صفحه اصلی > محصولات تراست : محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست

محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست

محلول پاک کننده آرایش دوفازی

پاکسازی پوست از انواع آلودگی‌ها و آثار بجای‌مانده از بکارگیری لوازم آرایشی، بخش مهمی از روتین پوستی ماست. پاک‌کننده‌های آرایشی باید تمام ذرات آسیب‌رسان به پوست را که در طول روز با آن‌ها سروکار داریم از پوستمان به خوبی پاک کرده و خود آسیبی به پوست وارد نکنند. ولی ما می‌دانیم که همه پاک‌کننده‌ها قادر به پاک کردن لوازم آرایشی ضدآب از صورت نیستند. یا برخی از پاک‌کننده‌ها را نمی‌توانیم برای پاکسازی چشم یا لب‌مان استفاده کنیم. اینجاست که پای پاک‌کننده‌های دوفازی به داستان پاک‌سازی پوست باز می‌شود. و ما استفاده از محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست

محلول پاک کننده دوفازی تراست

محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست، تمام آلودگی‌ها و مواد آرایشی معمولی و ضدآب را از پوستمان پاک‌ کرده و اثری از آن‌‌ها به جای نمی‌گذارد. این محصول با وجود ماده مؤثره زینک پی سی ای در ساختار خود، ترشح سبوم را کنترل کرده، منافذ پوستی را جمع کرده و از ایجاد جوش و آکنه روی پوست جلوگیری می‌کند. همچنین این محلول دوفازی با داشتن عصاره بابونه در ترکیباتش، از التهابات پوستی جلوگیری کرده، آن را نرم و باطراوت می‌کند و مانع از آسیب رادیکال‌های آزاد به پوست می‌شود.

این محصول ضمن پاک‌کنندگی پوست به خاطر داشتن ماده مؤثره آکواکسیل در ساختار خود، پوست را آبرسانی کرده و مانع از تبخیر آب پوستی می‌شود. در ضمن، روغن زیتون موجود در این محصول از پیری پوست جلوگیری کرده و سد دفاعی آن را تقویت می‌کند؛ و عصاره روغن بادام در این محلول دوفازی تراست، به آبرسانی، تقویت پوست و پاکسازی کامل مواد آرایشی از روی پوست کمک شایانی می‌کند.


اگر می‌خواهید با «عملکرد انواع پاک‌کننده‌ها»، «مواد مؤثره محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست» و «مزایای محلول پاک کننده آرایش تراست» بیشتر آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید!

محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست

با محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست؛ آسوده بخوابید!

خوابیدن با آرایش، بزرگترین آسیبی است که می‌توانید به پوستتان بزنید. پیشنهاد ما استفاده از محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست است. با ما همراه باشید.


مزایای محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست

  • قابل استفاده برای پاک‌کردن آرایش صورت، لب و دور چشم
  • مناسب برای پاک کردن لوازم آرایش ضد آب
  • جمع‌کننده منافذ باز پوست
  • مؤثر در رفع التهابات پوستی
  • تنظیم pH طبیعی پوست
  • نرم‌کننده، آبرسان و تقویت‌کننده پوست

مواد مؤثره محلول پاک کننده دوفازی تراست

آکواکسیلترکیبی است که با ایجاد یک سد دفاعی روی پوست، جلوی دهیدراته شدن آن را می‌گیرد. همچنین پوست را آبرسانی کرده و مانع از تبخیر آب پوستی می‌شود.
عصاره بابونهاین عصاره از بروز التهابات پوستی و آسیب‌های وارده از سوی رادیکال‌های آزاد جلوگیری کرده و پوست‌تان را نرم و باطراوت می‌سازد.
زینک پی سی ایترکیبی است که با کنترل ترشح سبوم، منافذ پوستی را جمع کرده و از ایجاد جوش و آکنه روی پوست جلوگیری می‌کند.
ویتامین ایاین ویتامین با افزایش رطوبت و خاصیت کشسانی پوست، به عنوان یک ماده ضدپیری عمل کرده و موجب حفظ سلامت و جلوگیری از پیری زودرس پوست می‌شود.

جایگاه محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست در روتین پوست

پاکسازی پوست از انواع آلودگی‌ها و آثار بجای‌مانده از بکارگیری لوازم آرایشی، اولین بخش در یک روتین پوستی محسوب می‌شود. پاک‌کننده‌های آرایشی باید تمام ذرات آسیب‌رسان به پوست را که افراد در طول روز با آن‌ها سروکار دارند، از پوست‌ به خوبی پاک کرده و خود آسیبی به پوست وارد نکنند. اما همه پاک‌کننده‌ها قادر به پاک کردن لوازم آرایشی ضدآب از صورت نیستند. یا برخی از پاک‌کننده‌ها را نمی‌توان برای پاکسازی چشم یا لب‌‌ها مورداستفاده قرار داد. اینجاست که پای پاک‌کننده‌های دوفازی به داستان پاک‌سازی پوست باز می‌شود.

برای اینکه جواب تمامی سؤالات‌تان را در ارتباط با محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست بگیرید، حتماً لایو ویدئویی زیر را در اینستاگرام تماشا کنید:

استفاده از محلول پاک کننده دوفازی تراست

پیش از مصرف، بایستی بطری محلول را به خوبی تکان داد و بلافاصله بعد از آن، مقداری از محلول را روی پد یا پنبه ریخت و روی پوست کشید. می‌توان تا زمانی که پد کاملاً تمیز باقی بماند، به پاک کردن پوست ادامه داد؛ و در صورت تمایل پس از مصرف پوست را با آب شستشو داد.


اگر می‌خواهید با «نحوه استفاده از محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست»، «زمان استفاده از آن» و «بایدها و نبایدهای مصرفی‌اش» آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید!

استفاده از پاک کننده آرایش دوفازی

استفاده از پاک کننده آرایش دوفازی؛ صورتی تمیز و سالم!

پاک‌کردن آرایش یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید انجام دهید تا پوستی سالم داشته باشید. نحوه استفاده از پاک کننده آرایش دوفازی را برایتان مفصل نوشته‌ایم.


برای پاکسازی اولیه پوست، دو محصول در سبد محصولات تراست وجود دارد:
الف) میسلار واترها
ب) محلول پاک‌کننده آرایش دوفازی
که انتخاب هر یک از این دو مورد به سلیقه و نیاز مشتری بستگی دارد.
اگر شخص آرایش سنگینی دارد؛ گزینه دوم، یعنی محلول پاک کننده آرایش تراست بهتر است، چون توان پاک‌کنندگی بالاتری دارد. اما معنایش این نیست که میسلار واترها توان پاکسازی چنین آرایش‌هایی را ندارند.
معمولاً لوازم آرایشی چشم و لب، از درصد رنگدانه بیشتری برخوردار بوده و محلول پاک کننده دوفازی تراست برای پاک کردن‌شان انتخاب بهتری است. می‌توان این دو محصول را در کنار هم مورد استفاده قرار داد.

محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست

۲.۳/۵ - (۳ امتیاز)
حامد مقتدایی

دیدگاهتان را بنویسید