صفحه اصلی > مد و زندگی : انواع مدل مو مردانه؛ مدل‌های ترند را بشناسید!

انواع مدل مو مردانه؛ مدل‌های ترند را بشناسید!

انواع مدل مو مردانه

هیچ زمانی بهتر از شروع زمستان برای رفتن سراغ ظاهری جدید، نیست. با بررسی‌هایی که درباره اصلاح و مدل‌های مختلف موی سر انجام داده ایم، اینجا قرار است برویم سراغ معرفی انواع مدل مو مردانه و ببینیم مدل ها چه سمت و سویی پیدا کرده اند. از مدل‌های کوتاه گرفته تا آندرکات ها و مدل‌های شانه ای و حتی بافت موی مردانه. اکنون قرار است برای انواع موها با هراندازه ای، پیشنهادی داشته باشیم که شگفت زده تان کند. مدل موی مردانه زمستان، همان چیزی است که دنبالش هستید.

انواع مدل مو مردانه | اصلاح منظم

اصلاح منظم الهام گرفته از ارتش است و به اندازه کوتاه مو اشاره دارد. ظاهر آن ساده است و هر کسی می‌تواند این مدلی موی خود را اصلاح کند. بغل و پشت مو کوتاه می‌ماند و جلوی مو کمی بلندتر است. ترکیب آن مردانه است و باعث می‌شود ظاهر فرد منظم و آراسته به نظر برسد. برای کسانی که از محصولات حالت دهنده استفاده می‌کنند می‌تواند مناسب باشد چرا که می‌توانند موی خود را براق نشان بدهند. بهترین مدل برای کسانی است که می‌خواهند موی آنها شلخته نباشد و مراسم‌های رسمی نیز به‌سادگی بتوانند شرکت کنند.

مدل مو مردانه اصلاح منظم
مدل مو مردانه اصلاح منظم

انواع مدل مو مردانه | بلند و محکم

بلند و محکم، مدل موی کوتاه فوق‌العاده‌ای برای مردان است. این مدل نیز تحت تأثیر ارتش است و اصلاح آن ساده صورت می‌گیرد. این مدل را می‌توانید از روی بغل‌های کوتاه و پشت و جلوی موی کمی بلندتر بشناسید. ظاهر کلی این مدل مو بسیار منظم است و به شما کمک می‌کند تا ظاهری حرفه‌ای داشته باشید. می‌توانید با اندازه آن نیز بازی کنید و انتخابش به دست شماست. این‌طوری می‌توانید تصمیم بگیرید که ظاهری کلاسیک یا مدرن پیدا کند. بلند و محکم برای هر مراسمی حتی مراسم رسمی نیز بسیار خوب است.

مدل مو مردانه بلند و محکم
مدل مو مردانه بلند و محکم

انواع مدل مو مردانه | فر کوتاه

مهم‌ترین نکته درباره موی فر این است که بسیار تطبیق‌پذیر است. می‌توانید آن را به روش‌های مختلف حالت دهید و در هراندازه ای نیز بسیار خوب است. طبق همین گفته، کوتاه نگه‌داشتن آن نیز یکی از انواع مدل موی ترند است که می‌توانید داشته باشید. موی فر کوتاه می‌تواند در زمان شما صرفه‌جویی کند و نیازی نیست وقت زیادی برای ور رفتن با موی خود بگذارید و به‌سادگی هم گره موی شما باز می‌شود. همچنین می‌تواند ظاهری مردانه و جذاب به شما بدهد. برای این که شکل و شمایل جالب‌تری هم پیدا کند می‌توانید موی خود را شلخته کنید. همچنین می‌توانید آن را شانه بزنید. بسته به انتخاب خودتان!

مدل مو مردانه فر کوتاه
مدل مو مردانه فر کوتاه

انواع مدل مو مردانه | موی کوتاه خط‌دار

اصلاح مو با تیغ انداختن روی بغل سر می‌تواند بیانگر خیلی چیزها باشد و این بسته به شکل کوتاه شدن مو و همچنین نوع خطی که می‌اندازید، دارد. ظاهر متمایزی است با خطوط صاف یا زاویه‌دار که می‌تواند باعث شود این مدل، جزء انواع مدل مو مردانه مدرن به حساب بیاید. یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کسانی است که دنبال ظاهر ساده نیستند و می‌خواهند از دیگران متمایز شوند. با بیشتر اشکال صورت نیز به خوبی کنار می‌آید. همچنین می‌توانید آن را روی انواع بافت مو نیز استفاده کنید.

مدل مو مردانه کوتاه خط‌دار
مدل مو مردانه کوتاه خط‌دار

انواع مدل مو مردانه | موی نیزه‌ای

موی نیزه‌ای، مدلی است که از دهه ۹۰ میلادی معروف شده است. جذابیت امروزی این ظاهر این است که می‌توانید آن را برای انواع اندازه مو و همچنین انواع مو استفاده کنید. رویکرد سنتی به آن این بود که صرفاً برای موی متوسط تا بلند استفاده می‌شد. اکنون می‌توانید موی کوتاهی داشته باشید که آن را به مدل نیزه‌ای درآورید. نیزه‌ها روی تنها مویی که خوب نمی‌شوند موی بسیار بلند است که البته اگر از محصولات حالت دهنده استفاده کنید، روی آن نیز به خوبی می‌ایستند و ظاهری شبیه به پانک به شما می‌دهند.

مدل مو مردانه نیزه‌ای
مدل مو مردانه نیزه‌ای

انواع مدل مو مردانه | موی مواج یک‌طرفه

موی مواج یکی از انواع مو افراد است که می‌تواند نشان‌دهنده پرپشتی و تراکم مو باشد. می‌توانید این مدل مو را برای موی کوتاه یا بلند خود استفاده کنید و به هر صورتی که می‌خواهید موی خود را مدل بدهید البته به شرطی که موی خود را یک طرف سرتان بریزید. یکی از بهترین چیزها درباره یک طرف انداختن مو این است که به شما کمک می‌کند تا ظاهر زیباتری پیدا کنید. با این مدل مو می‌توانید توجه افراد را به صورت خود جلب کنید و همچنین ویژگی‌های دیگر صورت خود را برجسته کنید. از این مدل مو می‌توانید برای مراسم‌های مختلف استفاده کنید اما باید حواستان به این نکته باشد که هرچه طول موی شما بلندتر باشد، طبیعی‌تر به نظر می‌رسد.

مدل مو مردانه مواج یک‌طرفه
مدل مو مردانه مواج یک‌طرفه

انواع مدل مو مردانه | پامپادور قطع شده

پامپادور قطع شده شما را به دو هدف مشخص می‌رساند: حجم و خط کنار مو. مدل پامپادور در دهه ۵۰ میلادی مشهور بود و اکنون نیز در مدل‌های مدرن مو همچنان می‌توانید آن را ببینید. می‌توانید این مدل مو را برای انواع طول مو استفاده کنید. اگرچه در گذشته بیشتر برای موی کوتاه استفاده می‌شده است. در کنار مدل موی پامپادور اگر خطی کنار سر بزنید که چه بهتر! به خصوص اگر موی شما در کناره‌های سر کوتاه باشد، می‌تواند ظاهرتان را بسیار زیبا کند. همچنین به شما کمک خواهد کرد تا ظاهرتان مردانه شود و در هر سنی جذاب به نظر برسید.

مدل مو مردانه پامپادور قطع شده
مدل مو مردانه پامپادور قطع شده

انواع مدل مو مردانه | خط انداختن و کنار زدن

تصمیم گرفتن برای خط انداختن مو و همچنین کنار زدن یک طرف مو، ظاهری کلاسیک به خیلی از مردها می‌دهد. این ترکیب این امکان را به شما می‌دهد تا طول جلوی موی خود را بلند نگه دارد و همچنین با کنار زدن یک طرف مو باعث می‌شود تا پرپشت به نظر برسید. این مدل به شکل غیرقابل‌باوری تطبیق‌پذیر است و می‌توانید آن را با هر طول مو و بافتی انجام دهید. برای بهتر و زیباتر شدن ظاهرتان بهتر است آن را برای مدل موی کوتاه بزنید. خط انداختن یکی از کارهای کلاسیکی است که هرگز زمان آن نمی‌گذرد و همواره خواهان دارد.

مدل مو مردانه خط انداخته و کنار رفته
مدل مو مردانه خط انداخته و کنار رفته

اگر مشتاق هستید تا با ریزش مو و نحوه درمان آن آشنا شوید، مقالات زیر را از دست ندهید.

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو و افزایش اعتماد به نفس

در سراسر دنیا درمان‌های زیادی برای درمان ریزش مو شناخته شده است. ما در این مقاله قصد داریم شما را با برخی درمان‌های گیاهی ریزش مو آشنا کنیم.

ریزش مو

ریزش مو؛ پدیده‌ای آشنا اما ناشناخته

ریزش مو یکی از آن مشکلاتی است که جدای از کاهش اعتماد به نفس در افراد می‌تواند هشداری برای بیماری‌های جدی باشد. اما سؤال این است که چه باید کرد؟


انواع مدل مو مردانه | موی مواج کوتاه خط انداخته شده

موی مواج، مدلی است که برای انواع موها مناسب است اما برای موی کوتاه به مراتب جالب‌تر می‌شود. بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که جلوی موی مواج خود را بلند نگه دارید تا خودی نشان دهد و سپس اطراف موی خود خط بیندازید تا ظاهری تازه و مدرن پیدا کند. موی مواج کوتاه خط انداخته شده انتخابی هوشمندانه است و می‌تواند ظاهری تمیز و آراسته به شما بدهد. همچنین خط انداختن مو می‌تواند توجه افراد را به مو و ویژگی‌های مختلف صورتتان جلب کند. همچنین می‌تواند روی موی بلند نیز به خوبی بنشیند. حالا دیگر انتخاب با خودتان است.

مدل مو مردانه مواج کوتاه خط انداخته شده
مدل مو مردانه مواج کوتاه خط انداخته شده

انواع مدل مو مردانه | موی مخروطی با پشت صاف

برخی ترکیب‌ها در مدل مو به هم می‌آیند. یکی از آنها ترکیب موی مخروطی و پشت صاف است. پشت موی صاف زمان نمی‌شناسد و می‌تواند ظاهری آراسته به شما و کسانی که نگران مردانه به نظر رسیدن هستند، بدهد. همچنین با هر طول مویی نیز به خوبی کنار می‌آید و اگر از محصولات حالت دهنده استفاده کنید که دیگر چه بهتر. ست کردن این مدل مو با موی مخروطی می‌تواند ظاهری مدرن به شما اضافه کنید.

مدل مو مردانه مخروطی با پشت صاف
مدل مو مردانه مخروطی با پشت صاف

انواع مدل مو مردانه | کمی طاس

مدل موی کمی طاس می‌تواند ظاهری آراسته و هوشمندانه به مردان بدهد. این مو دارای کناره‌ها و پشت کوتاه است و همینطور که پیش میرود کوتاه تر هم می‌شود. جلوی مو نیز کوتاه است اما به نسبت پشت و کناره‌ها، بلندتر است. این‌طوری می‌توانید تضاد زیبایی بین موی پر جلوی سر و موی طاس عقب و کناره‌ها ایجاد کنید. ترکیبی از جذابیت و مدرن بودن که می‌تواند با هر سلیقه و ذائقه ای جور شود. ترجیحا اگر قصد کوتاه کردن موی خود را دارید، سراغ این مدل مو بروید.

مدل مو مردانه کمی طاس
مدل مو مردانه کمی طاس

مدل موی مردانه؛ دردسر یا زیبایی؟

خیلی از افراد هستند که لزوم شناخت مدل موی مختلف را درک نمی‌کنند! برای آنها همه چیز خلاصه شده در کوتاه کردن مو یا داشتن یک مدل مو برای تمام عمر. غافل از این که تنوع بخشی از زندگی ادم است و باید هر از گاهی حواسمان به نیاز روحی مان باشد. گاهی این نیاز، به معنای تغییر یک چیز کوچک در ظاهرمان است. مثلا خریدن عینکی جدید، لباسی نو یا اصلاح موی سر. در این مطلب از لیامگ تلاش و کوشش ما بر این بود که شما را با انواع مدل مو مردانه آشنا کنیم. نمیدانیم چقدر در این امر موفق بودیم اما امیدواریم راضی کننده بوده باشد. قطعا مدل‌های دیگری هم وجود دارد که در وقتی دیگر سراغشان خواهیم رفت و تمامشان را برایتان در مطلبی شرح خواهیم داد.

مراقبت از موی سرتان را جدی بگیرید و روتین مراقبت از آن را داشته باشید. برای خرید محصولات مرتبط با مراقبت از مو می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی لیاتیم اقدام کرده و محصولاتی فوق‌العاده را برای موی سرتان تهیه کنید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم
۱.۳/۵ - (۱۰۹ امتیاز)

دیدگاه کاربران (2 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید