صفحه اصلی > مد و زندگی : سال ۲۰۲۳ چه مدل سبیلی ترند است؟

سال ۲۰۲۳ چه مدل سبیلی ترند است؟

ترند مدل سبیل 2023

سبیل و ریش به اندازه مدل موی مردانه شیک، محبوب و کانون توجه قرار گرفته است. برخی از مردان زمان زیادی را صرف مدل دادن به ریش و سبیل خود می‌کنند. آقایان برای آرایش ریش و سبیل خود به آرایشگاه‌های حرفه‌ای می‌روند تا علاوه بر موهای خود، ریش و سبیل خود را نیز اصلاح کرده و مدل جذابی به ریش و سبیل خود دهند. در این بین، لازم است که آقایان برای انتخاب بهترین مدل ریش و سبیل برای خود به ترند هر سال نگاه کنند. در این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ صحبت کرده و بهترین‌های امسال را به شما معرفی کنیم. با شناخت بهترین مدل‌های سبیل می‌توانید جذاب‌ترین مدل را برای خود انتخاب کنید.

کدام مدل سبیل برای صورت شما مناسب است؟

حالت صورت هر فردی با دیگری متفاوت است. به همین دلیل همه مدل ریش و سبیل به همه آقایان نمی‌آید و هر فرد باید با توجه به حالت صورت خود، مدل مناسبی را برای خود انتخاب کند. اما لازمه این انتخاب شناخت انواع فرم صورت است که ما در مقاله‌ای که مربوط به ترند مدل ریش سال ۲۰۲۳ است به آن پرداخته‌ایم.


با “انواع فرم صورت و مدل ریش‌های ترند ۲۰۲۳” در این مقاله آشنا شوید:

ترند مدل ریش 2023

امتحان مدل ریش‌های ترند ۲۰۲۳ ضرر ندارد

اگر به دنبال ترند مدل ریش ۲۰۲۳ می‌گردید، ما در این مقاله آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم، پس مطالعه این مطلب را از دست ندهید.


کدام مدل سبیل ترند ۲۰۲۳ است؟

انواع مدل سبیل ترند سال ۲۰۲۳ را در ادامه برای شما لیست کرده‌ایم. پس تا انتها همراهمان باشید:

۱. ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ | سبیل شورون (Chevron)

سبک سبیل شورون که نزدیک‌ترین حالت به شکل طبیعی رشد سبیل است، یک سبک فریبنده بوده که می‌توان در بسیاری از مواقع آن را انتخاب کرد. ای مدل، مدلی است که هر شخصی خیلی زود عاشق آن خواهد شد. این ترند سبیل واقعاً بی‌عیب و نقص است.

سبیل شورون می‌تواند قسمت‌های بزرگ صورت را متعادل کند و چهره‌ای جذاب و مردانه به شما هدیه دهد؛ اما برای این مدل سبیل ترند باید موهای سبیل شما رشد خوبی داشته باشد و ضخیم و یکدست رشد کند. در غیر این صورت، شبیه یک پسربچه مدرسه‌ای خواهید شد که سبیل او به تازگی رشد کرده است!

Chevron
Chevron

۲. ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ | ترکیب ریش و سبیل (The Beardstache)

ترکیب ریش و سبیل، یکی از انواع ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ است که کمتر خودنمایی می‌کند؛ اما بسیار جذاب است. در این مدل شما باید هم سبیل داشته باشید و امتداد سبیل به ریش متصل شود. با این حال، نباید ریش شما خیلی زیاد باشد و در واقع، تنها به ته ریش نیاز خواهید داشت. برای این مدل سبیل و ریش، نحوه رشد موهای سبیل شما باید مناسب و یکنواخت باشد. به این نکته توجه داشته باشید که برای مدل ترکیب ریش و سبیل باید موهایی تیره داشته باشید. اگر موهای روشنی دارید، این مدل سبیل می‌تواند شما را ژولیده نشان دهد و از آراستگی ظاهر شما بکاهد.

The Beardstache
The Beardstache

۳. ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ | سبیل مدادی (Pencil)

مدل سبیل ۲۰۲۳ مدادی یکی دیگر از انواع مدل سبیل است که می‌توانید انتخاب کنید و از ظاهر منحصربه‌فرد خود لذت ببرید. برای اینکه این مدل سبیل، آراسته به نظر بیاید، باید خیلی زود به زود صورت موهای صورت خود را اصلاح و مرتب کنید. پس اگر امکان اصلاح روزانه صورت خود را ندارید، بهتر است این مدل سبیل را انتخاب نکنید.

pencil
pencil

۴. ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ | سبیل نعل اسبی (HORSESHOE)

سبیل نعل اسبی یکی از پرطرفدارترین مدل‌های سبیل است که برای افرادی که صورت بلند و باریکی دارند، توصیه نمی‌شود. این مدل سبیل می‌تواند باعث کشیده‌تر شدن صورت شود؛ به همین دلیل، برای افرای با صورت بلند و باریک، مناسب نیست. بهتر است افرادی که صورت گرد دارند این مدل سبیل را انتخاب کنند.

HORSESHOE
HORSESHOE

۵. ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ | سبیل هندلبار (handlebar)

سبیل هندلبار با اکثر فرم‌های صورت سازگار است؛ بنابراین اگر می‌خواهید سبیل Handlebar را امتحان کنید، همین حالا دست به کار شوید. این مدل سبیل به نحوه رشد موی ضخیم و البته یکنواختی نیاز دارد. اگر موهای سبیل شما به‌صورت تکه تکه رشد می‌کند، این مدل سبیل برایتان مناسب نخواهد بود. انتهای سبیل هندلبار به سمت بالا تاب می‌خورد و ظاهری منحصربه‌فرد برای شما به ارمغان می‌آورد.

Handlebar
Handlebar

۶. ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ | سبیل والروس (WALRUS)

سبیل والروس به‌عنوان ترند مدل سبیل ۲۰۲۳، برای افرادی با بینی بزرگ یا صورت پهن، مناسب است. این مدل سبیل می‌تواند کمی سن شما را بالاتر نشان دهد؛ به همین دلیل بهتر است در انتخاب این سبک، احتیاط کنید. برای این مدل سبیل باید موهای سبیل شما به‌صورت یکنواخت و ضخیم رشد کند. در غیر این صورت، نمی‌توانید مدل سبیل والروس را انتخاب کنید.

WALRUS
WALRUS

۷. ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ | سبیل لنگری (ANCHOR BEARD)

شاید یکی از بهترین مدل‌های سبیل ۲۰۲۳، سبیل لنگری باشد. این مدل سبیل می‌تواند ظاهری جذاب و فریبنده به شما هدیه دهد. در این مدل، باید هم سبیل داشته باشید و هم ته ریش! برای داشتن سبیل لنگری نیازی به موهای سبیل خیلی پرپشت ندارید. با موهای کم‌پشت و نازک هم می‌توانید سبیل لنگری بگذارید. البته باید ریش دو طرف صورت خود را اصلاح کنید و تنها قسمت چانه باید ریش داشته باشد.

ANCHOR
ANCHOR

۸. ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ | سبیل هلندی (ZAPPA)

مدل سبیل هلندی شبیه به سبیل نعل اسبی است؛ با این تفاوت که سبیل کمی کوتاه‌تر است و باید زیر لب پایینی خود ریش بگذارید. جانی دپ معمولاً از این ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ استفاده می‌کند. برای مدل سبیل هلندی نیازی به موهای ضخیم و پرپشت ندارید.

۹. ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ | سبیل دالی (DALÍ)

همه ما سالوادور دالی، نقاش مشهور سوررئالیست قرن بیستم را می‌شناسیم؛ اما آیا می‌دانستید که او همچنین یک سبیل معروف به نام خود دارد؟! سبیل مدل دالی یک سبیل مدادی با دسته‌های بلند است که نوک آن نازک و تیز بوده و مستقیماً به سمت لبه‌های بیرونی چشم‌ها تاب می‌خورد. دالی به خاطر استایل عجیب و غریبش معروف بود؛ اما این مدل سبیل به یک مدل محبوب در میان آقایان تبدیل شده است و شما هم می‌توانید از این مدل استفاده کنید. البته اگر صورت شما بلند و کشیده است، این مدل سبیل برایتان مناسب نخواهد بود.

سبیل مدل دالی
سبیل مدل دالی

۱۰. ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ | سبیل مسواکی (TOOTHBRUSH)

سبیل چارلی چاپلین رو یادتون هست؟ شاید بعضی از افراد از مدل سبیل مسواکی، خوششان نیاید؛ اما سبیل مسواکی ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ است و طرفدارن زیادی دارد. مدل مسواکی شامل یک سبیل کلفت است که از دو طرف تراشیده شده تا به اندازه عرض تقریبی بینی باشد. افرادی با صورت گرد بهتر است این مدل سبیل را انتخاب نکنند. این مدل سبیل بیشتر به افرادی با صورت بلند و کشیده می‌آید.

سبیل مسواکی
سبیل مسواکی

۱۱. ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ | سبیل آباژوری

بالاخره نوبت به سبیل آباژوری می‌رسد! همانطور که احتمالاً حدس زده‌اید، نام این سبک سبیل از شکل آن گرفته شده است. اگر تا به حال ادی مورفی کمدین را دیده‌اید، مدل آباژوری، سبک مورد علاقه او است. اگر به‌دنبال سبک سبیل زیبا و مرتب می‌گردید، سبیل آباژوری انتخابی عالی است.

این مدل سبیل باید از دو طرف صورت به سمت بالا تاب بخورد. اگر مدل سبیل آباژوری برای صورت شما مناسب باشد، شما را بسیار جذاب خواهد کرد.

سبیل آباژوری
سبیل آباژوری

۱۲. ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ | سبیل هرمی

سبیل هرمی نوعی مدل سبیل است که باریک بوده و به شکل مثلثی درمی‌آید. این مدل سبک مدرن و جوانی است که می‌تواند سن شما را پایین‌تر نشان دهد. برای آراسته نشان دادن این مدل سبیل، باید به‌طور مرتب صورت خود را اصلاح کنید. در صورتی که امکان اصلاح روزانه صورت خود را ندارید، این مدل سبیل برایتان مناسب نخواهد بود، چرا که شما را نامرتب نشان می‌دهد. برای این مدل سبیل، موهای صورت شما باید ضخیم و پرپشت باشد.

۱۳. ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ | سبیل ساده

اگر به‌دنبال مدلی کاملاً طبیعی هستید، سبیل ساده می‌تواند گزینه مناسبی برایتان باشد. این مدل سبیل به تار موهای کوتاه و منظم نیاز دارد. شما باید به‌طور مرتب، ریش و سبیل خود را اصلاح کنید. سبیل مردانه ساده به‌عنوان ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ یکی از بهترین و طبیعی‌ترین مدل‌های سبیل است که می‌توانید انتخاب کنید.

۱۴. ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ | سبیل چخماقی

سبیل چخماقی یکی از مدل‌های سبیل است که از گذشته‌های دور، طرفداران زیادی داشته و دارد. اگر این مدل سبیل را انتخاب کنید، باید به‌طور روزانه صورت خود را اصلاح کنید تا سبیل شما بدشکل و آویزان نشود. چرا که این وضعیت می‌تواند شما را نامربت و بهم ریخته نشان دهد. برای سبیل چخماقی به تار موهای ضخیم و سبیل پرپشت نیاز دارید. اگر صورت بلند و کشیده‌ای دارید، سبیل چخماقی برایتان مناسب نخواهد بود،‌ زیرا صورت شما را کشیده‌تر می‌کند. افرادی با صورت گرد می‌توانند این مدل سبیل را انتخاب کنند.

۱۵. ترند مدل سبیل ۲۰۲۳ | مدل سبیل کابویی

یکی دیگر از محبوب‌ترین انواع مدل سبیل، سبک کابویی است که به آن، سبیل مدل دالاسی نیز می‌گویند. در این مدل باید سبیل‌های پرپشتی داشته باشید. اگر سبیل شما به‌صورت تکه تکه رشد می‌کند، مدل کابویی برایتان مناسب نخواهد بود. این مدل سبیل به‌دلیل پرپشت‌بودن سبیل‌ها، چهره را مردانه‌تر نشان می‌دهد. سبیل مدل کابویی برای آقایانی با فرم صورت مربعی مناسب است. مردانی که صورت‌های زاویه‌دار و مربعی دارند، با سبیل کابویی بسیار جذاب می‌شوند.

مدل سبیل کابویی
مدل سبیل کابویی

مدل سبیل ترند سال در بروز بودن استایل شما تاثیر زیادی دارد…

در این مقاله سعی کردیم در مورد ترندترین مدل سبیل‌های سال ۲۰۲۳ صحبت کنیم تا شما بتوانید با شناخت انواع مدل سبیل، بهترین مدل سبیل را انتخاب کنید. ۱۵ مدل سبیل ترند سال ۲۰۲۳ در این مطلب را شناختید و دانستید که کدام مدل سبیل برای چه مدل صورتی مناسب است. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید، از شما متشکریم. امیدواریم این مطلب برایتان مفید بوده باشد و بتوانید با استفاده مدل‌های معرفی‌شده در این مقاله، مدل سبیل مورد نظر و مناسب صورت خود را انتخاب کنید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم
۴.۷/۵ - (۸ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید