وقتی از جمعیتی حرف می‌زنیم که روزانه تعداد افراد واکسینه شده در آن رو به افزایش است، این معنی را به دنبال دارد که سال پیش رو، عده بیشتری از ما قرار است وقت خود را در سالن‌های آرایش بگذرانیم. اگر قرار است وقتی بگذاریم و فصلی تازه را شروع کنیم، باید این تازگی و شروعی نو را در ظاهر خود نیز در نظر بگیریم. تغییر بزرگ بیرونی میتواند ساده باشد و در عین سادگی نیز می‌تواند پیچیدگی‌های خودش را داشته باشد. مدل مو از آن چیزهایی است که با عوض کردنش به راحتی می‌تواند تغییر شگفت‌انگیزی ایجاد کنید. در این مطلب از لیامگ قرار است با هم ۱۹ مدل مو دخترانه بهاری که در سال ۲۰۲۲ حسابی مد و چشمگیر به حساب می‌آید، بررسی کنیم.

کریس اپلتون، آرایشگر مورد علاقه کیم کارداشیان و جنیفر لوپز، به نشریه Allure می‌گوید که بعد از تمام چهره‌های ساده و طبیعی در دو سال اخیر، مردم حالا آماده‌اند کمی بیشتر تلاش کنند و ظاهرشان را متفاوت نمایند؛ با تغییر و رفتن سراغ مدل های براق و صاف، دم‌اسبی‌های تنگ و قطان. اما آرایشگری دیگر (براون) مسائل را کمی متفاوت‌تر می‌بیند. او معتقد است، به زودی خیلی‌ها سراغ مدل موهای سنتی خواهند رفت و بیشتر ترندهای سال جدید، احتمالا به رهایی و آزادی بیشتر مو تاکید خواهد داشت.

وس شارپتون، آرایشگری دیگر، توصیه می‌کند هنگام دیدن انواع مدل مو دخترانه بهاری، ویژگی صورت و چیزی که می‌خواهید در آن برجسته باشد را در خاطر داشته باشید – به جای این که صرفا شکل صورت‌تان را مدنظر بگیرید. شما و آرایشگرتان می‌توانید برنامه‌ای بچینید و مطمئن شوید همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود. وقتی قرار است تغییری در مدل موی همیشگی‌تان ایجاد کنید، حتما خاطرتان باشد که بعد از اتمام کار جشن بگیرید و خودتان را بابت این تغییر، تشویق کنید.

مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو بلند

نه تنها اضافه کردن لایه میان موی بلند درست مثل سوفیا ورگارا، حجم و سنگی را از بین می‌برد – به خصوص اگر موی پرپشتی داشته باشید – بلکه به جذابیت بیشتر آن اضافه می‌کند. هیچ زمانی بهتر از فصل بهار برای بیرون آوردن مو از حالت صاف و لخت نیست. این مدل مو به شکل مواج روی سر پخش می‌شود و به راحتی می‌توانید با آن به زندگی خود ادامه دهید.

مدل مو بلند
مدل مو بلند

مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو خیلی کوتاه

این مدل مو چیزی بین مدل موی بسیار کوتاه وز و مدل مو نیمه‌کوتاه قرار می‌گیرد و ظاهری عامه‌پسند دارد. برای همه نوع مویی هم کاملا مناسب است. البته اگر موی شما فر باشد که ظاهرتان هزار برابر زیباتر خواهد شد. با این مدل مو، تمرکز همه آدم‌ها روی چهره شما خواهد بود. اگر به دنبال مدل مویی هستید که وقتی از خواب بیدار می‌شوید بتوانید همان را از خانه بیرون بیایید، پیشنهاد می‌کنم این مدل مو را امتحان کنید.

مدل مو خیلی کوتاه
مدل مو خیلی کوتاه

مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو لایه بزرگ مواج

اگر تمی برای مدل مو ترند بهار امسال وجود داشته باشد، لایه‌دار است. بابز بلند مدل مویی بود که آمد و دورانش هم گذاشت بدون این که لایه‌ای داشته باشد. دلیلش هم این بود که خیلی سریع از یادها فراموش شد. لایه‌دار بودن مو باعث میشود، مو بیشتر دیده شود و جذابیت آن نیز بالاتر خواهد رفت. در عین حال حرکت و سیال بودن بسیار خوبی در موی شما ایجاد می‌کند.

مدل مو لایه بزرگ مواج
مدل مو لایه بزرگ مواج

مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو بیکسی

در دهه ۹۰ میلادی، دو مدل موی کوتاه نمادین باهم ترکیب شدند و نتیجه‌شان شد، بیکسبی. اکنون، این مدل مو مدرن شده و به سال ۲۰۲۲ آمده است. بیکسبی مساوی مدل پیکسی و باب است. مدل باب درهم با ترکیبی از لایه‌های مختلف که به آن ابعاد و بافت داده است می‌شود مدل بیکسی.

موی روآن بلانچارد نمونه‌ای از مدل موی بیکسی است. موهای او به عقب کشیده شده و کمی از پشت مو تا روی گردن کشیده شده است. همچنین برای فلورنس پاگ و کلی رولاند نیز این مدل مو کار شده که به لحاظ مدرن بودن و در عین حال شیک بودن، گزینه اول و اصلی است.

مدل مو بیکسی
مدل مو بیکسی

مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو کاسه شکسته

بازطراحی مدل موی معروف کاسه‌ای، شده است مدل مو کاسه شکسته که روی آن لایه‌بندی صورت گرفته است. این مدل مو برای کسانی که موی مواج یا صاف نیمه بلند دارند بسیار مناسب است. از آرایش‌گرتان بخواهید که برش‌های موی شما را به شکلی صاف با انحنای نرم بزند. این مدل مو به سرعت بعد از استحمام خشک می‌شود و برای کسانی که می‌خواهند خیلی با موی خود سر و کله نزنند و وقت‌شان را صرف کارهای مهم‌تری بکنند، بسیار مناسب است.

مدل مو کاسه شکسته
مدل مو کاسه شکسته

مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو دهه پنجاه

این مدل مو کمی به نسبت مدل موی دهه پنجاه کلاسیک، مدرن‌تر شده است و به خوبی برای موهای بافت‌دار و پرپشت مناسب است. شاید با خودتان بپرسید چرا این مدل مو مناسب فصل بهار است و در جواب باید گفت که این مدل مو مناسب برای آب و هوای گرم و شرجی است. به سادگی می‌توانید آن را بشویید و از خانه بزنید بیرون. از آرایش‌گرتان بخواهید کنار موی شما را نرم بزند و روی موی شما را حجیم باقی بگذارد.

مدل مو دهه پنجاه
مدل مو دهه پنجاه

مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو باب کلاسیک

فردریک فکای که آرایش‌گر معروف مو است، برای امسال ترند مدل مو باب را پیش‌بینی می‌کند و می‌گوید پیش‌بینی می‌کند مدل مو باب کوتاه با یا بدون چتری می‌تواند برای سال ۲۰۲۲، بسیار مهم باشد. سلنا گومز به وضوح این مدل مو را انتخاب کرده و اخیرا ظاهر کلاسیک این مدل مو را برای خود امتحان کرده است. باب کوتاه مدل ترندی است که حسابی جذاب است و خیلی از آدم‌های معروف آن را استفاده می‌کنند. هری جاش، آرایشگر مستقر در نیویورک، می‌گوید اگر موی خوبی دارید، این مدل مو به بهتر شدن حال موی شما کمک خواهد کرد.

مدل مو باب کلاسیک
مدل مو باب کلاسیک

اگر مشتاق هستید تا با آرایش‌های ترند در بهار آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید.

آرایش بهاری

۱۵ آرایش بهاری ترند و زیبا که باید امتحان کنید!

پس از یک زمستان سرد و خشک و ماه‌ها آرایش مینیمال (یا حتی آرایش نکردن)، با شروع فصل زیبای بهار، نوبت به آرایش بهاری جذاب و مد روز می‌رسد.


مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو چتری ویسپی

چتری پرده‌ای هنوز که هنوز است، خیلی روی مد نیستند و این روزها بیشتر، چتری‌های بی‌رنگ و لعاب است که طرفداران بیشتری دارد اما اگر مدل‌های سبک‌تری می‌خواهید، چتری‌های ویسپی را در نظر بگیرید. الکس براون، آرایشگری است که درباره رقابت انواع مدل موها در سال ۲۰۲۲ پیش‌بینی کرده قرار است ترند مدل مو به دوران دهه ۹۰ میلادی برگردد. او معتقد است همین روزها می‌توانیم کلی مدل چتری ویسپی با لایه‌هایی اطراف صورت ببینیم که باعث ایجاد بافت شده است. الیزابت اُلسن یکی از کسانی است که این مدل مو را امتحان کرده و حسابی هم جواب گرفته است.

مدل مو چتری ویسپی
مدل مو چتری ویسپی

مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو فر متلاطم

خیلی از خانم‌ها به دنبال روشی ساده برای پرپشت نشان دادن موهای بلندشان هستند. یک لایه بسیار کوتاه وقتی روی مو برجسته شود باعث می‌شود موی بلند بیشتر نما پیدا کند. نیازی به رفتن سراغ بابلیس نیست. فقط کافی است کمی موی خود را فر کنید و سپس بدون این که زحمت خاصی بکشید، شاهد بافت و پرپشتی طبیعی و بی‌نقصی باشید.

مدل مو فر متلاطم
مدل مو فر متلاطم

مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو لایه‌های کوتاه

در سال ۲۰۲۲، پیش‌بینی می‌شود اضافه کردن لایه‌های بیشتر به مو، بسیار ترند باشد. این مدل مو، لایه‌بندی کوتاه‌تری در اطراف صورت ایجاد می‌کند. مدل مویی بسیار زیبا که باعث پرپشتی مو می‌شود و در عین حال مراقبت از آن بسیار کار ساده‌ای است. هیچ چیزی بهتر از این مدل مو نمی‌تواند بدون کوتاه کردن موی شما، آن را حیرت‌انگیز جلوه دهد.

مدل مو لایه‌های کوتاه
مدل مو لایه‌های کوتاه

مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو خرد شده مواج

چه موی بلندی داشته باشید چه موی درهم یا حتی پیکسی؛ این مدل مو، مناسب شماست. اکنون، رفتن سراغ این مدل مو به این معنا نیست که باید از شر تمام موی خود خلاص شوید. صنعا لاتان، موی بلندی در قسمت رویی دارد و کناره‌های سرش موی کوتاه است. تعداد قابل توجهی از خانم‌ها، سراغ این مدل مو می‌روند چرا که حس رهایی و آزادی به فرد می‌دهد و باعث می‌شود فرم صورت به بهترین شکل دیده شود.

مدل مو خرد شده مواج
مدل مو خرد شده مواج

مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو درهم مدرن

این مدل موی درهم مدرن نسبت به نوع دهه هشتادی خود، شدت کمتری دارد. این مدل امواج نرمی دارد و باعث شده صورت او زیبا به نظر برسد. صورت شما هر شکلی که داشته باشد، می‌توانید از این مدل مو استفاده کنید. به خصوص اگر صورت پری داشته باشید. این مدل مو کل ضورت شما را برجسته می‌سازد و باعث می‌شود توجه افراد به صورت شما جلب شود.

مدل مو درهم مدرن
مدل مو درهم مدرن

مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو لایه خرد

آرایشگری به نام جردن آوی، معتقد است که مدل مو مواج بلند ثابت می‌کند که مدل موی نامرتب هم می‌تواند زیبا به نظر برسد. این مدل مو برای کسانی که می‌خواهند بافت و حجم مضاعفی به مدل موی خود اضافه کنند، بسیار مناسب است. مدل مو لایه خرد روی تضاد میان نرمی و در عین حال، نامرتبی قرار گرفته است و می‌تواند باعث شود ظاهری رمانتیک به خودتان بگیرید.

با گذشت زمان این مدل مو به یک شگ زیبا با لایه‌های بلند تبدیل می‌شود. در پروسه رشد مجدد حتما با آرایش‌گر خود در ارتباط باشید تا همه چیز آن طوری که دوست دارید، پیش برود.

مدل مو مواج بلند
مدل مو مواج بلند

مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو شگ مدرن

تیلور سوئیفت از این مدل مو در تمام روزهای سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ استفاده کرد و اکنون قرار است به این مسیر ادامه دهد. شاید بتوان این مدل مو را یکی از ماندگارترین و ترندترین مدل مو برای مدت زمانی طولانی در نظر گرفت. اما این مدل مو برای کسانی که از لایه‌بندی مو، هراس دارند، مناسب نیست. کلی لایه لازم است تا حس و حالی جذاب و پرتراکم روی مو ایجاد شود.

با این حال، این مدل مو برای کسانی که به دنبال ظاهری طبیعی هستند، کاملا مناسب است. حتی برای دخترانی که موی فر دارند و از چتری می‌ترسند.

مدل مو شگ مدرن
مدل مو شگ مدرن

مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو شگ تمام حاشیه

اگر به دنبال مدل موی جدیدی می‌گردید اما نمی‌توانید از دست دادن موی بلند خودتان را تحمل کنید، مدل مو شگ تمام حاشیه، مناسب شماست. این مدل مو برای کسانی که می‌خواهند بدون هیچ تغییر چشمگیری مدل موی تازه‌ای را تجربه کنند بسیار مناسب است. از آرایش‌گر خود بخواهید تا کلی لایه، حجم، چتری و همچنین زیبایی را با انجام این مدل مو برایتان، به شما هدیه کند. به همین سادگی، زیبا خواهید شد.

مدل مو شگ تمام حاشیه
مدل مو شگ تمام حاشیه

مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو فرو گرد

فرهای طبیعی دیگر دارد در سرتاسر دنیا مد می‌شود و باعث شده بسیار حیرت‌انگیز باشد. فرو گرد یکی از عامه‌پسندترین انواع مدل موی فر است. این مدل مو، باعث افزایش طول عمر موی فر شما خواهد شد.

کلی روش برای اصلاح موی فر وجود دارد اما شکل گرد و شیر مانند آن بهترین روش ممکن برای اصلاح موی فر است. موی بسیاری از خانم‌ها به شکل طبیعی اینطوری، رشد می‌کند اما برخی‌ها لازم است در آرایشگاه به این شکل دست پیدا کنند.

مدل مو فرو گرد
مدل مو فرو گرد

مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو برش زیرین

برش زیرین، درست مثل همانی که اسکارلت جوهانسون در سال ۲۰۱۵ انجام داد، دوباره ترند شده است. هیلی بری نیز در همین سال ۲۰۲۲، مجددا این مدل مو را برای جشن منتقدان انجام داد. چه شما بخواهید اطراف یا پشت موی خود را بتراشید چه نه، این مدل مو حسابی جسورانه و زیباست. برش زیرین هم با موی بلند زیبا می‌شود هم با موی کوتاه. فقط به این نکته توجه داشته باشید که برش‌ها باید کاملا یکسان و دقیق انجام شود و چیزی باقی نماند که باعث به هم ریختگی ظاهر موی شما شود.

 مدل مو برش زیرین
مدل مو برش زیرین

مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو برش متوسط

نمی‌توانید انتخاب کنید که موی بلند دوست دارید یا کوتاه؟ سراغ موی متوسط بروید که این روزها ترند است. این مدل برای کسانی که دوست دارند موی خود را کوتاه کنند اما نه خیلی، بسیار مناسب است. فصل بهار بهترین زمان برای کوتاه کردن مو است. به خصوص اگر موی سر شما آسیب دیده یا خشک باشد.

مدل مو برش متوسط
مدل مو برش متوسط

مدل مو دخترانه بهاری | مدل مو لایه خرد

به طور خاص برای فصل بهار، خیلی‌ها سراغ کوتاه کردن مو می‌روند. خیلی‌ها در این فصل تمایل دارند که موی خود را کوتاه کنند چرا که بهترین گزینه برای آب و هوای این فصل است و در عین حال حسابی ترند و محبوب است. انجام این مدل مو، جسارت می‌خواهد و اگر فکر می‌کنید، خانم شجاعی هستید، احتمالا یک بار وسوسه خواهید شد آن را امتحان کنید.

مدل مو لایه خرد
مدل مو لایه خرد

تا داشتن موهایی درخشان و زیبا، تنها یک کلیک فاصله دارید.

سرم مو کراتین و آرگان تراست

وقت انقلاب در مدل مو است!

سالی نو شروع شده و هر بار چنین اتفاقی رخ می‌دهد آدم‌ها تصمیم می‌گیرند چیزی را تازه شروع کنند. سراغ عادت تازه‌ای بروند، رفتاری را تغییر دهند یا چیزی از این دست. به هر حال یکی از کارهای ساده‌ای که می‌توانید برای شروع این تغییرات انجام دهید، تغییر مدل مو است. شما به سادگی می‌توانید با تغییر مدل موی خود، انقلابی در خودتان راه بیندازید و شاهد تغییرات کوچک و بزرگ دیگری هم در زندگی خود باشید. تنها کافی است سری به آرایشگاه بزنید و دست به کار شوید. نترسید، تغییر همیشه خوب جواب می‌دهد.

شما می‌توانید برای آشنایی با محصولات مراقبت از پوست و مو تراست، به وب‌سایت لیاتیم مراجعه نمایید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم

۵/۵ - (۱ امتیاز)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید