صفحه اصلی > مد و زندگی : ۶۰ مدل موی متوسط خانم‌ها در سال ۲۰۲۳

۶۰ مدل موی متوسط خانم‌ها در سال ۲۰۲۳

مدل موی کوتاه زنانه 2023

اکثر افراد از اهمیت مدل و رنگ موی خود غافل هستند. مدل موها می‌تواند صورت را گردتر یا کشیده‌تر کند، می‌تواند پیشانی بلندتان را بپوشاند و یا گونه‌های شما را برجسته‌تر نشان دهد. حتی می‌تواند روی فرم چشم شما نیز تأثیر بگذارد؛ بنابراین مدل موی فعلی شما، حتماً بهترین و مناسب‌ترین مدل برای شما نیست. ما در این مقاله به شما توضیح می‌دهیم که برای فرم صورت شما، چه مدل موهایی مناسب است و با رنگ پوست شما چه رنگ مویی شما را جوان‌تر و شاداب‌تر نشان می‌دهد. انواع مدل موی کوتاه زنانه ۲۰۲۳ اینجاست تا یکبار دیگر به شما ثابت کند که می‌توانید با مدل مویی مناسب، زیباتر و جوان‌تر به نظر برسید.

۶۰ نوع از بهترین مدل موی قد متوسط برای موهای پرپشت

مدل موی با طول متوسط برای موهای پرپشت بهترین انتخاب است. نه خیلی بلند هستند و نه خیلی کوتاه و درست اندازه مناسبی دارند. بیایید صادق باشیم، گاهی اوقات اندازه مو مهم است. نگهداری و حالت دادن به موهای ضخیم می‌تواند خسته‌کننده باشد. اما یک مدل موی خوب می‌تواند همه این‌ها را تغییر دهد!

اگر موهای ضخیم شما بیش از حد بلند است، احساس خفگی نسبت به آن‌ها خواهید داشت. از طرف دیگر، اگر خیلی کوتاه باشد، حجم موها به چشم نخواهد آمد. به همین دلیل است که باید یک کوپ با اندازه متوسط را انتخاب کنید. اگر مطمئن نیستید که کدام مدل مو را دوست دارید، به خواندن این مطلب، ادامه دهید. ما فهرستی از ۶۰ مدل موی کوتاه زنانه ۲۰۲۳ را تهیه کرده‌ایم تا شما با گزینه‌های پیش روی‌تان بیشتر آشنا شوید.

۱) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | بلوند کوتاه

از بین انواع مدل موی کوتاه زنانه ۲۰۲۳، اگر موهای بلوند صافی دارید، یک مدل موی ساده و جذاب را انتخاب کرده‌اید. در این مدل مو، انتهای مو کمی خط قیچی دارد که باعث حجیم‌تر نشان دادن مو می‌شود.

این مدل مو برای صورت‌های بیضی، الماسی و مربعی انتخاب خوبی است.

بلوند کوتاه

۲) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | باب با چتری

این مدل باب با طول متوسط و چتری‌های نامرتب به‌خصوص در صورت‌های قلبی شکل، خوب به نظر می‌رسد. چتری‌های متلاطم با انتهای نامتقارن صورت را کشیده کرده و پیشانی را کوچک‌تر نشان می‌دهد.

باب با چتری

۳) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | موهای فر صورتی و قهوه‌ای

همه ما موهای ترکیبی بلوند و صورتی را دیده‌ایم که چقدرشگفت‌انگیز به نظر می‌رسد. بااین‌حال، موهای صورتی و قهوه‌ای از نظر زیبایی، دست‌کم گرفته می‌شوند. موی صورتی آدامسی با قهوه‌ای جذاب به نظر می‌رسد و اگر به رنگ کردن علاقه دارید باید به عنوان مدل موی کوتاه زنانه ۲۰۲۳ انتخاب بعدی شما باشد.

موهای فر صورتی و قهوه‌ای

۴) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | موی تیره سایز متوسط با پایین بلوند

دوست دارید جذابیت مدل‌های مناسب جوانان را به موهای سایز متوسط و یکدست خود اضافه کنید؟ بهتر است رنگ بلوند را برای قسمت پایینی موهایتان انتخاب کنید. بلوند به موهای شما برق می‌دهد و باعث نمی‌شوند که موها سنگین به نظر برسند. می‌توانید لایت‌های کاراملی را نیز بین موهای خود اضافه کنید.

موی تیره سایز متوسط با پایین بلوند

۵) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | موی بلوند لیر

لیر بلوند بر روی انواع مو، به‌ویژه موهای موج‌دار طبیعی، خوب به نظر می‌رسند. موی مواج، حجم را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود موها پرتر به نظر برسند. علاوه‌براین، می‌توانید با صاف‌کردن موها و حالت دادن به آن‌ها با یک موس حجم دهنده، لیرها را برجسته‌تر و درخشان‌تر کنید. این مدل موی کوتاه زنانه ۲۰۲۳ برای صورت مربعی عالی به نظر می‌رسد.

موی بلوند لیر ترند مدل موی کوتاه زنانه 2023

۶) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | لیر بلوند با چتری

این مدل مو، هم روی موهای نازک و هم روی موهای ضخیم شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد. لایه‌های بلند و بریده‌بریده، حجم موهای ضخیم را کم می‌کند. این مدل می‌تواند موهای نازک را در صورت حالت دادن مناسب، حجیم جلوه دهد. چتری‌های پرده‌ای نامنظم، ویژگی‌های صورت‌های مستطیلی را جلوه بیشتری می‌دهد و لبه‌های تیز را نرم می‌کند.

لیر بلوند با چتری

۷) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | موهای  صاف با چتری کج

اگر به دنبال چیزی مدرن و نامرتب هستید، چتری صافی که به گوشه صورت کنار زده شده و لبه تیز ی دارد گزینه‌ای عالی است. این مدل به موهای صاف شده لایه‌های زیادی اضافه می‌کند و باعث حجیم و صاف به نظر رسیدن مو می‌شود. این مدل همچنین صورت را لاغرتر نشان داده و برای خانم‌هایی با صورت گرد جذاب خواهد بود.

موهای  صاف با چتری کج

۸) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | موی براق با انتهای مخروطی

مدل موی بلند تا شانه با چتری‌های صاف، ساده و درعین‌حال شیک به نظر می‌رسد. چتری‌های صاف به کشیده شدن صورت گرد کمک می‌کند و جلوه‌ای لاغر به صورت می‌دهد. انتهای کمی متلاطم به موهای صاف، بافت می‌بخشد و از صاف و سنگین به نظر رسیدن آن‌ها جلوگیری می‌کند. افرادی که موهای پرپشتی دارند به‌راحتی می‌توانند این مدل موی کوتاه زنانه ۲۰۲۳را امتحان کنند.

موی براق با انتهای مخروطی

۹) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | موی نارنجی با چتری پرده‌ای

چتری‌های نارنجی حسی شیک و شاد به موهای شما می‌بخشد. این مدل مو چهره را شاداب‌تر و جوان‌تر نشان می‌دهد و حجم خوبی نیز به موها خواهد داد.

موی نارنجی با چتری پرده‌ای

۱۰) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | مدل موی فرق وسط دو‌رنگ

رسیدن به یک ظاهر خیره‌کننده گاهی اوقات مستلزم آن است که از منطقه امن همیشگی خود خارج شوید و تجربه جدید بدست آورید. یکی از انواع مدل موی کوتاه زنانه ۲۰۲۳ این موی فوق‌العاده شیک و دو رنگ با موج‌های زیبا است. به شرط آنکه انتخاب رنگ مو مناسب باشد، می‌توانید این مدل را امتحان کنید.

مدل موی فرق وسط دو‌رنگ ترند مدل موی کوتاه زنانه 2023

۱۱) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | کوپ صاف کلاسیک

اگر موهای پرپشتی دارید، این مدل موی مناسب شما است. انتهای صاف، ضخامت موهای شما را به خوبی نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد که این یکی از بهترین و پرطرفدارترین مدل‌های مو باشد. به‌خصوص آسان است که این برش را به‌صورت آپدو استایل کنید.

کوپ صاف کلاسیک مد مدل موی کوتاه زنانه 2023

۱۲) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | کوپ بلوند صاف

اگر برای ظاهر ساده زندگی می‌کنید، قطعاً این مدل مو برای شما است. ساده و درعین‌حال شیک به نظر می‌رسد. برش U در انتهای آن ظاهری درخشان به این ظاهر بخشیده.

کوپ بلوند صاف

۱۳) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | لایت‌های قهوه‌ای و طلایی

این مدل، حجم کلی تارهای مو را افزایش می‌دهد و فوق‌العاده زیبا به نظر می‌رسد. اگر پوستی سبزه دارید یک درخشش طلایی زیبا به پوست خود اضافه کنید تا زیبایی شما بیشتر و بیشتر شود. این مدل موی بلوند شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد.

لایت‌های قهوه‌ای و طلایی

۱۴) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | موی آمبره فرق وسط

اگر می‌خواهید بدون فر کردن موهای خود کمی حجم به موها بدهید این مدل موی کوتاه زنانه ۲۰۲۳ را امتحان کنید. نیمه پایینی موهای خود را به مدت دو تا سه ثانیه دور اتو فر بپیچید تا کمی حالت بگیرند. بعد از آن مقداری تافت مو بزنید و موهای خود را به‌آرامی برس کنید تا موج‌ها ظریف به نظر برسند.

موی آمبره فرق وسط

۱۵) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | لایه‌های بلوند

زنان با موهای پرپشت خوش‌شانس هستند! آن‌ها می‌توانند لایه‌هایی را بین موها انتخاب کنند و با رنگ کردن آن‌ها موها را حجیم‌تر جلوه ‌دهند. اضافه‌کردن امواج در قسمت پایین باعث افزایش حجم مو می‌شود و فوق‌العاده شیک به نظر می‌رسد.

لایه‌های بلوند مد مدل موی کوتاه زنانه 2023

۱۶) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | شگی فر

مدل موی شگ (نامرتب و بهم ریخته) از زمان قدیم به یکی از کلاسیک‌ترین مدل‌ها تبدیل شده است. اما خوب است بدانید که شگ را فقط با موهای ضخیم می‌توان امتحان کرد. چندین لایه در موهای خود قرار دهید و لیر‌های جلویی را به سمت داخل فر کنید تا به این ظاهر برسید. اگر نمی‌خواهید با ابزارهای حالت‌دهنده حرارتی به موهای خود آسیب برسانید، از یک برس گرد و مقداری موس برای مدل دادن موها به این حالت استفاده کنید.

شگی فر

۱۷) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | لیر‌های مجعد نرم

لایه‌هایی درست کنید که از نیمه شروع شده و در انتها پرتر می‌شوند. برای ایجاد ظاهری رمانتیک، این مدل مو را به‌صورت موج‌های آزاد استایل دهید.

لیر‌های مجعد نرم

۱۸) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | مدل موی شگی راک اند رول

راک‌اند رول همیشه راهی برای جذاب دیده شدن است و این مدل موهای فرفری زیبایی آن را ثابت می‌کند. این مدل مو در حال شیک بدن، آشفته به نظر می‌رسد. این مدل موی کوتاه زنانه ۲۰۲۳ مدلی عالی برای لحظات پرشور است.

مدل موی شگی راک اند رول

۱۹) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | مدل موی لایه‌ای

هر دختری موهایی شیک و پرپشت را دوست دارد که با لیر کردن به دست می‌آید. قسمت پایینی این مدل باعث می‌شودکه بقیه موها پرپشت‌تر و حجیم‌تر به نظر برسند.

مدل موی لایه‌ای ترند مدل موی کوتاه زنانه 2023

۲۰) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | لایه‌های دو رنگ برگردانده شده به بیرون

درحالی‌که لیر‌ها برای موهای ضخیم عالی هستند، گاهی اوقات، تعداد لایه‌ها ممکن است بیش از حد باشند. به‌جای آن این مدل موی ساده دولایه را انتخاب کنید. فاصله کمی بین لیرها وجود دارد که به موهای شما جهش می‌بخشد.

لایه‌های دو رنگ برگردانده شده به بیرون

۲۱) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | موهای آمبره با چتری

پ با این مدل نه‌تنها شیک به نظر می‌رسید، بلکه پیشانی بلند نیز پوشانده می‌شود. با این مدل چتری تمام توجه به چشم‌ها، لب‌ها و خط فک جلب می‌شود. چند قسمت بلند هم در هر دو طرف چتری بگذارید تا چهره جذابیت بیشتری پیدا کند.

موهای آمبره با چتری

۲۲) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | موی فر کلاسیک

اگر موهای مجعد پرپشتی دارید، مراقبت و تغذیه به موقع موها می‌تواند یک چالش روزمره باشد. لوب یک نوع مدل موی باب بلند است که تا شانه‌ها است.

موی فر کلاسیک

۲۳) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | لایه‌ای متوسط

لایه‌ای متوسط

۲۴) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | کوتاه دو لایه

کوتاه دو لایه

۲۵) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | لوب تیره

لوب بافت‌دار یکی از بهترین روش‌ها برای حالت دادن به موهای با قد متوسط است. به سراغ برخی از های‌لایت‌های آلویی تیره بروید تا بُعد بیشتری به مو‌هایتان ببخشید. این مدل مو کاملاً جالب به نظر می‌رسد!

لوب تیره با مدل موی کوتاه زنانه 2023

۲۶) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | موی آبی با چتری پرپشت

اینجا ظاهری وجود دارد که برای عاشقان انیمیشن انتخابی هیجان‌انگیز است. موهای خود را به شکل لبه‌هایی بلند و قد کلی متوسط همراه با چتری‌های صاف کوتاه کنید. بعد از آن هم رنگی سایه روشن به موها بزنید تا این مدل موی کوتاه زنانه ۲۰۲۳ تکمیل شود.

موی آبی با چتری پرپشت

۲۷) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | چتری‌های کج

اگر می‌خواهید موهای قد متوسط خود را زیبا کنید، چند چتری کناری به آن اضافه کنید. این کار به قاب چهره کمک می‌کند. همچنین برای پوشاندن گونه‌های پهن و برجسته کردن خط فک عالی هستند.

چتری‌های کج

۲۸) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | موی باب صاف زاویه دار

مدل موی باب زاویه‌دار در سرتاسر جهان خبرساز شده است. موهای خود را صاف کنید تا ظاهری براق ایجاد کنید.

موی باب صاف زاویه دار

۲۹) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | موی لایه‌ای با رنگ بلوند عسلی

لایه‌ها را می‌توان با رنگ برجسته کرد. پیشنهاد می‌کنم ابتدا موهایتان را رنگ کنید و سپس چندلایه کوتاه کنید. سپس کمی سایه از همان رنگ را اضافه کنید تا به موهای خود ابعاد و حجم بیشتری بدهید.

موی لایه‌ای با رنگ بلوند عسلی

۳۰) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | رزگلد یو کات

یو کات یک مدل موی ملایم معروف است که با یک سایه رزگلد زیباتر هم خواهد شد. همچنین می‌توان برای مدرن کردن آن به سراغ چتری رفت.

رزگلد یو کات

۳۱) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | موهای خاکستری با انتهای خرد

انتهای خرد شده مو می‌تواند حجم و ضخامت تار‌های مو را بیشتر کند. پایین موها را کمی تیره‌تر از قسمت بالایی آن رنگ کنید.

موهای خاکستری با انتهای خرد

۳۲) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | موهای تابستانی

این مدل موی چندلایه با انتهای نازک را در فصل گرم سال امتحان کنید. این کوتاهی لایه‌ای از مدل موی شگی تقلید می‌کند، با این تفاوت که لایه‌ها از جلو کوتاه‌تر و در پشت کمی بلندتر هستند.

موهای تابستانی

۳۳) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | آمبره عسلی بلوند

در همه سنین می‌توانید این مدل و رنگ موی هیجان‌انگیز را تجربه کنید.

آمبره عسلی بلوند

۳۴) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | بالای مو قهوه‌ای تیره و پایین روشن

موج کمی که به این مدل مو می‌دهید زیبایی آن را بیشتر خواهد کرد.

بالای مو قهوه‌ای تیره و پایین روشن

۳۵) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | فر حلقه‌ای

موهای ضخیم و صاف معمولاً حرکت چندانی ندارند و به همین دلیل بی روح و ثابت به نظر می‌رسند. به این موها به کمک فر کردن و حالت دادن روح ببخشید.

فر حلقه‌ای

۳۶) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | بالیاژ بلوند روی موهای قهوه‌ای

به‌جای تغییر رنگ کامل مو، ابتدا این بالیاژ بلوند را امتحان کنید. بهترین چیز در مورد آن این است که ازآنجایی‌که سایه روشن‌تری نسبت به قهوه‌ای دارد، می‌توانید اگر رنگ خوبی از آب درنیامد آن را دوباره رنگ کنید. اما برای اطمینان از این موضوع، بهتر است با یک آرایشگر مشورت کنید که کدام رنگ بلوند با رنگ پوست شما مطابقت دارد.

بالیاژ بلوند روی موهای قهوه‌ای

۳۷) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | فر کنار صورت

حجم موها بستگی به حالت آن‌ها هم دارد. افزودن فرهای بزرگ و زیبا به پهلوها و چتری‌ها می‌تواند موهای شما را حجیم و خیره‌کننده کند.

فر کنار صورت

۳۸) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | بالیاژ قهوه‌ای

حتی تصور موهایی بلوند و درخشان بین موهای قهوه‌ای هم حس فوق‌العاده می‌دهد. بالیاژ قهوه‌ای قطعا یکی از زیباترین انواع مدل موی کوتاه زنانه ۲۰۲۳ به حساب می‌آید.

بالیاژ قهوه‌ای

۳۹) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | آمبره بلوند

اگر موهای پرپشتی دارید که به طور طبیعی تیره هستند، به دنبال یک آمبره بلوند باشید. موهای پرپشت، شما را متفاوت و اشرافی جلوه می‌دهد. همچنین ظاهری را که همیشه به دنبالش بودید به شما خواهد داد!

آمبره بلوند

۴۰) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | موهای لایه‌ای روشن

اگر قد موهای‌تان متوسط است، موی بلوندی که از گوشه صورت به یک طرف ریخته شده مدلی شیک برای شما است.

موهای لایه‌ای روشن

۴۱) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | هایلایت نارنجی صورتی

های‌لایت‌های نارنجی صورتی به‌شدت ترند هستند. این مدل شامل رنگ کردن قسمت زیرین موها و دست‌نخورده ماندن لایه رویی مو است. هنگامی که موهای پرپشتی دارید، های‌لایت‌های آمبره مانند سرخابی، برجسته و درخشان‌تر به نظر می‌رسند.

هایلایت نارنجی صورتی با مدل موی کوتاه زنانه 2023

۴۲) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | لایت کاراملی مواج

موهای کاراملی جذاب و وسوسه برانگیز است. موهای خود را موج‌دار کنید تا رنگ موها بیشتر به چشم آید.

لایت کاراملی مواج

۴۳) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | آمبره فر

این ترکیب به زیبایی صورت شما را زاویه می‌دهد. نیمه قهوه‌ای بالایی صورت، آن را بلندتر نشان می‌دهد درحالی‌که نیمه بلوند پایینی ظاهر را ملایم می‌کند.

آمبره فر

۴۴) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | هایلایت طلایی

طلایی‌رنگ سلطنتی بوده و نماد ثروت و رفاه است. این رنگ می‌تواند موهای شما را پرپشت و شاداب کند. دلیل آن هم این است که وقتی با قهوه‌ای ترکیب می‌شود، به تارهای مو عمق و بعد می‌بخشد.

هایلایت طلایی با مدل موی کوتاه زنانه 2023

۴۵) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | لوب قهوه‌ای فر

لبه‌بلندی که تا شانه شما می‌رسد را می‌توان با فر در انتهای آن ترکیب کرد. همچنین می‌توانید آن را با سایه قهوه‌ای شکلاتی برجسته کنید تا عمق و درخشندگی را به موهای تیره طبیعی خود اضافه کرده باشید.

لوب قهوه‌ای فر

۴۶) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | لوب بلوند

لوب رنگی یکی از پرطرف‌دارترین مدل‌های مو است. این مدل بسیار شیک و مناسب برای افرادی است که می‌خواهند موهای تا شانه را انتخاب کنند. شما می‌توانید با کوتاهی لایه‌لایه و سایه دادن به موها ظاهر آن را متفاوت‌ کنید.

لوب بلوند مدل موی کوتاه زنانه 2023

۴۷) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | موج‌های آبی

این ترکیب رنگ آبی را در نظر بگیرید. اگر خیلی بلند باشد، می‌تواند مانند یک جریان بی‌پایان به نظر برسد. اگر خیلی کوتاه باشد، ممکن است مانند یک گودال کوچک آب به نظر برسد. این رنگ مو به لطف فر کردن موها، یک ترکیب فوق‌العاده به وجود می‌آورد.

موج‌های آبی

۴۸) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | موهای ساحلی

رنگ موی ساحلی برای سال‌های طولانی طرفدار داشته است. این مسئله اصلاً تعجبی ندارد؛ چرا که ظاهری عالی برای تعطیلات تابستانی ایجاد می‌کند. کلید دستیابی به موهای ساحلی عالی، حالت دادن به موها با موج دادن به آن‌ها است.

موهای ساحلی

۴۹)  مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | قهوه‌ای و طلایی موج‌دار

اگر می‌خواهید رنگ موهای طبیعی خود را برجسته کنید، به دنبال یک ترکیب خوب رنگ مو باشید. ببینید که چگونه قهوه‌ای طبیعی در ترکیب با نوک‌های بلوند در این ظاهر می‌درخشد. نیازی نیست به سراغ آمبره بروید، تنها رعایت چند نکته برجسته و ساده، کار آمبره را انجام می‌دهد.

قهوه‌ای و طلایی موج‌دار

۵۰) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | فرهای درخشان نارنجی

افزودن ابعاد به موها می‌تواند کمک زیادی به زیبایی ظاهری آن کند. این مدل به تار‌های موعمق می‌بخشد و درعین‌حال آن‌ها را ضخیم‌تر می‌کند. همچنین درخشندگی خوبی هم به موها می‌بخشد. اگر موهایتان قهوه‌ای است، رنگ‌هایی مانند قهوه‌ای تیره، قهوه‌ای شاه‌بلوطی یا شرابی تیره را انتخاب کنید.

فرهای درخشان نارنجی

۵۱) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | سایه‌روشن بلوند

تیره نگه داشتن ریشه‌های مو می‌تواند موها را بلندتر و صورت را باریک‌تر نشان دهد. ریشه‌های تیره نیز رنگ و بافت طبیعی موها را نشان می‌دهد. لایتی انجام دهید که با ته‌رنگ طبیعی چهره شما مطابقت داشته، اما چند درجه تیره‌تر باشد.

سایه‌روشن بلوند

۵۲) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | بالیاژ بلوند یخی

به دنبال مدل موی زمستانی عالی هستید؟ ما این بالیاژ بلوند یخی را پیشنهاد می‌کنیم. خیره‌کننده و جادویی به نظر می‌رسد. ریشه‌های مو حسی عرفانی می‌بخشد و هایلایت‌های خاکستری نگاه‌ها را به خود خیره می‌کند.

بالیاژ بلوند یخی

۵۳) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | بلوند دودی مجعد

بلوند دودی یکی از معدود رنگ‌های مو است که آرایشگران نمی‌توانند در مورد آن تخصصی پیدا نکنند. ریشه‌های تیره در این مدل با رسیدن به انتها روشن‌تر می‌شوند. انتهای پر موها هم باعث می‌شود موها ضخیم‌تر به نظر برسند.

بلوند دودی مجعد

۵۴) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | فرهای بنفش

حالا که بیشتر افراد در حال امتحان کردن بالیاژ هستند شما به‌جای انتخاب سایه‌های طبیعی، به سراغ سایه‌های پرجنب‌وجوش مانند این رنگ بنفش بروید. پس از آن هم موها را فر کنید تا جذابیت موها بیشتر شود.

فرهای بنفش

۵۵) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | بالیاژ اسپرسو

موهای با قد متوسط  خود را رنگ اسپرسو کنید تا حس خوب آن همیشه همراهتان باشد. همچنین موهای خود را مواج کنید تا جذابیت آن چندین برابر شود.

بالیاژ اسپرسو

۵۶) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | بلوند پلاتینیوم

بلوند پلاتینیوم خیره‌کننده است. به نظر می‌رسد سفید با رنگ‌های نقره‌ای و بلوند، ترکیب شگفت‌انگیزی ‌شود. با آرایشگر خود مشورت کنید که آیا با ته‌رنگ پوست شما تناسب دارد یا نه.

بلوند پلاتینیوم مدل موی ترند 2023

۵۷) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | لایت بلوند روی بیس تیره

اگر می‌خواهید ظاهری متفاوت داشته باشید مدل موی کوتاه زنانه ۲۰۲۳ ترند پیشنهادی ما لایت روی موهای تیره است.

لایت بلوند روی بیس تیره

۵۸) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | آمبره هلویی

خانم‌هایی که موهای قهوه‌ای روشن دارند ترجیح می‌دهند رنگ بلوند را انتخاب کنند. متفاوت باشید و این رنگ را امتحان کنید. رنگ هلویی با رویه قهوه‌ای روشن به‌خوبی ترکیب می‌شود و موهای شما را جذاب نشان می‌دهد.

آمبره هلویی مدل موی کوتاه زنانه 2023

۵۹) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | فرهای یاسی

موهای با طول متوسط برای فرهای هالیوودی عالی هستند. با این فرها یک سایه بنفش یاسی انتخاب کنید تا ظاهری زیبا و متفاوت داشته باشید.

مدل موی کوتاه زنانه 2023 فرهای یاسی

۶۰) مدل موی سایز متوسط زنانه مد ۲۰۲۳ | باب لایه‌ای رنگی

موهای با قد متوسط نیز برای آزمایش رنگ‌های مختلف عالی هستند؛ زیرا به‌اندازه کافی بلند بوده تا دو یا چندرنگ را نشان دهند، به‌اندازه کافی کوتاه هم هستند تا به‌سرعت رشد کنند. ترکیب‌های روشن مانند ترکیب هلو و آبی را امتحان کنید.

مدل موی کوتاه زنانه 2023 باب لایه‌ای رنگی

نکات مهم برای مراقبت از موهای ضخیم

برای حفظ سلامت موهای پرپشت خود به موارد زیر توجه و سعی کنید که آن‌ها را رعایت کنید:

  • حداقل هر دو هفته یکبار برای تغذیه موهایتان از ماسک موی پروتئینی استفاده کنید. اگر به‌درستی از تارهای ضخیم مراقبت نکنید، موها دچار ریزش شده و حجم موها به مرور زمان کم می‌شود؛
  • ماسک موی طبیعی را به‌جای ماسک‌های حاوی مواد شیمیایی انتخاب و مصرف کنید؛
  • موهای خود را دو بار در هفته بشویید؛
  • قبل از شستن موهای خود، روغن درمانی انجام دهید؛
  • سر و موهای خود را با مقداری روغن گرم ماساژ دهید و بگذارید یک ساعت بماند. اینکار باعث می‌شود موها مواد مغذی مورد نیاز خود را دریافت کنند و درخشان شوند؛
  • مراقب رژیم غذایی خود باشید. موها برای سالم ماندن به ویتامین‌ها و مواد مغذی زیادی نیاز دارند؛ بنابراین باید غذاهای سالمی بخورید؛
  • هرچند وقت یکبار، از ابزارهای حرارتی دوری کرده و استراحت کنید.  هنگامی که از آنها استفاده می‌کنید، استفاده از محافظ حرارتی را فراموش نکنید. این کار از موهای شما در برابر آسیب گرما محافظت می‌کند.


۱۰ روش تقویت موهای نازک” را در این مقاله یاد بگیرید:

روش تقویت موهای نازک

۱۰ روش تقویت موهای نازک

برخی راه‌ها وجود دارند که به ما در تقویت موهای نازک کمک خواهند کرد. ما در این مقاله به بیان همین راه‌حل‌ها پرداخته‌ایم.


مدل مو در زیبایی حرف اول را می‌زند!

مدل مو و رنگ موی خود را جدید کنید و تغییرات تازه به وجود آورید! با رنگ موی جدید، به خود روحیه بدهید. برای مدل مو و رنگ موی جدیدتان مراقبت‌های قبل و بعد را نیز فراموش نکنید. رنگ مو، سشوار، بابلیس‌ و دیگر دستگاه‌های حالت دهنده مو می‌توانند به موهای شما آسیب بزنند. پس اگر می‌خواهید از این ابزارها استفاده کنید بد نیست که رسیدگی به موهای  خود را در اولویت قرار دهید.

سری به وبسایت لیاتیم بزنید و با محصولات مراقبت از مو آشنا شوید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم
امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید