صفحه اصلی > محصولات تراست : سرم روشن کننده تراست

سرم روشن کننده تراست

سرم روشن کننده تراست

بسیاری از ما ممکن است دچار ناهماهنگی در رنگ پوست یا لک‌های پوستی شده باشیم. افزایش رنگدانه‌های پوست باعث تجمع ملانین و بروز لک و تیرگی می‌شود. قرار گرفتن زیاد زیر نور آفتاب، تغییرات هورمونی، رژیم غذایی نامناسب از جمله دلایلی هستند که باعث افزایش ملانین در پوست و در نتیجه ایجاد تیرگی و لک روی پوست می‌شوند. برای همین استفاده از سرم روشن کننده تراست را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

سرم روشن کننده تراست

سرم روشن کننده تراست

سرم روشن کننده تراست، ضمن آبرسانی پوست، با داشتن مواد مؤثره مناسب و کاربردی پوست را روشن کرده و لک و تیرگی‌های آن را برطرف می‌کند. این محصول با وجود آربوتین در ساختار خود، آنزیم تیروزیناز (که نقش اساسی در تولید ملانین دارد) را مهار کرده و از ایجاد لک روی پوست جلوگیری می‌کند. رزورسینول موجود در این سرم، از بروز لک جلوگیری کرده و لک‌های پوستی را کوچک و کم‌رنگ می‌کند. نیاسینامید در این محصول علاوه بر وظیفه روشن‌کنندگی پوست، با داشتن خواص آنتی‌اکسیدانی از پوست دربرابر رادیکال‌های آزاد محافظت میکند و عصاره شیرین‌بیان هم از لک، قرمزی و التهاب در پوست جلوگیری می‌کند. سرم ضد لک تراست، یک محصول فوق‌العاده برای داشتن پوستی روشن، یکدست و زیباست.


اگر می‌خواهید با «لک‌های پوستی»، «ترکیبات مؤثره سرم روشن کننده تراست» و «مزایای استفاده از آن» بیشتر آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید!

سرم روشن کننده تراست

سرم روشن کننده تراست؛ معجزه‌ای به رنگ برف!

دیگر کنار آمدن با لک‌های پوستی و پذیرفتنشان بس است. اکنون وقت آن رسیده با استفاده از سرم روشن کننده تراست از شرشان خلاص شوید!


مزایای سرم روشن کننده تراست

 • روشن‌کننده قوی پوست
 • برطرف‌کننده لک‌های پوستی با مهار آنزیم تیروزیناز
 • کم‌رنگ‌کننده لک‌های پوستی ناشی از بالا رفتن سن
 • جلوگیری از ایجاد لک روی پوست با کاهش تولید ملانین
 • آبرسان و مرطوب‌کننده عمیق پوست
 • تقویت‌کننده و تغذیه‌کننده پوست با مواد مغذی مناسب آن
 • مهار رادیکال‌های آزاد با خواص آنتی‌اکسیدانی

مواد مؤثره سرم روشن کننده تراست

رزورسینولاین ماده سبب جلوگیری از بروز لک و همچنین کوچک کردن لک‌های پوستی می‌شود. علاوه بر این، یک ماده قوی در روشن‌کنندگی پوست محسوب می‌شود.
نیاسینامیداین ماده نوعی ویتامین B3 به حساب می‌آید و با رادیکال‌های آزاد مضر و آسیب‌رسان برای پوست مبارزه می‌کند. همچنین برای کاهش لک‌ها و کاهش قرمزی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد.
عصاره شیرین بیاناین ماده با مهار آنزیم تیروزیناز، برای برطرف کردن لک و تیرگی‌های پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد و ضمن نرم و شفاف کردن پوست، التهابات آن را کاهش می‌دهد.
ویتامین ایاین ویتامین، علاوه بر اینکه به مراقبت پوست در برابر پرتوهای خورشید کمک می‌کند، به درمان اسکار ناشی از آکنه که ممکن است به لک تبدیل شود، کمک بسزایی می‌کند.
آربوتیناز وظایف این ترکیب مهار آنزیم تیروزیناز است. آنزیم تیروزیناز، نقش اساسی در تولید ملانین و رنگدانه‌های پوست دارد و آربوتین با مهار آن از ایجاد لک روی پوست جلوگیری می‌کند.

جایگاه سرم روشن کننده تراست در روتین پوست

آن دسته افرادی که قصد درمان لک‌های پوستی‌شان را دارند، می‌توانند بعد از سرم روشن‌ کننده تراست، از کرم روشن‌کننده و ضدلک استفاده کنند.

همچنین جایگاه سرم ضد لک تراست پس از پاکسازی کامل پوست قرار داشته و با توجه به سن و عارضه‌های هر فرد متفاوت خواهد بود:

 • به طور کلی آن دسته افرادی که لک‌های پوستی دارند، بایستی ابتدا از سرم ویتامین سی و سپس از سرم روشن‌ کننده تراست استفاده کنند.
 • و اگر دارای خشکی پوست و لک در کنار هم هستند، ابتدا سرم ویتامین سی، سپس سرم ضد لک و در ادامه سرم آبرسان.

توجه: استفاده از سرم روشن‌ کننده تراست می‌تواند هم در روتین روزانه قرار داشته باشد، هم در روتین شبانه.

برای اینکه جواب تمامی سؤالات‌تان را در ارتباط با سرم روشن کننده تراست بگیرید، حتماً لایو ویدئویی زیر را در اینستاگرام تماشا کنید:

استفاده از سرم روشن کننده تراست

برای استفاده از سرم روشن‌ کننده تراست کافی است قبل از مصرف، مراحل پاکسازی پوست را به طور کامل در روتین پوستی انجام داد. سپس به کمک قطره‌چکان، مقداری از سرم را روی پوست یا ناحیه مدنظر چکاند. در ادامه به کمک انگشتان، سرم را روی پوست ماساژ داد تا جذب شود.

توجه: پیشنهاد می‌شود برای تأثیرگذاری بیشتر سرم در شب، ۳۰ دقیقه پس از مصرف، از کرم روشن‌ کننده تراست استفاده شود.


اگر می‌خواهید با «نحوه استفاده از سرم روشن کننده تراست»، «زمان استفاده از آن» و «بایدها و نبایدهای مصرف» آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید!

استفاده از سرم ویتامین سی

نکاتی درباره روشن کردن پوست با استفاده از سرم ویتامین سی و سرم روشن‌کننده!

استفاده از سرم ویتامین سی یک بخش مهم از روتین پوستی است. در این مقاله قصد داریم چند نکته را با شما در این خصوص به اشتراک بگذاریم.


در استفاده از سایر محصولات در کنار سرم روشن‌ کننده تراست به نکات زیر توجه کنید:

 • برای دو برابر شدن اثربخشی، بهتر است از سرم و کرم روشن‌کننده در کنار هم استفاده کرد.
 • فاصله بین استفاده از سرم ضدلک و محصول مکمل اختصاصی آن، یعنی کرم روشن کننده، ۳۰ دقیقه می‌باشد. 
 • فاصله بین استفاده از سرم‌ها نیز ۳۰ دقیقه است.
 • فاصله بین استفاده از سرم روشن‌ کننده و سایر محصولات در یک روتین پوستی، بین ۴۰ تا ۱ ساعت می‌باشد.

توجه: همواره اولویت استفاده از سرم‌ها با سرم آبرسان هیالورونیک اسید است؛ چون تقریباً منشأ ۹۰ درصد عارضه‌های پوستی، کم‌آبی و دهیدراته شدن پوست می‌باشد. بنابراین، همواره باید برطرف کردن کم‌آبی پوست و سپس عارضه‌های بعدی باشد. یعنی اول آبرسانی به پوست و سپس درمان لک.

سرم روشن کننده تراست
۵/۵ - (۱ امتیاز)
حامد مقتدایی

دیدگاهتان را بنویسید