صفحه اصلی > محصولات مراقبتی و مراقبت از پوست : همه‌چیز درباره مایع های دستشویی کلاس یک!

همه‌چیز درباره مایع های دستشویی کلاس یک!

مایع های دستشویی کلاس یک

با شیوع بیماری کرونا، استفاده از مایع دستشویی برای رعایت بهداشت، دو برابر شد. در نتیجه بعد از مدت کمی، دست‌ها شروع کرد به واکنش نشان‌دادن اعم از: خارش شدید پوست، قرمز شدن، متورم شدن، خشکی بیش از حد و… . به غیر از درمان خود کرونا، باید راه حلی هم برای پوست آسیب‌دیده پیدا می‌کردید. همه بدون کوچک‌ترین اطلاعاتی از ترکیبات سمی و شیمیایی داخل مایع دستشویی‌ها، آن‌ها را خریداری و استفاده می‌کردید و بعد از مشکلات پوستی تازه با این مشکل مواجه شدید. حساسیت‌های پوستی امکان دارد چند ماه تا چند سال تأثیرات مخرب خود را به جا بگذارد. اما اگر از مایع های دستشویی کلاس یک استفاده کنید، خیلی سریع به سمت ترمیم پوست آسیب‌دیده خود قدم برمی‌دارید.

ما در این مقاله نکات مهمی را به شما می‌گوییم تا در خرید مایع دستشویی به آن دقت کنید و سریع‌تر به سمت پوستی نرم و سالم بروید. با شناخت مایع های دستشویی کلاس یک، از شر بیماری پوستی راحت می‌شوید و دیگر نیازی به هزینه‌های سنگین برای درمان پوست دست خود ندارید.

ویژگی مایع دستشویی مناسب

یک مایع دستشویی مناسب نیاز دارد به داشتن ترکیباتی که نه‌تنها پوست دست را خشک نمی‌کند، بلکه به آبرسانی پوست هم می‌پردازد. مایع دستشویی، محصولی است که روزی چند بار مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس بهتر است از ترکیباتی استفاده شود که سلامت پوست را تضمین می‌کند. یک مایع دستشویی کلاس یک، باید چند ویژگی را در خود داشته باشد. باید پوست را آبرسانی کند و رطوبت سطح پوست را از بین نبرد. باید میکروب‌زدایی و پاک‌سازی کند و در آخر اینکه باید پوست را در برابر مشکلات پوستی و حساسیت‌ها در امان نگه دارد.

اجزاء اصلی مایع دستشویی

عصاره آلوئه‌ورا

وجود عصاره آلوئه‌ورا در مایع های دستشویی کلاس یک، تضمینی است برای سرعت بخشیدن به بهبود پوست. چرا که آلوئه‌ورا خواصی همچون ضدالتهابی و آبرسانی دارند که موجب نرم شدن پوست دست هم می‌شود. عصاره آلوئه‌ورا همچنین با داشتن ویتامین‌های A و C ، باعث تقویت پوستی شده و مانع التهابات پوست می‌شود.

مایع دستشویی کرمی کلاس یک حاوی عصاره آلوئه‌ورا

اوره

اوره موجود در مایع های دستشویی کلاس یک، خشکی پوست دست را برای همیشه از بین می‌برند و حتی با نگه داشتن رطوبت، پوستی نرم را برایتان به ارمغان می‌آورند. درمان خشکی و تقویت پوست، با اوره به‌هیچ‌عنوان غیرممکن نیست.

سدیم لاکتات

متعادل کردن PH پوست، آبرسانی طبیعی و مراقبت از پوست دست، با وجود سدیم لاکتات به حقیقت می‌پیوندد. مایع دستشویی مناسب پوست حساس، مایعی است که در ترکیبات خود از سدیم لاکتات استفاده کند. مایع دستشویی‌های کلاس یک، حتماً از سدیم لاکتات بهره می‌برند. سدیم لاکتات مانع تبخیر و از بین رفتن رطوبت می‌شود. پوست دست شما بعد از مدتی استفاده از مایع دستشویی که سدیم لاکتات دارد، حتی روشن هم می‌شود.

روغن آرگان

تضمین سلامت پوست با مایع های دستشویی کلاس یک که در آن از روغن آرگان استفاده کرده‌اند! روغن آرگان پوست را در برابر اشعه‌های مضر مراقبت می‌کند و بسیار آنتی‌اکسیدان قوی محسوب می‌شود. محصولی که در آن از روغن آرگان استفاده می‌شود، پوست را از حساسیت و التهاب نجات می‌دهد.

مایع دستشویی کرمی کلاس یک حاوی روغن آرگان
مایع دستشویی کرمی کلاس یک حاوی روغن آرگان

عصاره بادام شیرین

بهترین و کامل‌ترین ویتامین‌های موجود، در ترکیبات عصاره بادام شیرین وجود دارد. امگا ۳، زینک، ویتامین‌های A و E از جمله ترکیبات شگفت‌انگیز این عصاره به شمار می‌آید. مایع های دستشویی کلاس یک، با داشتن عصاره بادام شیرین خیال آدم را از هرگونه قرمزی و التهاب و حساسیت، راحت می‌کند.


مرطوب کردن پوست دست‌ها بعد از شستشو، به نرم شدن و آبرسانی آن‌ها کمک زیادی می‌کند. با مطالعه مقاله زیر، با اهمیت استفاده از کرم‌های دست و بدن بیشتر آشنا شوید.

استفاده از کرم دست و بدن

همه‌چیز درباره استفاده از کرم دست و بدن

برای استفاده از کرم دست و بدن کافی است مقداری از آن را برداشته و به صورت چرخشی رو آن بخش از بدن که میخواهید آنقدر ماساژ دهید تا جذب پوست‌تان شود.


عصاره کیوی، عصاره سیب، عصاره هلو

آنتی‌اکسیدانی بودن این عصاره‌ها، موجب شادابی و سلامت پوست شده و مایع های دستشویی کلاس یک با داشتن این عصاره‌ها، شما را به سمت پوستی تمیز و به دور از هرگونه آلودگی هدایت می‌کند.

شی باتر

شی باتر از قدیم همیشه مورد توجه همه قرار داشته است. زیرا وجود شی باتر در مایع های دستشویی کلاس یک، لطافت پوست دست را تضمین می‌کند. کلاژن‌سازی و تغذیه پوست نیز بر عهده شی باتر است. شی باتر تمام خواص مناسب را در خود دارد. روشن‌کردن پوست دست، نرم و لطیف کردن، جلوگیری از خشکی پوست، حفظ چربی از خواص شی باتر است.

مایع دستشویی کرمی کلاس یک حاوی عصاره شی باتر
مایع دستشویی کرمی کلاس یک حاوی عصاره شی باتر

عصاره دانه انگور

پوست همیشه در معرض آفتاب و اشعه‌های مضر قرار دارد. عصاره انگور به این اشعه‌ها اجازه ورود در پوست را نمی‌دهد. پس مایع های دستشویی کلاس یک با داشتن عصاره دانه انگور، خیال شما را از به وجود آمدن لک پوستی هم راحت می‌کند. در واقع پیری پوست دست با این عصاره غیرممکن است.

دی پنتنول

خانم‌هایی که نگران ایجاد چین و چروک پوست دست هستید، باید بگوییم که اگر در مایع دستشویی دی پنتنول وجود داشت، بدون فکر آن را خریداری کرده و استفاده کنید. چرا که دی پنتنول موجود در مایع های دستشویی کلاس یک، خیال شما را از ایجاد هرگونه چین و چروک پوستی راحت می‌کند. این ویتامین پوست دست را معجزه می‌کند زیرا در اعماق پوست نفوذ کرده و در آن جا تأثیر خود را می‌گذارد.

عصاره لوندر

عوارض احتمالی مایع دستشویی عواملی است همچون خاصیت ضدمیکروبی و ضدقارچی. عصاره لوندر موجود در مایع های دستشویی کلاس یک، از التهاب و خارش و خشکی پوست جلوگیری می‌کند و پوست را از هرگونه حساسیت در امان نگه می‌دارد.

مایع دستشویی کرمی کلاس یک حاوی عصاره لاواندر
مایع دستشویی کرمی کلاس یک حاوی عصاره لاواندر

سدیم پی سی ای

نگه‌داری آب پوست، به عهده سدیم پی سی ای است. پس اگر مایع های دستشویی کلاس یک را بخواهید تشخیص دهید، سدیم پی سی ای یکی از آن‌ها است. زیرا این ترکیب، آب پوست را نگه می‌دارد و مانع خشکی پوست می‌شود و حتی در استحکام پوست دست هم تأثیر بسزایی دارد.

زینک گلوکونات

مایع های دستشویی کلاس یک، معمولاً با داشتن زینک، خواصی ضدمیکروبی و ضدعفونی پیدا می‌کنند. اگر پوست شما بر اثر خشکی زخم شده باشد، این ترکیب ترمیم‌کننده خوبی برای آن است و پوستی نرم را به شما هدیه می‌دهد.

عصاره جلبک دریایی

عصاره جلبک دریایی موجود در مایع های دستشویی کلاس یک، پوست را روشن‌تر کرده و مانع ایجاد لک می‌شود. زیرا عصاره جلبک دریایی در دفع پرتوهای مضر خورشید بسیار تأثیرگذار بوده و اشعه‌های نور خورشید را مهار می‌کنند.

مایع دستشویی کرمی کلاس یک حاوی عصاره گیاهان دریایی
مایع دستشویی کرمی کلاس یک حاوی عصاره گیاهان دریایی

روغن جوجوبا

مایع های دستشویی کلاس یک با داشتن روغن جوجوبا، به تحریک کلاژن و آبرسانی پوست می‌پردازند. همچنین پوست را از چین و چروک و اشعه‌های مضر در امان نگه می‌دارد.

روغن زیتون

وجود روغن زیتون در مایع‌های دستشویی کلاس یک، پوستی لطیف را به شما هدیه می‌دهد. روغن زیتون با داشتن ویتامین‌های A، D، K و E پوست را به سمت نرم شدن و به دور از هرگونه لک و مشکلات پوستی می‌برد.

مزایای مایع های دستشویی کلاس یک

مایع های دستشویی کلاس یک، خیال آدم را از هرگونه آسیب و بیماری راحت می‌کند. موادی همچون روغن زیتون، روغن جوجوبا، روغن آرگان، آلوئه‌ورا، سدیم لاکتات و سدیم پی سی ای پوست را رطوبت‌رسانی و نرم می‌کند. خشکی و پوست‌پوست شدن، التهاب و قرمزی از مواردی هستند که با این ترکیبات از بین می‌روند. خشکی و تیرگی پوست، دیگر با استفاده از مایع های دستشویی کلاس یک امکان‌پذیر نیست. چین و چروک و لک‌های پوستی، آسیب‌های جدی و میکروب از مواردی هستند که دیگر با استفاده از این مایع‌ها به وجود نمی‌آیند. شادابی و نرمی پوست تضمین شده است!


تا داشتن دست‌هایی نرم و شاداب، تنها یک کلیک فاصله دارید.


شادابی و لطافت پوست دیگر یک رؤیا نیست!

 با خرید مایع دستشویی کلاس یک، از شر تمام آسیب‌های جدی پوستی راحت می‌شوید و شادابی و لطافت پوست دیگر یک رؤیا نیست. شما با استفاده از این مایع‌ها که هیچ‌گونه ترکیبات سمی و شیمیایی ندارد، پوستی پاکیزه و به دور از التهابات قرمزی می‌رسید. در این مطلب از لیامگ ما به بررسی مایع های دستشویی کلاس یک و نکات کلیدی برای خرید آن پرداختیم. برای خرید مایع دستشویی کلاس یک، همین حالا اقدام کنید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم

امتیاز دهید.

دیدگاه کاربران (2 دیدگاه)

  1. سیده فاطمه حسینی فر :

    سلام وقت بخیر
    مقالات مفید و بسیار کاربردی هستن
    از تلاش بی وقفه شما در جهت بروز رسانی اطلاعات و همراهی همیشگی تون خیلی متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید