صفحه اصلی > مد و زندگی : اسپری رنگ مو؛ چند و چون کار کردن با آن!

اسپری رنگ مو؛ چند و چون کار کردن با آن!

اسپری رنگ مو

شاید دارید به این فکر می‌کنید که رنگ موی خود را تغییر دهید اما آماده این نیستید که از رنگ مو دائمی استفاده کنید. خب، اینجا همان موقعی است که پای اسپری رنگ مو به وسط کشیده می‌شود. ما میدانیم دست‌کشیدن از موی بلوند، قهوه‌ای یا قرمز طبیعی‌تان می‌تواند برایتان انتخاب سختی باشد – حتی اگر عاشق رنگ زر طلایی یا موی زغالی که روی سر دوستانتان دیدید، باشید. اما خوشبختانه، تغییر رنگ مو ضرورتاً قرار نیست پروسه سخت و طاقت‌فرسایی باشد – می‌توانید به سادگی این کار را با اسپری رنگ مو تجربه کنید. در این مطلب قرار است درباره اسپری رنگ مو برایتان به طور مفصل بنویسیم. همراهمان باشید.

اسپری رنگ مو چیست؟

خب، الان سؤالی که باید بپرسیم این است که اسپری رنگ مو اصلاً چیست؟ اسپری رنگ مو همان‌طور که احتمالاً خودتان حدس می‌زنید، اسپری هستند که موی شما را رنگ می‌کنند اما رنگ آن دائمی نیست. معمولاً این اسپری‌ها تا زمانی ماندگاری دارند که شما موی خود را بشویید. برخی از این محصولات تا زمانی که شامپو نزنید هم باقی می‌مانند.

مزایای استفاده از اسپری رنگ‌مو

اسپری رنگ مو به شکلی طراحی شده است که ساده باشد و به‌سرعت بتوان از آن استفاده کرد. این اسپری‌ها به‌سرعت به شما رنگی فوق‌العاده می‌دهند که به مدت یک روز باقی می‌ماند و نیازی نیست لزوماً فقط از یک رنگ استفاده کنید. اگر بخواهید، می‌توانید کل هفته را هر روز با یک رنگ متفاوت بگذرانید. به‌طورکلی رنگ‌های بسیار زیادی وجود دارد که می‌توانید از میان آنها انتخاب کنید و اسپری رنگ مو خودتان را خریداری کنید. از صورتی تیره گرفته تا خاکستری و هر رنگی که بتوان آن را روی مو ایجاد کرد. چه تیره و چه روشن. شما تا زمانی که رنگ روی موی خود را بشویید می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که این رنگ باقی می‌ماند.

برخلاف برخی رنگ‌ها، استفاده از این اسپری بر روی مو بسیار ساده است و برای استفاده روزانه شما بسیار ایده‌آل می‌باشد. نیازی نیست تصمیم بگیرید کدام رنگ به شما می‌آید! می‌توانید رنگ‌های مختلف بخرید و تنوع بدهید و هر روز خودتان را با رنگ موی مختلف ببینید.

نحوه استفاده از اسپری رنگ مو

اکنون که با اسپری رنگ مو آشنا شده‌اید، وقت آن رسیده که درباره نحوه استفاده از این محصول اطلاعاتی کسب کنید. خب، این مقاله لیامگ را اصلاً از همان ابتدا آماده کردیم که درباره چند و چون استفاده از اسپری رنگ مو برایتان بنویسیم. مراحل زیر را طی کنید تا بتوانید از این محصول فوق‌العاده جذاب به سادگی استفاده کنید.

مرحله اول؛ انتخاب رنگ مو

اگر از قبل مشخص نکرده باشید نمی‌توانید موی خود را رنگ کنید یا همان اسپری رنگ مو مورد نظرتان را پیدا کنید. سراغ رنگی بروید که میدانید مناسب ظاهر و چهره شماست یا ترکیبی از رنگ‌هایی را انتخاب کنید که فکر می‌کنید صورت شما را حسابی زیبا می‌کند. همچنین می‌توانید برای ایده گرفتن سراغ عکس‌های مختلفی بروید که در اینستاگرام یا پینترست وجود دارند. نکته بعدی این که باید تصمیم بگیرید کل موی خود را می‌خواهید رنگ کنید یا قسمت‌هایی از آن را قرار است رنگ کنید. به‌هرحال این تصمیم مهمی است که باید گرفته شود.

انتخاب رنگ مو
انتخاب رنگ مو

مرحله دوم؛ از لباستان مراقبت کنید.

حوله‌ای روی شانه‌های خودتان بگذارید و از لباستان در برابر اسپری رنگ مو مراقبت کنید. شما که دلتان نمی‌خواهد تمام لباستان رنگی شود، نه؟

مرحله سوم؛ تکان دهید، تکان دهید، تکان دهید!

اسپری را پیش از استفاده به‌خوبی تکان دهید. اگر این مرحله را به‌درستی انجام ندهید می‌توانید انتظار رنگی بسیار بی‌کیفیت را داشته باشید که درنهایت تمام هزینه و ظاهرتان را از بین می‌برد.

مرحله چهارم؛ آماده اسپری کردن شوید.

اسپری را در فاصله ۱۵ سانتی‌متری از موی خشک خود نگه دارید و اسپری کنید. چیزی که باید به‌خاطر داشته باشید این است که هرچه کمتر، بهتر! اسپری کردن زیاد مو می‌تواند باعث خشکی مو شود. همچنین اگر می‌خواهید کل موی خود را رنگ کنید، لازم است بیشتر از یک اسپری خریداری کنید و این موضوع بستگی به پرپشتی و طول موی شما دارد.

مرحله پنجم؛ صبور باشید!

چند دقیقه صبر کنید تا رنگ روی موی شما به‌خوبی خشک شود.

مرحله ششم؛ حالت دادن!

موی خود را هر طوری که مدنظرتان است، حالت دهید و برای این کار می‌توانید از تافت استفاده کنید که موی شما را در آن حالت فیکس کند.


برای اینکه انتخاب یک رنگ موی مناسب را برای خودتان راحت کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم مقاله زیر را اصلاً از دست ندهید.

رنگ مو

صفر تا صد رنگ مو و راهنمای خرید آن

اگر به رنگ مو علاقه دارید ولی هیچ شناختی از آن، انواع موجود در بازار آن یا نکاتی که هنگام خرید رنگ مو باید آن‌ها را مدنظر بگیرید، ندارید؛ با ما همراه باشید.


۵ ظاهری که می‌توانید با استفاده از اسپری رنگ مو بسازید!

آیا به دنبال ایده‌ای هستید که از اسپری رنگ مو برای آن استفاده کنید؟ در ادامه ۵ ایده متفاوت برایتان آماده کرده‌ایم که می‌توانید با انجام هرکدام از آنها به‌ظاهری بسیار خوشایند دست پیدا کنید.

رنگین‌کمانی

رنگ بیشتر، جذابیت بیشتر! چرا فقط یک رنگ بردارید وقتی می‌توانید موی خود را به رنگ رنگین‌کمان دربیاورید؟ مطمئن نیستید که آیا رنگ رنگین‌کمانی به شما می‌آید یا نه؟ می‌توانید نمونه‌های عکس‌های موجود از این رنگ‌ها را در اینترنت ببینید و از تصمیمی که می‌خواهید بگیرید، مطمئن شوید.

رنگ موی رنگین کمانی
رنگ موی رنگین کمانی

نقره‌ای

دنبال ظاهری جدی و رسمی هستید؟ نقره‌ای یکی از رنگ‌های ترند و محبوب سال ۲۰۱۹ بوده است. شما می‌توانید از این رنگ استفاده کنید و توجه همه را به‌ظاهر زیبای خود جلب کنید.

رنگ موی نقره ای
رنگ موی نقره ای

هایلایت مرواریدی

ظاهر موی هایلایت شده را دوست دارید؟ لازم نیست سراغ سفیدکردن مو بروید که بتوانید این حس را تجربه کنید. تنها کافی است اسپری رنگ مو طلایی را خریداری کنید و در خانه به موی هایلایت برسید. نمونه عکس‌های این مدل ظاهری مو را هم می‌توانید به سادگی پیدا کنید.

هایلایت مرواریدی
هایلایت مرواریدی

شاه‌توتی

به موی خود با رنگ موی توت سیاه ظاهری میوه‌ای بدهید. تنها کافی است از اسپری رنگ مو بنفش بر روی موی خود استفاده کنید.

رنگ موی شاه توتی
رنگ موی شاه توتی

صورتی پاستلی

یکی دیگر از انواع رنگ مو ترند، صورتی پاستلی است که هم به رنگ موی قهوه‌ای می‌آید و هم به رنگ موی بلوند. به جای این که کل موی خود را رنگ کنید، تنها کافی است ریشه موی خود را به رنگ صورتی پاستلی دربیاورید و زیبایی محض را تجربه کنید.

رنگ موی صورتی پاستلی
رنگ موی صورتی پاستلی

چطور باید به موی خود که با اسپری رنگ مو رنگ کرده‌اید، حالت دهید؟

چه کسی به حرارت نیاز دارد؟ قطعاً شما نیستید! استفاده از اسپری رنگ مو این امکان را برایتان فراهم می‌کند تا بدون نیاز به گرما بتوانید موی خود را حالت بدهید. اگر موی صاف، مواج یا فر دارید، یکی از سه حالت زیر برایتان ایده‌آل خواهد بود:

مواج ساحلی

هر زمان می‌خواهید با موی رنگ شده خود ورزشی انجام دهید، بهترین مدل و حالت، مواج ساحلی است. برای داشتن این حال مو لازم است که از اسپری رنگ مو استفاده کنید تا شکل طبیعی مو را بهتر کنید. اسپری موی سبک به شما کمک می‌کند تا ظاهر مواج موی خود را حفظ کنید. آن را روی یک حوله خشک بزنید و بعد به موی خود بزنید و بگذارید موی شما هوا بخورد. اگر موی شما به طور طبیعی صاف است، از اسپری مواج استفاده کنید.

اسپری موی مواج
اسپری موی مواج

فر حجیم

وقتی با موی سر و کار دارید که شکل و بافت بیشتری دارد نیازی نیست خیلی سعی بکنید. در عوض، باید سراغ مرحله بعد بروید. برای فرهای حجیم، سراغ موس مو بروید. موس مو سبک در برابر گرما از موی شما محافظت می‌کند و خاصیت نگه دارندگی بسیار خوبی دارد. برای استفاده این اسپری را به‌خوبی تکان دهید و سپس موس مو را به کف دستتان بزنید و بعد روی موی تمیز و خیس خود بمالید. از ریشه تا نوک.

بافت نرم

بافت بسیار خوب مناسب همه نیست. اگر این دقیقاً حالت شما نیست می‌توانید سراغ مدل‌های دیگر بروید. اکنون بیشتر افراد سراغ مدل موی می‌روند که پرپشتی و بافتی بسیار سبک به موی آنها بدهد.


تا تثبیت و ماندگاری رنگ روی موهایتان، تنها یک کلیک فاصله دارید.


اسپری رنگ مو؛ جادوی زیبایی عصر مدرن!

در این مطلب از لیامگ به بررسی اسپری رنگ مو و نحوه استفاده از آن پرداختیم. در ادامه از مزایای آن گفتیم و برخی مدل‌های موی مختلف را به شما معرفی کردیم. برای خرید اسپری رنگ مو حتماً محصولات را با یکدیگر مقایسه کنید و ببینید کدامشان از کیفیت بسیار خوبی برخوردار می‌باشند، سپس اقدام به خرید کنید.

همچنین برای آشنایی با بهترین محصولات مراقبت از پوست و مو، به فروشگاه لیاتیم مراجعه نمایید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم
۵/۵ - (۵ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید