لیابوک | مجموعه‌ کتاب‌های دنیای زیبایی و سلامت

اگر تصمیم دارید در دنیای زیبایی و سلامت، همیشه حرف برای گفتن داشته و چیزی نباشد که از آن بی‌اطلاع باشید و بتوانید به فردی موفق در حوزه فعالیت و علاقمندی‌های شخصی‌تان بدل شوید، قطعاً کتاب‌هایی که بتوانند به شما الفبای حیطه‌های موضوعی مختلف همچون مراقبت از پوست، مراقبت از مو، محصولات مراقبتی و آرایشی، مد و زندگی را آموزش دهد، به دردتان خواهد خورد؛ انواع کتب الکترونیکی روز دنیا!

دانلود کتاب‌های الکترونیکی

برای دانلود هر یک از کتاب‌های الکترونیکی لیا که به صورت فصلی منتشر می‌شوند، می‌توانید پس از وارد کردن ایمیل‌تان در باکس مربوطه، آن را دانلود کنید. 

راهنمای آرایش به سبک حرفه‌ای‌ها

اگر به‌تازگی شروع به آرایش کرده‌اید و به دنبال یک راهنمای خوب هستید، ما فهرستی از مهم‌ترین لوازم آرایشی صورت، ایده‌آل‌ترین لوازم آرایشی برای آرایش صورت و لیست لوازم آرایشی میکاپ که ضروری هستند را برای شما آورده‌ایم؛ در یک آلبوم تصویری جذاب و تماشایی!

روش‌های تقویت مو

روش‌های تقویت مو

روش‌های بسیاری برای تقویت مو وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را در منزل، سالن‌های آرایشی یا حتی در مطب پزشکان متخصص پوست، مو و زیبایی تجربه کنید؛ راهکارهایی همچون کراتینه، پروتئین‌تراپی، اوزون‌تراپی، اکسیژن‌تراپی و بوتاکس مو تا مزوتراپی و پی آر پی که در این کتاب آورده شده است. 

طرز تهیه و کاربرد ماسک صورت خانگی

طرز تهیه و کاربرد ماسک صورت خانگی

به کمک دستورالعمل‌های ساده و با بهره‌مندی از مواد اولیه ساده و دردسترس در اطراف‌تان، می‌توانید انواع ماسک‌های صورت خانگی شگفت‌انگیز برای خودتان بسازید و پوستی شاداب و سالم پیدا کنید.  

راهنمای جامع آموزش میکاپ

راهنمای جامع آموزش میکاپ

با استفاده مناسب از لوازم آرایش می‌توانید به هر شکلی که دلتان می‌خواهد، دربیایید؛ و حس خوشایند اعتماد به نفس را در خودتان بهبود بخشیده و با ظاهری دلخواه، به بهترین نسخه خودتان بدل شوید. 

ترندها و ترفندهای روز مراقبت از مو

ترندها و ترفندهای روز مراقبت از مو

با ایجاد تغییراتی جزئی در روتین مراقبت از موی‌تان، می‌توانید موهایی سالم و بی‌نقص داشته باشید. این کتاب را بخوانید تا بتوانید به واسطه تعدادی از ترندهای روز مراقبت از مو و ترفندها و نکات مراقبت از آن، بهتر از قبل به سلامت و زیبایی موهای خود رسیدگی کنید. 

ترندها و ترفندهای روز مراقبت از پوست

ترندها و ترفندهای روز مراقبت از پوست

برای آشنایی با ترندهای روز مراقبت از پوست و ترفندها و توصیه‌های مرتبط، این کتاب را بخوانید تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، پوستی سالم، شفاف و ایده‌آل پیدا کنید. 

اگر جدای از محتوای کتب الکترونیکی لیا، به دنبال مقالات دیگری در حوزه زیبایی و سلامت هستید، کافی است هرآنچه که به دنبالش هستید را با جستجو در کادر زیر، در لیامگ پیدا کنید.