همه‌چیز درباره انواع روتین پوست

یک راهنمای جامع آموزشی از لیامگ

اگر دلتان می‌خواهد از انواع روتین پوست بدانید، در بهترین موقعیت ممکن، قرار گرفته‌اید.

ما از ابتدای زمان فعالیت لیامگ، مقالات متعددی را در ارتباط با روتین پوست منتشر کرده‌ایم تا به خوانندگان و مخاطبان‌مان کمک کنیم، سطح دانش، اطلاعات و آگاهی‌شان را نسبت به این موضوع بالا ببرند. 

اما مسئله اینجاست که این دسته مقالات، به صورت نامنظم و در مقاطع زمانی مختلفی، منتشر شده بودند. 

برای همین، این صفحه راهنما را ایجاد کردیم؛ ما می‌خواهیم مسیر آشنایی شما با یک روتین پوستی، کامل‌ و بی‌نقص باشد. 

چرا باید روتین پوستی داشته باشیم؟

داشتن یک پوست فوق‌العاده، هیچ ارتباطی با DNA افراد ندارد؛ عادات روزانه شما تأثیر قابل‌توجهی روی چهره‌تان می‌گذارد. اما بسته به اینکه از چه محصولاتی استفاده می‌کنید و از چه مشاورانی کمک می‌گیرید، راهکارهای متعددی از آبرسانی گرفته تا محافظت از پوست دربرابر اشعه‌های آفتاب و پیری پیش‌روی‌تان وجود خواهد داشت. 

برای همین، اگر می‌خواهید پوستی زیبا و درخشان داشته باشید، بایستی بدانید که یک روتین پوستی، همان قهرمانی است که به کمک‌تان می‌آید. 

راهنمای جامع آموزشی روتین پوست

این دوازده مقاله، همه آن چیزی است که در حوزه موضوعی روتین پوست به آن نیاز خواهید داشت. هرآنچه که بخواهید بدانید، در این مقالات برای شما آورده شده‌اند تا از رجوع به هر منبع دیگری، بی‌نیاز باشید.

راهنمایی کامل برای آشنایی با یک روتین پوستی جامع در روز و شب و انواع محصولاتی که بایستی از آن‌ها استفاده کنید. 

راهنمایی مختص آن دسته افرادی که پوست‌های چرب و مختلط دارند و می‌خواهند برای صبح و شب، روتینی جداگانه و اختصاصی داشته باشند. 

جدای از آموزش مرحله به مرحله یک روتین جامع برای پوست‌های خشک و نرمال در روز و شب، از بایدها و نبایدهای این روتین پوستی هم صحبت کرده‌ایم. 

در این مقاله با انواع روش‌ها و راهکارهای طبیعی مراقبت از پوست در قالب یک روتین مراقبتی آشنا می‌شوید.

همه دختران و پسران جوان و نوجوان، می‌توانند پس از تعیین نوع پوست‌شان، با رعایت ۱۵ نکته مراقبتی، یک روتین پوستی سالم و ایده‌آل داشته باشند. 

برای توصیف پوست ژاپنی‌ها اصولا به موچی هادا یا کیک برنجی اشاره می‌شود، که دسرهای فوق‌العاده نرم و تپل ژاپنی هستند.

روال اصلی مراقبت از پوست ژاپنی شامل پاک کردن آرایش، پاکسازی، آبرسانی با یک لوسیون، درمان با یک سرم پوستی و در نهایت استفاده از یک مرطوب‌کننده به علاوه مصرف ماسک است.

آیا دوست دارید به روتین پوستی فرانسوی رو آورده و آن را در برنامه‌ی خود قرار دهید؟ در اینجا به معرفی دقیق روند مراقبت از پوست فرانسوی پرداخته‌ایم. زنان فرانسوی برای داشتن پوستی سالم، روتین مراقبت از پوست خود را بسیار جدی می‌گیرند.

افسانه‌های قدیمی حاکی از آن است که کلئوپاترای مصر باستان به لطف ترکیبات طبیعی که به طور مستقیم از زمین گرفته می‌شدند، پوستی درخشان و جوان داشت.

بسیاری بر این باورند که مراقبت از پوست آفریقایی، رازهای بسیاری برای داشتن پوستی بی‌عیب و نقص، صرفاً با استفاده از مواد طبیعی به همراه دارد. 

در این مقاله بهترین روتین پوستی هندی که به عنوان راز زیبایی زنان هندوستان معرفی شده، آورده شده که شاید با خواندن آن متوجه اشتراکات بین پوست خودتان با پوست هندی‌ها شده و توانستید با رعایت این روتین پوستی سلامت و زیبایی پوست خود را چند برابر کنید.

انواع و اقسام روش‌ها برای داشتن یک پوست شیشه‌ای به سبک کره‌‌ای‌ها وجود دارد و از بین‌شان در این مقاله، مرحله به مرحله یک روتین کره‌ای ۱۰ مرحله‌ای را برایتان آورده‌ایم. 

برای آشنایی با انواع وسایل روتین پوست همچون وسایل ماساژ پوست و ابزارهای میکرونیدلینگ، وسایل میکرو کارنت، LED و درماپلنینگ این مقاله کلیدی را از دست ندهید. 

از مزایا و نحوه میزان استفاده از یکی دوست‌داشتنی‌ترین ابزارهای یک روتین پوستی ایده‌آل و نیز عوارض بکارگیری آن، یعنی گوآشا، در این مقاله برایتان صحبت کرده‌ایم. 

اگر به جز روتین پوست، به دنبال مقالات دیگری در حوزه زیبایی و سلامت هستید، کافی است هرآنچه که به دنبالش هستید را با جستجو در کادر زیر، در لیامگ پیدا کنید.