استفاده از سرم ویتامین سی

نکاتی درباره روشن کردن پوست با استفاده از سرم ویتامین سی و سرم روشن‌کننده!

استفاده از سرم ویتامین سی یک بخش مهم از روتین پوستی است. در این مقاله قصد داریم چند نکته را با شما در این خصوص به اشتراک بگذاریم.

روشن کردن پوست

از روشن کردن پوست تا درخشان کردن آن

در این مقاله می‌خواهیم راجع به روشن کردن پوست و درخشندگی آن و تفاوت بین این دو صحبت کنیم و راه‌کارهایی ارائه دهیم که پوستی یکدست داشته باشید.


سدیم هیالورونات

هیالورونیک اسید را احتمالاً باید بشناسید. اصلاً سرمی داریم که کاملاً بر پایه این ماده است. هیالورونیک اسید ماده مؤثره‌ای است آب‌رسان که امکان نگه داشتن آب را با ظرفیتی چند برابر وزن خودش دارد. این ترکیب به خوبی کمک می‌کند تا پوست محکم و در عین حال جوانی داشته باشیم.

مزایای سرم روشن کننده تراست

خب احتمالاً شما هم از ما خسته شده باشید آن‌قدر که گفتیم دلیل ایجاد لک پوستی، اشعه مضر خورشید و در ادامه آن تولید بیش از حد ملانین است، نه؟ علاوه بر این مسئله، خشکی پوست هم می‌تواند باعث شود پوستتان حساس شود. مسائلی مثل آکنه یا اسکار ناشی از آن می‌تواند منجر به لک پوستی شوند. سرم روشن کننده تراست با مهار آنزیمی که مسئول تولید ملانین است کمک به برطرف کردن لک پوستی می‌کند. علاوه بر این داشتن مواد مؤثره‌ای که بالاتر گفتیم هم به همه اینها بیفزایید و ببینید با چه محصولی طرف هستید! ترکیبی که همیشه برنده خواهد بود و شما را از شر این مهمان‌های ناخوانده راحت خواهد کرد.سوالات متداول سرم روشن کننده تراست

۱. کدام گروه سنی می‌توانند از سرم روشن کننده تراست استفاده کنند؟

معمولاً همه ما در دهه دوم زندگی، ظرفیت آب پوستی‌مان شروع به کم شدن می‌کند و سد دفاعی پوست‌مان تضعیف می‌شود. و در این شرایط است که پوست مستعد بسیاری از بیماری‌ها می‌شود، افتادگی پیدا می‌کند و استحکام و شادابی خود را از دست می‌دهد. حتی امکان بروز اگزما و چین‌وچروک هم وجود دارد.

بنابراین سرم‌ها محصولاتی هستند که می‌توانند بعد از ۲۰ سالگی در روتین روزانه پوست قرار بگیرند.

۲. در کنار سرم روشن کننده تراست، بایستی از چه محصولات یا شوینده‌هایی استفاده کرد؟

پیش از استفاده از این سرم، نباید از هیچ محصولی استفاده کرد و آن‌ها بایستی اولین باشند. فقط به این مسئله توجه داشته باشید که سرم‌ها را بایستی روی پوست تمیز که توسط ژل‌های شوینده تراست شسته می‌شوند، بکار گرفت.

و پس از استفاده از سرم هیالورونیک اسید، نباید تا ۳۰ دقیقه از هیچ محصولی استفاده کرد تا جذب مواد سازنده سرم به طور کامل انجام شود و پس از آن می‌توان از محصولات مکمل سرم استفاده نمود.

۳. آیا استفاده از کرم‌های ضدآفتاب تراست بعد از استفاده از سرم روشن کننده ضرورت دارد؟

به طور روتین، زمانی‌که در معرض نور آفتاب قرار می‌گیریم، پرتوهای UVA و UVB باعث ایجاد التهاب‌های پوستی می‌شوند. واکنش فیزیولوژیک بدن به نور خورشید، موجب ترشح ملانین می‌شود و این خود به تیره شدن پوست می‌انجامد.

این تیره‌شدگی پوست، اولین سد دفاعی بدن دربرابر نور آفتاب است؛ پس اگر بدون محافظ مقابل نور خورشید قرار بگیریم، این تیره شدن به صورت فیزیولوژیک صورت می‌گیرد.

پس آن دسته کسانی‌که می‌خواهند نسبت به درمان لک اقدام کنند و بدون ضدآفتاب زیر نور آفتاب برند، عملکرد و اثرگذاری سرم روشن کننده و هر محصول روشن‌کننده دیگری را زیر سوال می‌برند و ترشح ملانین همچنان به فعالیتش ادامه می‌دهد. پس با توجه به این توضیحات، استفاده از کرم‌های ضدآفتاب در زمان استفاده از سرم روشن کننده تراست ضروری است.

۴. آیا سرم روشن کننده تراست منع مصرفی دارد؟ یا استفاده از آن با سایر محصولات تراست تداخل پیدا می‌کند؟

سرم‌ها به طور کلی محصولاتی هستند که مصرف‌کننده را به هیچ عارضه پوستی دچار نمی‌کنند و منحصراً به درمان و بهبود عارضه‌های پوستی کمک می‌کنند. و در حال حاضر در سبد محصولات تراست، محصولی وجود ندارد که با سرم‌ها تداخل داشته باشد.

۵. آیا سرم روشن کننده برای درمان کک و مک هم موثر است؟

این محصول می‌تواند باعث کم‌رنگ شدن کک و مک شود، اما قادر به محو کامل آنها نیست.

۶. نحوه استفاده از سرم روشن کننده و میزان استفاده از آن به چه صورت باید باشد؟

میزان مشخصی را برای استفاده نمی‌توان تعیین کرد. این مقدار به نسبت شدت عارضه می‌تواند متفاوت باشد.

۷. سرم روشن کننده تراست، حلال در آب است یا روغن؟

این سرم حلال در آب بوده و مواد موثره آن به صورت کاملاً لیپوزمال قرار گرفته تا حداکثر نفوذ به پوست را امکان‌پذیر نماید.

۸. مزایای سرم روشن کننده تراست نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار چیست؟

تمام محصولات تولیدی ما، روی‌شان در خارج از کشور تست اثربخشی صورت می‌گیرد و تا زمانی‌که نتیجه این آزمایش‌ها و اثربخشی‌شان مشخص نشود، آن محصول به فاز تولید نمی‌رسد. مورد مهمی که ما را نسبت به سایر برندهای موجود در بازار متمایز می‎کند.

نقطه قوت بعدی، خلوص محصول است. ما از بالاترین خلوص مواد موثره در محصولات استفاده می‌کنیم و این خود موجب اثربخشی مطلوب محصول می‌شود. حتی استفاده از سرم‌ها توسط افرادی که حتی اعتقادی به مصرف سرم‌ها ندارند، می‌تواند باعث تغییر نظرات‌شان شود.

۹. چرا سرم روشن کننده تراست نسبت به سایر محصولات، قیمت بالاتری دارد؟

در هر برندی، سرم‌ها همواره در بین محصولات گران‌قیمت جای دارند و مسئله‌ای است که عمومیت دارد. این قیمت بالا هم به خاطر خلوص بالای مواد موثره بکارگرفته شده در محصول است. سرم‌های تراست در قیاس با سایر برندها، قیمت بسیار مناسبی دارد. شما با استفاده از صرفاً چند قطره از این محصول می‌توان تمام سطح پوست موردنظرتان را بپوشانید و از قدرت و توان اثربخشی‌اش شگفت‌زده شوید.

۱۰. چه کسانی بایستی از کرم و چه کسانی باید از سرم استفاده کنند؟

با توجه به ساختار سرم‌ها، بالطبع اثربخشی خیلی بیشتری نسبت به کرم‌ها دارند و پیشنهاد ما به شما این است که بایستی از کرم و سرم در کنار هم استفاده شود تا این کار باعث ایجاد اثربخشی دوچندان در محصولات شود و هرچقدر که سن بالاتر می‌رود، استفاده از سرم نسبت به کرم بیشتر ارجحیت پیدا می‌کند.

۱۱. سرم روشن کننده روی چه لک‌های موثر است؟

منشاء لک‌ها می‌تواند متفاوت باشد. لک می‌تواند به خاطر تغییرات هورمونی اتفاق بیفتد یا بخاطر نور آفتاب، بارداری و… در کل علل مختلفی برایش وجود دارد.

لک‌ها به خاطر تجمع ملانین در پوست ایجاد می‌شود و سرم‌ روشن کننده تراست روی انواع لک تأثیرگذاری دارد و مصرف‌کننده می‌تواند انتظار نتایج خوبی از محصول را داشته باشد.

۱۲. آیا سرم روشن کننده تراست کار لایه‌برداری هم انجام می‌دهد؟

خیر. این محصول فقط روی مهار آنزیم‌هایی که باعث بروز لک می‌شوند، اثرگذار است.

۱۳. آیا افرادی که پوستی ملتهب یا جوش‌دار دارند هم می‌توانند از سرم روشن کننده تراست استفاده کنند؟

اولویت در این شرایط باشد اول برطرف کردن جوش باشد، سپس درمان لک‌های پوستی.

۱۴. آیا از سرم روشن کننده می‌توان روی پوست بدن استفاده کرد؟

بله. اما به خاطر حجم کم محصول، توجیه اقتصادی ندارد.

۱۵. آیا از سرم روشن کننده می‌توان در اطراف چشم‌ها هم استفاده کرد؟

بهتر است از سرم روشن کننده اطراف چشم‌ها استفاده نشود. درست است که مشکل‌ساز نخواهد شد، اما این محصول به طور تخصصی برای اطراف چشم طراحی نشده و ماهیت تیرگی و لک‌های اطراف آن متفاوت است و ممکن است فرد از محصول استفاده کند و اثرگذاری لازم را نبیند و این موجب نارضایتی‌اش شود.

خب، حالا آماده‌اید با لک‌های پوستی خداحافظی کنید؟

در این مطلب از لیامگ به طور مفصل به شما محصولی را معرفی کردیم که کارکرد آن از بین بردن لک‌های پوستی و روشن کردن آن است. سرم روشن کننده تراست با مواد مؤثره‌ای که به شما معرفی کردیم این کار را به خوبی انجام می‌دهد. درباره عوارض سرم روشن کننده هم باید بگوییم که تاکنون چیزی درباره آن گزارش نشده است. برای خرید محصولات مراقبت از پوست و آرایشی لیاتیم تنها کافی است سری به فروشگاه اینترنتی لیاتیم بزنید و از محصولات ما دیدن کنید. پشیمان نخواهید شد.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم
۲.۹/۵ - (۱۶ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید