صفحه اصلی > مد و زندگی : رنگ ناخن پاییزی؛ در فصل رنگ‌ها، بهترین‌ها را انتخاب کنید!

رنگ ناخن پاییزی؛ در فصل رنگ‌ها، بهترین‌ها را انتخاب کنید!

رنگ ناخن پاییزی

وقتی به فصل‌های سرد نزدیک می‌شویم، اگر طرف‌دار مد و ترندهای روز باشید بیش از هر وقت دیگری احساس می‌کنید که لازم است استایل خود را بر اساس فصلی که در آن هستید، طراحی کنید. یکی از آن نکاتی که باید حواستان در فصل پاییز به آن باشد، ترند رنگ ناخن پاییزی است. این که برای فصل پاییز چه رنگ‌هایی به ناخن شما می‌آید یا برای این فصل مناسب است. تنوع رنگ ترند پاییزی ناخن به حدی گسترده است که دستتان را در انتخاب به‌خوبی باز می‌گذارد.

در این مطلب از لیامگ قرار است به طور گسترده درباره رنگ ناخن پاییزی برایتان بنویسیم. انواع رنگ ناخن پاییزی را که کم هم نیستند به شما معرفی کنیم و دست آخر انتخاب را به شما بسپاریم. همراهمان باشید که مسیری طولانی و رنگارنگ را در پیش داریم.

رنگ ناخن پاییزی | لاک آبی کرمی

در طول فصل‌های پاییز سال‌های گذشته می‌شود گفت آبی به اندازه مشکی محبوب شده است. ترندهای امسال نیز نشان می‌دهد که پاییز پیش رو فارغ از این ماجرا نیست. به همین خاطر باید قدردان تطبیق‌پذیری باشکوه آبی کهکشانی و نیمه شبی باشیم. اما همین‌طور که فصل سرما شروع می‌شود، رنگ آبی روشن‌تر که حالتی رؤیاگونه دارد جای آن را می‌گیرد. شما عاشق رنگ آبی کرمی برای ناخن خود در فصل پاییز خواهید شد چرا که هم بسیار زیباست و هم جلوه‌ای مرتب دارد. رنگی مثل این درست مثل ابر، نرم و لطیف است. همچنین می‌توانید آن را با جین سفید نیز ست کنید و برای رفتن به شرکت نیز بسیار مناسب است. چه موی شما بلوند باشد چه قهوه‌ای، رنگ ناخن آبی کرمی فوق‌العاده خواهد بود.

لاک آبی کرمی
لاک آبی کرمی

رنگ ناخن پاییزی | لاک قرمز ملایم

قرمز ملایم این روزها در فصل پاییز حسابی دارد محبوبیت خود را به دست می‌آورد. اما چرا این موضوع آن‌قدر مهم شده؟ احتمالاً متوجه شده‌اید که ناخن قرمز به‌خوبی با رنگ چشم تناسب پیدا می‌کنند و همچنین حالتی رمانتیک به فرد می‌دهند. ما پیشنهاد نمی‌کنیم که از قرمز فلفلی یا دیگر قرمزهای پررنگ استفاده کنید. برای این که رنگ ناخن شما مدرن‌تر باشد بهتر است سراغ رنگ قرمز کرنبری باشید. به خاطر داشته باشید که می‌توانید این رنگ را با رنگ لب خود نیز ست کنید. قرمز ملایم، رنگی است که به‌خوبی با ناخن کوتاه، بلند و هر شکل دیگری ست می‌شود.

لاک قرمز ملایم
لاک قرمز ملایم

رنگ ناخن پاییزی | لاک فیروزه‌ای سلطنتی تیره

در حوزه مد و فشن سلطنتی، فیروزه‌ای همیشه رنگی بوده که توسط دوشیزه‌ها انتخاب می‌شده است. فیروزه‌ای روشن نیز برای فصل تابستان بسیار مناسب است و می‌توانید آن را در رنگ جواهرات نیز ببینید. اما برای فصل پاییز بهتر است رنگ ناخن شما فیروزه‌ای تیره باشد تا بیشترین تأثیر را نیز در فردی که آن را می‌بیند، بگذارد و چشم او را نوازش دهد.

لاک فیروزه‌ای سلطنتی تیره
لاک فیروزه‌ای سلطنتی تیره

رنگ ناخن پاییزی | لاک شکلاتی شیری

این رنگ ناخن به قدری زیباست که آدم دوست دارد آن را به جای شکلات بخورد. کمی قهوه‌ای آن را بیشتر کنید آن وقت می‌توانید رنگ ناخن خود را به ترندی که در دهه ۷۰ میلادی بوده نزدیک کنید. نه‌تنها بسیار شیرین و جذاب است بلکه جلوه لوکسی هم دارد. با کاهش دما و نزدیک شدن به فصل سرد رنگ شکلاتی می‌تواند با استایل چرم قهوه‌ای به‌خوبی متناسب شود. به همین خاطر این رنگ جلوه بسیار زیبای روی ناخن شما پیدا می‌کند.

لاک شکلاتی شیری
لاک شکلاتی شیری

رنگ ناخن پاییزی | لاک فوکسیه (سرخابی) براق

مانیکور فوکسیه بسیار باشکوه و زیباست. این رنگ زیبا یادآور گل ارکیده است و کاملاً مناسب فصل پاییز می‌باشد. به‌خوبی می‌تواند با حالت روحی شما نیز متناسب شود. برای ناخن‌های بادامی‌شکل کاملاً مناسب است. می‌شود آن را یکی از انواع رنگ‌های کلاسیکی دانست که جدیداً مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لاک فوکسیه (سرخابی) براق
لاک فوکسیه (سرخابی) براق

رنگ ناخن پاییزی | لاک خاکستری روشن

یکی از رنگ‌های بسیار محبوب برای فصل پاییز، خاکستری روشن است. می‌توانید آن را به صورت مات استفاده کنید که به مراتب زیباتر هم خواهد شد. خاکستری روشن برای ناخن در حوزه کاری یا حتی مراسم ازدواج نیز می‌تواند به‌خوبی ست شود. هرچه برق و تیرگی آن کمتر باشد، حس زنانه بیشتری منتقل می‌کند. می‌توانید آن را با لباس مشکی ست کنید. این رنگ جزء رنگ‌هایی هست که هرگز از ترند نمی‌افتد و همواره محبوب دل همه می‌باشند.

لاک خاکستری روشن
لاک خاکستری روشن

رنگ ناخن پاییزی | لاک پرزرق و برق

رنگ ناخن پرزرق و برق و اکلیلی برای فصل پاییز بسیار زیباست و می‌تواند ظاهری سه‌بعدی نیز به کسی که به آن نگاه می‌کند، بدهد. از مراسم‌های رسمی گرفته تا جشن‌ها و دورهمی‌های معمولاً، این رنگ ناخن بسیار زیباست و می‌توانید به راحتی با آن جلب توجه کنید. کلی رنگ مختلف وجود دارد که می‌توانید از میان آن انتخاب کنید و پرزرق و برق طلایی یکی از بهترین انواعی است که به‌خوبی با انواع ناخن متناسب می‌شود. در عین حال این رنگ ناخن به همراه یک کیف نقره‌ای براق جلوه بسیار زیبایی پیدا می‌کند.

لاک پرزرق و برق
لاک پرزرق و برق

رنگ ناخن پاییزی | لاک شنی

رنگ ناخن شنی آن هم اگر به صورت براق باشد برای فصل پاییز خیره‌کننده است. خودتان را با رنگ بژ گول نزنید. این یکی به هیچ عنوان به آن نزدیک نیست و ظرافت بیشتری دارد. محبوبیت این رنگ ناخن بیشتر به خاطر تأثیرگذاری و چشم‌نوازی‌اش است و همچنین این که به‌سادگی با انواع استایل و لباس پوشیدن شما تطبیق پیدا می‌کند.

لاک شنی
لاک شنی

رنگ ناخن پاییزی | لاک آمبره

رنگ آمبره استایلی خیلی‌خیلی زیبا به ناخن شما می‌بخشد. گرادیانی نرم که می‌توانید با یک مانیکور استاندارد جلوه آن را چند برابر کنید. می‌توانید آمبره خود را با رنگ قرمز انجام دهید تا ظاهری زنانه به شما ببخشد. برای فصل پاییز، رنگ سبز زمردی یا نارنجی ببری نیز بسیار زیبا خواهد شد.

لاک آمبره
لاک آمبره

رنگ ناخن پاییزی | لاک ناخن‌های هولوگرافیک

درنهایت، یکی از انواع طرح‌های غیر قابل پیش‌بینی و جذاب برای ناخن در فصل پاییز، ناخن هولوگرافیک است. داشتن ناخن هولوگرافیک براق می‌تواند ظاهری باشکوه به شما بدهد. رنگ بنفش نیز از جمله رنگ‌هایی است که به‌خوبی با این ناخن جور در می‌آید. هرچه از زیبایی آن بگوییم کم است. همچنین می‌توانید از طرح رنگین کمانی برای آن استفاده کنید. مهم نیست چه رنگی را انتخاب کنید مهم این است این طرح ناخن همواره ترند خواهد ماند و مناسب فصل پاییز نیز می‌باشد.

لاک ناخن‌های هولوگرافیک
لاک ناخن‌های هولوگرافیک

رنگ ناخن پاییزی | لاک زیتونی

سبز زیتونی یکی از انواع رنگ‌های زیبا برای ناخن می‌باشد. این رنگ نه خیلی روشن است و نه خیلی تیره و به‌سادگی می‌شود آن را با رنگ‌های دیگر ست کرد. می‌توانید به همراه این رنگ ناخن لباس‌هایی به رنگ قرمز، بنفش و بژ بپوشید. همچنین می‌توانید سراغ انواع براقش بروید و کمی حس و حالی زنانه به آن بیفزایید. تناسب این رنگ با انواع اشکال ناخن نیز بسیار خوب است.

لاک زیتونی
لاک زیتونی

رنگ ناخن پاییزی | لاک خردلی

خردلی زرد تیره‌ای است که به مراتب بهتر از رنگ زرد روشن طرف‌دار دارد. می‌تواند علاوه بر این که ظاهری هنری به شما می‌بخشد، کاملاً انرژی دهنده باشد. بهترین راه برای روشنایی بخشیدن به حس و حالتان است. علاوه بر این، خردلی گرمایی دارد که انتخاب آن برای فصل پاییز را کاملاً هوشمندانه می‌سازد. می‌توانید آن را با لباس خردلی یا انواع لباس‌ها با رنگ خنثی ست کنید.

لاک خردلی
لاک خردلی

رنگ ناخن پاییزی | لاک صورتی چرک

وقتی صحبت از رنگ مناسب برای مانیکور می‌شود، کلی انتخاب وجود دارد و این انتخاب‌ها بسته به رنگ پوست است. یکی از این رنگ‌ها، صورتی چرک است. مهم‌ترین نکته درباره ناخن صورتی چرک این است که زمانی نمی‌شود برای محبوبیت آن تعیین کرد و همواره محبوب و زیباست. در تمام روزهای سال می‌توانید آن را بپوشید. همچنین ظاهری نرم و خوشایند دارد و نزدیک به رنگ پاستلی است. با هر طول و شکلی از ناخن به‌خوبی ست می‌شود.

لاک صورتی چرک
لاک صورتی چرک

اگر مشتاق هستید با چند مدل ناخن که دستان شما را زیباتر می‌کنند، آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید.

مدل ناخن

۷ مدل ناخن برای دستیابی به انگشتانی زیبا!

داشتن ناخن‌هایی آراسته، در زیبایی ظاهری شما تاثیر زیادی دارند. در این مقاله قصد داریم شما را با مدل ناخن‌هایی زیبا که شایسته انگشتانتان هستند، آشنا کنیم.


رنگ ناخن پاییزی | لاک سفید

سفید، انتخابی است هوشمندانه چرا که هرگز از مد نمی‌افتد. علاوه بر این که ظاهری زیبا و در عین حال تمیز به ناخن شما می‌دهد بلکه می‌تواند خلوص و زیبایی خوبی داشته باشد. با این رنگ به‌سادگی می‌توانید هر چیزی که مد نظرتان هست را بپوشید. با همه نوع رنگ پوست نیز به‌خوبی جور است. شما انتخاب‌های زیادی می‌توانید برای ست کردن لباس با رنگ ناخن خود داشته باشید.

لاک سفید
لاک سفید

رنگ ناخن پاییزی | لاک نارنجی پاستلی

نارنجی پاستلی یکی از رنگ‌های زیبایی است که کاملاً برای پاییز مناسب می‌باشد. این رنگ، روشن و زیباست و با لباس‌های زرق و برق‌دار یا روشن به‌خوبی متناسب می‌شود. نارنجی به همراه خود گرما، انرژی و لذت را می‌آورد. می‌توانید آن را با یک کت سفید بپوشید و ببینید چقدر زیبا خواهید شد.

لاک نارنجی پاستلی
لاک نارنجی پاستلی

رنگ ناخن پاییزی | لاک نارنجی روشن

روشن‌تر از نارنجی پاستلی، نارنجی روشن است که انتخابی خوب برای زنانی است که می‌خواهند ظاهرشان را شیک و زنانه بکنند. می‌توانید کل ناخن‌های خود را نارنجی روشن کنید یا بین آن از رنگ زرد و قرمز نیز استفاده کنید. این‌طوری تناسب آن با رنگ پاییز بیش از پیش احساس می‌شود. اگر به دنبال رنگ‌هایی هستید که نارنجی را با آن ست کنید پیشنهاد ما به شما رنگ سفید، مشکی، خنثی و بژ است.

لاک نارنجی روشن
لاک نارنجی روشن

رنگ ناخن پاییزی | لاک پلام

پلام رنگ بنفش قرمزی است که خیلی نمی‌شود این دو رنگ را از آن متمایز کرد. رنگ بسیار زیبایی که با هر مراسمی متناسب می‌شود چه بخواهید در مراسمی رسمی شرکت کنید و چه دورهمی‌های دوستانه. بهترین ترکیب آن برای زنانی است که پوست رنگ پریده‌ای دارند.

لاک پلام
لاک پلام

رنگ ناخن پاییزی | لاک یاسی

یاسی یکی از رنگ‌های زیبایی است که جزء رنگ ناخن مدرن پاییزی به حساب می‌آید. دلیلش هم نرمی و رنگ پریدگی آن است. بنفشی روشن که مناسب برای مراسم‌های رسمی زنانه یا مراسم ازدواج است. این رنگ ناخن نشان‌دهنده عشق و وفاداری نیز می‌تواند باشد. اگر به دنبال رنگی ظریف برای ناخن خود می‌گردید تا با آن میزانی که عزیزانتان را دوست دارید را نشان دهید، این رنگ بهترین انتخاب خواهد بود.

لاک یاسی
لاک یاسی

رنگ ناخن پاییزی | لاک بادمجانی

بادمجانی رنگ بسیار فوق‌العاده‌ای برای پاییز است. ترند ناخن پاییزی را می‌توانید در همین رنگ بنفش تیره ببینید که برای زنانی که دنبال چیزی متفاوت هستند، بسیار مناسب است. به‌خوبی می‌توانید آن را با انواع شکل و طول ناخن ست کنید. همچنین می‌توانید آن را مات یا براق کنید. برای رفتن به محل کار نیز گزینه بسیار مناسبی به شمار میرود. فرقی نمیکند پوستتان تیره یا روشن باشد، این رنگ با تمام رنگ‌های پوست به‌خوبی ست می‌شود.

لاک بادمجانی
لاک بادمجانی

رنگ ناخن پاییزی | لاک آبی تیره

آبی تیره یکی از رنگ‌هایی است که وقتی آن را می‌بینید با لوکس بودن و شکوه گره خورده است. این رنگ به دستان شما زیبایی چند برابری می‌بخشد. می‌توانید در آن از سایه‌های روشن‌تر یا نقره‌ای و طلایی استفاده کنید. همچنین وقتی صحبت از استایل و لباس پوشیدن مطرح می‌شود این رنگ به‌خوبی با لباس‌هایی به رنگ خنثی ست می‌شود.

لاک آبی تیره
لاک آبی تیره

رنگ ناخن پاییزی | لاک سیاه

سیاه رنگی است که حسابی جلب توجه می‌کند. رنگ جسورانه‌ای است و از همین جهت خیلی‌ها سراغ آن نمی‌روند. نشان‌دهنده قدرت، عالی بودن و شکوه شماست. زیبایی رنگ ناخن سیاه بسیار خیره‌کننده است. این رنگ نیز به هیچ عنوان از مد نمی‌افتد و همواره چشم آدم‌ها را به خود جلب می‌کند.

لاک سیاه
لاک سیاه

رنگ ناخن پاییزی | لاک قهوه‌ای تیره

مشکی رنگی است که حسابی توجه افراد را جلب می‌کند اما اگر ترس این را دارید که از آن رنگ استفاده کنید اما به دنبال رنگی هستید که به همان اندازه زیبایی و قدرتمندی را نمایش دهند، قهوه‌ای تیره رنگ شماست. ساده و باشکوه و در عین حال بسیار زیبا. این رنگ را به‌سادگی می‌توانید با لباس‌هایی به رنگ قهوه‌ای روشن، کرم، مشکی و سفید ست کنید. قهوه‌ای تیره به‌خوبی با انواع اشکال و طول ناخن جور می‌شود و هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

لاک قهوه‌ای تیره
لاک قهوه‌ای تیره

تا داشتن ناخن‌هایی سفت و محکم، تنها یک کلیک فاصله دارید.


انتخاب با شماست!

در این مطلب از لیامگ به بررسی انواع رنگ ناخن پاییزی پرداختیم. سعی کردیم شما را با طیف گسترده‌ای از رنگ‌های ناخن مناسب این فصل آشنا کنیم. انتخاب از میان این همه رنگ کار سختی است اما می‌توانید برای خودتان برنامه‌ای بچینید که بسته به مراسمی که قرار است در آن شرکت کنید، کدام رنگ ناخن را داشته باشید. به هر حال آدم‌ها در مواجهه نخست ظاهر شما را می‌بینند، پس بهتر است حسابی حواستان به ترندهای روز رنگ ناخن باشد و انتخاب‌هایی هوشمندانه بکنید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید