همه‌چیز درباره لاک و ناخن

یک راهنمای جامع آموزشی از لیامگ

نازنین افشار

اگر دلتان می‌خواهد از ناخن، لاک و انواع آن بدانید، در بهترین موقعیت ممکن، قرار گرفته‌اید.

ما از ابتدای زمان فعالیت لیامگ، مقالات متعددی را در ارتباط با ناخن منتشر کرده‌ایم تا به خوانندگان و مخاطبان‌مان کمک کنیم، سطح دانش، اطلاعات و آگاهی‌شان را نسبت به این موضوع بالا ببرند. 

مقالاتی که به صورت نامنظم و در مقاطع زمانی مختلفی منتشر شده بودند و حالا ما تمامی آن‌ها را به صورت یکجا و در کنار هم برای شما آورده‌ایم.

این صفحه اطلاعات شما را در رابطه با دنیای ناخن و لاک‌های رنگارنگ آن بیشتر می‌کند.

چرا مراقبت از ناخن و رسیدگی به آن اهمیت دارد؟

مراقبت از ناخن برای حفظ سلامت همه افراد از اهمیت بالایی برخوردار است؛ افرادی که ناخن‌های تمیزی دارند، به سلامت خود و بدن‌شان اهمیت می‌دهند، ازین رو دارای شخصیتی هستند که به دیگران احترام می‌گذارند.

همچنین حفظ سلامت ناخن، به شما کمک می‌کند تا از آن در مقابل بیماری‌ها و عارضه‌های پوستی محافظت کنید. هیچ‌کس دلش نمی‌خواهد به کسی‌که دست‌های کثیف و چرک‌آلودی دارد، نگاه کند. بنابراین توجه به سلامت و زیبایی ناخن‌ها در زندگی روزانه‌تان بسیار مهم و تاثیرگذار است.

راهنمای جامع آموزشی لاک و ناخن

این مجموع مقالات شاید برای شما همان چیزی است که باید برای دانستن همه نکات مرتبط با ناخن بدانید.

ما در اینجا از روش‌های مراقبت از ناخن تا اصول دیزاین آن را برای شما شرح داده‌ایم.

با این مقالات دیگر نیازی به چرخ زدن در اینترنت و جست‌وجوی نکات مهم درباره ناخن و لاک زدن نخواهید داشت.

خواندن راهنمای جامع آموزشی لاک و ناخن ما، داشتن ناخن‌هایی زیباتر و سالم‌تر را به شما هدیه می‌دهد.

پیش از خرید یک کرم ناخن لازم است بدانید:

چرا مراقبت از ناخن اهمیت دارد؟

کرم ناخن چیست؟

فواید کرم ناخن چیست؟

پیش از خرید کرم ناخن باید به چه مواردی دقت کرد؟

بهترین کرم ناخن چیست؟

 

برای استفاده از کرم ناخن لازم است بدانید که چطور و چه زمانی می‌توان از آن استفاده کرد و نیز چه راهکارهایی برای مراقبت از ناخن وجود دارد. 

یک دفاع خوب، همیشه بهترین حمله است!

آشنایی با راهکارهای تقویت ناخن موجب می‌شود بتوانید با هزینه کم و درمان‌های خانگی، سلامتی را برای ناخن‌های‌تان به ارمغان آورید.

مربع؟ بیضی شکل؟ اسکووال؟ این تنوع و تعدد ناخن‌ برای افراد ناآگاه، ممکن است بسیار گیج‌کننده باشد؛ برای داشتن ناخن‌هایی کاملاً آراسته و زیبا، بهتر است اول با انواع مدل‌های ناخن آشنا شوید. 

برای اینکه ناخن‌های یکنواخت و یکدستی داشته باشید و جلوی شکستن ناخن‌های بلند خود را بگیرید، لمینت و ژلیش ناخن، می‌تواند یکی از بهترین راهکارهای تقویت ناخن برایتان باشد. 

اگر زمانی‌که برای رفتن به یک مهمانی، ناخن‌هایتان لاک ندارد و زمان طولانی خشک شدن‌شان، شما را از زیبایی بخشیدن به ناخن‌ها منصرف می‌کند، این مقاله منحصراً برای شماست. 

اگر دلتان نمی‌خواهد موقع برداشتن ناخن کاشته‌شده‌تان، به ناخن طبیعی خودتان آسیب بزنید، راهکارهای پیشنهادی ما برای ریمو کاشت ناخن را بخوانید. 

با افزودن کمی اکسسوری‌هایی که دم دست بیشتر ما هست می‌توان با کمی خلاقیت طرح‌هایی هیجان انگیز به ناخن‌ها داد.

مدل ناخن سه بعدی به همین راحتی بوجود می‌آید…

اگر می‌خواهید همیشه دستانی داشته باشید که زیبایی را به رخ بکشد و توجه‌ها را به سمت شما جمع کند، این مقاله مختص شماست! در این مقاله با ۱۶ مدل لاک ناخن تابستانی آشنا شوید. 

اگر مرتب بودن و رسیدگی به ناخن‌ها برایتان اهمیت دارد انواع سوهان ناخن را در این مقاله بشناسید.

 

اگر طرفدار مد و ترندهای روز باشید بیش از هر وقت دیگری احساس می‌کنید لازم است استایل خود را بر اساس فصلی که در آن هستید، طراحی کنید!

در فصل دوست‌داشتنی پاییز، انواع لاک ناخن جذاب و تماشایی را امتحان کنید.

لاک‌ ناخن‌هایی که شاید کمی دنیای رنگی‌تر و متفاوت‌تری را داشته باشند.

رنگ‌های پاییزی به رنگ برگ‌های خزان… 

اگر به جز لاک و ناخن، به دنبال مقالات دیگری در حوزه زیبایی و سلامت هستید، کافی است هرآنچه که به دنبالش هستید را با جستجو در کادر زیر، در لیامگ پیدا کنید.