همه‌چیز درباره ضدآفتاب

یک راهنمای جامع آموزشی از لیامگ

همه‌چیز درباره ضدآفتاب

اگر دلتان می‌خواهد از ضد آفتاب بدانید، در بهترین موقعیت ممکن، قرار گرفته‌اید.

ما از ابتدای زمان فعالیت لیامگ، مقالات متعددی را در ارتباط با ضد آفتاب منتشر کرده‌ایم تا به خوانندگان و مخاطبان‌مان کمک کنیم، سطح دانش، اطلاعات و آگاهی‌شان را نسبت به این موضوع بالا ببرند. 

اما مسئله اینجاست که این دسته مقالات، به صورت نامنظم و در مقاطع زمانی مختلفی، منتشر شده بودند. 

برای همین، این صفحه راهنما را ایجاد کردیم؛ ما می‌خواهیم مسیر آشنایی شما با ضد آفتاب، کامل‌ و بی‌نقص باشد. 
ضد آفتاب چیست و چرا باید از آن‌ استفاده کرد؟

یک ضد آفتاب، محصولی است که برای محافظت از پوست دربرابر تأثیرات مخرب خورشید، مورداستفاده قرار می‌گیرد. مصرف این محصول به جلوگیری از آفتاب‌سوختگی و پیری زودرس کمک می‌کند. همچنین، ضدآفتاب‌ها به کاهش خطر ابتلا به سرطان پوست و واکنش‌های و حساسیت‌های پوستی کمک می‌کنند. 

کرم ضد آفتاب

نازنین افشار

راهنمای جامع آموزشی ضد آفتاب

این نه مقاله، همه آن چیزی است که در حوزه موضوعی ضد آفتاب به آن نیاز خواهید داشت. هرآنچه که بخواهید بدانید، در این مقالات برای شما آورده شده‌اند تا از رجوع به هر منبع دیگری، بی‌نیاز باشید.

پیش از خرید، لازم است بدانید انواع کرم ضد آفتاب کدامند، اصطلاحاتی همچون PA و SPF چه معنایی دارند، تفاوت ضدآفتاب‌های پوست و بدن در چیست و ضد آفتاب مناسب پوست خودتان را چطور می‌توانید پیدا کنید. 

۲۱ مورد از رایج‌ترین سؤالاتی که در ارتباط با استفاده از ضد آفتاب  پرسیده می‌شود را در این مقاله جمع‌آوری کرده‌ایم؛ همه آنچه که لازم است درباره استفاده از ضدآفتاب‌ها بدانید. 

تفاوت ضدآفتاب فیزیکی و شیمیایی در فواید، عوارض جانبی، نوع پوست و هدفی است که هر فرد دارد. مهم‌ترین آن‌ها این است که ببینید با کدام ضدآفتاب روی پوست خود احساس راحتی، سبکی و در مصرف بلندمدت، با کدام راحت‌تر هستید. چون مسئله مهم این است که شما روزانه از آن ضدآفتاب استفاده کنید حتی اگر قصد خارج شدن از خانه را ندارید.

اگر می‌خواهید بدانید که چرا نباید پوست سر، گوش‌ها، گردن، پلک‌ها، لب‌ها، دست‌ها، زانوها و پاها و انگشتان‌شان را موقع ضد آفتاب زدن، فراموش کرد، این مقاله را بخوانید. 

برای محافظت از پوست فرزندان و کودکان‌تان، پیش از خرید و انتخاب یک ضد آفتاب کودک باید نکات ویژه‌ای را مدنظر قرار دهید که در این مقاله، آن‌ها را بررسی کرده‌ایم. 

در زمان آفتاب‌سوختگی هم، هنوز فرصت برای جبران هست؛ به واسطه ۵ بخش و ۱۷ راهکار، کمک‌تان می‌کنیم تا از سد این مشکل، به‌راحتی عبور کنید. 

پیش از خرید کرم ضد آفتاب رنگی تراست، این مقاله را بخوانید تا با مزایای فوق‌العاده این محصول و ترکیبات مؤثره آن آشنا شوید. 

فقط پوست صورت و بدن در معرض خطر نیستند! برای محافظت از تارهای موی سرتان هم باید از انواع ضدآفتاب‌ مناسب مو استفاده کنید. 

چطور باید از کرم ضد آفتاب استفاده کرد؟ آیا استفاده از ضد آفتاب باید روی آرایش باشد یا زیر آن؟ ضد آفتاب رنگی، ضد آفتاب بی رنگ، ضد آفتاب شیمیایی یا استفاده از ضد آفتاب فیزیکی در آرایش در چه شرایطی ممکن خواهد بود؟

اگر پوستتان دچار آفتاب سوختگی شده اما باز هم نمی‌توانید آرایش را کنار بگذارید، این مقاله برای شما است. ما در این مقاله به شما ترفندهای آرایش روی پوست آفتاب سوخته را آموزش داده‌ایم.

اگر به جز ضد آفتاب، به دنبال مقالات دیگری در حوزه زیبایی و سلامت هستید، کافی است هرآنچه که به دنبالش هستید را با جستجو در کادر زیر، در لیامگ پیدا کنید.