صفحه اصلی > مد و زندگی و مراقبت از مو : با انواع رنگ مو ترند ۲۰۲۳ جذاب‌تر به نظر برسید…

با انواع رنگ مو ترند ۲۰۲۳ جذاب‌تر به نظر برسید…

بعضی مواقع افراد فکر می‌کنند در بهترین حالت رنگ و مدل موی خود هستند؛ اما ممکن است حقیقت چیز دیگری باشد. شما با توجه به رنگ پوست، زاویه صورت و فرم پیشانی و بینی خود، می‌توانید ایده‌آل‌ترین رنگ و مدل مو را انتخاب کنید که حتی خودتان هم فکرش را نمی‌کردید روزی چنین مدل و رنگ‌هایی روی صورت شما بنشیند. اما کافی است یکبار ریسک این را بپذیرید که با مدل و رنگی که راحت نیستید، آشتی کنید! ما در این مقاله انواع رنگ مو ترند ۲۰۲۳ را برای شما آماده کرده‌ایم و به شما توضیح می‌دهیم که هر رنگ با چه مدل مویی جذاب‌تر و خیره‌کننده‌تر به نظر می‌رسد.

۵۲ ایده رنگ مو برای زنان که باید در سال ۲۰۲۳ امتحان کنند…

رنگ مو این قدرت را دارد که جذابیت بیشتری را به موهای شما اضافه کند. اگر می‌خواهید موهای رنگ شده را با چند مدل موی شگفت‌انگیز ترکیب کنید تا ظاهری بی‌نقص داشته باشید، به مقاله مناسبی مراجعه کردید. در اینجا، با چند مدل رنگ مو آشنا می‌شوید که ارزش امتحان کردن را دارند. تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا با ۵۲ ایده رنگ مو برای زنان که باید در سال ۲۰۲۳ امتحان شوند آشنا شوید.

۱. موهای بلند با جلوی بلوند

موهایی بلند با بلوند جلوی مو در حال حاضر مد است. اگر موهای قهوه‌ای تیره دارید، این هایلایت بلوند تمام چیزی است که به آن نیاز خواهید داشت. وجود یک سایه بلوند در جلوی موها، درخشندگی زیبایی را به‌صورت شما می‌بخشد و موهای تیره را روشن‌تر نشان می‌دهد. ایی رنگ مو بسیار شیک به نظر می‌رسد و اگر می‌خواهید ترفندی از رنگ مو برای برجسته کردن چهره خود داشته باشید، این گزینه عالی به نظر می‌رسد.

موهای بلند با جلوی بلوند

۲. موهای قرمز موج‌دار با انتهای سبز رنگ

اگر بخواهیم رنگی را انتخاب کنیم که برای همه زیبا به نظر برسد، رنگ قرمز است. از ته‌رنگ سرد گرفته تا گرم و خنثی، این رنگ برای همه زیبا به نظر می‌رسد. رنگ قرمز کلاسیک و آتشین را با انتهای سبز ترکیب کنید و هر جا که می‌روید، یک استایل خاص داشته باشید. این رنگ برای هر کسی که می‌خواهد چیزی متفاوت را امتحان کند؛ اما ریسک هم نکند، ایده‌آل است.

موهای قرمز موج‌دار با انتهای سبز رنگ

۳. موهای بافته شده مشکی همراه با ویو

جذابیت موهای مشکی بافته شده این است که هیچ‌وقت سن شما را بیشتر از چیزی که هست نشان نمی‌دهد. در اینجا حاشیه‌های صاف جلو به شکل یک هدبند بافته شده و انتهای موها ویو شده تا ظاهری زیباتر را به موهای شما هدیه دهد.

موهای بافته شده مشکی همراه با ویو

۴. موهای صاف کاراملی با هایلایت کم

کاراملی یکی از شیک‌ترین رنگ‌های مو است که می‌تواند توسط برای پوست‌های روشن امتحان شود و زیبایی چهره را بیشتر کند. می‌توانید موهای بلند، صاف و نازک خود را با هایلایت‌های بلوند طلایی و لایت‌های قهوه‌ای تیره ست کنید.

موهای صاف کاراملی با هایلایت کم

۵. موهای مواج بلوند قهوه‌ای

اگر می‌خواهید از میان سایه‌های تیره‌تر رنگ قرمز را انتخاب کنید، این بلوند قهوه‌ای مایل به قرمز می‌تواند شما را تحت‌تأثیر قرار دهد. یک فرق وسط ایجاد کنید و بقیه مو را تا شانه‌ها مواج نگه دارید.

موهای مواج بلوند قهوه‌ای

۶. موهای مجعد بلوند مایل به قرمز خیلی روشن

این مدل مو با موج‌هایی بسیار درشت و چتری در کنار، به طور به‌خصوصی برای موهای بلوند مایل به قرمز روشن مناسب است. چند تار مو را با سایه بلوند طلایی برجسته کنید تا کمی ظرافت به آن افزوده شود.

موهای مجعد بلوند مایل به قرمز خیلی روشن

۷. موهای قهوه‌ای با لولایت قهوه‌ای روشن

در این تصویر، موهای صاف و هموار مجعد قهوه‌ای روشن را می‌بینید. در این مدل لایت‌های روشن قهوه‌ای بین رنگ موی تیره، به مدل مو ظاهر جدیدی بخشیده.

موهای قهوه‌ای با لولایت قهوه‌ای روشن

۸. موهای قهوه‌ای مایل به قرمز تیره با پشت حجیم‌تر

سایه قهوه‌ای مایل به قرمز تیره، ‌رنگی نرم و لطیف به مو می‌دهد که می‌تواند شخصیت شما را کاملاً تکمیل کند. موهای خود را به عقب برس کنید و آنها را پوش دهید تا حجم بالایی به دست آید.

موهای قهوه‌ای مایل به قرمز تیره با پشت حجیم‌تر

۹. بلوند هلویی مجعد

هیچ رنگ موی دیگری به اندازه بلوند هلویی، ظریف و جذاب نیست. این رنگ مو با مدل کمی به‌هم‌ریخته و موج نازک ظاهری متفاوت به مو داده است.

بلوند هلویی مجعد

۱۰. بنفش مایل به صورتی با چتری

اگر می‌خواهید موهای خود را روشن و براق کنید، به سراغ این رنگ بنفش مایل به صورتی بروید. در اینجا، موهای لایه‌ای براق با چتری‌های کناری صورت را می‌بینید که در کنار هم عالی به نظر می‌رسند!

بنفش مایل به صورتی با چتری

۱۱. باب بلوند پلاتینی بسیار کوتاه

مدل‌های رنگ مو بلوند باب پلاتین بسیار کوتاه با چتری بسیار جذاب و ترند امسال هستند. بلوند پلاتینیم یکی از برازنده‌ترین سایه‌ها برای موهای کوتاه است. ببینید که چگونه این باب بسیار کوتاه، موهای فر شده را کاملاً خاص نشان داده است.

باب بلوند پلاتینی بسیار کوتاه

۱۲. باب بافت قرمز آتشین با یک طرف تراشیده شده

مدل‌های رنگ موی باب بافت کوتاه قرمز آتشین که در یک طرف تراشیده شده‌اند این روزها بسیار ترند است. با این مدل موی قرمز داغ، جسور و زیبا به نظر برسید. این یک باب کوتاه با چتری بلند و همچنین یک طرف تقریباً تراشیده شده است و سایه قرمز آتشین جذابیت آن را بیشتر کرده است.

باب بافت قرمز آتشین با یک طرف تراشیده شده

۱۳. باب فرفری لایه‌ای با هایلایت‌های بنفش

مدل‌های رنگ مو باب مجعد لایه‌ای با هایلایت‌های بنفش تیره، رنگ مو ترند ۲۰۲۳ می‌باشد. رنگ بنفش این روزها بسیار مد شده است؛ بنابراین، اگر شما هم عاشق این سایه زیبا هستید، این باب مجعد لایه‌دار و مجعد با هایلایت‌های بنفش تیره را انتخاب کنید.

باب فرفری لایه‌ای با هایلایت‌های بنفش

۱۴. موهای زرد طلایی

مدل‌های رنگ موی طلایی زرد رنگ، رنگ مو ترند ۲۰۲۳ است. با رنگ کردن موهایتان به رنگ زرد طلایی، درخشش طلایی به چهره خود بیفزایید. قسمت بالایی مو را بچرخانید و در نهایت آن را روی سر خود محکم کنید.

موهای زرد طلایی

۱۵. گره پیچ خورده قهوه‌ای شدید روی موهای فرفری

مدل‌های رنگ مو با بافت‌های ریز که در بالای سر به صورت دسته‌ای گره خورده باشند مدل و رنگ مو ترند ۲۰۲۳ هستند. اگر موها را قهوه‌ای تیره کنید هم خود را به گونه‌ای جذاب از دیگران متمایز ساخته‌اید.

گره پیچ خورده قهوه‌ای شدید روی موهای فرفری

۱۶. آمبره مجعد با لایت بلوند

مدل رنگ موی آمبره مجعد با لایت بلوند رنگ مو ترند ۲۰۲۳ است. اگر چیزی متفاوت از موهای تک‌رنگ می‌خواهید، به امبره فکر کنید! این یک جلوه رنگ‌آمیزی منحصربه‌فرد است و می‌توانید با این موج‌های آمبره قهوه‌ای تیره تا بلوند طلایی، شیک به نظر برسید.

آمبره مجعد با لایت بلوند

۱۷. موهای آبی بنفش دم‌اسبی

تنها افرادی که اعتمادبه‌نفس کافی دارند باید به سراغ این مدل موی خیره‌کننده بروند. یک دم‌اسبی با موهای آبی که در آن رنگ بنفش هم خودنمایی می‌کند.

موهای آبی بنفش دم‌اسبی

۱۸. موهای مسی با طول متوسط با فرهای قدیمی

موهای مسی متوسط با فرهای قدیمی رنگ مو ترند ۲۰۲۳ است. در این مدل موی کلاسیک، نیمه پایینی موهای بلند متوسط فر و بافت است درحالی‌که چتری کناری کاملا مرتب روی یک چشم قرار می‌گیرد. از طرف دیگر، رنگ مسی روشن، زیبایی فوق‌العاده‌ای به این مو بخشیده است.

موهای مسی با طول متوسط با فرهای قدیمی

۱۹. بلوند طبیعی روشن با تاب بسیار حجیم شده

رنگ موی بلوند طبیعی روشن که با تاب حجیم بالای سر بسته شده رنگ مو ترند ۲۰۲۳ است. بلوند طبیعی روشن وقتی به‌درستی رنگ می‌شود، بسیار زیبا به نظر خواهد رسید. کافی است به این موی بلند پوش داده شده بسیار حجیم نگاهی بیندازید؛ این مدل به مقدار زیادی برازنده است.

بلوند طبیعی روشن با تاب بسیار حجیم شده

۲۰. موج‌های صورتی و نارنجی با حاشیه‌های گرد

موج‌های صورتی و نارنجی با حاشیه‌های گرد رنگ مو ترند ۲۰۲۳ است. با این موج‌های پر جنب‌وجوش صورتی و نارنجی، ظاهر دخترانه خود را جذاب‌تر کنید. فرهای جلو گرد و موها باید با تقسیم آن به دو قسمت مساوی به طور یکنواخت رنگ شوند.

موج‌های صورتی و نارنجی با حاشیه‌های گرد

۲۱. موهای نرم و صاف صورتی باربی

موهای نرم و صاف صورتی باربی با چتری کناری، رنگ مو ترند ۲۰۲۳ هستند. فقط موهای نرم و صاف خود را صورتی کنید و تفاوت را ببینید.

موهای نرم و صاف صورتی باربی

۲۲. موهای صاف وسط رنگی

زمانی که می‌خواهید ظاهر معمولی خود را تغییر دهید، به سراغ صاف‌کردن بروید و چندین سایه را روی فرهای خود اعمال کنید. در این ظاهر خاص، موهای یاقوتی با رنگ‌های قهوه‌ای تیره، قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای مایل به خاکستری، بلوند طبیعی روشن و… برجسته شده است.

موهای صاف وسط رنگی

۲۳. موهای بنفش تیره با فرهای صاف شده

جلو موی چندلایه بنفش تیره با فرهای صاف، رنگ مو ترند ۲۰۲۳ می‌باشد. سایه بنفش تیره روی موهای شما می‌تواند ظاهر شما را کاملاً تغییر دهد. این موهای لایه‌لایه صاف با فرهای ضخیم، با رنگ صورتی جذابیت بصری بیشتری پیدا می‌کند.

موهای بنفش تیره با فرهای صاف شده

۲۴. باب کوتاه زرد روشن

می‌توانید موهای خود را بدون هیچ تردیدی به رنگ زرد روشن و درخشان درآورید. این مدل یک باب لایه‌لایه کوتاه زرد است که به‌شدت به پوست سفید جذابیت می‌بخشد.

باب کوتاه زرد روشن

۲۵. امواج قهوه‌ای شکلاتی لایت

رنگ قهوه‌ای شکلاتی با موهای موج‌دار با طول متوسط عالی می‌شود. موج‌های آرام، لایه‌ای به رنگ قهوه‌ای شکلاتی اضافه می‌کند با هایلایت‌های بلوند طلایی‌رنگ آمیزی شده‌اند که روی شانه‌ها رها می‌شوند.

امواج قهوه‌ای شکلاتی لایت

۲۶. موهای صاف مشکی با پایین بنفش

موهای صاف مشکی چتری با پایین بنفش، رنگ مو ترند ۲۰۲۳ است. این یک مدل موی زیبا است که در آن موهای صاف و بلند در دو سایه مختلف رنگ می‌شوند. قسمت بالایی شامل حاشیه‌ها به رنگ مشکی پرکلاغی و قسمت پایین صورتی تیره‌رنگ شده است.

موهای صاف مشکی با پایین بنفش

۲۷. موهای قهوه‌ای طلایی روشن با رگه‌های آبی پاستلی و سبز

موهای قهوه‌ای طلایی روشن با رگه‌های آبی پاستلی و سبز، رنگ مو ترند ۲۰۲۳ محسوب می‌شود. می‌توانید با تزئین موج‌های قهوه‌ای طلایی روشن خود با رگه‌های سبز پاستلی و آبی پاستلی در همه‌جا، بسیار زیبا به نظر برسید؛ اما فراموش نکنید که انتهای موهای خود را کمی فر کنید.

موهای قهوه‌ای طلایی روشن با رگه‌های آبی پاستلی و سبز

۲۸. موهای نارنجی روشن با فرق وسط

موهای نارنجی روشن فرق وسط، رنگ مو ترند ۲۰۲۳ محسوب می‌شود. این رنگ مو نشان‌دهنده انرژی و اشتیاق بسیار زیاد است. اگر خود را سرشار از این دو قدرت بسیار موردنیاز می‌دانید، رنگ موی نارنجی روشن را حتماً امتحان کنید.

موهای نارنجی روشن با فرق وسط

۲۹. موی آبی با مدل گوجه‌ای بالا

آبی مدل‌بالا را به‌عنوان رنگ مویی عالی برای خود انتخاب کنید. تمام موهای خود را به سمت تاج خود جمع کنید و یک گوجه‌ای بزرگ درست کرده و رویه موها را به طور مرتب صاف کنید.

موی آبی با مدل گوجه‌ای بالا

۳۰. باب مجعد نارنجی صورتی با هایلایت‌های هلویی و زرد روشن

باب صورتی نارنجی مجعد با هایلایت‌های هلویی و زرد روشن رنگ مو ترند ۲۰۲۳ و سال‌های گذشته است. با رنگ‌آمیزی باب لایه‌ای مجعد خود به رنگ صورتی نارنجی، ظاهری شبیه عروسک به چهره خود بدهید. همچنین فراموش نکنید که رنگ‌های زرد روشن و هلویی به صورت هایلایت‌هایی میان موهایتان، آن را جذاب‌تر خواهد کرد.

باب مجعد نارنجی صورتی با هایلایت‌های هلویی و زرد روشن

۳۱. موی صاف با ترکیبی از صورتی و آبی شارپ

اگر رنگ‌های شارپ و پررنگ استایل شما است، این رنگ موی قابل‌توجه، شما را بسیار تحت‌تأثیر قرار می‌دهد. در اینجا، سایه‌های صورتی عمیق و آبی کاربنی به زیبایی با هم ترکیب شده‌اند تا موهای بلند شما را جذاب‌تر و متفاوت‌تر کنند.

موی صاف با ترکیبی از صورتی و آبی شارپ

۳۲. موی پسرانه بنفش سیلور

موی پسرانه بنفش سیلور، رنگ مو ترند ۲۰۲۳ است.  اگر دغدغه فرد متفاوت شدن باشد، هیچ‌چیز نمی‌تواند با موی بنفش سیلور کم‌رنگ رقابت کند.

موی پسرانه بنفش سیلور

۳۳. باب آبی سبز

باب آبی سبز صاف با انتهای منحنی، رنگ مو ترند ۲۰۲۳ می‌باشد. این یک باب صاف کناری با انتهای خمیده کم است. اما چیزی که آن را خاص کرده است، رنگ آبی و سبز جذاب میان آن است. بااین‌حال، هنگام رنگ کردن موها، از ریشه‌ها صرف‌نظر کنید تا رنگ سیاه طبیعی آن حفظ شود.

باب آبی سبز

۳۴. باب نارنجی هویجی و قرمز با چتری

باب نارنجی قرمز با چتری، رنگ مو ترند ۲۰۲۳ محسوب می‌شود. در اینجا یک باب صاف و براق با لبه‌های منحنی و حاشیه‌های جلوی مستقیم وجود دارد. رنگ قرمز هویجی روشن این مدل موی ساده را به مدلی شاداب و جذاب تبدیل کرده است.

باب نارنجی هویجی و قرمز با چتری

۳۵. موهای قهوه‌ای تیره با هایلایت‌های بلوند طلایی و قرمز

موهای قهوه‌ای تیره با هایلایت‌های بلوند طلایی و قرمز، رنگ مو ترند ۲۰۲۳  است و از گذشته طرف‌دارهای خاص خودش را دارد. هایلایت‌های بلوند طلایی روی موهای قهوه‌ای تیره ممکن است بسیار رایج باشد. اجازه دهید با افزودن مقداری قرمز واقعی به آن، این رنگ مو را به طرز چشمگیری متفاوت کنیم. سایه‌ها به‌سادگی باعث می‌شوند موهای صاف بلند، زیبا به نظر برسند!

موهای قهوه‌ای تیره با هایلایت‌های بلوند طلایی و قرمز

۳۶. موهای طلایی با رگه‌های قرمز و سبز

با رنگ‌ها روی مو‌های قهوه‌ای طلایی خود بازی کنید و شادابی چهره را افزایش دهید. رگه‌هایی از بلوند طبیعی روشن، صورتی تیره، صورتی پاستلی، سبز روشن و سبز پاستلی را اضافه کنید. همچنین، اجازه دهید موها باز و به آزاد به سمت پایین شانه‌ها باشند تا رنگ‌ها را به رخ بکشند.

موهای طلایی با رگه‌های قرمز و سبز

۳۷. موهای مجعد دو رنگ مشکی و بلوند

موهای مجعد دو رنگ مشکی و بلوند رنگ موی ترند ۲۰۲۳ است و بسیار هم طرف‌دار دارد. دو طرف موهایتان را به‌شدت فر کنید و انتهای فرها را به سمت بالا جمع کنید تا در حالت جمع شده به نظر برسند. حالا یک‌دوم آن را مشکی و روی طرف دیگر بلوند طلایی کنید. موهای دو رنگ شما آماده است!

موهای مجعد دو رنگ مشکی و بلوند

۳۸. باب سبز بلند با هایلایت‌های بلوند طبیعی روشن

باب سبز بلند با هایلایت‌های بلوند طبیعی روشن، رنگ مو ترند ۲۰۲۳ شده است.  رنگ سبز روشن چندان محبوب نیست. اما فقط به این باب بلند با چتری جلو، هایلایت‌های بلوند طبیعی و انتهای منحنی نگاه کنید. رنگ سبز با این مدل مو به‌خوبی جذابیت شما را چندان برابر می‌کند.

باب سبز بلند با هایلایت‌های بلوند طبیعی روشن

۳۹. باب نقره‌ای بسیار کوتاه با ته‌رنگ آبی آسمانی

باب نقره‌ای بسیار کوتاه با رنگ آبی آسمانی، رنگ مو ترند ۲۰۲۳ محسوب می‌شود. اگر مدت‌هاست که سعی می‌کنید ظاهری باکلاس داشته باشید، این رنگ موی نقره‌ای ظریف را انتخاب کنید که در قسمت بالایی آن آبی آسمانی وجود دارد. مو پوش‌دار شده و دو طرف تقریباً تراشیده شده آن را به یک استایل عالی تبدیل کرده است.

باب نقره‌ای بسیار کوتاه با ته‌رنگ آبی آسمانی

۴۰. بلوند پلاتینه طبیعی بلند

بلوند پلاتینه طبیعی بلند، رنگ مو ترند ۲۰۲۳ شده است. کسانی که پوست تیره یا سبزه‌ای دارند همیشه می‌توانند این مدل موی بلوند طبیعی فوق‌العاده روشن را برای تکمیل ظاهر خود انتخاب کنند. موهای بلند و صاف و چندلایه خود را باز نگه دارید و یک لباس جیغ انتخاب کنید.

بلوند پلاتینه طبیعی بلند

۴۱. باب گیلاسی و شکلاتی کوتاه

باب گیلاسی و شکلاتی کوتاه، رنگ مو ترند ۲۰۲۳ است. رنگ گیلاسی و شکلاتی یک سایه موی خیره‌کننده بوده که امروزه به میزان زیادی محبوب شده است. در این باب کوتاه با فرهای درشت، رنگ زیبای موها با لایت‌های ملایم مشکی ست شده است.

باب گیلاسی و شکلاتی کوتاه

۴۲. موهای کاراملی قهوه‌ای مجعد

با این استایل متمایز به موهای خود ظاهری دوگانه ببخشید. قسمت بالای قهوه‌ای طلایی مو صاف نگه داشته می‌شود درحالی‌که قسمت کاراملی پایینی ویو شده است. علاوه‌براین، تمام موها در یک طرف جمع شده‌اند تا رنگ‌ها را به‌خوبی خودنمایی کنند.

موهای کاراملی قهوه‌ای مجعد

۴۳. دم‌اسبی بلند مشکی طلایی

دم‌اسبی بلند مشکی طلایی از قدیم به‌شدت ترند بوده است. این مدل یک موی لایه‌ای بلند با سه قسمت سایه‌دار متفاوت است. اعم از رویه قهوه‌ای تیره، وسط بلوند طلایی و پایین صورتی روشن.

دم‌اسبی بلند مشکی طلاییدم‌اسبی بلند مشکی طلایی

۴۴. باب قرمز دارچینی کوتاه

باب قرمز دارچینی کوتاه همیشه شیک و باکلاس است. با رنگ قرمز دارچینی می‌توانید مدل موی خود را فوق‌العاده جذاب جلوه دهید. در اینجا سایه مدل موی باب کوتاه پسرانه با فرهای ملایم نمایش داده شده است.

باب قرمز دارچینی کوتاه

۴۵. صورتی یاقوتی صاف

رنگ مو صورتی یاقوتی صاف همراه با اکسسوری، جسارت زیادی را با خود به همراه می‌آورد. این مدل مو را با رویه صاف و مرتب ببینید. سایه صورتی یاقوتی شیرین و لوازم جانبی مو آن را کاملاً متفاوت کرده است.

صورتی یاقوتی صاف

۴۶. باب بلوند طلایی با نورهای ملایم مشکی

باب بلوند طلایی با نورهای ملایم مشکی برای پوست‌های سفید و چشمانی روشن بسیار زیبا است. موهای بلوند طلایی خود را با رنگ مشکی ملایم، جذاب‌تر کنید. باب با چتری‌های کنار هم و نورهای کم مشکی برای تبدیل‌شدن شما به یک ترند کافی است.

باب بلوند طلایی با نورهای ملایم مشکی

۴۷. موهای مشکی نرم با رگه‌های نقره‌ای و هایلایت‌های قهوه‌ای

رنگ موی نقره‌ای ملایم مشکی با هایلایت‌های قهوه‌ای، شما را از حالت ساده به فشن تبدیل می‌کند. فقط با اضافه‌کردن رگه‌های نقره‌ای ضخیم و هایلایت‌های قهوه‌ای تیره به موهای بلند و نرم و با لایه‌های مشکی، جذاب به نظر برسید. از آن چتری کناری بلند و مستقیم که یک طرف صورت را باظرافت در آغوش می‌گیرد، پرهیز نکنید.

موهای مشکی نرم با رگه‌های نقره‌ای و هایلایت‌های قهوه‌ای

۴۸. دم‌اسبی قرمز مسی با چتری هلویی

رنگ مو قرمز مسی با چتری هلویی، مدلی است که شما را منحصربه‌فرد می‌کند. این یکی دیگر از مدل موهای خیره‌کننده است که در آن کل موها به رنگ قرمز مسی بوده و چتری‌های جلو به رنگ هلویی در می‌آید. می‌توانید یک دم‌اسبی بلند درست کنید و آن را با یک قسمت نازک از مو بپیچید و درعین‌حال اجازه دهید چتری‌ها روی پیشانی شما قرار بگیرند.

دم‌اسبی قرمز مسی با چتری هلویی

۴۹. موهای بلوند مایل به نارنجی با رگه‌های بلوند طلایی

رنگ موی بلوند مایل به نارنجی با رگه‌های بلوند طلایی، شما را برای یک عکاسی پرتره آماده می‌کند. با رنگ‌آمیزی قسمت جلویی موهایتان به رنگ بلوند طلایی، به موهای بلوند متمایل به نارنجی خود حالت پیچشی بدهید. رگه‌های هایلایت شده را بپیچید و به آن بافت اضافه کنید تا ظاهری غیرعادی داشته باشید.

موهای بلوند مایل به نارنجی با رگه‌های بلوند طلایی

۵۰. لایه‌های قرمز نارنجی با چتری

رنگ موی لایه‌های قرمز نارنجی با چتری و رنگ زرد، برای آرتیست‌های جذاب ساخته شده است! اگر جذابیت و سرزندگی تمام چیزی است که به دنبال آن هستید، این انتخاب ایده‌آل برای شما خواهد بود. سایه درخشان نارنجی قرمز را برای باب لایه‌ای با طول متوسط خود انتخاب کنید و با انتخاب نور زرد، رنگی به آن اضافه کنید.

لایه‌های قرمز نارنجی با چتری

۵۱. باب زرد روشن حجم‌دار با هایلایت‌های صورتی و هلویی

رنگ مو باب زرد روشن حجم دهنده با هایلایت‌های صورتی و هلویی، برای خواننده‌ها به‌شدت ترند است. به باب زرد روشن تا طول شانه خود، حجم زیادی اضافه کنید و موها را به‌خوبی فر کنید. همچنین با افزودن هایلایت‌های صورتی کم‌رنگ و هلویی، ظاهر موهای خود را منحصربه‌فرد کنید!

باب زرد روشن حجم‌دار با هایلایت‌های صورتی و هلویی

۵۲. باب چندرنگ همراه با بافت

رنگ موی باب چندرنگ همراه با بافت، مدل مویی است که هر کسی جرئت امتحان کردن آن را ندارد. در نهایت، در اینجا یک مدل موی کاملاً شارپ برای شما آورده شده است. موهای باب خود را به‌شدت ببافید و با رنگ‌های مختلف مانند بنفش، صورتی، قرمز، مسی، مشکی، نارنجی و… رنگ کنید.

باب چندرنگ همراه با بافت

مراقبت از موی رنگ شده را فراموش نکنید!

تمام رنگ‌ها و مدل‌هایی که بالاتر گفتیم، به‌شدت شما را زیباتر، جذاب‌تر و به‌روزتر می‌کنند. اما باید چند نکته را به یاد داشته باشید؛ اگر بخواهید همیشه طبق مد، مدل مو و رنگ موهای خود را تغییر دهید، باید رسیدگی به موها را چندبرابر کنید! از کرم مو، شامپوی سازگار با موهایتان، نرم‌کننده مخصوص موی رنگ شده، روغن مو، محلول دوفازی مو و سرم مو غافل نشوید. اگر همیشه از محصولات مناسب استفاده کنید، از آسیب‌های احتمالی وارده ب مو جلوگیری می‌کنید و موهایی زیبا و در عین حال سالم خواهید داشت.

در این مطلب از لیامگ به بررسی رنگ مو ترند ۲۰۲۳ و انواع آن پرداختیم. اگر شما هم هر یک از این مدل‌های مو را امتحان کرده و یا دوست دارید برای ما کامنت بگذارید و نظرات خود را برای ما بنویسید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم
۴.۸/۵ - (۱۱۲ امتیاز)

دیدگاه کاربران (2 دیدگاه)

  1. بعدم‌ میگن خارجیا آرایش نمی کنن !!!تنوع هم همیشه خوب و جذاب نیست .بنظرم زیبایی معصومانه و تمیز خیلی فرق داره با این شکل و رنگ ها …..تنوعی که باعث بشه آدم زننده و از زیبایی دور بشه جالب نیست

دیدگاهتان را بنویسید