صفحه اصلی > محصولات تراست : سرم ضدچروک صورت ۳۰ تا ۴۵ سال تراست

سرم ضدچروک صورت ۳۰ تا ۴۵ سال تراست

سرم ضدچروک صورت 30 تا 45 سال تراست

همه ما به مرور زمان دچار پیری پوست می‌شویم. اما برای این‌که این روند را به تأخیر بیندازیم و از پوستمان در برابر عواملی که باعث ایجاد چروک روی آن می‌شوند، مراقبت کنیم، استفاده از محصولات ضدپیری و ضدچین‌و‌چروک، گزینه مناسبی است و ما هم استفاده از سرم ضدچروک صورت ۳۰ تا ۴۵ سال تراست در یک روتین مراقبت از پوست را پیشنهاد می‌کنیم.

سرم ضدچروک تراست | مناسب ۳۰ تا ۴۵ سال

این محصول به عنوان یکی از سرم های ضدچروک تراست، با داشتن ترکیبات فعال آبرسان و پپتیدهای تقویت‌کننده پوست، باعث تحریک تولید کلاژن در پوست و آبرسانی آن می‌شود. ترکیب هیالورونیک اسید به صورت هم‌افزا با سدیم پی سی ای و زایلیتول، علاوه بر آبرسانی، به رفع چین‌و‌چروک‌های پوستی کمک می‌کند. ترکیب گلوکونولاکتون خاصیت لایه‌برداری داشته و ضمن از بین بردن سلول‌های مرده پوست آن را آبرسانی نیز می‌کند. این سرم از آسیب رادیکال‌های آزاد ناشی از پرتوهای UV به پوست جلوگیری کرده و از بروز چین‌و‌چروک روی پوست پیش‌گیری می‌کند.


اگر می‌خواهید با «مکانسیم تشکیل چین و چروک صورت»، «ترکیبات مؤثره موجود در سرم ضدچروک تراست» و «مزایای استفاده از سرم ضدچروک تراست» بیشتر آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید!

سرم ضدچروک صورت تراست

سرم ضدچروک صورت تراست؛ همچنان جوانی کنید!

چین و چروک و پیری پوست مشکلی لاعلاج نیست. اینجا به طور مفصل درباره محصولی برایتان نوشته‌ایم که با آن می‌توانید حسابی جوان شوید؛ سرم ضدچروک صورت تراست!


مزایای سرم ضدچروک صورت ۳۰ تا ۴۵ سال تراست

  • استفاده از ترکیبات فعال آب‌رسان و تقویت پوست
  • تحریک کلاژن برای تولید مجدد پوست
  • رفع چین و چروک‌های صورت
  • خون‌رسانی به سلول‌های پوستی
  • سفت شدن و محکم ساختن پوست
  • دارای خاصیت ضدالتهابی
  • مهار اشعه‌های مضر خورشید

مواد مؤثره سرم ضدچروک تراست

گلوکونولاکتون• لایه‌برداری و زدودن سلول‌های مرده و اصلاح عیوب پوست
• کمک‌کننده به رفع آکنه‌های التهابی و غیر التهابی
• کمک‌کننده به کاهش چین‌و‌چروک و لک‌های سطح پوست
هیالورونیک اسید• تجدید بافت‌های ازبین‌رفته پوست
• مرطوب‌سازی و ترمیم پوست
• محرک قوی کلاژن‌سازی در پوست
کوآنزیم کیوتن• دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی
• دارای خاصیت محافظت از پوست در برابر نور خورشید
• کاهش‌ آنزیم پروتئیناز در سلول‌های فیبروبلاست
سدیم پی سی ایماده مؤثره‌ای است که از آن به عنوان امکانی برای افزایش رطوبت سلول‌های پوستی استفاده می‌شود؛ این ماده به خوبی آب را جذب می‌کند و توان نگهداری آب آن هم چند برابر وزن خودش را دارد. این ترکیب هم رطوبت سلول‌های پوست را بیشتر و هم چربی پوست را کنترل می‌کند و درنتیجه باعث محکم شدن پوست می‌شود.
آمینواسیدهاآرژینین، آسپارتیک اسید، گلایسین، آلانین، سرین، والین، پرولین، ترئونین، ایزولوسین، هیستیدین و فنیل آلانین از آمینواسیدهای موجود در این سرم هستند. از ویژگی‌های این مواد مؤثره می‌توان به آبرسانی مؤثر پوست اشاره کرد. این مواد نیز رادیکال‌های آزاد را دریافت می‌کنند و باعث روشن شدن پوست و نرم شدن آن می‌شوند. آرژینین در بین این آمینواسیدها، به تولید مجدد سلول‌های پوستی کمک می‌کند. گلایسین و پرولین مستقیماً باعث تولید کلاژن و آبرسانی می‌شوند.

جایگاه سرم ضدچروک صورت ۳۰ تا ۴۵ سال تراست در روتین پوست

همه افراد بین ۳۰ تا ۴۵ سال می‌توانند، در روتین شبانه مراقبت از پوست، پس از پاکسازی پوست به کمک میسلار واترها/محلول پاک‌کننده آرایش دوفازی و شستشو با ژل‌های شوینده/پن‌ها و در نهایت تونرها، از این محصول، به عنوان یکی از سرم های ضدچروک تراست برای خطوط باریک و کم عمق روی صورت استفاده کنند.

برای اینکه جواب تمامی سؤالات‌تان را در ارتباط با سرم ضدچروک صورت ۳۰ تا ۴۵ سال تراست بگیرید، حتماً لایو ویدئویی زیر را در اینستاگرام تماشا کنید:

استفاده از سرم ضدچروک تراست | مناسب ۳۰ تا ۴۵ سال

سرم های ضدچروک تراست را بایستی روزانه ۲ بار، صبح و شب، روی پوست تمیز صورت ماساژ داد. پیشنهاد می‌شود برای نتیجه بهتر بعد از نیم ساعت، از کرم‌های ضدچروک تراست استفاده شود.

نکته: نباید این محصول را در شروع، هرشب استفاده کرد. بلکه بایستی آن را در هفته اول، یک شب در میان به مقدار کم و از هفته دوم در صورت مناسب بودن شرایط، هر شب مورد استفاده قرار داد. چون هدف این است که پوست، کم کم تحریک شود.


اگر می‌خواهید با «هفت مرحله استفاده از سرم ضدچروک تراست»، «زمان استفاده از آن» و «استفاده از سرم های ضدچروک تراست در کنار سایر محصولات» آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید!

استفاده از سرم ضدچروک

طرز صحیح استفاده از سرم ضدچروک

برای جلوگیری از پیری و کاهش چین‌و‌چروک روی پوست راه‌های زیادی وجود دارد که استفاده از سرم ضدچروک یکی از آن راه‌هاست.


بایستی چند قطره از سرم را با قطره چکان روی پوست ریخت و به آرامی ماساژ داد. رتینول موجود در این محصول، کپسوله بوده و ملایم‌ترین حالت رتینول بوده و ماساژ آن بایستی با ملایمت انجام شود.

برای استفاده از محصولات مرتبط با عارضه‌های پوستی، بایستی صبر و حوصله داشت. بازسازی پوست فرایندی زمانبر است؛ قبل از آشکار شدن آثار بهبود در چین‌وچروک‌های پوستی، بایستی از این سرم‌ها، بین سه تا شش ماه به صورت منظم استفاده کرد. و برای نتایج بهتر، بایستی بین ۶ الی ۱۲ ماه مصرف سرم‌ها را ادامه داد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
حامد مقتدایی

دیدگاهتان را بنویسید