صفحه اصلی > مد و زندگی : ۳۰ نمونه از انواع مدل موی کوتاه برای افراد مشهور در سال ۲۰۲۲

۳۰ نمونه از انواع مدل موی کوتاه برای افراد مشهور در سال ۲۰۲۲

انواع مدل موی کوتاه

مدل موهای کوتاه افراد مشهور همیشه الهام‌بخش کسانی است که از کوتاه‌کردن موهای خود می‌ترسند. برخی از طرف‌داران نیز از افراد مشهور موردعلاقه خود مانند کریستین استوارت، مایلی سایرس و تیلور سویفت الهام می‌گیرند. موهای کوتاه زیبا به نظر می‌رسند، نگهداری کمی دارند، به‌راحتی خشک می‌شوند و حالت می‌دهند و همیشه شما رو فشن نشان می‌دهد. آماده‌اید تا با هم با انواع مدل موی کوتاه آشنا شویم؟

فهرست مطالب

مدل موهای کوتاه و خیره‌کننده افراد مشهور

انواع مدل موی کوتاه | باب لایه‌ای

السا پاتاکی به ما نشان می‌دهد که چگونه با مدل باب لایه‌ای مانند یک ملکه به نظر برسیم. باب لایه‌ای، بدون توجه به موقعیت، شیک به نظر می‌رسد و کار می‌کند. اگر واقعاً می‌خواهید مدل موی خود را چند درجه بالاتر ببرید، باب لایه‌لایه را انتخاب کنید. انتهای لایه‌ها را پر کنید تا موهایتان ضخیم‌تر به نظر برسد. برای دستیابی به ظاهری زیباتر و نرم‌تر، می‌توانید آن را موج‌دار یا فر کنید. باب لایه‌ای در واقع جزو دسته مدل موی خرد محسوب می‌شود.

باب لایه‌ای
باب لایه‌ای

انواع مدل موی کوتاه | باب نامتقارن

رز برن به ما نشان می‌دهد که برخی از مدل‌های مو هرگز از مد نمی‌افتند. بلوند رنگی همه‌کاره است که با هر چیزی زیبا به نظر می‌رسد. از طرف دیگر، باب نامتقارن آن‌قدرها هم همه‌کاره نیست. با صورت‌های لاغر خودش را بیشتر نشان می‌دهد. اگر گونه‌های پهن یا صورت گرد دارید، موهای خود را کوتاه‌تر از چانه نگه دارید. در پایین‌تر به مدل موی کوتاه برای صورت گرد، بیشتر اشاره خواهیم کرد. اما به‌طورکلی، مدل موی باب مناسب صورت‌های استخوانی است.

باب نامتقارن
باب نامتقارن

انواع مدل موی کوتاه | پیکسی لایت

مایلی سایرس یک کوپ پیکسی زیبا برای ما به ارمغان می‌آورد! وقتی شک دارید، به سراغ کات پیکسی بروید. برای زنان در هر سنی عالی به نظر می‌رسد. چتری‌های لایه‌ای تیز توجه را به چشم‌ها و گونه‌های شما جلب می‌کند و زیبایی شما را چندبرابر می‌کند.

پیکسی لایت
پیکسی لایت

انواع مدل موی کوتاه | چتری کامل با کوپ بلانت

رز بیرن در این برش کاملاً خیره‌کننده به نظر می‌رسد. اما کوتاه‌کردن موی صاف، به‌خصوص موهای کوتاه، مشکل است؛ بنابراین، آن را با چتری کامل است کنید تا ظاهر را متعادل کنید. با این کار صورت شما لاغرتر و موهایتان پرپشت‌تر به نظر می‌رسد. اگر موی کم پشتی دارید، ما این مدل مو را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

چتری کامل با کوپ بلانت
چتری کامل با کوپ بلانت

انواع مدل موی کوتاه | موی کوتاه با کناره‌های بلند

گاهی اوقات، شانه می‌تواند بهترین دوست یک خانم باشد. اگر پشت مو درآورده‌اید و اکنون رشد کرده است، می‌توانید آن را بلند کنید تا سبکی به آن اضافه کنید. مقداری اسپری مو روی موهایتان بپاشید تا در جای خود باقی بمانند. این سبک، مدل موی کوتاه مجلسی نیز نام دارد. این مدل بیشتر برای موهای صاف و لخت مناسب است.

موی کوتاه با کناره‌های بلند
موی کوتاه با کناره‌های بلند

انواع مدل موی کوتاه | موهای عقب برده شده

اگر می‌خواهید موهای شما ظاهری صاف داشته باشد، موهای خود را با مقداری موس شانه کنید. اگر می‌خواهید ظاهری نامرتب داشته باشید، همین کار را به‌جای شانه با انگشتان خود انجام دهید و از موس سبک استفاده کنید تا به‌جای مرطوب، طبیعی‌تر به نظر برسد. این سبک، مدل مناسب موی مجعد نیز است.

موهای عقب برده شده
موهای عقب برده شده

انواع مدل موی کوتاه | موی حالت‌داده شده با موس

درست مانند روبی رز، با مقداری موس به راه هالیوود بروید. موس را به موهای خود بزنید و آن‌ها را به عقب شانه کنید. موس موهای شما را برای مدت طولانی در جای خود نگه می‌دارد. این سبک هم جزو مدل موی کوتاه مجلسی به‌حساب می‌آید و بسیار استایل شما را شیک و کلاسیک می‌کند؛ بنابراین مناسب در مجالس رسمی است.

موی حالت‌داده شده با موس
موی حالت‌داده شده با موس

انواع مدل موی کوتاه | مدل بلوند سفید

میشل ویلیامز واقعاً صاحب برش پلاتین پیکسی است! اگر می‌خواهید استایلی جذاب داشته باشید، به دنبال یک ظاهر کامل پلاتینیوم باشید. با ریشه‌های قهوه‌ای تضاد زیبایی خواهد داشت. این ترکیب رنگ با ته‌رنگ‌های سرد به‌خوبی کار می‌کند. البته به رنگ پوست شما هم‌بستگی دارد.

مدل بلوند سفید
مدل بلوند سفید

اگر مشتاق هستید تا با رمز و رازهای جوانی پوست سلبریتی‌ها آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید.

راز زیبایی پوست

راز زیبایی پوست صورت و بدن سلبریتی‌ها چیست؟

رمز و راز زیبایی پوست صورت و بدن سلبریتی‌ها، در بکارگیری محصولات بهداشتی مراقبتی برندهای گران‌قیمت و رفتن زیر تیغ جراحی‌های عجیب‌وغریب پنهان نشده است.


انواع مدل موی کوتاه | فلافی پیکسی

کایرا نایتلی با این برش پیکسی زیبایی خودش را به رخ می‌کشد. پیکسی فلافی راهی عالی برای پرتر نشان‌دادن موهایتان است. پس اگر موهای کم پشتی دارید و به دنبال پرتر نشان‌دادن موهای خود هستید، این مدل گزینه مناسبی برای شما است.

فلافی پیکسی
فلافی پیکسی

انواع مدل موی کوتاه | اسپایکی پیکسی

برش پیکسی خود را با یک آرایش بلوند به سبک مایلی سایرس اصلاح کنید! نوک موها شامپاینی و با ریشه‌های تیره برجسته شده است. اگر چشم‌های فندقی دارید، نوک‌های طلایی را در چشمانتان امتحان کنید.

اسپایکی پیکسی
اسپایکی پیکسی

انواع مدل موی کوتاه | مدل موی شیک فرق کج

موهایتان را ازیک‌طرف جدا کنید و بگذارید بماند. این مدل مو ضخامت موهای شما را به رخ می‌کشد. همچنین حال و هوای “موی خیس” این مدل بسیار جذاب است.

مدل موی شیک فرق کج
مدل موی شیک فرق کج

انواع مدل موی کوتاه | مدل موی فلیکت اوت

این مدل می‌تواند به قاب صورت شما کمک کند و به موهای شما حجم و بعد ببخشد. این مدل مو همچنین باعث می‌شوند صورت شما بلندتر و لاغرتر به نظر برسد. به‌خصوص با موهای قهوه‌ای تیره به‌خوبی هماهنگ می‌شوند.

مدل موی فلیکت اوت
مدل موی فلیکت اوت

انواع مدل موی کوتاه | باب فرفری

رز برن بلد است که چگونه در فرش قرمز برخشد! موهای بلوند و فر دست‌به‌دست هم می‌دهند تا یک مدل موی جذاب ایجاد کنند. راه‌های زیادی برای رسیدن به این فرها وجود دارد، چه با گرما و چه بدون گرما. می‌توانید از ابزارهای حالت‌دهنده حرارتی، مانند اتوی مو یا بابلیس استفاده کنید، یا موهای خیس خود را با سنجاق بزنید و بگذارید یک شبانه‌روز در همان حالت بماند.

باب فرفری
باب فرفری

انواع مدل موی کوتاه | موهای طلایی کوتاه و بلند

همه چیز در مورد جنیفر طلا است. شخصیت او، بازیگری او، موهای بلوند دوست‌داشتنی‌اش! رنگی که هر زن در جهان بیشتر به دنبال آن است. هر زمان که مطمئن نیستید با موهای خود چه کاری انجام دهید، این مدل را انتخاب کنید. فوق‌العاده شیک به نظر می‌رسد و در زمان صرفه‌جویی می‌شود و می‌توانید در سریع‌ترین حالت ممکن آماده شوید.

موهای طلایی کوتاه و بلند
موهای طلایی کوتاه و بلند

انواع مدل موی کوتاه | موی کلاسیک (لوب)

زمانی که می‌خواهید موهای خود را کوتاه کنید اما نگران این هستید که شاید به شما نیاید، به سراغ کوپ صاف تا روی شانه‌هایتان بروید. این مدل همیشه شیک است و هیچ‌وقت از مد نمی‌افتد.

موی کلاسیک (لوب)
موی کلاسیک (لوب)

انواع مدل موی کوتاه | موی هایلات آبی بافته

باب مجعد یک مدل موی همه‌کاره و زیبا است. یک‌تکه از موهای خود را بیرون بیاورید و باب فرفری خود را به‌صورت بافته در بیاورید. این ظاهر را با یک بلیزر شیک و رژ لب قرمز ست کنید. حالا شما کاملاً آماده هستید.

موی هایلات آبی بافته
موی هایلات آبی بافته

انواع مدل موی کوتاه | باب صاف

در اینجا رز برن یک‌بار دیگر به ما نشان می‌دهد که چرا او یک ملکه است! آمبره روشن و تیره، موهای براق و ساده و درعین‌حال کامل پشت‌گوش به ما نشان می‌دهد که چرا باب هیچ‌وقت خسته‌کننده نمی‌شود.

باب صاف
باب صاف

انواع مدل موی کوتاه | مدل تاج‌خروسی

پینک، بلد است با موهایش راک‌اند رول کند. موی فر همیشه مد است و هیچ‌چیز به‌اندازه تاج‌خروسی جذاب نیست؛ بنابراین، چرا انرژی خود را برای ایجاد این مدل موی خیره‌کننده صرف نکنیم؟ برای خانم‌هایی که دوست دارند موهای خود را فشن نگه دارند گزینه عالی است.

مدل تاج‌خروسی
مدل تاج‌خروسی

انواع مدل موی کوتاه | پیکسی طبیعی

جنیفر لارنس یک زن شیک است! او مانند یک الهه مدل موهای کوتاه پیکسی دارد. خود را با این پیکسی خیره‌کننده شگفت‌زده کنید. این مدل مو تمرکز را روی ویژگی‌های صورت و خط فک شما می‌گذارد.

پیکسی طبیعی
پیکسی طبیعی

انواع مدل موی کوتاه | پیکسی سنجاق دار

کریستین استوارت چند حرکت جسورانه از گذشته انجام داده است! این ظاهر الهام‌گرفته از دهه ۸۰ در دسته‌ای از رنگ‌ها برای افزودن رنگ‌های پاپ به عکس‌هایشان، بازگشت بزرگی را ایجاد می‌کند.

پیکسی سنجاق دار
پیکسی سنجاق دار

انواع مدل موی کوتاه | باب قهوه‌ای با هایلایت‌های پر

برای صورت‌های بیضی دراز، پهن و متقارن مناسب هستند. های‌لایت‌های بلوند روشن را در پایین مو انتخاب کنید. درحالی‌که ریشه‌های خود را تیره نگه دارید. این به موهای شما عمق می‌دهد.

باب قهوه‌ای با هایلایت‌های پر
باب قهوه‌ای با هایلایت‌های پر

انواع مدل موی کوتاه | تاج‌خروسی فر شده

کریستین استوارت ملکه کات پیکسی است! او می‌داند که چگونه یک پیکسی جدید را با سبک جدید ادغام کند. چتری‌های خود را با یک برس گرد، مقداری موس و یک سشوار فر کنید تا این ظاهر بی‌عیب‌ونقص را تجربه کنید.

تاج‌خروسی فر شده
تاج‌خروسی فر شده

انواع مدل موی کوتاه | موهایی با ریشه تیره

جولیان هاف یک زن زیبا با موهای خیره‌کننده است. موهایی با ریشه تیره می‌توانند شما را شبیه او کنند. این مدل مو به‌صورت شما کمک می‌کند تا موهایتان را صاف کنید و به موهایتان عمق دهید. ریشه‌های تیره موهای ضخیم‌تر و صورت بلندتر را برای شما به ارمغان می‌آورد.

موهایی با ریشه تیره
موهایی با ریشه تیره

انواع مدل موی کوتاه | موهای قهوه‌ای با های‌لایت بلوند

روبی رز برای موهای کوتاه ساخته شده است! های‌لایت‌های بلوند و حالت دار، حال و هوای آفتابی زیبا به موهای قهوه‌ای او می‌بخشد. این مدل موهای کوتاه مناسب برای ورزش در ساحل است.

موهای قهوه‌ای با های‌لایت بلوند
موهای قهوه‌ای با های‌لایت بلوند

انواع مدل موی کوتاه | مدل باب مناسب فرش قرمز

اما واتسون واقعاً یک الهه است! اگر موهای کوتاه شما درحال‌رشد هستند، آن‌ها را به‌صورت یک باب صاف کوتاه کنید. سپس آن را با رنگ بلوند توت‌فرنگی های‌لایت کنید و اجازه دهید بدرخشد. فراموش نکنید که چتری‌های بلند را سنجاق کنید!

مدل باب مناسب فرش قرمز
مدل باب مناسب فرش قرمز

انواع مدل موی کوتاه | برش کاسه‌ای مدرن

این ظاهر برش کاسه‌ای ممکن است کمی مضحک به نظر برسد، اما در حال حاضرترند است. اگر می‌خواهید چیز جدید و اسپرتی را تجربه کنید، حتماً این مدل را امتحان کنید.

برش کاسه‌ای مدرن
برش کاسه‌ای مدرن

انواع مدل موی کوتاه | تاج‌خروسی پرزرق‌وبرق

تاج‌خروسی یکی از بهترین ظاهر پانک مدرن است که تابه‌حال ترند شده است. برای ایجاد این ظاهر از ژل یا موس استفاده کنید.

تاج‌خروسی پرزرق‌وبرق
تاج‌خروسی پرزرق‌وبرق

انواع مدل موی کوتاه | موهای ژل‌زده مجعد

می‌توانید با اتو مو، اسپری مو، ژل زیاد، شانه و انگشتانتان به این ظاهر برسید. بله، به همین سادگی است! موهایتان را فر کنید و روی آن اسپری بزنید تا حالت فر بگیرد. سپس مقداری ژل بزنید تا ظاهری مرطوب به آن بدهید. موهای خود را به‌آرامی به عقب شانه کنید.

موهای ژل‌زده مجعد
موهای ژل‌زده مجعد

انواع مدل موی کوتاه | بافت کنار سر

کریستن استوارت به ما نشان می‌دهد که چگونه موهای کوتاه را مانند یک رئیس درست کنیم. اگر می‌خواهید ظاهری مردانه و هم‌زمان زنانه داشته باشید، این سبک را امتحان کنید.

بافت کنار سر
بافت کنار سر

انواع مدل موی کوتاه | لوب شلوغ

موهای نامرتب در حال حاضر، ترند است. اگر موی شما رشد کرده است، آن را به لایه‌های بریده برش دهید. آن را به‌صورت مجعد حالت دهید تا موهایتان حجیم‌تر و شیک‌تر به نظر برسد.

لوب شلوغ
لوب شلوغ

با مدل موی کوتاه همیشه‌ جوان و فشن به نظر برسید!

هر خانمی حداقل یکبار در زندگی باید دلش را به دریا بزند و موهایش را کوتاه کند. بدون توجه به کلیشه‌هایی که در مورد کوتاهی موی خانم‌ها می‌گویند این کار را با شجاعت انجام دهید و نگران زیبایی چهره خود نباشید. موی کوتاه چندبرابر شما را جذاب‌تر می‌کند. در این مطلب از لیامگ ما به بررسی انواع مدل موی کوتاه پرداختیم. اگر شما هم به موی کوتاه علاقه‌مند شدید، همین حالا با مراجعه به وب‌سایت لیاتیم برای خرید محصولاتی که با این مدل مو به کارتان می‌آید اقدام کنید.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم
۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید