صفحه اصلی > مد و زندگی : هر آن چیزی که پیش از ریموو ابرو باید بدانید!

هر آن چیزی که پیش از ریموو ابرو باید بدانید!

ریموو ابرو

تصور کنید انسان بدون ابرو متولد می‌شد! چقدر از زیبایی چشم‌ها کاسته می‌شد. حالا تصور کنید با یک تغییر ساده در نوع ریموو ابرو، تا چه اندازه می‌شود چشمانی نافذ داشته باشید! چشمانی که هیچ‌کس نمی‌تواند از آن‌ها چشم بردارد! اگر شما هم مثل ما دنبال این هستید ابروهایی زیبا و متناسب با صورت خود داشته باشید، قطعا این مقاله مختص به شماست. هر چیزی که زیبایی همراه با سلامت را به ارمغان بیاورد، عالی است. ممکن است همین حالا هم از ابروهای خود راضی باشید و اصلا نیازی به تغییر در آن پیدا نکنید.

اصلا کل این مطلب قرار است به همین بپردازد آیا ابروهای فعلی شما، در مناسب‌ترین و زیباترین حالت خود قرار دارند یا می‌توانند بهتر هم شوند؟ قرار است همه چیز را در مورد ریموو ابرو برایتان بگوییم و دست آخر بهترین روش را پیشنهاد دهیم. تمام احساس یک فرد در چشمان اوست، راحت از کنار چشم و ابروی خود عبور نکنید!

نحوه شکل دادن به ابرو تخصص ما است!

تمام آن موهای اضافه اطراف ابرو، تمام آن مزاحم‌های زشت که جوانه زده‌اند، تمام آن مو‌هایی که جلوه ابرو‌های شما را خراب کرده‌اند را خبر کنید و بگویید آمده‌ایم برای شکار! راه‌های زیادی برای شکل دادن به ابرو وجود دارد اما چه کسی دلش می‌خواهد درد بکشد؟ در خانه زیر باد کولر، بهترین روش‌های ریموو ابرو را امتحان کنید. پشیمان نمی‌شوید!

می‌دانید وجه اشتراک همه روش‌های خانگی باهم در چیست؟ فقط ممکن است کمی از زمان شما را بگیرند، همین. چطور است راهی به شما پیشنهاد دهیم که کلا از شر آن موهای مزاحم خلاص شوید؟ ریموو ابرو با لیزر بهترین دوست شما است!

نحوه شکل دادن به ابرو
نحوه شکل دادن به ابرو

اگر به دنبال بهترین راه‌‌های ریموو ابرو هستید با ما همراه باشید!

ریموو ابرو | چگونه موهای ابرو را از بین ببرید؟

با این ابزار سریع سراغ ریموو ابرو بروید.

  • موبر
  • تیغ ابرو
  • موبر برقی
  • ریش تراش

اما آیا این‌ها بهترین انتخاب هستند؟

خیر! در واقع این ابزار، موی اصلی ابروی شما را هم از بین خواهند برد! راستش را بخواهید، گزینه‌های بهتری وجود دارد! مثلا آن قیچی‌های کوچک با نمک می‌توانند شما را برای کوتاه کردن ابرو همراهی کنند. این پرز‌های اطراف ابرو خیلی اذیت‌کننده است، نه؟ از نوار‌های اپیلاسیون استفاده کنید برای راحت شدن از شر آن پرز‌ها.

ابروهایتان به هیج صراطی، مستقیم نیستند؟ موچین بهترین دوست شما است در این مرحله اما مراقب باشید چشم‌ها هم گاهی خطا می‌کنند. بهتر است یک چراغ LED کنار دست‌تان داشته باشید تا اشتباهی موهای ابرویتان را برندارید. روش‌های بی پایانی برای رفع موهای زائد وجود دارد که دانستن‌شان خالی از لطف نیست. تنها مشکل ریموو ابرو در خانه این است که با رشد دوباره ابرو، شما باید همیشه موچین به دست باشید. ریموو ابرو با لیزر این مشکل را برای همیشه از بین می‌برد.

ریموو ابرو | لیزر ابرو چگونه کار می‌کند؟

شما با لیزر موهای ابرو از شر دوباره کاری و درد راحت می‌شوید. با لیزر موهای ابرو، می‌توانید با آن موهای مزاحم برای همیشه خداحافظی کنید. لیزر موهای ابرو گاهی چند ماه طول می‌کشد. اما در عوض بعد از اتمام جلسات، از شر آن موهای پرزی و زشت راحت می‌شوید. چندین جلسه نیاز است چرا که مو‌ها در چند مرحله رشد می‌کنند. موی ابروی هر کسی با سرعت متفاوتی ممکن است رشد کنند.

لیزر ابرو
لیزر ابرو

نکند شما فکر می‌کنید لیزر قرار است به شما آسیبی بزند؟

باید بگوییم که اشتباه فکر می‌کنید. امکان دارد برخی با ناراحتی جزئی روبه‌رو شوند. اما روندش بسیار سریع و بی‌خطر است. بیشتر از جلسه‌ای دو دقیقه وقت شما را نمی‌گیرد.

ریموو ابرو | چگونه برای برداشتن ابرو با لیزر آماده شویم؟

سریعا با یک تکنیسین لیزر در کلینیک مشورت کنید تا خیالتان از هر بابت راحت باشد. تکنیسین هم تمام نگرانی‌های شما را رفع می‌کند فقط این را بدانید که تا دو هفته بعد از لیزر، فکر برنزه کردن را از سرتان بیرون کنید. لیزر روی پوست با سطوح طبیعی بیشتر جواب می‌دهد. در زمان لیزر، دنبال ریموو با اپیلاسیون هم نباشید.

مگر تراشیدن چه مشکلی دارد؟

داروی NSAID را در روز‌هایی که لیزر کرده‌اید، استفاده نکنید. می‌دانیم تعهد داشتن به این مسائل کار سختی است. اما ما به فکر شما هستیم! ابرو‌های نازک و کم پشت دیگر محبوب نیست. پس ابروهای خود را پر پشت نگه دارید. با لیزر دیگر راه برگشتی وجود ندارد. پس قبل از انجام این کار از مدل ابروی خود مطمئن باشید.

ریموو ابرو | پس از برداشتن ابرو با لیزر چه کنیم؟

مراقبت کردن و رعایت برخی نکات بعد از طی کردن پروسه لیزر، بسیار مهم است.

  • مثلا بیایید با این شروع کنید که از خورشید دوری کنید.
  • هرکاری هم که باعث تعریق می‌شود، مضر است.
  • خیلی باید بدشانس باشید تا با تاول و اسکار روبه‌رو شوید و البته به احتمال زیاد برنامه مراقبتی را درست انجام ندهید.

ریموو ابرو | آیا برداشتن ابرو با لیزر بی‌خطر است؟

اگر یک تکنیسین لیزر انجام بدهد هیج خطری ندارد. به جز مژه‌ها، نواحی دیگر اگر با کمی سوزش روبه‌رو شود طبیعی است. لیزر موهای زائد روی اکثریت جواب مثبتی می‌دهد. حتی کسانی که تاثیر کمتری را مشاهده کنند، شاهد اثری هرچند کم خواهند بود. مطمئنا می‌توانید راه‌های دردناکی مثل موچین کردن یا اپیلاسیون را پیش بگیرید. یا می‌توانید راه صدساله را یک شبه بروید! این دیگر به انتخاب شما برمی‌گردد که کدام راه را انتخاب کنید. شما می‌توانید یک‌بار برای همیشه مو‌ها را با لیزر از بین ببرید. اگر نه که همان بند انداختن ابرو را انتخاب کنید. ما در این مطلب به تمام سوال‌های شما جواب خواهیم داد.لیامگ شما را بی جواب نمی‌گذارد!

ریموو ابرو | رفع موهای زائد، فرم‌دهی، موچین و بند انداختن چیست؟

چهره جذاب شما با یک تغییر کوچک می‌تواند به مراتب جذاب‌تر شود؛ فقط کافی است روش مناسب خود را پیدا کنید. شاید دارید به این فکر می‌کنید چگونه ابرو‌های خود را در خانه زیباتر کنید؟ شما اول از همه باید یک آینه فراهم کنید و با ظاهر خود کمی آشنا شوید. زمانی که مدل ایده‌آل ابروی خود را پیدا کردید، همان را برای همیشه حفظ کنید. با یک مداد ابرو مدل دلخواه ابروی خود را کشف کنید. قبل از ریموو ابرو این یک اصل است.

روش های برداشتن ابرو
روش های برداشتن ابرو

نقطه شروع

این نقطه باید درست در خط بالای پل بینی و گوشه داخلی چشم شما شروع شود.

مداد را به صورت عمودی در کنار پل بینی خود نگه دارید به گونه‌ای که مداد از گوشه داخلی چشم شما نیز عبور کند.

با مداد ابرو، نقطه‌ای را که خط از ابروی شما عبور می‌کند، علامت بزنید.

باید حدود یک اینچ بالاتر از گوشه چشم شما باشد.

همین کار را روی ابروی دیگر خود نیز انجام دهید. این فاصله کامل بین ابروهای شماست. ساده بود. این طور فکر نمی‌کنید؟

طول و اندازه ایده‌آل

مداد را دوباره به سوراخ بینی خود برگردانید و آن را با گوشه بیرونی چشم خود هم‌سان کنید.

ابروهای شما باید به جایی ختم شوند که مداد از روی آن‌ها عبور می‌کند.

این نقطه را با مداد ابرو علامت بزنید.


هاشور ابرو، یکی از راه‌های حالت دادن به ابروهای شماست. برای آشنایی با آن هم کافیست تا مقاله زیر را مطالعه نمایید.

هاشور ابرو

هاشور ابرو چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟

داشتن ظاهری زیبا از زمان‌های گذشته، اهمیت بسیاری داشته و امروزه با پیشرفت تکنولوژی، روش‌های بسیاری برای این کار به وجود آمده‌اند. ربطی هم به جنسیت افراد ندارد؛ چه آقا باشید و …


قوس سمت راست ابرو

این کار را می‌توان با کمک مداد نیز اندازه‌گیری کرد.

مداد را به سوراخ بینی خود برگردانید و این بار با لبه بیرونی عنبیه خود خطی ایجاد کنید.

نقطه‌ای را با مداد ابرو مشخص کنید که از خط ابروی شما عبور می‌کند.

اینجا جایی است که بالاترین نقطه باید باشد.

جذاب است نه؟ اگر ابروی خود را به سه قسمت تقسیم کنید، بالاترین نقطه باید در یک سوم آخر باشد. در صورتی که به مرکز بیفتد، همیشه متعجب به نظر خواهید رسید و این اتفاق خنده‌داری است. اگر خیلی نزدیک به انتها باشد، شما را خسته می‌کند و مجبورید تمام مدت به همه ثابت کنید که خسته نیستید.

نقطه شروع و انتهای آن باید در یک ارتفاع باشند که می‌توانید آن را با لبه مستقیم مداد امتحان کنید. امتحان که ضرری ندارد.

حالا روی هر ابرو سه نقطه مشخص دارید.

آن‌ها را به هم وصل کنید، خط را به اندازه دلخواه نازک یا ضخیم کنید و با انتهای براشینگ مداد ابرو آن را به سمت بیرون و بالا بکشید.

شما باید همه رشته‌ها را از قلمرو از پیش کشیده شده جدا کنید، به خصوص رشته های زیر خط.

اهمیت شکل دادن به ابرو

اول از همه باید بگویم که این کار باعث می‌شود ابرو‌های شما متقارن دیده شود.

دوم این که شما فقط در آینه شاهد بخشی از ابروهای خود هستید.

پس کامل متوجه شکل آن‌ها نمی‌شوید.

در آخر این که وقتی از قبل آن را کشیده باشید، دیگر خطا کردن کار دشواری می‌شود!

همه موافق هستیم که ابروها نقش بسیار مهمی را دارند. در واقع وظیفه سنگینی به دوش آن‌ها است. نشان دادن انواع حس‌ها مثل خشم، تعجب، عصبانیت بر دوش آن‌ها است. یک جفت ابروی نامتقارن می‌تواند نیت شما را به اشتباه منتقل کند. شما که همچین چیزی را نمی‌خواهید، درست است؟ یک جفت ابروی زیبا مانند پیدا کردن یک یار مناسب است! می‌تواند شما را خوشحال‌تر از قبل کند.

شکل دادن به ابرو
شکل دادن به ابرو

رفع موهای مزاحم

راه حل دائم را که بالاتر برایتان گفتیم. می‌توانید در کلینیک آرزوی خود را با حقیقت پیوند بزنید. موچین که همیشه در هر زمانی محبوب خانه‌های همه است. کشیدن دانه دانه موهای مزاحم اطراف ابرو موجب خوشحالی و سرخوشی است. این موضوع را تضمین می‌کنیم. اما مشکل اصلی موچین این است که باید ۲۴ ساعت موچین به دست باشید. بند انداختن ابرو که محصول باستانی هند است.

اما در همین دوران هم هنوز محبوبیت خودش را حفظ کرده، مزیت‌هایی هم دارد راسش را بخواهید:

  • اول اینکه کار را ارزان جمع کرده‌اید.
  • دوم اینکه مو را از ریشه می‌کند.
  • سوم اینکه تا چند هفته خیالتان از این بابت راحت است.

الکترولیز

تنها روش حذف دائمی موهای زائد مورد تایید FDA است. برای مناطق کوچک درمان مانند ابرو ایده‌آل‌ترین و بسیار دقیق است. یک جلسه الکترولیز به طور متوسط، یک ساعت یا کمتر طول می‌کشد و درمان‌های بعدی بیش از ۱۵-۳۰ دقیقه نخواهد بود. این زمان کوتاه بسیار جذاب است. وقت آدم را هم نمی‌گیرد.

استفاده از کرم‌های موبر با دقت بالا دشوار است. علاوه بر این، داشتن چنین مواد شیمیایی قوی که به چشم شما نزدیک می‌شود را ما توصیه نمی‌کنیم.

اغلب حتی توسط متخصصان زیبایی از اپیلاسیون برای ناحیه ابرو استفاده می‌شود اما به دلیل عدم دقت کافی به تنهایی کافی نیست.

از موم سخت برای برداشتن موها از نواحی بزرگتر (مثلاً ناحیه ابرو) استفاده کنید و بعد آن را با موچین اصلاح کنید. این راه بهتری است.

تلاش برای فرم دادن به ابروهای خود با موم دشوار است، اگرچه نوارهای شکل دهنده ابروی از پیش شکل داده شده و کوچکی در حال حاضر وجود دارد که این روند را آسان‌تر می‌کند. پس هر کدام که راحت‌تر هستید را اولویت خود بگذارید. راحتی و خوشحالی شما از همه مهم‌تر است. هدف قرار دادن ناحیه درمان با دقت بالا، بسیار دشوار است و شکل دادن با تیغ یا موبر امکان‌پذیر نیست. علاوه بر این، پس از اصلاح، موها دوباره درشت‌تر و تیره‌تر می‌شوند و ظاهر طبیعی ابروهای شما را از بین می‌برند.

کمی بیشتر راجع به بند انداختن بدانید، ضرر که ندارد!

بند انداختن نیاز به تمرین و توجه زیادی دارد.

با این حال، مزایای زیادی دارد: بسیار سریع‌تر و ارزان‌تر از موچین است.

چه چیزی بهتر از این! برای این روش فقط به یک تکه نخ خیاطی نیاز خواهید داشت که آن را هم در کمد خانه، حتما پیدا می‌کنید.

آماده کردن خود برای بند انداختن

انتهای نخ را ببندید و مطمئن شوید که گره به خودی خود باز نمی‌شود.

تکه‌های نخ باقی مانده را روی گره ببرید.

دو تا از انگشتان خود (معمولاً انگشت اشاره و شست) را از هر دو دست در دایره‌ای زیبا قرار دهید.

حدود ۴ تا ۵ بار آن را بچرخانید تا یک “X” تشکیل شود.

امیدوارم رابطه خوبی با ریاضی داشته باشید.

شما یک گره در وسط دایره ایجاد کردید.

تبریک می‌گوییم! این قسمتی است که موها را از بین می‌برد که قسمت مورد علاقه همه است.

بند انداختن ابرو
بند انداختن ابرو

استفاده از نخ

کار راحتی است.

فقط مطمئن شوید که شکل “X” نخ را از دست ندهید، همین.

انگشت شست و اشاره خود را در هر سوراخ قرار دهید.

همانطور که انگشتان خود را از یک دست باز می‌کنید، گره به سمت دست دیگر حرکت می‌کند.

به همین راحتی! این کار جهت حذف مو است. رشته‌های مو در سوراخ‌های کوچک گره گیر می‌کنند و با حرکت سریع از ریشه بیرون می‌آیند. مثل یک معجزه می‌ماند! حالا وقت این رسیده که خود را در آینه نگاه کنید و لذت ببرید.

می‌توانید حتی جلوی آینه نخ را به سمت ابرو ببرید و ریموو ابرو را با چشم خود دنبال کنید. این طوری حوصله‌تان که سر نمی‌رود هیچ، حتی تمیزتر هم خواهد بود.

با باز کردن انگشتان روی دستی که به انتهای ابرو نزدیک‌تر است، در جهت مخالف رشد مو حرکت کنید.

آرام حرکت کنید، هیچ عجله‌ای نیست.

می‌دانیم! سریع‌تر از آنچه پیش بینی می‌کنید حرکت می‌کند.

پس از بند انداختن، ممکن است پوست شما قرمز شود و احساس التهاب کنید.اصلا نترسید، کاملا طبیعی است!اطراف ابروهایتان را با لوسیون مرطوب کنید. به زودی این قرمزی‌ها محو می‌شود. شما می‌مانید و یک ابروی تمیز زیبا!


تا داشتن ابروهایی پر و زیبا، تنها یک کلیک فاصله دارید.

کرم ابرو تراست

ابرو کمند، غول چراغ جادو!

می‌دانیم که حالا حس یک معجزه یا کشف یک مسئله مهم به شما دست داده. درست است. شما با تغییر دادن نوع ریموو ابرو، به طور کامل تغییر می‌کنید و زیبایی خود را چند برابر می‌کنید. چه کسی را سراغ دارید که با زیباتر شدن مخالف باشد؟ حالا می‌خواهد با هر روشی باشد. از بند انداختن و تیغ زدن تا لیزر و موچین. مهم این است که دست آخر یک جفت ابروی زیبا با چشمانی گیرا داشته باشید! مگر جز این مهم است؟

ما در این مطلب از لیامگ به بررسی ریموو ابرو به روش‌های مختلف و خانگی پرداختیم. برای خرید محصولات باکیفیتی که شما را در این راه همراهی کند همین حالا اقدام کنید تا دیر نشده! ما بسیار خوشحالیم که شما را در راه زیباتر شدن همراهی کردیم. این را به ما قول دهید که از این به بعد با اعتماد به نفس بیشتری در جمع دوستان ظاهر می‌شوید. هر روز خودتان را در آینه نگاه کنید و بیشتر از روز قبل به خودتان عشق بورزید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید