این روزها بازار مراقبت پوستی بسیار داغ است. از برخی روش‌های طبیعی مانند استفاده از ماسک و کرم‌ها و سرم‌های مربوطه می‌کنند. برخی هم جراحی و روش‌های غیرطبیعی را ترجیح می‌دهند. ما در این مطلب در مورد سرم AHA تراست که یکی از بهترین محصولات مراقبت خانگی است می‌پردازیم. با ما تا آخر این مطلب همراه باشید تا همه چیز را در مورد این سرم و ترکیبات داخل آن برایتان بگوییم. شاید بعد از خواندن این مقاله، به معجزه روش‌های خانگی پی بردید و بی‌خیال روش‌های جراحی شدید. سرم لایه‌بردار تراست گنجی است که به‌محض استفاده از آن، خودتان شاهد سفیدتر شدن پوست، آبرسانی قوی و از نرم‌تر شدن پوست می‌شوید. در دراز مدت هم تأثیراتی همچون از بین بردن چین و چروک و هزاران فواید دیگر که پایین‌تر به بررسی همه آنها می‌پردازیم.

هدف از لایه‌برداری پوست

لایه‌برداری پوست، بهترین و مؤثرترین روش برای پاک‌سازی و بازسازی پوست است. سرم AHA تراست کمک به لایه‌برداری صحیح پوست می‌کند، سلول‌های مرده را از بین برده و به بازسازی می‌پردازد. این سرم به‌شدت برای درمان آسیب‌های ناشی از آفتاب و لک‌های بارداری کارآمد دارد.

تعریف لایه‌بردار‌های شیمیایی

به‌طورکلی سه نوع لایه‌برداری وجود دارد. سطحی، متوسط و عمیق. بنا به نیاز و نوع پوستی، می‌توان از این سه نوع روش استفاده کرد. لایه‌برداری شیمیایی به جایگزین سلول‌های مرده و بازسازی می‌پردازد و پوست را پاک‌سازی می‌کند. لایه‌برداری حتی می‌تواند به درمان مشکلات و بیماری‌های پوستی بپردازد. اعم از آکنه، التهاب، اسکار و لک‌های پوستی. لایه‌بردارها، سلول‌های مرده را پوسته‌پوسته می‌کنند و برای ساخت سلول‌های جدید آماده می‌شوند. لایه‌بردارهای شیمیایی اصولاً برای صورت و بدن مناسب هستند اما سرم AHA تراست مخصوص صورت است.

فواید لایه‌برداری شیمیایی

لایه‌بردارهای شیمیایی برای کمک و درمان مشکلات پوستی، بسیار مفید هستند. سرم AHA تراست که یک لایه‌بردار هم محسوب می‌شود، به از بین رفتن چین و چروک، آکنه و التهابات پوستی می‌پردازد. لایه‌برداری پوست همچنین چربی مضر را از پوست پاک می‌کند و مانع ایجاد باکتری‌های جدید می‌شود. ضایعات پوستی نیز با لایه‌برداری بهبود پیدا می‌کند و در دراز مدت از بین می‌روند.

فواید لایه‌برداری شیمیایی
فواید لایه‌برداری شیمیایی

لایه‌بردار شیمیایی و انواع آن

آلفا هیدروکسی اسید

آلفا هیدروکسی اسید موجود در سرم AHA تراست، موجب لایه‌برداری و پاک‌سازی پوست می‌شود. این اسید به رفع جای جوش، چین و چروک و پیری پوست می‌پردازد. این محصول همچنین باعث نرمی پوست و روشن شدن تدریجی آن می‌شود. پوست‌های شل را هم می‌تواند سفت و لیفت کند.

بتاهیدروکسی اسید

جوان‌سازی پوست با هر محصولی که در آن بتاهیدروکسی اسید است، امکان‌پذیر می‌باشد. سرم AHA تراست یکی از بهترین محصولات جوان‌سازی است که با حفظ رطوبت و کاهش خطوط صورت، شادابی صورت را برمی‌گرداند.

ساختار لایه‌بردارهای شیمیایی

لایه بردار شیمیایی خوب لایه‌برداری است که به عمق پوست رفته و پوست را از هرگونه آلودگی پاک کند. سرم AHA تراست کمترین عوارضی ندارد و فقط به پاک‌سازی و از بین بردن سلول‌های پوستی می‌پردازد. لایه‌برداری باعث می‌شود تا بافت‌های پوست خود به خود شروع به تولید شوند. در بازار شاهد انواع لایه‌بردارهای شیمیایی هستیم اما تمام آن‌ها برای پوست ما مناسب نیستند و می‌توانند آسیب‌های جدی به پوست ما وارد کنند. اما از میان همه آن‌ها سرم لایه‌بردار تراست محصولی مطمئن است که به جوان‌سازی، پاک‌سازی، آبرسانی و روشن شدن پوست می‌رسد.

ویژگی‌های سرم آلفا هیدروکسی اسید

آلفا هیدروکسی اسید موجود در سرم AHA تراست، باعث می‌شود تا پوست از شر التهابات و قرمزی، اسکار و زخم‌ها، بیماری‌های پوستی و خشکی و پوسته‌پوسته شدن در امان بماند. ترکیبات موجود در آن، روند پوستی را به تعویق می‌اندازد و سعی در بازسازی و هیدراته کردن پوست می‌کند. آلفا هیدروکسی اسید در افزایش سطح کلاژن و الاستین بسیار تأثیرگذار است. این سرم برای کسانی که به دنبال محصولی تخصصی هستند، مناسب می‌باشد. پایین‌تر به ترکیبات داخل آلفا هیدروکسی اسید می‌پردازیم.

گلایکولیک‌اسید

گلایکولیک‌اسید به بازشدن منافذ پوست می‌پردازد و رطوبت پوست را افزایش می‌دهد. سرم AHA تراست برای همه نوع پوستی مناسب است. زیرا با خاصیت ضدباکتریایی بودن، به از بین رفتن آکنه و افزایش ضخامت پوست کمک می‌کند.

مالیک‌اسید

مالیک اسید موجود در سرم AHA تراست، از پوست در برابر اشعه‌های مضر آفتاب و پیری جلوگیری می‌کند. همچنین در آبرسانی پوست، نقش بسزایی دارد.

پیروویک اسید

پیروویک اسید یک لایه بردار شیمیایی است که جدا از پاک‌سازی پوست، کار لیفتینگ را هم به عهده دارد.

سرم لایه‌بردار تراست
سرم لایه‌بردار تراست

تارتاریک‌اسید

تارتاریک اسید موجود در سرم AHA تراست، عمدتاً به بازسازی و جوان‌سازی پوست می‌پردازد.

لاکتیک اسید

لاکتیک اسید از آنتی‌اکسیدان بالایی برخوردار است و همین امر موجب شده تا کمک به استحکام پوست و کاهش خطوط صورت کند.

اسیدسیتریک

سرم AHA تراست با داشتن اسیدسیتریک، تبدیل به سرم لیفتینگ و جوان‌ساز شده است. همچنین از پوست در برابر اشعه آفتاب محافظت می‌کند.

گلایکولیفت

گلایکولیفت، سرم AHA تراست را به سرمی محافظ تبدیل کرده است. این اسید بافت صورت را نرم کرده و با تحریک کلاژنُ، به بازسازی سلول‌های جدید هم می‌پردازد.

عصاره شیرین‌بیان

عصاره شیرین‌بیان همان ترکیبی است که وجودش در هر سرمی معجزه‌گر است. سرم لایه‌بردار تراست با داشتن این اسید، به سرمی روشن‌کننده و از بین برنده لک تبدیل شده است.


اگر مشتاق هستید تا بیشتر با خواص شیرین بیان برای پوست آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید.

خواص شیرین بیان برای پوست

با خواص شیرین بیان برای پوست بیشتر آشنا شده و شگفت‌زده شوید!

استفاده از عصاره شیرین بیان، خواص فوق‌العاده‌ای دارد. در این مقاله قصد داریم تا شما را با خواص شیرین بیان برای پوست آشنا کنیم. با ما همراه باشید.


سدیم پی سی ای

تمام رطوبت پوست با سرم AHA تراست به دلیل داشتن سدیم پی سی ای، برطرف می‌شود. این اسید ته غیر از آبرسانی، به تقویت پوست هم می‌پردازد.

سالیسیلیک اسید

بهترین مواد برای پاک‌سازی، سالسیلیک اسید است که سرم لایه‌بردار تراست با داشتن این اسید، خیال ما را از هرگونه میکروب و آلودگی راحت کرده است.

لایزین آسپارتات

اکسیژن‌رسانی پوست، فقط و فقط به دست لایزین آسپارتات موجود در سرم AHA تراست، امکان‌پذیر می‌باشد. این اسید با افزایش جریان خون، پوست را به سمت جوان‌تر شدن راهی می‌کند.

بیزابولول

با وجود بیزابولول دیگر جایی برای نگرانی باقی نمی‌ماند. چرا که تمام التهابات پوستی را کنترل کرده و با داشتن آنتی‌اکسیدان، به بازسازی و درمان پوست هم می‌پردازد.

ترکیبات سرم aha تراست
ترکیبات سرم aha تراست

کلاژن

کلاژن همان چیزی است که با افزایش سن، کمتر در بدن و پوست ما تولید می‌شود و هر چه کمتر تولید شود، پوست شادابی و روشنی‌اش را از دست می‌دهد. همان جا است که چین و چروک به سراغ ما می‌آیند. سرم لایه‌بردار تراست سرشار از کلاژن است و جلوی ایجاد چین و چروک را می‌گیرد.

آلانتویین

دیگر می‌توان با خشکی پوست خداحافظی کرد. چرا که آلانتویین موجود در سرم AHA تراست خیال ما را راحت کرده است و پوستی نرم را به ما هدیه می‌دهد.

دکسپنتنول

با استفاده از سرم لایه‌بردار تراست در صبح، پوست ما تا شب مرطوب خواهد ماند. زیرا با وجود دکسپنتنول در این سرم، پوست به‌صورت عمقی رطوبت‌رسانی می‌شود و اجازه ورود به مواد آلوده را نمی‌دهد.

عصاره دانه وینفراگریپ

سفت شدن و لیفتینگ صورت، با سرم AHA تراست امکان‌پذیر می‌باشد. چرا که این سرم با داشتن وینفراگریپ سید اکسترکت، با مهار رادیکال‌های آزاد و ساخت کلاژن، تغذیه مناسب پوست ما را می‌دهد.

برهاویا دیفوزا رووت اکسترکت

تیرگی پوست با سرم AHA تراست که از برهاویا دیفوزا رووت اکسترکت برخوردار است، امکان‌پذیر نمی‌باشد. زیرا با درست کردن سدی روی پوست، مانع رسیدن آلودگی و اشعه‌های مضر شده است.

عصاره آلوئه‌ورا

حتماً راجع به آلوئه‌ورا و خواص بسیار آن شنیده‌اید. عصاره آلوئه‌ورا هم به‌شدت آب‌رسان و مرطوب‌کننده است، هم با داشتن ویتامین‌های A و C، به سفیدتر شدن پوست کمک می‌کند.

ویتامین E

مهم‌ترین وظیفه ویتامین E موجود در سرم AHA تراست، جلوگیری از شکستن کلاژن است؛ بنابراین با پیری پوست و چین و چروک مبارزه می‌کند.

همه چیز درباره سرم آلفا هیدروکسی اسید

سرم هیدروکسی اسید تراست از مواد گیاهی تشکیل شده است و هیچ‌گونه مواد شیمیایی در آن به کار نرفته است که همین موجب شده است تا آسیب‌های پوستی را به حداقل برساند. سرم AHA تراست، سرمی است که به جوان‌سازی و کلاژن‌سازی پوست کمک کرده و در تقویت پوست نقش بسزایی دارد. این سرم با داشتن ویتامین C، E و ‌ B تمام ویتامین‌های موردنیاز پوست را تأمین کرده و به ابرسانی و حفظ رطوبت نیز می‌پردازد. اسکار، زخم، تیرگی، جای جوش و لک، همگی با این سرم درمان شده و مثل یک معجزه عمل می‌کند. پیری پوست را با سرم لایه‌بردار تراست تجربه نخواهید کرد.


تا داشتن پوستی جوان و شفاف، تنها یک کلیک فاصله دارید.

trust-aha-serum

سرم AHA تراست سرآمد زیبایی‌ها!

راز زیبایی تمام زنان دنیا، خلاصه می‌شود در پوست و موهای سالم. کافی است به‌صورت روتین، از پوست خود مراقبت کنید و به تغذیه پوستتان اهمیت بدهید. آن‌وقت دیگر هیچ نیازی به هزینه‌های زیاد برای جراحی نخواهید داشت. سرم AHA تراست این راحتی را برایمان فراهم کرده است. در واقع هر تغذیه خوب و مناسب برای پوست را، این سرم در خود دارد و دیگر نیازی به تأمین تک‌تک آن‌ها نیست. ما در این مطلب از لیامگ به بررسی سرم لایه‌بردار تراست و برتری آن پرداختیم. برای خرید محصولات باکیفیت تراست، همین حالا اقدام کنید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم

۵/۵ - (۱ امتیاز)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید