صفحه اصلی > مد و زندگی : آرایش پاییزی و ترفندهای آن

آرایش پاییزی و ترفندهای آن

آرایش پاییزی

وقتی پاییز از راه می‌رسد، آدم دلش می‌خواهد تنوعی در آرایش خود ایجاد کند به‌طوری‌که نسبتی با این فصل نیز داشته باشد. معجزه آرایش زمانی خود را نمایان می‌کند که شما نسبتی میان زیبایی صورتتان با فصلی که در آن قرار دارید، ایجاد کنید. در این مطلب از لیامگ قرار است شما را با انواع آرایش پاییزی آشنا کنیم. در مسیر آشنایی با آرایش پاییزی قرار است ترفندهای آرایش بسیار خوبی را نیز یاد بگیرید. همراهمان باشید که اینجا کلی اطلاعات خاص و جالب برایتان داریم.

آرایش پاییزی | تراکوتا تک‌رنگ

پاییز امسال، تراکوتا یکی از گرم‌ترین رنگ‌هاست. یک ماتیک هلویی رنگ مات بزنید و در عین حال نسبتی میان رنگ لب، گونه و چشمانتان باهم ایجاد کنید. درست مثل ریچل برازنان.

تراکوتا تک‌رنگ
تراکوتا تک‌رنگ

آرایش پاییزی | لب‌های قرمز

لب‌های برجسته همیشه جزء آرایش‌های بسیار جذاب پاییزی به شمار می‌رود. خصوصاً اگر از رنگ قرمز تیره در آن استفاده کنید. قرمز تیره یا رنگ توت در جهان بسیار دلبرانه است به‌طوری‌که می‌تواند به‌عنوان رنگی خنثی نیز در نظر گرفته شود.

لب های توتی رنگ
لب های توتی رنگ

آرایش پاییزی | خط زیر چشم

خط چشم بال‌دار برای پاییز بسیار زیباست و به همه می‌آید و هرگز از مد نمی‌افتد. این پاییز، سعی کنید چشمانتان را با کشیدن خط چشم در زیر چشم بسیار برجسته کنید و آن را ادامه دهید.

خط زیر چشم
خط زیر چشم

آرایش پاییزی | ابروهای صابونی

دوران ابروهای پر و کشیده گذشته است. امسال، باید سراغ ابروهای صابونی بروید – وقتی ابرو به سمت بالا داده می‌شود و برای این کار از صابون استفاده می‌شود تا به خوبی پف کند، بسیار زیباست.

ابروهای صابونی
ابروهای صابونی

آرایش پاییزی | آرایش پاستلی

برای داشتن ظاهری شیک و پیچیده، می‌توانید صورتتان را با رنگ‌های ظریف پاستلی خصوصاً در ناحیه پلک خود، آرایش کنید. برای این که جلوه بیشتری به صورتتان بدهید می‌توانید رنگ پلک‌هایتان را با گوشواره‌ای که می‌اندازید، ست کنید.

آرایش پاستلی
آرایش پاستلی

آرایش پاییزی | درخشش صورتی

رژ گونه ظریف تا امسال روی مد بودند اما پاییز امسال قرمز ملایم برای رژ گونه بسیار زیباست. گونه‌های خودتان را با رژ گونه اضافه برجسته کنید و این‌طوری می‌توانید توجه همه را به صورت خودتان جلب کنید.

آرایش درخشان صورتی
آرایش درخشان صورتی

آرایش پاییزی | رنگ غیرمنتظره

خط چشم مشکی اصلی خود را رها کنید و به جای آن از رنگ آبی براق استفاده کنید تا چشمانتان روشن شوند. تنها چیزی که برای تکمیل این آرایش نیاز دارید، استفاده از برق لب و کمی ریمل است.

رنگ غیرمنتظره  در میکاپ
رنگ غیرمنتظره در میکاپ

آرایش پاییزی | کمی ارغوانی

ارغوانی یکی از بهترین رنگ‌ها برای عبور از هوای گرم به سرد است چرا که احساس بسیار چشمگیرتری نسبت به رنگ‌های گرم به شما می‌دهد بدون این که خیلی هم نشان از پاییز داشته باشد. وقتی از رنگ ارغوانی روی انواع رنگ‌های پوست استفاده می‌کنید می‌توانید متوجه زیبایی و دلبرانه بودن آن شوید.

آرایش ارغوانی
آرایش ارغوانی

آرایش پاییزی | خط چشم گرافیکی

یک چشم گربه‌ای هرگز از مد نمی‌افتد اما اضافه کردن بال به آن می‌تواند آن را حسابی چشم نواز کند. می‌توانید باقی آرایش خود را ساده نگه دارید تا چشمانتان به مرکز توجه تبدیل شوند.

خط چشم گرافیکی
خط چشم گرافیکی

آرایش پاییزی | لب‌های بوردو

کمی رنگ شرابی را به لب‌هایتان اضافه کنید. ماتیک شرابی به خوبی با پوستی باطراوت و کمی ریمل ست می‌شود. می‌توانید از خط لب استفاده کنید تا به خوبی رنگ داخلی آن مشخص شود و توجه افراد را به خود جلب کند. چه چیزی بهتر از این؟ نه؟

لب‌های بوردو
لب‌های بوردو

آرایش پاییزی | مژه‌های شاداب

می‌توانید از ریشه مژه تا نوک آن را چند بار با ریمل بروید و بیایید. این‌طوری می‌توانید ظاهری بسیار زیبا به آن بدهید و توجه همه را به خود جلب کنید.

مژه‌های شاداب
مژه‌های شاداب

آرایش پاییزی | لب‌های قرمز

رنگ خونی لوکس با رنگ قهوه‌ای می‌تواند پاییز را به خاطر بیاورد. برای داشتن ظاهری مات، ماتیک را مستقیماً روی لب بمالید یا قبل از ضربه زدن روی لب، رنگ را اول روی انگشت خود بکشید تا ظاهری نرم‌تر داشته باشد.

لب‌های قرمز
لب‌های قرمز

برای آشنایی با ترفندهایی که شما را به یک آرایش لایت می‌رساند، مقاله زیر را از دست ندهید.

میکاپ لایت

آموزش مرحله به مرحله میکاپ لایت

برای زیبا بودن، لزوماً نیازی به داشتن آرایش غلیظ نیست. اینجا می‌خواهیم به شما آموزش دهیم چطور با میکاپ لایت، زیبا باشید.


آرایش پاییزی | چشمان ظریف خمار

بهتر است برای روز سراغ چشمان ظریف خمار بروید و این کار را با کشیدن خط چشم طلایی یا نقره‌ای در داخل و بیرون چشم انجام دهید. باقی آرایش خود را ساده نگه دارید تا این ظاهر بیش از هر وقت دیگری خود را نشان دهد.

چشمان ظریف خمار
چشمان ظریف خمار

آرایش پاییزی | ابروهای طبیعی

حتی اگر ابروی شما کمانی نیست، ابرویتان را دوست داشته باشید. برای آرایش، ابروهایتان را با یک برس کوچک، شانه کنید. سپس، نقاط پراکنده را با مداد ابرو با حرکات کوچک و پر، پر کنید.

ابروهای طبیعی
ابروهای طبیعی

آرایش پاییزی | هلویی تک‌رنگ

این رنگ نارنجی یا هلویی زیبا در پاییز سال ۲۰۱۹ اولین‌بار مد شد. شاید بتوان گفت این آرایش، نوعی آرایش خنثی است که جدیداً مد شده است و طرف‌داران بسیار زیادی هم برای خودش دارد.

هلویی تک‌رنگ
هلویی تک‌رنگ

آرایش پاییزی | پوست فوق‌العاده

پوست فوق‌العاده با آرایش ساده بسیار سالم و شیک به نظر می‌رسد. کافی است کمی کرم پودر روی صورت خود بزنید و دیگر نیازی به انجام کاری نیست.

پوست فوق‌العاده
پوست فوق‌العاده

آرایش پاییزی | خط چشم سیاه

اگر فهمیده‌اید که خط چشم شما در طول روز کمی پخش شده است، آن را پاک نکنید. نگاهی به آرایش امی رسوم، بیندازید و آن را بپذیرید چرا که این مدل آرایش بسیار مد شده و ظاهری زیبا به شما میبخشد.

خط چشم سیاه
خط چشم سیاه

آرایش پاییزی | چشمانی براق

کشیدن سایه بالا و پایین چشمتان، به شما چشمانی بسیار مسحورکننده می‌دهد. این کار در کنار خط چشم مشکی و ریملی که زده باعث شده تا ظاهری چشم‌نواز و زیبا داشته باشد.

آرایش چشم براق
آرایش چشم براق

آرایش پاییزی | پوست برجسته و ظریف

برخلاف کانتور که این روزها دیگر مد نیست و بار خود را از دنیای آرایش دارد می‌بندد، هایلایت کردن به طور مستمر روشی برای تاکید کرده بر روی نقطه‌ای از صورت بوده و می‌باشد. کمی هایلایت روی گونه و ابرو می‌تواند پوست شما را طبیعی و در عین حال زیبا کند.

پوست برجسته و ظریف

آرایش پاییزی | لب‌های بی‌رنگ

اگر ترجیح می‌دهید آرایشی بر روی لب‌هایتان انجام ندهید، باید بگوییم که حسابی خوش‌شانس هستید چرا که پاییز امسال تمام صحبت‌ها بر روی بی‌رنگی است و بهتر است لب‌های شما هیچ ماتیکی نداشته باشد یا از رنگ‌های خنثی برای آن استفاده کنید تا ظاهری شیک و بسیار زیبا به شما ببخشد.

لب‌های بی‌رنگ
لب‌های بی‌رنگ

برای آشنایی با یکی از بهترین محلول‌های پاک‌کننده‌ آرایش دوفازی، کافیست تا روی لینک زیر، کلیک کنید.


این شما و این هم کلی راه برای زیبایی!

اینجا، در مجله لیامگ، مطلبی برایتان نوشتیم که تمام و کمال درباره روش‌هایی است برای آرایش مخصوص فصل پاییز. این که سلیقه شما با کدام یک از این روش‌ها بیشتر همسو است به خودتان مربوط می‌شود و بحث سلیقه است اما پیشنهاد می‌کنیم هرگز نسبت به تغییرات جدید، خودتان را محدود نکنید. شما یک بار زندگی می‌کنید و باید هر آن چیزی که در ذهنتان هست را انجام دهید و تجربه کنید. شاید کاری که سال‌های روی صورتتان نمی‌کردید، همان آرایشی باشد که سال‌ها پیش باید با آن آشنا می‌شدید. در برابر تغییرات و اتفاقات جدید، منعطف باشید.

محصولات آرایش پاییزی تنوع بسیار زیادی دارند و با توجه به مواردی که بالاتر هم گفتیم احتمالاً متوجه شده‌اید که باید سراغ کدام لوازم آرایش با چه رنگ‌هایی بروید. برای خرید محصولات آرایش پاییزی می‌توانید سری به فروشگاه لیاتیم بزنید و از ما خرید کنید. در عین حال برای سالم و سلامت نگه داشتن پوست خود نیز می‌توانید محصولات مراقبت از پوست ما را امتحان کنید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید