صفحه اصلی > محصولات آرایشی و محصولات تراست : نهایت زیبایی پوست با بی بی کرم پلاس تراست!

نهایت زیبایی پوست با بی بی کرم پلاس تراست!

بی بی کرم پلاس تراست

این روزها نام ‌BB کرم را زیاد می‌شنویم. دلیل محبوبیت بی‌بی‌کرم‌ها خواص درمانی آنها است. تصور کنید که از کرم‌پودری استفاده می‌کنید که بافت سبک دارد و علاوه بر پوشاندن نواقص پوست، قابلیت‌هایی مانند آبرسانی، ازبین‌بردن و جلوگیری از چروک، محافظت در برابر اشعه‌های مضر آفتاب و درمان و جلوگیری از آکنه را هم در خودش دارد. اگر به جای کرم‌پودرهای عادی از بی بی کرم استفاده کنید، این تصور به واقعیت تبدیل می‌شود. و اگر انتخاب شما بی بی کرم پلاس تراست باشد، این خاصیت‌ها را به‌طور مؤثرتر و در مدت زمان کوتاه‌تری مشاهده خواهید کرد.

در تولید کرم پودرهای قدیمی، تمرکز روی خاصیت پوشانندگی آن‌ها بود و محصولاتی که SPF داشتند، نهایت خلاقیت را به خرج داده بودند. اما در بیشتر موارد، همان مشکلات پوستی که به خاطر آن‌ها مجبور به استفاده مستمر از کرم‌پودر بودیم، وخامت بیشتری پیدا می‌کردند و حتی به تعداد این مشکلات نیز اضافه می‌شد. برای مثال، شخص برای پوشاندن لک صورت، هر روز از کرم پودر استفاده می‌کرد؛ بعد از مدتی، آن لک پررنگ‌تر و منافذ هم بازتر می‌شدند. به لطف پیشرفت صنعت زیبایی، محصولی به نام بی‌بی کرم به‌وجود آمد. بی‌بی کرم‌ها نه تنها نواقص پوست را می‌پوشانند، بلکه به درمان آن‌ها نیز کمک می‌کنند. می‌توان گفت BB کرم نوع تکامل‌یافته کرم‌ پودر است با کلی خاصیت و مزیت بیشتر!

در این مقاله از لیامگ، به بررسی بی بی کرم پلاس تراست، خواص، مواد مؤثره و نحوه تأثیرگذاری آن می‌پردازیم. پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را از دست ندهید و تا انتها با ما همراه باشید.

انواع مشکلات پوستی

در اینجا تعدادی از مشکلات پوستی را نام می‌بریم که بی بی کرم پلاس تراست در پوشاندن، درمان و یا جلوگیری از آن‌ها مهارت دارد.

  • آکنه: اگر روزنه‌ها و منافذ پوست با چربی یا سلول‌های مرده مسدود شوند، آکنه ایجاد می‌شود. آکنه می‌تواند به شکل جوش سرسیاه، سرسفید، قرمز، چرکی و کیستیک بروزکند.
  • لک: لک و تغییر رنگ از شایع‌ترین مشکلات پوستی است. لک می‌تواند در اثر افزایش سن، پرتوهای مضر آفتاب، کبد بیمار، بارداری (ملاسما)، جای جوش و زخم ایجاد شود.
  • چروک: چین‌وچروک پوستی نیز می‌تواند بر اثر عواملی مثل فرآیند طبیعی افزایش سن و کاهش تولید کلاژن، اشعه‌های UVA و UVB خورشید، کم‌آبی و فاکتورهای بسیار دیگر به‌وجود بیاید.
  • خشکی: مهم‌ترین دلیل خشکی پوست کم‌آبی است. استفاده از کرم پودرهای قدیمی روی پوست خشک باعث تشدید آن و ظاهر نازیبا و پوسته‌پوسته می‌شد.
  • چربی بیش‌ازحد پوست: کنترل چربی پوست کار راحتی است؛ به شرط آنکه از محصولات تخصصی استفاده کنید.

مکانیسم اثر بی بی کرم پلاس تراست بر روی این مشکلات را کمی جلوتر می‌خوانید.

ماهیت کرم پودر

در پاسخ به این سؤال کلی که «کرم پودر چیست؟» باید بگوییم محصولی است آرایشی که به صورت‌های مختلف وجود دارد و از آن برای ایجاد رنگ یکنواخت و بافت مناسب در پوست و همچنین پوشاندن عیوب یا لک‌های پوستی استفاده می‌شود. در این میان هستند کرم‌پودرهایی که با ویژگی آب‌رسان، ضد لک، ایجادکننده لایه پایه در پوست یا ضدآفتاب تولید می‌شوند. حالا سؤالی که مطرح می‌شود این است که چطور می‌توان کرم پودر مناسب را انتخاب کرد و چه ویژگی‌هایی یک کرم پودر را به محصولی ایده‌آل تبدیل می‌کند؟

ماهیت کرم‌پودر
ماهیت کرم‌پودر

ویژگی‌های یک کرم‌پودر خوب

از موارد مهم در انتخاب کرم پودر مناسب می‌توان به پوشش‌دهی آن اشاره کرد که خب این موضوع تا حد زیادی به رنگ‌دانه‌های موجود در این محصول بستگی دارد. هرچه رنگ‌دانه موجود در کرم پودری بیشتر باشد، توان پوشش‌دهی آن بیشتر است. اگر این میزان کمتر باشد، شما ملزم به استفاده روزانه از این محصول خواهید بود. حالا افرادی که پوست حساس دارند یا روی پوستشان آکنه وجود دارد، باید از کرم‌پودرهایی استفاده کنند که پوشش‌دهی آنها بیشتر و کامل است. در چنین شرایطی دقت در استفاده از کرم پودر کامل بسیار مهم است چرا که هر اشتباهی در استفاده می‌تواند منجر به آسیب رساندن به پوست شود.

نکته بعدی در انتخاب کرم پودر مناسب، در نظر گرفتن مواد موثره به کار رفته در ساخت آنهاست. شما یک کرم پودر را هم می‌توانید به شکل چسبناک و مایع پیدا کنید و هم به شکل کرمی و پودری. هرکدامشان هم میزان پوشش‌دهی خودشان را دارند. مثلاً نوع چسبناک، مایع یا کرمی به شما پوشش‌دهی متوسطی می‌دهند اما کرم پودرهای پودری به‌ندرت پوشش‌دهی کامل ارائه می‌کنند و لزوم استفاده مجدد در آنها زیاد است.

نکته دیگری که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و به شما کمک می‌کند تا کرم پودر مناسب را پیدا کنید، در نظر گرفتن حالت پایانی ایجاد شده روی پوست است. بیشتر کرم پودرها ظاهری مات، براق، شفاف یا طبیعی ایجاد می‌کنند. بعضی از آنها رنگ‌دانه‌هایی دارند که نور را منعکس می‌کند و ظاهرتان را شفاف و براق می‌سازد. اگر پوست رنگ‌پریده‌ای دارید، این کرم پودر مناسب شماست. کرم پودری با ظاهر طبیعی یا مات مناسب کسانی است که پوست‌های چرب یا مختلط دارند. این‌طوری می‌توانید بهترین کرم پودر که مناسب صورتتان است، پیدا کنید.

بی بی کرم پلاس تراست

نام BB کرم را شنیده‌اید؟ اگر نه که احتمالاً این سؤال برایتان پیش آمده بی بی کرم چیست؟ البته طبیعی است تمام این سؤالاتی که دارد به ذهن شما می‌رسد. BB کرم محصولی است آرایشی که علاوه بر ویژگی‌های آرایشی‌اش، ویژگی‌های مراقبت از پوستی مثل ضد پیری، آبرسانی و مراقبت در برابر آفتاب را هم دارد. کرم پودر، کرم روشن‌کننده، آب‌رسان، مات‌کننده، کانسیلر، مراقبت‌کننده از پوست و ضدآفتاب و پرایمر از جمله نقش‌هایی است که بی بی کرم می‌تواند برای شما ایفا کند. این محصولی که از آن داریم حرف می‌زنیم، نسبت به سی سی کرم پوشانندگی کمی دارد و به همین خاطر از آن برای پوشاندن لک‌های کوچک یا خفیف استفاده می‌شود. سبک بودنش باعث می‌شود برای اهدافی به جز کارکرد آرایشی هم مناسب باشد.

از مزایای BB کرم باید بگوییم که مهم‌ترینش آبرسانی به پوست خشک است. درواقع این محصول خاصیت نرم‌کنندگی دارد. همچنین از آن جایی که در برابر پرتوهای آفتاب از پوست محافظت می‌کند، می‌توانید آن را با SPFهای مختلف خریداری کنید. میزان پوشش‌دهی BB کرم کاملاً طبیعی است و باعث شادابی پوست می‌شود. استفاده از این محصول به‌هیچ‌وجه به شما حس سنگینی نمی‌دهد. برای استفاده از آن نیز به‌ ابزار خاصی نیاز ندارید. افرادی که پوست چرب یا مستعد آکنه دارند هم می‌توانند از BB کرم استفاده کنند تا جای آکنه را بپوشانند. دلیل این که می‌گوییم پوست مستعد آکنه بهتر است از این محصول استفاده کنند این است که این مدل پوست‌ها نیاز به محصولاتی دارند که سبک باشد و اجازه تنفس بدهد. از دیگر مزایای بی بی کرم می‌توان به این نکته اشاره کرد که برای همه نوع پوستی قابل استفاده است.

مواد تشکیل دهنده بی بی کرم پلاس تراست
مواد تشکیل دهنده بی بی کرم پلاس تراست

ترکیبات موثره بی بی کرم پلاس تراست

حالا برویم سراغ اصل مطلب یعنی مواد مؤثره موجود در بی بی کرم پلاس تراست که محصولی است کاملاً مناسب برای پوشاندن آکنه و انواع لک‌های پوستی و همچنین آبرسانی پوست.

هیالورونیک اسید در بی بی کرم پلاس تراست

این ماده مؤثره به شکل طبیعی در بدن موجود است. از ویژگی‌های این ماده می‌توان به توان آبرسانی به سلول‌های پوست و همچنین توانایی حفظ رطوبت تا چند برابر وزن مولکولی خودش اشاره کرد. هیالورونیک اسید جدای از آبرسانی پوست باعث استحکام سلول‌ها و همچنین جلوگیری از پیری می‌شود. هیالورونیک اسید موجود در بی بی کرم پلاس تراست به خوبی در امر آبرسانی پوست کمک می‌کند و در عین حال جلوی ایجاد آکنه را هم می‌گیرد.


غیر از BB کرم، CC و DD کرم هم داریم. اگر تفاوت بی بی کرم، سی سی کرم و دی دی کرم را نمی‌دانید، مقاله زیر را از دست ندهید.

دی دی کرم

تفاوت‌های میان بی بی کرم، سی سی کرم و دی دی کرم

شما برای مراقبت از پوست خود انتخاب‌های بسیار زیادی دارید. بی بی کرم، سی سی کرم و دی دی کرم! درباره این کرم‌ها چه چیزی میدانید؟


زینک پی سی ای

این ترکیب هم مشابه ترکیب قبلی در بدن انسان وجود دارد. وظیفه آن کنترل چربی پوست است. وجود این ماده موثره در کرم پودر BB تراست به کنترل چربی پوست کمک می‌کند و به این صورت جلوی ایجاد آکنه را می‌گیرد. همچنین باعث کاهش التهاب و جلوگیری از آکنه می‌شود.

درماپیور اچ پی

استفاده از درماپیور اچ پی در کرم پودر BB تراست به حذف چربی اضافی پوست کمک می‌کند. در عین حال با کاهش چین و چروک پوست باعث نرم شدن لایه اپیدرم یا همان سطحی پوست می‌شود. همچنین این ماده موثره می‌تواند با میکروب‌های مهاجم پوست مقابله کند و در عین حال با کنترل چربی پوست از ایجاد آکنه روی آن جلوگیری کند. همچنین باید به این نکته هم اشاره کنیم که سالیسیلیک اسید موجود در این ماده موثره می‌تواند بیشتر مشکلات پوستی از اگزما گرفته تا آکنه و پسوریازیس را درمان کند.

مزایای بی بی کرم پلاس تراست
مزایای بی بی کرم پلاس تراست

زایلیتول و زایلیتول گلوکوزاید

جزئی است مشتق شده از گندم و سلولز چرب. از این ماده موثره در بی بی کرم پلاس تراست استفاده شده تا به بازسازی و در عین حال مرطوب‌سازی پوست کمک کند. این ماده موثره روی پوست سدی ایجاد می‌کند که جلوی تبخیر آب را می‌گیرد. از ویژگی‌های دیگر این ماده می‌توان به حفظ رطوبت پوست و آبرسانی اشاره کرد.

میتوکینیل

از این ماده موثره برای مقابله با آلاینده‌ها استفاده می‌شود. جلوگیری از تأثیر آلاینده‌ها یعنی عامل اصلی ایجاد چین و چروک از بین می‌رود و این‌طوری خاصیت ضد پیری هم دارد. در عین حال از تبخیر آب سطح پوست جلوگیری می‌کند و این‌طوری خاصیتی برای جلوگیری از چین و چروک هم دارد.

نیاسین‌آمید

نیاسین آمید یک ترکیب ضدالتهاب است که ضمن خاصیت روشن‌کنندگی به بسته شدن منافذ و جلوگیری از ایجاد آکنه هم کمک می‌کند.

مزایای بی بی کرم پلاس تراست

بی بی کرم پلاس تراست توانایی بسیار زیادی برای پوشش‌دهی پوست دارد و در عین حال از پوست شما مراقبت می‌کند. مشکل رایجی که بسیاری از افراد با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، چربی بالای پوست است. ایجاد آکنه در پوست‌هایی که چرب است، بیشتر اتفاق می‌افتد. اسکار ناشی از آکنه هم ممکن است بعد از گذشت زمان باعث ایجاد لک پوستی شود. به همین خاطر استفاده از بی بی کرم پلاس تراست برای پوشاندن اینها ضروری است. مواد موثره استفاده شده در این محصول نیز تا حد زیادی کمک می‌کند تا ضمن کنترل چربی جلوی ایجاد آکنه گرفته شود. همچنین باعث آبرسانی پوست شده و باعث می‌شود پوستی محکم و در عین حال جوان داشته باشید.


تنها یک کلیک تا داشتن پوستی یکدست و بی‌نقص فاصله دارید.


به پوستی جوان، سلام کنید!

خب، حالا فهمیدید چطور می‌توانید از شر آکنه خلاص شوید؟ در این مطلب از لیامگ به بررسی بی بی کرم پلاس تراست پرداختیم. از مزایای آن گفتیم و در عین حال از این که در ساخت آن از چه مواد موثره ای استفاده شده است. شناخت این مواد مؤثره به شما کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری این محصول را خریداری کنید. در صورتی که به دنبال خرید محصولات آرایشی و مراقبتی برای پوستتان هستید، تنها کافی است سری به فروشگاه اینترنتی لیاتیم بزنید و از محصولات ما دیدن کنید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم
۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاه کاربران (2 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید