صفحه اصلی > محصولات تراست و محصولات مراقبتی : سرم ضدچروک دور چشم تراست؛ معجزه جوانی چشم!

سرم ضدچروک دور چشم تراست؛ معجزه جوانی چشم!

سرم ضدچروک دور چشم تراست

چه کسی را دور و برتان می‌شناسید که از پیری یا بالا رفتن سن خود، خوشحال باشد؟ احتمالاً کسی را نمی‌توانید پیدا کنید که چنین حسی داشته باشد. طبیعی است. به هر حال پیری اتفاق خوشایندی نیست اما از آن گریزی هم نیست. باید این اتفاق را بپذیریم و آن را در آغوش بگیریم. اما آیا این به این معناست که باید با علائمی که در پی دارد هم کنار بیاییم؟ با عوض شدن ظاهرمان؟ با چین و چروک‌های صورت و دور چشممان؟ قطعاً نه! راه‌حل‌های زیادی وجود دارد برای این که از شر چین و چروک‌های اطراف چشم خلاص شویم. محصولاتی که مواد موثره کاملاً طبیعی دارند و مختص این کار طراحی شده‌اند. در این مطلب از لیامگ قرار است با هم به بررسی سرم ضدچروک دور چشم تراست بپردازیم. همراهمان باشید تا با این معجزه جوانی چشم، آشنا شوید.

ساختار پوست چگونه است؟

نمی‌دانیم چقدر درباره آناتومی بدنتان شناخت داشته باشید، اما آیا می‌دانستید، بزرگ‌ترین اندام بدن شما، پوست شماست؟ کلی وظایف مهم بر عهده این اندام مهم بدن است. از حفظ رطوبت بدن گرفته تا جلوگیری از نفوذ میکروب‌های مهاجم به بدنمان، همه و همه از وظایف پوست است. پوست ما از سه لایه اصلی تشکیل شده است. به ترتیب اپیدرم، درم و لایه زیر درم انواع لایه‌های پوستی ما هستند که اپیدرم بیرونی‌ترین لایه به حساب می‌آید. هرگونه آسیبی که به این لایه‌ها برسد، سد دفاعی پوست تضعیف می‌شود. حالا احتمالاً بهتر می‌توانید علت ایجاد چین و چروک پوست را درک کنید.

علت ایجاد چین و چروک دور چشم چیست؟

همان‌طور که بالاتر هم گفتیم، پوست انسان بسیار بزرگ است و در عین حال پیچیده! لایه‌های مختلفی آن را تشکیل می‌دهد که به عنوان سد دفاعی عمل می‌کنند. از عملکردهای مختلف پوست می‌توان به جلوگیری از تبخیر آب، حفظ دمای بدن و همچنین حس لامسه اشاره کرد. از جمله مشکلات شایع پوستی می‌توان به پیری یا ایجاد چین و چروک اشاره کرد. دلایل خارجی و داخلی مختلفی برای ایجاد چین و چروک وجود دارد. دلایل داخلی آن می‌تواند ارثی باشد یا بر اثر افزایش سن ایجاد شود. اما اصلی‌ترین دلایل پیری پوست و ایجاد چین و چروک به خاطر عوامل محیطی است. از پرتوهای فرابنفش و مادون‌قرمز، دود سیگار و آلودگی هوا گرفته تا اخم کردن طولانی مدت و استفاده از محصولات آرایشی نامناسب!

از بین بردن چین و چروک دور چشم
از بین بردن چین و چروک دور چشم با سرم ضدچروک دور چشم تراست

آن دسته از کسانی که پوستی روشن و چشم آبی دارند، امکان دیدن آسیب در برابر نور خورشید برایشان بیشتر از دیگران است. ضعیف شدن سدهای دفاعی پوست مساوی است با از بین رفتن مقاومت و استحکام پوست. نتیجه آن می‌شود که تعادل PH پوست به هم میخورد و باعث می‌شود پوست زبر و سفت شود. همین تغییرات نامطلوب هم درنهایت منجر به چین و چروک می‌شوند. پوست اطراف چشم به دلیل ظرافتی که دارد بیش از باقی قسمت‌های صورت، در معرض چنین مشکلی قرار دارد.

افزایش سن و نور خورشید، چه تاثیری روی چشم‌ها می‌گذارند؟

سن شما که بالا برود، سرعت تکثیر سلول‌های پوستی کاهش پیدا می‌کند و لایه میانی پوست نازک‌تر می‌شود. لایه میانی پوست تأثیر زیادی در کشسانی و همچنین محکم بودن پوست دارند. با گذشت زمان تعداد رشته‌های کلاژن پوست کم می‌شود و تولید چربی پوست بالاتر می‌شود و این همان لحظه‌ای است که چین و چروک ایجاد می‌شوند.

دیگر موردی که برای ایجاد چین و چروک در اطراف چشم بسیار مهم است، پرتوهای فرابنفش است. برخورد این پرتوها با پوست ما باعث ایجاد رادیکال‌های آزاد بر روی پوست می‌شود و پروتئین کلاژن و الاستین را در هم می‌شکند. بعد از شکسته شدن این پروتئین‌ها، مجدداً به هم متصل می‌شوند اما نه به همان شکل درست سابق! همین ساختارهای نامنظم هستند که می‌شوند چین و چروک پوست ما.


اگر به دنبال چند راهکار ساده برای مراقبت از چشمانتان و رفع مشکلات آن‌ها هستید، مقاله زیر را از دست ندهید.

مراقبت از چشم

۲۵ نکته برای مراقبت از چشم‌ها و برطرف کردن مشکلات آن‌ها

چشم‌ها عضو حساسی از بدن هستند که برای جلوگیری از آسیب به آن‌ها، نیاز به مراقبت فراوان است. برای شما از بهترین راه‌های مراقبت از چشم گفتیم.


روش‌های درمان چین و چروک دور چشم

از مهم‌ترین اقداماتی که می‌توان برای درمان چین و چروک اطراف چشم انجام داد، تقویت پوست است. سالم بودن سد دفاعی پوست یعنی پرتوهای فرابنفش نمی‌توانند کاری بکنند. پوست همواره رطوبت لازم را دارد و آلودگی‌ها نمی‌توانند به آن آسیبی برسانند. استفاده از محصولات مراقبت از پوست می‌تواند باعث تقویت آن شود و دارا بودن خاصیت آنتی‌اکسیدان مساوی است با جلوگیری از چین و چروک پوست.

چین و چروک‌ها بیشتر در نواحی خاص پوست که بیشترین تماس را با خورشید دارد، تشکیل می‌شوند. صورت، گردن، دست، جلوی بازو و پشت! چین و چروک‌ها خود به دو دسته تقسیم می‌شوند. چین و چروک سطحی و شیارهای عمیق! بهترین راه برای جلوگیری از آنها استفاده از محصولاتی است که دارای خاصیت آبرسانی، آنتی‌اکسیدان و لایه بردار باشند. پیشنهاد ما به شما استفاده از سرم ضدچروک دور چشم تراست است. دارا بودن مواد موثره فعال آب‌رسان و همچنین تقویت‌کننده پوست همان چیزی است که شما برای رفع چین و چروک‌های پوستی خود به آن نیاز دارید.

درمان چین و چروک دور چشم
درمان چین و چروک دور چشم

مواد موثره سرم ضدچروک دور چشم تراست چیست؟

ماده موثرهویژگی
هیالورونیک اسیدحفظ و نگهداری آب در پوست، آب‌رسان قوی پوست
آمینواسیدهاحفظ رطوبت کافی در پوست، آب‌رسان طبیعی پوست، از بین بردن رادیکال‌های آزاد، کمک به ساخت کلاژن در پوست
پی سی ایآب‌رسان قوی پوست، بهبود چین و چروک‌های اطراف چشم
نیاسین آمیدمبارزه با رادیکال‌های آزاد، دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی، کاهش چین و چروک پوست
کمپلکس سرامیدحفظ رسوبت پوست، کمک به استحکام و مقاومت پوست
پالمیتوئیل تری پپتیدکمک به ساخت کلاژن در پوست، حفظ استحکام سلولی، رفع چین و چروک‌های اطراف چشم
عصاره جلبکحاوی آمینواسید و کربوهیدرات مفید، کمک به جایگزینی سلول‌های مرده با سلول‌های جدید
پنتنولحفظ رطوبت در پوست، آبرسانی عمیق پوست، مبارزه با اشعه فرابنفش، دارای خاصیت ضدالتهاب و آنتی‌اکسیدان
عصاره دانه یونجهمبارزه با رادیکال‌های آزاد، دارای خاصیت آنتی‌اکسیدان، کمک به بازسازی پوست
پروتئین لوپین هیدرولیز شدهکمک به ساخت کلاژن، دارای خاصیت آنتی‌اکسیدان، مبارزه با رادیکال‌های آزاد
زایلیتول و زایلیتول گلوکوزایددارای اثر مرطوب‌کنندگی سریع پوست، تقویت سد دفاعی پوست
پالمیتوئیل پنتا پپتیدکمک به ساخت پروتئین‌های کلاژن و الاستین، جلوگیری از ایجاد چین و چروک اطراف چشم
هسپریدین متیل چالکوندارای خاصیت آنتی‌اکسیدان، مبارزه با رادیکال‌های آزاد
دی پپتاید -۲استحکام بخشیدن به پوست
پالمیتوئیل تتراپپتید -۷تقویت و بازسازی سلول‌های پوست، دارای خاصیت آب‌رسان و تقویت تولید پروتئین
عصاره دانه انگور وینیفرامبارزه با رادیکال‌های آزاد، دارای خاصیت آنتی‌اکسیدان، دارای خاصیت ضدالتهاب، آب‌رسان قوی پوست
توکوفریل استاتمبارزه با رادیکال‌های آزاد، دارای خاصیت آنتی‌اکسیدان
کوآنزیم کیوتندارای خاصیت آنتی‌اکسیدان، جلوگیری از ایجاد لک‌های پوستی، از بین بردن اثر اشعه‌های فرابنفش
روغن آرگاندارای خاصیت آنتی‌اکسیدان، آب‌رسان قوی پوست، از بین برنده رادیکال‌های آزاد

مزایای استفاده از سرم ضدچروک دور چشم تراست

از مزایای استفاده از این محصول هرچه بگوییم کم است اما با این حال قرار است برایتان بگوییم این محصول چه کارهایی می‌تواند بکند:

  1. حاوی ترکیبات فعال ضدچروک، آب‌رسان و پپتیدهای تقویت‌کننده پوست
  2. تحریک تولید کلاژن
  3. تقویت پوست و جایگزینی سلول‌های پوستی مرده دور چشم
  4. جلوگیری از تبخیر و حفظ آب در پوست
  5. تغذیه پوست و استحکام بخشیدن به آن
  6. از بین بردن اثرات نامطلوب پرتوهای فرابنفش
  7. ساختن ظاهری شاداب و جوان

تا جوان و شاداب کردن پوست دور چشمتان، تنها یک کلیک فاصله دارید.


سرم ضدچروک دور چشم تراست؛ محصولی که ارزش امتحان کردن دارد

در این مطلب از لیامگ به بررسی دقیق یکی از محصولات لیاتیم به نام سرم ضدچروک دور چشم تراست پرداختیم. شما با خرید این سرم می‌توانید با چین و چروک‌های اطراف چشمانتان خداحافظی کنید. نه از آن خداحافظی‌هایی که در تبلیغات مختلف تلویزیونی می‌بینید، از آن خداحافظی‌های واقعی! با استفاده از این محصول یک بار برای همیشه کار چین و چروک و پیری را بسازید! برای سفارش و خرید این محصول تنها کافی است سری به فروشگاه اینترنتی لیاتیم زده و اقدام به خرید کنید. به همین سادگی.

اینستاگرام لیاتیم

تلگرام لیاتیم

۴.۷/۵ - (۲۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید