صفحه اصلی > محصولات تراست و محصولات مراقبتی : با ژل شوینده و روشن کننده تراست؛ به زیبایی خورشید خواهید بود!

با ژل شوینده و روشن کننده تراست؛ به زیبایی خورشید خواهید بود!

ژل شوینده و روشن کننده تراست

چه انتظاری از پوست خودتان دارید؟ شما در طول روز ممکن است هزاران کار انجام دهید و اصلاً به این فکر که چه بلایی سر پوستتان می‌آید، نباشید. یعنی مدت زمانی بسیار زیاد، وقت خود را برای انجام کارهایی می‌گذارید که بدون این که بدانید به پوستتان آسیب می‌رساند. مثلاً همین که بدون کرم ضدآفتاب از خانه بیرون بروید. اصلاً روی همین مثال اگر بخواهیم بگوییم، اشعه‌های فرابنفش خورشید که برای پوست مضر هستند رادیکال‌های آزادی را به سمت پوست ما می‌فرستند. اگر جلوی این رادیکال‌های آزاد گرفته نشود می‌توانند به‌سادگی با سطح پوست شما ترکیب شده و باعث مشکلات پوستی مختلفی از جمله تیرگی پوست شوند. یا اینکه بعد از ساعن‌ها به خانه برگردید و آرایشتان را نشویید، می‌تواند آسیب زیادی به سلامت پوستتان بزند. در این مطلب از لیامگ قرار است به بررسی محصولی بپردازیم برای حل این مشکل؛ ژل شوینده و روشن کننده تراست.

ساختار پوست

کدام ارگان بدن، نسبت به دیگر ارگان‌ها بزرگ‌تر است؟ جواب ساده‌ای دارد و احتمالاً خودتان حدس زده باشید؛ پوست! پوست چیزی حدود ۱۶ درصد وزن بدنتان را تشکیل می‌دهد. اگر سؤالی مطرح کنیم تحت عنوان این که پوست چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم مانعی است میان درون بدن و محیط خارج از آن. از وظایف پوست می‌توان به حفظ رطوبت، تنظیم دمای بدن، جلوگیری از نفوذ باقی مولکول‌ها و محافظت از بدن در برابر آسیب‌ها و میکروب‌ها اشاره کرد. پوست به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شود که به آن پوست چرب، خشک، مختلط و حساس گفته می‌شود.

اهمیت شستشوی پوست

اصلاً چرا باید صورت خود را بشوییم؟ خیلی‌هایمان این‌طوری هستیم که شاید هر چند روز یک بار هم صورتمان را با پاک کننده نمی‌شوییم اگر حسش را نداشته باشیم. اما این کار بسیار اشتباه است! شستشوی صورت به از بین بردن آلودگی‌ها کمک می‌کند. شما تنها با استفاده از آب نمی‌توانید آلودگی‌ها را از بین ببرید. دلیلش هم واضح است، آلودگی‌ها در آب حل نمی‌شوند! به همین خاطر هم هست که شما نیاز به یک محصولی دارید که باید در روتین مراقبت از پوستتان باشد؛ ژل شوینده صورت. باکتری‌ها، آلاینده‌ها، ویروس‌ها و حتی سلول‌های مرده می‌توانند روی منافذ پوست قرار بگیرند و اگر پاک‌سازی نشوند منجر به مشکلات پوستی جدی‌ای خواهند شد.

شوینده مناسب پوست
شوینده مناسب پوست

از دیگر مزایای شستشوی صورت می‌توان به آبرسانی و همچنین حفظ رطوبت پوست اشاره کرد. این‌طوری پوست شما ظاهر چروکیده‌ای به خود نمی‌گیرد و بافت زبری هم نخواهد داشت. شستشوی مناسب صورتتان می‌تواند به شما در تنظیم PH طبیعی پوست کمک کند. با شستشوی مرتب صورت چه در پوست خشک و چه پوست چرب، شما دارید پوستتان را تازه و با طراوت می‌سازید و علاوه بر جوان‌سازی پوست، در این صورت ظاهری بسیار شفاف و روشن خواهید داشت.

ویژگی‌های یک شوینده مناسب

وقتی می‌گوییم باید شوینده صورت مناسب خریداری کنید، منظورمان این است که محصولی تهیه کنید:

که به شما در پاک‌سازی پوستتان از شر سلول‌های مرده، چربی اضافه، آلاینده‌ها و باقی آلودگی‌ها کمک کند. همچنین این محصول باید دارای ویژگی آبرسانی و حفظ رطوبت پوست داشته باشد. نکته بسیار مهم بعدی این است که مواد مؤثره در ساخت این محصول باید کاملاً طبیعی باشد و مواد شیمیایی مضر در ساخت آن به کار نرفته باشد.

شوینده صورت مناسب تنها چربی اضافی روی پوست را از بین می‌برد و با چربی لازم برای توانایی جوان شدن پوست کاری ندارد. منافذ پوستی همان‌طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم بخش مهمی از بدن ما هستند و اگر به‌خوبی آن را نشوییم می‌تواند باعث بسته‌شدن منافذ شود و این‌طوری جوش، لک و باقی مشکلات پوستی رخ می‌دهند. پس شما باید شوینده صورت مناسب خود را طوری انتخاب کنید که خاصیت پاک کننده عمیق داشته باشد.


در مقاله‌های زیر با ژل شوینده آبرسان تراست و ژل شوینده کنترل کننده چربی تراست آشنا شوید.

ژل شوینده آبرسان تراست

ژل شوینده آبرسان تراست؛ پوستی به طراوت گل

داشتن پوست خشک زمانی مسئله‌ای حاد به نظر می‌آمد اما حالا نه! حالا می‌توانید از ژل شوینده آبرسان تراست استفاده کنید و تمام مشکلات پوستی‌تان را با آن حل کنید!

ژل شوینده کنترل‌کننده چربی تراست

تجربه پوستی زیبا با ژل شوینده کنترل‌کننده چربی تراست!

ترشح زیاد چربی در پوست می‌تواند باعث بروز آکنه شود. برای جلوگیری از این موضوع باید از ژل شوینده کنترل کننده چربی تراست استفاده کرد. چرا؟ به دلایل زیر.


محصولات مناسب برای شستشوی صورت

وقتی از محصولی برای شستشوی صورت حرف می‌زنیم، علاوه بر این ویژگی باید توانایی روشن ساختن پوست و در ادامه از بین بردن تیرگی پوست را داشته باشد. خیلی از داشتن لک روی صورت خود ناراحت هستند و هرگز نمی‌توانند با آن کنار بیایند. برخی دیگر هم هستند که پوستی روشن و یکنواخت می‌خواهند. در چنین شرایطی وجود شوینده‌هایی که هم توان پاک‌سازی پوست را داشته باشد و هم حاوی مواد مؤثره روشن کننده و ضد لک باشد، بسیار مهم است.

احتمالاً اگر از خوانندگان لیامگ باشید اطلاع دارید که دلیل ایجاد لک، تجمع رنگ‌دانه ملانین در یک نقطه از پوست است. این رنگ‌دانه به وسیله عملکرد آنزیمی به نام تیروزیناز حاصل می‌شود. پس شما باید از شوینده‌ای استفاده کنید که خاصیت روشن‌کنندگی و همچنین مهارکنندگی آنزیم تیروزیناز را داشته باشد. پیشنهاد ما به شما، ژل شوینده و روشن کننده تراست است.

شوینده با خاصیت روشن کنندگی
شوینده با خاصیت روشن کنندگی

ترکیبات مؤثره ژل شوینده و روشن کننده تراست

نام ترکیب مؤثرهویژگی‌ها
رزوسینولمهارکننده آنزیم تیروزیناز برای جلوگیری از تولید ملانین و در ادامه تیرگی پوست
درمان‌کننده لک و تیرگی پوست
روشن کننده پوست و جلوگیری کننده از ایجاد لک جدید
موجود در ژل شوینده و روشن کننده تراست
آربوتینترکیبی فعال در جلوگیری یا کاهش تولید آنزیم تیروزیناز برای جلوگیری از تیرگی پوست
موجود در ژل شوینده و روشن کننده تراست
اسکلرائولیدترکیبی فعال با منشأ گیاهی و مشابه آربوتین و رزوسینول
جلوگیری از تولید رنگ‌دانه ملانین در پوست و جلوگیری از تیرگی پوست
از بین بردن لک‌های پوستی
موجود در ژل شوینده و روشن کننده تراست
سالیسیلیک اسیدترکیبی لایه بردار به شیوه پوسته ریزی و پاک‌سازی منافذ پوست
ضد باکتری، ضد قارچ و جلوگیری از التهاب پوستی
دارای خاصیت کراتولیزی برای جلوگیری از ایجاد آکنه در پوست
آب‌رسان و مناسب برای حفظ رطوبت پوست
پاک کننده پوست و از بین برنده سلول‌های مرده
کاهش چربی و از بین بردن سلول‌های مرده
موجود در ژل شوینده و روشن کننده تراست
عصاره شیرین‌بیاندارای خاصیت ضد اکسیدان، ضدالتهاب، ضد اگزما
دارای خاصیت سفید کننده پوست
مهارکننده آنزیم تیروزیناز و جلوگیری از رنگ‌دانه ملانین
موجود در ژل شوینده و روشن کننده تراست
عصاره بابونهدارای خاصیت ضدالتهابی، ضد حساسیت و نرم‌کنندگی
ترکیبی نرم‌کننده، ضد میکروب، آنتی‌اکسیدان،
ضد پیری و روشن کننده پوست
آنتی‌اکسیدانی قوی در برخورد با رادیکال‌های آزاد و همچنین جلوگیری از ایجاد چین و چروک
کمک به کنترل چربی پوست و درنتیجه جلوگیری از ایجاد جوش و آکنه و باقی التهابات پوستی

مزایای ژل شوینده و روشن کننده تراست

شاید اگر اسمش را بگذاریم دغدغه اشتباه نکرده باشیم. مسئله روشن ساختن پوست و همچنین از بین بردن آلودگی‌ها از سطح پوست یکی از مسائل مهمی است که روزانه می‌تواند حسابی ذهنمان را درگیر کند. یکی از دلایل اصلی‌ای که باعث این اتفاقات است، نور مضر خورشید است. اشعه‌های فرابنفش خورشید وقتی به طور مکرر به پوست ما می‌رسند باعث تولید رنگ‌دانه ملانین آن هم به حد زیاد می‌شوند و نتیجه این اتفاق هم لک و تیرگی پوست است.


ژل شوینده و روشن کننده پوست تراست

انتخاب ژل شوینده صورت مناسب که توانایی کنترل چربی پوست، حفظ رطوبت و همچنین روشن‌کنندگی پوست را داشته باشد، یعنی مشکلات، به‌سادگی قرار است حل شوند. ژل شوینده و روشن کننده تراست، به کمک ترکیبات مؤثره فعال خود، همه این ویژگی‌هایی که گفتیم را دارا می‌باشد. از داشتن ترکیبات مؤثره فعال برای مهار آنزیم تیروزیناز و بعد در ادامه کاهش تولید ملانین و رفع تیرگی پوست گرفته تا خاصیت لایه‌برداری ملایم و ترکیبات فعالی برای روشن‌سازی و جوان‌سازی پوست. از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به امکان آبرسانی قوی و حفظ رطوبت در پوست اشاره کرد.

ژل شوینده و روشن کننده تراست
ژل شوینده و روشن کننده تراست

خرید ژل شوینده و روشن کننده تراست!

در این مطلب از لیامگ به بررسی محصولی پرداختیم به نام ژل شوینده و روشن کننده تراست. در این مسیر درباره مزایای استفاده از ژل شوینده صورت برایتان نوشتیم و بعد از ترکیبات مؤثره فعال در آن گفتیم. به هر حال صحبت درباره پوست شماست و نباید به‌سادگی از کنار آن عبور کنید. بهترین ژل شوینده صورتی که می‌توانیم به شما معرفی کنیم ژل شوینده و روشن کننده تراست است. برای خرید ژل شوینده تنها کافی است وارد فروشگاه اینترنتی لیاتیم شوید. سپس از طریق منوی محصولات، دسته‌بندی مناسب خود را پیدا کنید تا به محصول مورد نظر برسید و بعد سفارشتان را ثبت کنید. ظرف مدت زمان کوتاهی، سفارش شما آماده خواهد شد.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم
۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید