صفحه اصلی > مد و زندگی : بهترین میکاپ آرتیست‌های خارجی که هرچه زودتر باید دنبالشان کنید!

بهترین میکاپ آرتیست‌های خارجی که هرچه زودتر باید دنبالشان کنید!

میکاپ آرتیست

چه کسانی را در اینستاگرام دنبال می‌کنید؟ اگر پاسختان به این سؤال، میک‌آپ آرتیست‌ها هستند، این مطلب را تا انتها بخوانید. برای این که با معنی میک‌آپ آرتیست آشنا شوید، درباره درآمد میکاپ آرتیست ها، اطلاعات کسب کنید و برای این که بهترین میکاپ آرتیست های دنیا را بشناسید، این مطلب را برایتان آماده کرده‌ایم تا به همه سؤالاتتان پاسخ داده شود. دنبال کردن میکاپ آرتیست ها در اینستاگرام، بهترین قدم برای پیشرفت در حوزه زیبایی است. با این کار شما با ترفندها و نکات تازه درباره میکاپ آشنا می‌شوید، محصولات جدیدی به شما پیشنهاد می‌شود و از همه مهم‌تر با پشت صحنه زندگی سلبریتی های محبوبتان روبرو خواهید شد.

با وجود کلی میک‌آپ آرتیست در اینستاگرام، سخت می‌شود زیبایی فیک را از واقعی تشخیص داد. اینجا قرار است برخی میکاپ آرتیست های فوق‌العاده‌ای که در اینستاگرام فعالیت دارند را به شما معرفی کنیم:

میکاپ آرتیست اول | پت مکگراث

در جهان پت مکگراث، هرچه بیشتر، بهتر. این میک‌آپ آرتیست اینستاگرامی یکی از پر جنب و جوش‌ترین کسانی است که تا به حال دیده‌اید. و این به لطف رنگ‌های روشنی است که در میکاپ استفاده می‌کند و همچنین آرایش‌های پر زرق و برق و درنهایت، اکسسوری‌های بامزه‌ای که معرفی می‌کند.

میکاپ آرتیست، پت مکگراث
پت مکگراث

میکاپ آرتیست دوم | نام وو

سخت می‌شود سبک میکاپ نام وو را تنها در یک کلمه توصیف کرد اما بگذاریم سعی‌مان را بکنیم: مرطوب. او ملکه استفاده از هایلایتر در اینستاگرام است و اگر سری به صفحه‌اش بزنید، متوجه خواهید شد داریم درباره چه چیزی صحبت می‌کنیم. اگر می‌خواهید یک هایلایتر خیلی روشن بخرید که حتی ناسا هم بتواند از فضا شما را شناسایی کند، بهتر است نکات میکاپی او را در اینستاگرام دنبال کنید.

میکاپ آرتیست، نام وو
نام وو

میکاپ آرتیست سوم | ماریو ددیوانوویچ

او یک میک‌آپ آرتیست مرد است. از آن فوق‌العاده‌هایش! درحالی که او کانتور کردن را ابداع نکرده اما توانسته آن را به سطوح بسیار خاصی ببرد. منظورمان این است که او میکاپ آرتیست کیم کارداشیان است. دیگر باقی‌اش را خودتان می‌توانید حدس بزنید. وارد صفحه‌اش شوید و ببینید چطور گونه را برجسته می‌کند. البته این را از عکس‌های کیم کارداشیان هم می‌توان تشخیص داد.

ماریو ددیوانوویچ
ماریو ددیوانوویچ

میکاپ آرتیست چهارم | پاتریک تا

پاتریک تا یکی از آن حرفه‌ای‌هایی است که به شما میکاپ ایتالیایی آموزش می‌دهد. خیلی‌ها دلشان می‌خواهد ظاهرشان را شبیه افرادی کنند که تازه از ایتالیا برگشته‌اند. سری به صفحه اینستاگرام او بزنید تا ببینید چطور می‌توانید پوستی برنز و براق و لب‌هایی کلفت داشته باشید. درست مثل سلبریتی های محبوب؛ شی میچل و جیجی حدید.

میکاپ آرتیست، پاتریک تا
پاتریک تا

میکاپ آرتیست پنجم | ویولت

این را با اطمینان می‌شود گفت که مهم نیست چه کسی زیر دست ویولت قرار می‌گیرد و چه ظاهری دارد، مهم این است بعد از این که میکاپ شود، قطعاً زیبا و فوق‌العاده خواهد شد. ویولت در اینستاگرام، به عنوان ملکه میکاپ شناخته می‌شود و اگر به دنبال لب‌های قرمز فوق‌العاده هستید، سری به صفحه او بزنید و نکاتی که او ارائه می‌کند را رعایت کنید.

میکاپ آرتیست، ویولت
ویولت

میکاپ آرتیست ششم | هراش آکمیان

پر زرق و برق و زیبا! کلی کلمه وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید هراش را توصیف کنید. اما وقتی با او مواجه می‌شوید، می‌بینید او به خوبی بلد است یک صورت را بکوبد و سپس ظاهری زیبا ارائه کند. از کارداشیان‌ها گرفته تا جنیفر لوپز برای داشتن سلفی‌هایی با میکاپ بی‌نقص، سراغ او می‌روند.

میکاپ آرتیست، هراش آکمیان
هراش آکمیان

میکاپ آرتیست هفتم | دندُل

تا به حال به این فکر کرده‌اید چرا میکاپ هیلزی همیشه آتشین و فوق‌العاده است؟ همه‌اش به خاطر دنیکا بدروسیان یا همان دندل خودمان در اینستاگرام است. نگاهی به صفحه‌اش بیندازید و ببینید چطور چشم‌های زرد دودی را طراحی می‌کند و آن را بسیار باشکوه جلوه می‌دهد.

میکاپ آرتیست، دندُل
دندُل

میکاپ آرتیست هشتم | هانگ وانگو

براش های میکاپ او، تا به حال صورت سلنا گومز، کیت بوزورث و بلا حدید را لمس کرده است. هانگ وانگو حتی ابتدایی‌ترین ظاهر میکاپ اینستاگرامی را به سطوح بالاتری می‌رساند. حتماً سری به صفحه‌اش بزنید اما مراقب باشید، ناگهان خودتان را می‌بینید که ساعت‌هاست دارید صفحه‌اش را زیر و رو می‌کنید.

میکاپ آرتیست، وانگو
وانگو

میکاپ آرتیست نهم | شارلوت تیلبری

شارلوت تیلبری نه‌تنها دارای روش میکاپی باورنکردنی است بلکه پوست، چشم، لب و کانتور رؤیایی‌تان را به شما می‌دهد. حتماً او را در اینستاگرام دنبال کنید و ببینید با رنگ صورتی چه کارهایی که نمی‌کند. او در حوزه میکاپ و آرایش، یک جادوگر واقعی است!

میکاپ آرتیست، شارلوت تیلبری
شارلوت تیلبری

میکاپ آرتیست دهم | رابین بلک

شما هرگز او را در عکس‌های اینستاگرام پیدا نمی‌کند چرا که او همیشه پشت دوربین مشغول عکاسی است. آماده باشید که قرار است با سر زدن به صفحه او و زیر و رو کردنش، حسابی الهام بگیرید و با جهانی رنگارنگ و بامزه روبرو شوید.

میکاپ آرتیست، رابین بلک
رابین بلک

میکاپ آرتیست یازدهم | اریل تجادا

اگر ماریو و کیم باعث شدند تا کانتور کردن به شکلی گسترده جا بیفتد، اریل و کایلی جنر قطعاً کاری کردند تا لب‌های مات از قبرستان‌های دهه ۹۰ آمریکا بیرون بیاید و بازگردد به سلیقه روزمره مردم. اینستاگرام او پر است از لب‌هایی مات، چشمانی طلایی و ابروهایی بسیار پر و زیبا.

میکاپ آرتیست، اریل تجادا
اریل تجادا

برای آشنایی با چند نفر از بهترین بیوتی بلاگرهای اینستاگرام، به شما توصیه می‌کنیم مقاله زیر را مطالعه نمایید.

بیوتی بلاگر اینستاگرام

سطح روتین آرایشی و زیبایی‌تان را با یک بیوتی بلاگر اینستاگرامی بالا ببرید!

برای افزایش سطح روتین آرایشی و زیبایی خود، به جای شنیدن نظرات غیر کارشناسی افراد، سراغ بیوتی بلاگر اینستاگرام بروید.


میکاپ آرتیست دوازدهم | وینسنت آکوئندو

کار کردن با تقریباً همه مدل‌ها در این صنعت را به‌گونه‌ای می‌شود امضای وینسنت در نظر گرفت. اما اگر دنبال ویژگی خاصی هستید تا او را از روی میکاپ هایش بشناسید باید به خط چشم‌های نوک‌تیز او اشاره کنیم. او به خوبی می‌تواند چشم گربه‌ای را با میکاپ روی صورت شما پیاده کند و ظاهری منحصر به فرد به شما بدهد.

میکاپ آرتیست، وینسنت آکوئندو
وینسنت آکوئندو

میکاپ آرتیست سیزدهم | ول گارلند

اینستاگرام ول یک معدن طلا به حساب می‌آید. او استاد میکاپ است و هنر پشت برخی از کارهایی که کرده به حدی پیش رفته که روی جلد مجلات می‌توانید برخی از آثارش را ببینید. او سابقه بسیار خوبی در میکاپ مدل‌ها و همچنین سلبریتی ها دارد.

میکاپ آرتیست، ول گارلند
ول گارلند

میکاپ آرتیست چهاردهم | دونیلا دیوی

خط چشم براق و سایه رنگین‌کمانی. این را به خوبی می‌توانید در سریال یوفوریا که از شبکه اچ بی او پخش می‌شد، ببینید. قطعاً با دیدن آن سریال از دونیلا تشکر خواهید کرد. او را در اینستاگرام دنبال کنید و ببینید کاراکترهای مورد علاقه شما در سریال‌های مختلف، چه تجربه‌ای را پشت سر گذاشته‌اند.

میکاپ آرتیست، دونیلا دیوی
دونیلا دیوی

میکاپ آرتیست پانزدهم | پتی دوبروف

پتی دوبروف با مایلی سایرس، کامرون دیاز، تیلور سوئیفت، آنجلینا جولی، داکوتا جانسون و زوئی کراویتس کار کرده است. و اگر به دنبال میکاپی هستید که اصلا به نظر نمی‌رسد میکاپ است، حتماً سری به صفحه اینستاگرام او بزنید.

میکاپ آرتیست، پتی دوبروف
پتی دوبروف

تا داشتن پوستی بی‌نقص و با طراوت، تنها یک کلیک فاصله دارید!


میکاپ آرتیست شانزدهم | سر جان

از آثار این هنرمند پاریسی، می‌توان به بیانسه، سرنا ویلیامز، سو جو پارک، خوان اسمالز، کلویی کارداشیان و دیگران اشاره کرد. او را می‌توان انسان بسیار مهربان و خوبی معرفی کرد. مطمئنیم اگر وارد صفحه اینستاگرامش شوید، حتماً تمام عکس‌هایی که آنجا پست کرده را دانلود خواهید کرد.

میکاپ آرتیست، سر جان
سر جان

میکاپ آرتیست هفدهم | کیتی جین هیوز

نمی‌دانید چطور می‌توانید چشمان براقی داشته باشید؟ یا گونه‌های زیبا؟ یا لب‌های فوق‌العاده؟ خوشبختانه کیتی جین هیوز اینجاست تا به دادتان برسد. برای داشتن ظاهری براق، حتماً صفحه اینستاگرام او را دنبال کنید.

میکاپ آرتیست، کیتی جین هیوز
کیتی جین هیوز

میکاپ آرتیست هجدهم | ماری فیلیپس

عده زیادی از افراد مشهور برای آماده شدن و قرار گرفتن روی فرش قرمز به ماری مراجعه می‌کنند. چرا؟ چون او کاملاً شگفت‌انگیز است. هرکسی سراغ او می‌رود به کانون توجه همگان بدل می‌شود.

میکاپ آرتیست هجدهم، ماری فیلیپس
ماری فیلیپس

میکاپ آرتیست نوزدهم | کیتا مور

اگر به دنبال ظاهری فرشته مانند هستید، گزینه‌ای که به شما پیشنهاد می‌کنیم، کیتا است. آن‌هایی که شانسش را داشتند تا کیتا روی صورتشان کار کند، نیکی میناژ، تیفانی هدیش و جنت ماک بودند.

میکاپ آرتیست، کیتا مور
کیتا مور

میکاپ آرتیست بیستم | بریت سالی

او استاد این است که افراد را به‌گونه‌ای آرایش کند که دیگران بپرسند «او واقعاً آرایش دارد یا پوست طبیعی‌اش اینطور است؟» کار او به معنای واقعی کلمه، بی‌نقص است. می‌توانید او را در اینستاگرام دنبال کنید و هر نکته‌ای که آموزش می‌دهد را رعایت کنید تا صورتی زیبا داشته باشید.

میکاپ آرتیست بیستم، بریت سالی
بریت سالی

یادگیری زیبایی با بهترین میکاپ آرتیست های دنیا!

در این مطلب از لیامگ، به معرفی بهترین میک‌آپ آرتیست‌ها در اینستاگرام پرداختیم. معرفی هر کدام از این افراد به شما کمک می‌کند تا با جهانی تازه در حوزه آرایش صورت و مو آشنا شوید و بتوانید از این روش‌ها برای میکاپ خودتان استفاده کنید. این افراد به معنای واقعی کلمه ثابت کرده‌اند که زیبایی، اتفاقی ذاتی نیست بلکه کاملاً اکتسابی است. شما سبک آرایشی کدام میکاپ آرتیست را می‌پسندید؟ نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید تا ما هم از آن‌ها بهره‌مند شویم.

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم
۳.۹/۵ - (۸ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید