صفحه اصلی > محصولات مراقبتی : استفاده از پاک کننده آرایش دوفازی؛ صورتی تمیز و سالم!

استفاده از پاک کننده آرایش دوفازی؛ صورتی تمیز و سالم!

استفاده از پاک کننده آرایش دوفازی

همه می‌دانیم راه‌های رسیدن به پوستی خوب با پاک کننده شروع می‌شود اما گاهی اوقات مهم نیست چقدر از اسکراب استفاده کنیم، انگار تمام آرایشی که روی صورتمان است به‌خوبی پاک نمی‌شوند. علی‌رغم تلاش‌های ما، هنوز نحوه پاک‌کردن آرایش آن هم به طور کامل و به‌درستی، مثل یک راز شده است. ما با کلی متخصص پوست صحبت و مشورت کرده‌ایم و این مطلب را برایتان آماده کرده‌ایم. در اینجا قرار است درباره نحوه درست استفاده از پاک کننده آرایش دوفازی برایتان بنویسیم.

اگر به دنبال این هستید که بدانید پاک کننده آرایش دوفازی کدام نوع از پاک‌کننده‌ها هستند؟ یا بهترین مارک پاک کننده آرایش دوفازی صورت را از کجا می‌شود؟، تهیه کرد باید خدمتتان بگوییم، مطلب دیگری در لیامگ در این خصوص وجود دارد که می‌تواند شما را به پاسخ پرسش‌هایتان برساند. شما خیلی خوب می‌دانید پاک کننده آرایش دوفازی چیست! محصولی است که از آن برای پاک‌کردن آرایش استفاده می‌شود اما آیا نحوه استفاده از پاک کننده آرایش دوفازی را هم بلد هستید؟ در این مطلب قرار است به این پرسش مهم پاسخ دهیم.

برای پاکسازی آرایش خود وقت بگذارید.

وقتی صحبت از پاک کردن آرایش چشم به میان می‌آید، هرچه آهسته‌تر پیش بروید، بهتر است. بگذارید تکنولوژی مسیرش را به‌خوبی طی کند. از پاک کننده آرایش دوفازی استفاده کنید و بگذارید بماند. هرچه بیشتر، بهتر. هر چه این میزان بیشتر باشد بهتر است چرا که باعث می‌شود تا ریملی که کشیده‌اید، خط چشم و سایه‌ای که زده‌اید کاملاً نرم شود و بعد به خوبی پاک شوند. اگر این کار را به‌درستی انجام دهید، آن وقت صبح که از خواب بیدار می‌شوید، خبری از آرایش شب قبل نخواهد بود. هرچه به پاک کننده آرایش دوفازی خود فرصت بدهید، جادوی آن بهتر عمل می‌کند.

دانستن این نکته نیز بسیار مهم است که حوالی دور چشم، پوست بسیار ظریفی دارد و بهتر است با آرایش پاک کن به جان آن نیفتیم و محکم روی آن نکشیم چرا که این کار می‌تواند باعث ایجاد التهاب یا چین و چروک شود.

برای اینکه با نحوه استفاده از پاک کننده آرایش دوفازی آشنا شوید، ویدئوی زیر را تا انتها ببینید:

پاک‌کننده آرایش دوفازی بهتر از آب و صابون عمل می‌کند.

شما میدانستید پاک‌کننده آرایش دوفازی، حرف‌های خوبی برای گفتن دارد و آوازه کارکرد فوق‌العاده آن در تمام دنیا پیچیده است! پاک کننده‌ها می‌توانند بهترین قدم برای شروع پروسه پاک کردن آرایش باشند.

اگر پوست خشک و حساسی دارید، احتمالاً پس از استفاده از صابون برای شستشوی صورت، پوستتان خشک و پوسته پوسته می‌شود. پاک‌کننده آرایش دوفازی از دو فاز روغن و مایع تشکیل شده است؛ با توجه به وجود فاز روغن در ساختار این محصول و ترکیبات موثر آن، آرایش را از پوست شما به خوبی پاک کرده، نرمی و طراوت را به پوست هدیه داده و حساسیتی برای چشم و پوست اطراف آن ایجاد نمی‌کند. این محصول چربی‌ها و آلودگی‌ها را از پوست پاک کرده و ردی از آن‌ها به جای نمیگذارد.

اثربخشی پاک کننده دوفازی نسبت به صابون
اثربخشی پاک کننده دوفازی نسبت به صابون

از پاک کننده‌ای که خاصیت پاک کردن لوازم آرایشی را دارد، استفاده کنید!

خانم‌ها تمایل دارند که از زمانی که از ژل شستشوی صورت استفاده می‌کنند، آرایشی روی صورت نداشته باشند. در این صورت ابتدا می‌توانید از یک پاک کننده آرایش دوفازی استفاده کنید و چربی‌های روی صورت و همچنین آرایش را پاک کنید. این محصولات، قوی‌ترین محصولات آرایشی مثل کرم‌پودر، رژ لب مایع و … را به خوبی پاک می‌کنند.

می‌دانیم دارید به چه چیزی فکر می‌کنید: امکان ندارد استفاده از محصولی که بر پایه چربی باشد، صورتتان را پاک کند. اما پاک کننده‌های چربی جدیدی که این روزها به بازار آمده‌اند واقعاً معجزه می‌کنند. اگر نمی‌توانید حسی که پاک کننده‌های چرب به صورتتان می‌دهند را تحمل کنید، پیشنهاد می‌کنیم سراغ گزینه‌هایی بروید که بافت ژل مانندی دارند.


برای آشنایی بیشتر با پاک‌کننده آرایش دوفازی، مزایا و عملکرد آن، به شما پیشنهاد میکنیم مقاله “راهنمای خرید پاک کننده آرایش دوفازی و سایر پاک کننده ها” را مطالعه نمایید.

پاک کننده آرایش

راهنمای خرید پاک کننده آرایش دوفازی و سایر پاک کننده ها

استفاده از پاک کننده آرایش مناسب به ما در داشتن پوستی سالم و شاداب کمک می‌کند. برای آشنایی با پاک‌کننده‌های آرایش ، مزایا و عملکرد آن‌ها با ما همراه باشید.


از پاک شدن گوشه پلک چشمتان مطمئن شوید!

اگر یک ناحیه از صورت باشد که اغلب موقع پاک کردن آرایش نادیده گرفته می‌شود، همان ناحیه گوشه پلک چشم است جایی که ریمل و خط چشم می‌توانند برای مدت‌زمان طولانی باقی بمانند و باعث التهاب چشم شوند. به خصوص اگر از لوازم آرایشی ضد آب استفاده کنید که این‌طوری آسیب می‌تواند چند برابر شود. برای این که به خوبی آن گوشه را پاک کنید، می‌توانید محلول پاک کننده آرایش دوفازی استفاده کنید. آنها همه چیز را به‌خوبی پاک می‌کنند. نکته مهم در پاک کردن آرایش و به طور خاص پاک کردن گوشه پلک چشم این است که اجازه دهید پاک کننده به آن ناحیه برسد. به آرامی پاک‌کننده را با پنبه روی آن بکشید تا ریمل به خوبی پاک شود.


تا تجربه پوستی سالم و تمیز با درخششی چشم‌نواز، تنها یک کلیک فاصله دارید!


موی خود را کنار بزنید و خط موی خود را پاک کنید!

ما این موضوع را درک می‌کنیم. وقتی سراغ پاک کردن آرایش می‌روید که می‌خواهید بخوابید و در چنین شرایطی حتی صاف کردن بالش هم کار سختی است چه برسد به این که موی خود را بخواهید به صورت دم اسبی ببندید. اما انجام ندادن این کار می‌تواند باعث شود از چند سانتی‌متر پایین‌تر خط موی خود را بشویید. افراد اغلب، آرایش خود را از خط مو انجام می‌دهند که باعث بسته شدن منافذ آن ناحیه می‌شود. چند ثانیه بیشتر وقت نمی‌گیرد، موی خود را ببندید و مطمئن شوید تا خط موی خود را هنگام پاک کردن آرایش می‌شویید.

استفاده از پاک کننده آرایش دوفازی
استفاده از پاک کننده آرایش دوفازی

پد پنبه‌ای بهتر از توپ پنبه‌ای است!

توپ‌های پنبه‌ای بقایای آرایش را پشت سر می‌گذارند یا در حین استفاده بخش‌هایی از آنها تجزیه می‌شود که می‌تواند به مرور زمان باعث التهاب پوست شما شود. همیشه بهتر است سراغ استفاده از پدهای پنبه‌ای بروید چرا که بافت ایده آلتری هم دارند. پدهای معمولی داروخانه‌ها عملکرد بهتری دارند. به خصوص برای کسانی که می‌خواهند آرایش خود را پاک کنند. درست مثل جادوگرهای کوچکی هستند که همه کثیفی‌ها و آلودگی‌ها را به خوبی پاک می‌کنند.

همیشه بعد از پاک کننده آرایش دوفازی از مرطوب‌کننده استفاده کنید!

حتی اگر پوست خشکی ندارید، همیشه بعد از پاک کننده آرایش دوفازی از مرطوب‌کننده استفاده کنید. لب خود را روغن بزنید و زیر چشمتان را هم کرم زیر چشم بمالید. پاک کننده آرایش دوفازی آسیبی به پوست ناحیه چشم نمی‌زند؛ اما یک آبرسانی خوب پس از پاکسازی، تاثیری چند برابر در داشتن پوستی باطراوت و زیبا دارد.

استفاده از پاک کننده آرایش دوفازی یعنی از بین بردن احتمال التهاب پوستی!

در این مطلب از لیامگ به بررسی نحوه استفاده از پاک کننده آرایش دوفازی پرداختیم. سعی کردیم با ارائه مطالبی مختلف درباره پاک کردن آرایش به شما شیوه درست انجام این کار را آموزش دهیم. حال اگر به دنبال محصولات باکیفیت در حوزه آرایشی و مراقبتی هستید، تنها کافی است سری به فروشگاه لیاتیم بزنید و از پاک کننده آرایش دوفازی تراست استفاده کنید. اطمینان می‌دهیم، پشیمان نخواهید شد.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم
۴/۵ - (۱۵ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید