صفحه اصلی > محصولات تراست : سرم ضدچروک صورت بالای ۴۵ سال تراست

سرم ضدچروک صورت بالای ۴۵ سال تراست

سرم ضدچروک صورت بالای 45 سال تراست

همه ما به مرور زمان دچار پیری پوست می‌شویم. اما برای این‌که این روند را به تأخیر بیندازیم و از پوستمان در برابر عواملی که باعث ایجاد چروک روی آن می‌شوند، مراقبت کنیم، استفاده از محصولات ضدپیری و ضدچین‌و‌چروک، گزینه مناسبی است و ما هم استفاده از سرم ضدچروک صورت بالای ۴۵ سال تراست در یک روتین مراقبت از پوست را پیشنهاد می‌کنیم.

سرم ضدچروک صورت تراست | مناسب بالای ۴۵ سال

این محصول به عنوان یکی از سرم های ضدچروک صورت تراست، به طور مؤثر به کاهش چین‌وچروک پوست کمک می‌کند. رتینول موجود در این سرم، توانایی بالایی در ساخت کلاژن و تحریک ساخت سلول‌های جدید پوستی داشته و به صورت هم‌افزا با ای سی الاستین، بتاگلوکان و عصاره جو منجر به تقویت، استحکام و بازسازی سلول‌های پوستی می‌شود و به رفع چین‌وچروک کمک می‌کند. هیالورونیک اسید، زایلیتول و سدیم پی سی ای در این سرم، از تبخیر آب از سطح پوست جلوگیری کرده و با نگهداشت آب در لایه‌های پوستی، به آبرسانی پوست کمک می‌کنند. عصاره دانه انگور وینیفرا و دکسپنتانول در این محصول، از التهاب و پیری پوست جلوگیری کرده و با داشتن خواص آنتی‌اکسیدانی از پوست در برابر آسیب رادیکال‌های آزاد و پرتو UV محافظت می‌کنند.


اگر می‌خواهید با «مکانسیم تشکیل چین و چروک صورت»، «ترکیبات مؤثره موجود در سرم ضدچروک صورت تراست» و «مزایای استفاده از سرم ضدچروک صورت تراست» بیشتر آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید!

سرم ضدچروک صورت تراست

سرم ضدچروک صورت تراست؛ همچنان جوانی کنید!

چین و چروک و پیری پوست مشکلی لاعلاج نیست. اینجا به طور مفصل درباره محصولی برایتان نوشته‌ایم که با آن می‌توانید حسابی جوان شوید؛ سرم ضدچروک صورت تراست!


مزایای سرم ضدچروک صورت بالای ۴۵ سال تراست

  • کاهش چین و چروک پوست و بازسازی عمیق آن
  • تحریک ساخت کلاژن و سلول‌های جدید پوستی
  • تقویت استحکام و بازسازی سلول‌های پوستی
  • حفظ و نگه‌داری رطوبت در پوست
  • دارای خاصیت ضدالتهابی و ضد پیری
  • مهار اشعه‌های مضر خورشید
  • دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی

مواد مؤثره سرم ضدچروک صورت تراست

سیم‌لیفتیک ماده طبیعی ضدپیری است؛ یک ترکیب فعال هوشمند که پوست را صاف کرده و  ظاهر چین‌و‌چروک و خطوط ریز را کاهش می‌دهد. ترکیب محلول در آب، ترکیبی از مواد طبیعی فعال برای عملکرد فوری و قابل مشاهده است. فیتوتانسورها، چین‌و‌چروک‌ها را پر کرده و پوست را بلند می‌کنند و عوامل هیدراته‌کننده به پوست نفوذ کرده و آن را مرطوب می‌کند.
هیالورونیک اسیداین ماده دارای خاصیت ضدپیری بوده و می‌تواند بافت‌های ازبین‌رفته پوست را تجدید کرده و آن را مرطوب ساخته و ترمیمش کند. همچنین محرک قوی کلاژن‌سازی در پوست به شمار می‌رود و عمیقاً پوست را آبرسانی می‌کند.
ای سی الاستینتولید الاستین بدن ما در بزرگسالی کند و در نهایت متوقف می‌شود و الیاف الاستین دیگر تجدید نمی‌شوند. این ماده یک جزء طبیعی و حیاتی برای محصولاتی است که هدف‌شان صاف کردن، مرطوب کردن و بهبود بخشیدن به ظاهر کلی پوست است. یکی دیگر از مزایای اصلی کاهش خطوط و چین‌و‌چروک‌های ظریف به دلیل خاصیت تشکیل فیلم محافظی قوی است.
گلایکولیفتمجموعه‌ای از ساکاریدهای بیوتکنولوژیکی است که می‌تواند به ایجاد یک اثر کششی/نرم‌کنندگی فوری برای پوست کمک کند و از خواص سفت‌کنندگی و ضدآلودگی برخوردار است؛ این ماده پتانسیل کشش پوست و قدرت هموارسازی آن را افزایش می‌دهد.
ویتامین Eاین ویتامین به ترمیم و آبرسانی پوست کمک می‌کند؛ ضدباکتری است و به تنظیم غدد چربی پوست کمک می‌کند. همچنین با تنظیم میتوکندری‌ها، از سلول در برابر استرس‌های اکسیداتیو محافظت می‌کند. این مسئله خود باعث آسیب‌رسانی سلولی ناشی از رادیکال‌های آزاد شده و با پیری مبارزه می‌نمایند.

جایگاه سرم ضدچروک صورت بالای ۴۵ سال تراست در روتین پوست

همه افراد بالای ۴۵ سال می‌توانند، در روتین شبانه مراقبت از پوست، پس از پاکسازی پوست به کمک میسلار واترها/محلول پاک‌کننده آرایش دوفازی و شستشو با ژل‌های شوینده/پن‌ها و در نهایت تونرها، از این محصول، به عنوان یکی از سرم های ضدچروک صورت تراست برای خطوط و چروک‌های عمیق‌تر استفاده کنند.

برای اینکه جواب تمامی سؤالات‌تان را در ارتباط با سرم ضدچروک صورت بالای ۴۵ سال تراست بگیرید، حتماً لایو ویدئویی زیر را در اینستاگرام تماشا کنید:

استفاده از سرم ضدچروک صورت تراست | مناسب بالای ۴۵ سال

سرم های ضدچروک صورت تراست را بایستی روزانه ۲ بار، صبح و شب، روی پوست تمیز صورت ماساژ داد. پیشنهاد می‌شود برای نتیجه بهتر بعد از نیم ساعت، از کرم‌های ضدچروک تراست استفاده شود.

نکته: نباید این محصول را در شروع، هرشب استفاده کرد. بلکه بایستی آن را در هفته اول، یک شب در میان به مقدار کم و از هفته دوم در صورت مناسب بودن شرایط، هر شب مورد استفاده قرار داد. چون هدف این است که پوست، کم کم تحریک شود.


اگر می‌خواهید با «هفت مرحله استفاده از سرم ضدچروک صورت تراست»، «زمان استفاده از آن» و «استفاده از سرم های ضدچروک صورت تراست در کنار سایر محصولات» آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید!

استفاده از سرم ضدچروک

طرز صحیح استفاده از سرم ضدچروک

برای جلوگیری از پیری و کاهش چین‌و‌چروک روی پوست راه‌های زیادی وجود دارد که استفاده از سرم ضدچروک یکی از آن راه‌هاست.


بایستی چند قطره از سرم را با قطره چکان روی پوست ریخت و به آرامی ماساژ داد. رتینول موجود در این محصول، کپسوله بوده و ملایم‌ترین حالت رتینول بوده و ماساژ آن بایستی با ملایمت انجام شود.

برای استفاده از محصولات مرتبط با عارضه‌های پوستی، بایستی صبر و حوصله داشت. بازسازی پوست فرایندی زمانبر است؛ قبل از آشکار شدن آثار بهبود در چین‌وچروک‌های پوستی، بایستی از این سرم‌ها، بین سه تا شش ماه به صورت منظم استفاده کرد. و برای نتایج بهتر، بایستی بین ۶ الی ۱۲ ماه مصرف سرم‌ها را ادامه داد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
حامد مقتدایی

دیدگاهتان را بنویسید