کاتالوگ محصول دیجیتال تراست

یک کاتالوگ محصول دیجیتال که همه‌جا همراه‌تان باشد، کمک‌تان می‌کند تا بتوانید به بهترین نحو محصولات تراست را به مشتریان‌ معرفی کنید و از مزایا و ویژگی‌هایی که دارند برای‌شان حرف بزنید.

برای مشاهده کاتالوگ بصورت آنلاین کلیک کنید 👇

برای دانلود کاتالوگ‌ تراست روی دکمه‌ زیر کلیک کنید 👇

چرا کاتالوگ دیجیتال؟

در ادامه می‌توانید از مزایای یک کاتالوگ محصول دیجیتال که برایتان آورده شده، بخوانید و بیشتر با ویژگی‌هایش آشنا شوید:

همه‌جا دردسترس

همه جا در دسترس

دانلود نسخه دیجیتال کاتالوگ محصول تراست، به شما اجازه می‌دهد تا هر زمان که بخواهید و هر کجا که باشید، بتوانید از طریق تلفن همراه، تبلت یا لپتاپ‌تان، به معرفی و ارائه محصولات به مشتریان بپردازید.

مرجعی مطمئن

مرجعی مطمئن

این کاتالوگ، به عنوان مرجعی معتبر و مورداعتماد، کمک‌تان می‌کند تا بتوانید اطلاعاتی جامع از ویژگی‌ها و مزایای محصولات تراست داشته باشید و از آن‌ها برای مشتریان‌تان حرف بزنید.

جدیدترین محصولات

جدیدترین محصولات

از آخرین و جدیدترین محصولات تراست که در فضایی واقعی عکس‌برداری شده، عکس‌هایی باکیفیت، جذاب و تماشایی آورده شده تا حس و حال زیبا و تماشایی فصل‌های بهار و تابستان برای شما و مشتریان‌تان به تصویر کشیده شود.

در این کاتالوگ‌ چه می‌بینید؟

نسخه‌ فارسی‌زبان کاتالوگ محصول دیجیتال پاییزی تراست، یک راهنمای جامع تصویری است. ابزار فروشی که در آن تمامی محصولات براساس روتین‌های مراقبت از پوست، بدن و مو و در پایان هم محصولات زیبایی آرایشی کنار هم در آن گنجانده شده‌‌اند.

برای اینکه بتوانید از مزایا و ویژگی‌های محصولات تراست برای مشتریان‌تان صحبت کنید و آن‌ها را به خرید ترغیب نمایید، این کاتالوگ به شما کمک می‌کند تا بتوانید در هر زمان و هر کجا که هستید، فرصت صحبت از محصولات تراست را با یک ارائه تصویری فوق‌العاده داشته باشید.

همه‌ جا همراه شما

پس از دانلود می‌توانید نسخه پی‌دی‌اف کاتالوگ محصول دیجیتال تراست را روی همه دستگاه‌های‌ همراه‌تان همچون موبایل، تبلت و لپتاپ در اختیار داشته باشید.

نمونه صفحات کاتالوگ

در ادامه تعدادی از تصاویر این کاتالوگ محصول دیجیتال را در چهار دسته‌بندی اصلی محصولات تراست می‌بینید.

لیامَگ

در ادامه تعدادی از مقالات مجله لیا را می‌بینید که به عنوان رسانه‌ای آنلاین با محوریت زیبایی و سلامت در پنج حوزه «محصولات مراقبتی»، «محصولات آرایشی»، «مراقبت از پوست»، «مراقبت از مو» و «مد و زندگی» راه‌اندازی شده تا بروزترین و کامل‌ترین مقالات و اخبار این حوزه‌ها را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
چهارمین لیابوک

ماسک صورت خانگی

طرز تهیه و کاربرد انواع ماسک‌های صورت
دانلود رایگان
close-link