صفحه اصلی > مد و زندگی : انواع مدل آرایش ۲۰۲۲ در چهار فصل سال

انواع مدل آرایش ۲۰۲۲ در چهار فصل سال

مدل آرایش 2022

می‌توان گفت با این وجود که مدل آرایش ۲۰۲۲ می‌تواند پررنگ و درخشان باشد، برخی از ظاهرهای ساده برای جنبه‌های مینیمالیستی‌تر نیز امسال برای برخی از افراد جذاب خواهند بود. امسال ترکیبی از زیرسازی‌های تثبیت ‌کننده چهره تا استفاده از لب‌های براق،  گونه‌های شاین و حتی استفاده از خط چشمی گرافیکی در تابستان تا رژ لبی به رنگ قهوه‌ای در پاییز و زمستان را شاهد خواهیم بود.

در ادامه درباره‌ی آرایش تابستانی ۲۰۲۲ با تمام جذابیت‌ها و همینطور از آرایش نچرال ۲۰۲۲ که در بعضی از فصل‌ها بیشتر کانون توجه قرار گرفته‌اند صحبت کرده‌ایم. همینطور از رنگ رژ لب ترند ۲۰۲۲ در هر یک از فصل‌‍‌های سال حرف زده‌ایم تا بتوانیم به شما در پیدا کردن بهترین انتخاب کمکی کرده باشیم.

مدل آرایش ترند بهار ۲۰۲۲

🌺ترندهای زیبایی از سال ۲۰۰۰ لحظاتی را در کت واک‌ها می‌‌گذرانند تا خود را به نمایش عموم قرار دهند؛ با لب‌های براق، رنگ‌های نئون و درخشندگی سراسری که زیبایی شناسی را به ظاهر ضروری بهار ۲۰۲۲ تبدیل کرده است. اگر فقط یک روند وجود داشته باشد که در تمام کت واک‌ها شاهد آن بودیم، قطعا بازگشت دهه ۲۰۰۰ به سبک امروزی بوده است. پس از وسواس دنیای مد و زیبایی با دهه ۱۹۹۰، ظاهر Y2K اکنون نیز هم در مد و هم در زیبایی جلب توجه می‌کند؛ یعنی استفاده مجدد آرایشگران از رنگدانه‌ها و براق‌کننده‌ها، در عین حالی که آرایشگران مو نیز از اسپری مو و ژل استفاده می‌کنند.

Blumarine، زیبایی Y2K را در کت واک امسال به نهایت رساند و با استفاده از لایت و درخشان کردن، برای ایجاد یک جلوه هولوگرافیک استفاده کرد. همچنین زرق و برق را روی بدن و صورت پاشید و به پوست ظاهری خیس داد، گویی که این مدل‌ها درست قبل از نمایش در حمامی از زرق و برق فرو رفته بودند. استفاده از پولک‌هایی مانند رژ لب سه بعدی روی دهان نیز از جمله مدل آرایش ۲۰۲۲ بود که به نمایش گذاشته شد و اینطور که به نظر می‌رسد بهار ۲۰۲۲، آرایشگران انتخاب کردند که سایه‌های نئونی روی پلک‌های خود را با خط چشم ترکیب کرده و ظاهری متفاوت به وجود آوردند.

آرایش ترند بهار 2022
آرایش ترند بهار ۲۰۲۲

مدل آرایش ترند تابستان ۲۰۲۲

🌞هنرمندان آرایش در حال حاضر بهترین و به معنای واقعی کلمه درخشان‌ترین روند آرایش تابستان ۲۰۲۲ را پیش بینی می‌کنند. در این فصل تمرکز همه چیز در رابطه با آرایش، افزایش میزان تاثیرگذاری آن است. تصور کنید خط چشمی خاص، سایه‌های رنگی و لب‌هایی با درخشندگی بالا داشته باشید؛ تصورش هم می‌تواند آدم را سر ذوق آورد! به گفته کارشناسان، مردم در تابستان ۲۰۲۲ با آرایش‌های سنگین‌تر و روکش‌های مات خداحافظی می‌کنند و به جای آن آرایشی براق را انتخاب می‌کنند که ظاهری کاملا متفاوت ارائه خواهد داد. این بدان معنی است که آرایش تابستانی ۲۰۲۲ بسیار گرم و درخشان خواهد بود.

احتمالاً تمایل دارید که در تابستان کرم ضد آفتاب را هر دو ساعت یکبار مجدداً تمدید کنید، در حالی که می‌دانید که کانتور شما را خراب نخواهد کرد. همینطور مدل آرایش ۲۰۲۲ در تابستان امسال، گونه‌های برافروخته، درخشش برنزی و رنگ‌های روشن هستند که همگی به ساده‌ترین حالت ممکن خود بوده و این روند کاملاً با فضای آرام تابستان مطابقت خواهد داشت.

آرایش ساده و براق تابستان 2022
آرایش ساده و براق تابستان ۲۰۲۲

مدل آرایش ترند پاییز ۲۰۲۲

🍂در حالی که برخی از ما تمایلی به خداحافظی با روزهای آفتابی و شب‌های مطبوع تابستان نداریم، اما باید گفت که پاییز نزدیک است و وقتش رسیده که ژاکت‌های خود را آماده کنید. اگر چه نمی‌توان انکار کرد که ما عاشق رنگ‌های روشن‌تر و ظاهر الهام‌گرفته از ساحل در تابستان هستیم، اما پاییز تطبیق ‌پذیری و فرصت‌های بیشتری برای خلاقیت در آرایش ارائه می‌دهد. زمان مناسبی از سال، برای شروع استفاده از رنگ‌های تیره‌تر و انتخاب ترکیبات مات…

برای هیجان‌زده‌تر شدن و آمادگی بیشتر برای ورود به فصل پاییز، می‌خواهیم کمی در رابطه با نظر برخی از آرایشگران حرفه‌ای در مورد آرایش‌های جدید پاییزی که قرار است در این فصل در همه جا ببینیم، صحبت کنیم. در این فصل با الهام گرفتن از پلک‌های متالیک دهه ۹۰، لب‌های وینیل براق و همچنین گونه‌های برافروخته و پوست طبیعی و بدون آرایش، زیبایی چند برابری را پیش رو خواهیم داشت.

فرقی نمی‌کند عملاً حرفه‌ای باشید یا بیشتر مبتدی، بهترین بخش در مورد ترند آرایشی پاییز ۲۰۲۲ این است که برای همه و در هر سطحی، ایده‌ای وجود خواهد داشت. درخشش تک رنگ نیازی به مغز متفکر وحرفه‌ای برای آرایش ندارد. همه چیز به انتخاب سایه‌های مناسب بستگی دارد، طوری که همه می‌توانند یک لحظه سایه چشم قهوه‌ای یا یک سایه‌ی درخشان مناسب را استفاده کنند و افراد حرفه‌ای‌تر هم می‌توانند با طرح‌های رنگارنگ سرگرم شوند و یا قانون جدید چشم دودی را امتحان کنند. همینطور لب‌هایی با رنگ‌های تیره‌تر و روکش‌های مات نیز می‌توانند انتخاب درستی در این روزها باشند.

نکات مهم در آرایش پاییز ۲۰۲۲

اما اگر بخواهیم در یک نگاه کلی‌‌تر به مدل آرایش ۲۰۲۲ در فصل پاییز اشاره کنیم، توجه به نکات زیر شاید بتواند کمک کننده باشد:

  • داشتن پوست هایلایت‌دار و درخشان همراه با داشتن رژگونه بسیار بیشتر از حد معمول و کمی بالاتر از گونه‌ها تا شقیقه‌ها به جای استفاده آن روی سیب‌های گونه. همینطور توصیه شده است که علاوه بر بازی با رنگ‌های مختلف برای پاییز، بافت‌های مختلف را به‌طور هم‌زمان امتحان کنید، مثلا ترکیبی از آرایش مات با زرق و برق و شاین گونه‌ها؛
هایلایت صورت ترند پاییز 2022
هایلایت صورت ترند پاییز ۲۰۲۲
  • رژ لب‌های پررنگ‌تر؛ مثلا استفاده از رژ لب‌های قهوه‌ای یا قرمز تیره تا بتواند یک ترکیب متفاوت را با چهره‌ای درخشان به شما هدیه کند؛
استفاده از رژ لب‌های تیره در پاییز 2022
استفاده از رژ لب‌های تیره در پاییز ۲۰۲۲
  • خط چشم‌های گرافیکی و طرح‌دار مشکی و قهوه‌ای که به عنوان خط چشم ترند ۲۰۲۲ در پاییز معرفی شده‌اند و در کنار آن سایه‌های نقره‌ای و کرومی به جای سایه‌های روشن یا خنثی؛
  • استفاده از کانسیلر برای کم رنگ کردن ابروها به جای استفاده از موچین برای برداشتن یا نازک کردن آن‌ها.

مدل آرایش ترند زمستان ۲۰۲۲

❄️ترندهای آرایش زمستانی آن چیزی نیست که قبلا بود! همین چند وقت پیش بود که روکش‌های پودری، لب‌های مات و رنگ‌های جواهری پاییزی توجه همه را به خود جلب می‌کرد. اما اکنون، ما شاهد روندهای جدیدی هستیم که علاوه بر افزودن تمامی چیزهایی که درخشنده‌تر هستند، پوستی طبیعی و هیدراته‌تر به شما هدیه دهند. در اینجا ترندهای آرایش زمستانی که در سال ۲۰۲۲ برای آن‌ها بسیار هیجان زده هستیم، آمده است و می‌خواهیم در رابطه با آن‌ها کمی بیشتر با شما صحبت کینم:

اول از همه باید گفت که بهترین ترکیب می‌تواند زمانی باشد که در کنار آرایش و زیبایی، بحث مراقبت از پوست نیز در نظر گرفته شود. برای کارهای روزمره خود، کرم پودری با پوشش فوق العاده بالا را با یک BB کرم رنگی سبک جایگزین کنید. چرا که نه تنها از پوست شما در فصل خشک‌تر محافظت می‌کند، بلکه ظاهری نرم و طبیعی به شما می‌دهد. ترکیب کمی کانسیلر، کرم برنزه کننده و رژگونه تمام چیزی است که زمستان امسال برای پایه آرایش خود نیاز دارید.


پیشنهاد ما به شما تجربه‌ی استفاده از BB کرم به جای کرم‌های آرایشی قدیمی است که می‌توانید با کلیک روی تصویر زیر اطلاعات کامل آن را مشاهده کنید:

کرم پودر BB تراست


نکات مهم در آرایش زمستان ۲۰۲۲

مدل آرایش ۲۰۲۲ در زمستان باعث شده که ما شاهد توجه بیشتر برندهای زیبایی به سایه چشم‌های کرم متالیک باشیم که البته این توجه دلیل خوبی هم دارد! این سایه‌ها بدون زحمت روی پلک‌ها ترکیب می‌شوند و برای هر شکل چشمی قابل استفاده هستند. می‌توانید به سادگی سایه انتخابی خود را روی پلک خود بکشید تا ظاهری سبک و زیبا داشته باشد. همچنین آن را یکدست کنید و سعی کنید آن را با سایه دیگری ترکیب کنید تا زیبایی بیشتری به شما بدهد. این سایه‌ها احساس خوبی دارند و سطح پلک کاملا پوشش داده می‌شود. لب‌های براق هم مطمئناً ترند آرایش ۲۰۲۲ در این زمستان است. معمولاً با سردتر شدن ماه‌ها، سایه‌ها تیره‌تر می‌شوند. اما چرا رژ لب‌های مات خود را با روغن‌های راحت و طولانی‌مدت برای لب‌ها عوض نکنید؟ در این ماه‌ها بهتر است کمی هم به فکر سلامت لب‌های خود باشید؛ اما در کنار آن نیز می‌توانید از خط لب استفاده کنید تا مطمئن شوید که همچنان لب‌های برجسته و حجیمی دارید.

در این فصل چه برای قرار با دوستانتان بیرون می‌روید و چه برای یک مهمانی شبانه، می‌توانید با استفاده از هایلایتر کمی براق در نوک استخوان گونه و یا در سراسر پلک، گوشه داخلی و حتی زیر چشم خود، ظاهری جسورانه به چهره خود دهید. همانطور که به سمت ظاهری شفاف‌ و طبیعی‌تر حرکت می‌کنیم، می‌بینیم که ظاهر تک رنگ بیشتر شبیه آرایش طبیعی با رنگ‌های روشن است. برخی از نمونه‌های این موضوع استفاده از سایه روشن و رنگدانه‌ای زرد یا نارنجی در گوشه‌های داخلی چشم یا استفاده از خط بال‌دار بنفش پررنگ است. وقتی نوبت به ترکیب کردن رنگ‌ها می‌رسد، نگران نحوه گره زدن زاویه‌ها نباشید.

کلام آخر

امیدواریم که خواندن این مقاله به برخی از سوالات شما پاسخ داده باشد و توانسته باشیم تا حدودی شما را با جذابیت‌های ترندهای آرایشی ۲۰۲۲ آشنا کنیم. استفاده از تمامی موارد گفته شده در بالا با اصول درست، می‌تواند چهره‌ای زیباتر و در عین حال متفاوت به شما بدهد.

تلگرام لیاتیم
اینستاگرام لیاتیم
امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید