صفحه اصلی > مد و زندگی : ۵۰ مدل مو ساده دخترانه در کمتر از ده دقیقه!

۵۰ مدل مو ساده دخترانه در کمتر از ده دقیقه!

مدل مو ساده

آیا زمان زیادی را پیش از رفتن به دانشگاه، سرکار، مهمانی‌ها و دورهمی‌ها یا قرار ملاقات‌تان با افراد مهم به موهای‌تان اختصاص نمی‌دهید و خیلی اهل این داستان‌ها نیستید؟ آیا دلتان می‌خواهد ظرف مدت زمان کوتاهی به موی سرتان حالت دهید؟ ما در این مقاله می‌خواهیم کمک‌تان کنیم و به شما بگوییم چطور می‌توانید در کمتر از ده دقیقه، موی‌تان را به ۵۰ مدل مو ساده، فوق‌العاده و شگفت‌انگیز درآورید:

۱. مدل مو فرق وسط و صاف

هیچ مدل مویی را نمی‌توان ساده‌تر از یک مدل مو ساده صاف پیدا کرد. کافی است روی موی سرتان فرق باز کنید و آن را به آرامی، خیلی صاف به سمت پایین شانه بزنید تا قالب چهره‌تان شکل مناسبی به خود بگیرد؛ بدین شکل موی شما، شانه‌های‌تان را در آغوش می‌کشد.

مدل مو فرق وسط و صاف
مدل مو فرق وسط و صاف

۲. مدل موی موج دار یک‌طرفه

یک مدل مو دخترانه ساده که حالت‌دهی به آن وقت زیادی از شما نمی‌گیرد؛ اگر موی سرتان موج دار باشد، کافی است با استفاده از سرم‌های مو آن را براق و درخشان کنید و در آخر به‌صورت یک‌طرفه شانه‌اش بزنید تا آبشار موها روی شانه‌های‌تان سرازیر شود.

مدل مو موج دار یک‌طرفه
مدل مو موج دار یک‌طرفه

۳. موج دار فرق وسط با انتهای فر

جذاب و سرگرم‌کننده! موی سرتان را به دو نیم شانه کنید و انتهای آن را به کمک یک اتوی فرزن لوله‌ای به سمت بالا فر یا حلقه حلقه کنید.

مدل مو موج دار فرق وسط با انتهای فر
مدل مو موج دار فرق وسط با انتهای فر

۴. مدل موی دم‌ اسبی بلند با انتهای فر

در کمتر از ده دقیقه یک مدل مو دم اسبی بزنید؛ برای این کار به کمک یک ژل مو، دقیقاً در بخش وسطی پشت سرتان، یک دم اسبی بزنید و انتهای موی‌تان را به کمک یک اتوی فرزن بزرگ، فر کنید.

مدل مو دم‌ اسبی بلند با انتهای فر
مدل مو دم‌ اسبی بلند با انتهای فر

۵. مدل مو شلخته دخترانه دم ‌اسبی کوتاه

وقتی عجله دارید شانس‌تان را با این مدل مو ساده و زیبا امتحان کنید. همه تارهای موی سرتان را پشت گردن‌تان جمع کنید و به کمک یک کش مو آن را ببندید. سپس برای حفظ حالت شلخته و آشفته موی‌تان، از یک اسپری مو استفاده کنید.

مدل مو دم ‌اسبی کوتاه شلخته
مدل مو دم ‌اسبی کوتاه شلخته

۶. بافت دور سر

هیچ‌کس نمی‌تواند دربرابر تماشای این مدل مو باز تماشایی مقاومت کند. روی موی سرتان فرق وسط باز کنید و آن را به صورت موج دار باز کنید. سپس، یک دسته مو از جلوی سرتان جدا کنید و آن را به صورت نواری به شکل زنجیر دور سر خود ببافید و آن را به نقطه شروع گره بزنید.

مدل مو بافت دور سر
مدل مو بافت دور سر

۷. مدل مو دم‌ اسبی تزئین‌شده براق

شاید باورتان نشود اما این مدل موی ساده دخترانه، کمتر از ده دقیقه وقت‌تان را می‌گیرد. بالای موی سرتان را جدا کنید و به کمک دسته موی باقی‌مانده یک دم‌اسبی نیمه‌بلند درست کنید. سپس بخش بالایی مو را به سمت عقب شانه بزنید و آن را به کمک یک کش مو به دم‌اسبی‌تان وصل کنید. در پایان هم بهتر است برای تزئین و افزایش جذابیت ظاهر چهره‌تان، از یک گیره موی کریستالی استفاده کنید.

مدل مو دم‌ اسبی تزئین‌شده براق
مدل مو دم‌ اسبی تزئین‌شده براق

۸. مدل موی کم‌حجم و فشرده با پیچش مو

شاید بافت مو را در نگاه اول کار پیچیده‌ای در نظر بگیرید، اما واقعاً این‌طور نیست. روی پایین‌تر بخش دسته موی یکطرفه‌تان، یک دم‌اسبی کوتاه بزنید. سپس آن را به سمت بالا تاب دهید و با موی‌تان پیچ‌وتاب دهید و در نهایت آن را بکشید و رها کنید؛ در پایان هم برای جذاب‌تر ساختن این مدل مو، از اسپری مو استفاده کنید.

مدل مو کم‌حجم و فشرده با پیچش مو
مدل مو کم‌حجم و فشرده با پیچش مو

۹. باب کوتاه و فانتزی

استفاده از مدل موی باب این روزها مد شده است؛ حتی می‌توان تمام لایه‌های آن را به سمت بیرون پردار کرد. اما جالب‌ترین نکته درخصوص این مدل مو ساده، این است که خیلی احتیاجی به حالت‌دهی ندارد. فقط کافی است روی آن کمی از ژل مو استفاده کنید؛ به همین راحتی!

مدل مو باب کوتاه و فانتزی
مدل مو باب کوتاه و فانتزی

برای آشنایی با ترفندهای صاف کردن مو بدون گرما و همچنین حجم دادن به موهای کم پشت به شما پیشنهاد می‌کنیم مقالات زیر را مطالعه نمایید.

حجم دادن به مو

حجم دادن به مو با ۳۰ مدل حجم‌دهنده برای موی کم‌پشت

اگر موهایی صاف و بی‌حالت دارید و دنبال مدل موهایی برای حجم دادن به موهایتان هستید، در این مقاله با ما همراه باشید.

صاف کردن مو بدون گرما و ترفندهای آن

ترفندهای صاف کردن مو بدون گرما

صاف کردن مو بدون گرما هم شدنی است؟ با مواد اولیه ساده در خانه ماسک‌هایی درست کنید که بدون هرگونه آسیبی موهای شما را صاف کند.


۱۰. مدل موی دم اسبی بلند فر با پیچش مو

در حالت‌دهی به این مدل مو دخترانه بلند ساده بایستی ابتدا موی سرتان را به کمک روغن آرگان مو نرم و لطیف کرده باشید. سپس روی تاج سرتان، دم‌اسبی بزنید و ادامه موی سرتان را به کمک یک اتوی لوله‌ای فرزن به صورت فر یا حلقه‌ای درآورید.

مدل مو دم اسبی بلند فر با پیچش مو
مدل مو دم اسبی بلند فر با پیچش مو

۱۱. مدل مو دخترانه فر حجیم

برای داشتن این مدل مو ساده باز، کافی است موی خود را به صورت یک‌طرفه شانه کنید؛ سپس برای اینکه ریشه موی سرتان حجم بگیرد از ژل موی سر استفاده کنید. در نهایت هم کافی است به کمک یک اتوی فرزن، در نیمه پایینی موی بازشده‌تان، به صورت تصادفی حلقه حلقه ایجاد کنید.

مدل مو فر حجیم
مدل مو فر حجیم

۱۲. ساده و شیک با انتهای فر

موی سرتان را باز و رها کنید، خودش معجزه می‌کند. حجم موی سرتان را به یک سمت انتقال دهید، انتهایش را حلقه حلقه کنید و آن‌ها را به سمت مخالف جمع کنید سپس، سرم را روی حلقه‌های یک‌طرفه بلند و شانه‌شده بریزید تا مدهوش‌کننده دیده شوید.

مدل مو ساده و شیک با انتهای فر
مدل مو ساده و شیک با انتهای فر

۱۳. مدل مو گوجه ای بالای سر با انتهای حجم‌دار

دقیقاً در بخش بالایی و میانی سرتان، حالت گوجه‌ای به موی سرتان بدهید و بیشتر دسته موهای‌تان را محکم ببندید. در پایان هم به کمک ژل موی سر به موی پیچیده‌شده حجم دهید و بر جذابیت بصری‌اش بیفزایید.

مدل مو گوجه ای بالای سر با انتهای حجم‌دار
مدل مو گوجه ای بالای سر با انتهای حجم‌دار

۱۴. مدل موی دم اسبی بلند موج دار حجیم

اگر تصور می‌کنید، حجیم ساختن موی سر کار زمان‌بری است، اشتباه می‌کنید. برای این مدل مو ساده و شیک دخترانه بایستی قسمت جلویی و بالایی موی سرتان را پوش دهید و با شانه زدن آن را در ناحیه تاج با سنجاق سر ببندید. در پایان هم به کمک باقی موی موج دارتان حالت دم اسبی بزنید.

مدل مو دم اسبی بلند موج دار حجیم
مدل مو دم اسبی بلند موج دار حجیم

۱۵. بلند پیراشکی‌شکل

از سرم مو برای حالت دادن و براق ساختن موی بلند سرتان استفاده کنید. سپس، آن را محکم به سمت عقب بکشید و طوری دسته‌ موهای‌تان را بپیچانید که شکل پیراشکی به خود بگیرد؛ این کار بیش از پنج دقیقه وقت‌تان را نمی‌گیرد.

مدل مو بلند پیراشکی‌شکل
مدل مو بلند پیراشکی‌شکل

۱۶. مدل مو دم اسبی یک‌طرفه

برای داشتن این مدل مو دم اسبی کوتاه یکطرفه، خیلی آرام بیشترش را به یک سمت شانه کنید؛ بخش پایین آن سمت را پشت گردن‌تان با کش مو ببندید و به صورت نواری بخشی از موی سرتان را دور آن بچرخانید. در پایان هم، برای جلوگیری از بهم خوردن حالت مو، آن را اسپری بزنید.

مدل مو دم اسبی یک‌طرفه
مدل مو دم اسبی یک‌طرفه

۱۷. مدل موی موج دار یکطرفه و جمع‌شده در پشت سر

احتمالاً همیشه دوروبرتان یک کلیپس مو پیدا می‌شود. روی موی سرتان فرق باز کنید و انتهای بخش بزرگ‌تر را به کمک یک اتوی فرزن لوله‌ای بزرگ به سمت بالا فر یا حلقه حلقه کنید. سپس به سراغ آن بخش دیگر بروید، دسته موهای‌تان را پشت گوش بیندازید و به کمک یک کلیپس آن را ببندید.

مدل مو موج دار یکطرفه و جمع‌شده در پشت سر
مدل مو موج دار یکطرفه و جمع‌شده در پشت سر

۱۸. گوجه ای شلخته با تاج پف‌دار

یک مدل مو دخترانه ساده بسته که نه تنها وقت‌تان را نمی‌گیرد بلکه احتمالاً همه شما برای محیط‌های تحصیلی و کاری بارها از آن استفاده کرده باشید؛ برای اینکه ظاهری درخشان و حجیم به موی‌تان بدهید، کمی سرم مو به سرتان بزنید؛ سپس، با یک حالت گوجه‌ای شلخته و نیمه‌باز کار را تمام کنید.

مدل مو گوجه ای شلخته با تاج پف‌دار
مدل مو گوجه ای شلخته با تاج پف‌دار

۱۹. مدل مو فر یک‌طرفه پیچ‌وتاب‌دار

شما بهتر از هرکسی از معجزه فرها یا حلقه‌های یک‌طرفه مو باخبر هستید. برای این مدل مو بایستی موی شانه‌شده یک‌طرفه‌تان را به سمت بالا تاب دهید و آن را پشت سرتان با سنجاق سر ببندید.

مدل مو فر یک‌طرفه پیچ‌وتاب‌دار
مدل مو فر یک‌طرفه پیچ‌وتاب‌دار

۲۰. مدل موی بافت یکطرفه شلخته با پیچ‌وتاب

موی بلند خود را یک‌طرفه شانه زده و آن را جمع کنید. سپس، به صورت شل آن را از یک‌طرف، از بالا به پایین ببافید و پیچ‌وتاب دهید. در آخر کمی از بافت جلوی صورت را شل کنید و چند تار مو را به صورت آزاد روی صورت‌تان بیندازید تا زیباتر شوید.

مدل مو بافت یکطرفه شلخته با پیچ‌وتاب
مدل مو بافت یکطرفه شلخته با پیچ‌وتاب

۲۱. بافت یکطرفه حجیم

موی سرتان را به یک سمت شانه کنید و بزرگترین بخش آن را به کمک یک اتوی فرزن لوله‌ای بزرگ به سمت بالا حلقه حلقه یا فر کنید. بخش کوچکتر را ببافید و پشت سرتان ببندید. در نهایت هم با یک اسپری مو برای حجم‌بخشی و ثابت نگه‌داشتن موی سرتان استفاده کنید.

مدل مو بافت یکطرفه حجیم
مدل مو بافت یکطرفه حجیم

۲۲. مدل مو دم اسبی بلند چندتکه

وقتی نه فرصتش، نه حال‌وحوصله‌اش را دارید، موی سرتان را از دو طرف به پشت شانه کنید و در نزدیک‌ترین نقطه به گردن، یک دم اسبی بزنید؛ سپس باقی دم اسبی را به کمک چند کش مو به فاصله‌های مساوی تقسیم کنید.

مدل مو دم اسبی بلند چندتکه
مدل مو دم اسبی بلند چندتکه

۲۳. مدل موی چتری با بافت یکطرفه

با این بافت یکطرفه شلخته نه تنها جذاب‌تر به نظر می‌رسید، بلکه چنین موی بلند موج داری که به صورت شل و آزاد جمع‌شده و بافته می‌شود، چهره شما را با چتری‌های باز جلوی صورت شگفت‌انگیز می‌سازد؛ اگر موی شانه‌شده کناری را هم به کمک اتوی مو حلقه حلقه بزنید، کار تمام است!

مدل مو چتری با بافت یکطرفه
مدل مو چتری با بافت یکطرفه

۲۴. دم اسبی محکم پیچیده‌شده با حلقه‌های رو به بیرون

اگر بخواهید موی سرتان را با این مدل مو ساده حالت دهید، نهایتاً بین ۵ الی ۱۰ دقیقه طول می‌کشد. اول روی تمام تارهای موی ضخیم‌‌تان، ژل مو بزنید و از آن یک دم‌اسبی نیمه بلند درست کنید. در ادامه انتهای دم موی‌تان را به کمک اتوی فر حلقه حلقه بزنید.

مدل مو دم اسبی محکم پیچیده‌شده با حلقه‌های رو به بیرون
مدل مو دم اسبی محکم پیچیده‌شده با حلقه‌های رو به بیرون

۲۵. مدل مو دم اسبی بلند یک‌طرفه با پیچ‌وتاب و چتری

در کمترین زمان ممکن با این مدل موی دم اسبی دلبری کنید! جلوی موی‌تان را چتری بزنید، موی پشت سرتان را در یک طرف تاج مو جمع کنید و آن را به کمک دسته موی نازک یا کش مو ببندید. سپس، روی دم‌اسبی باز و ایجادشده، کم پیچ‌وتاب بدهید.

مدل مو دم اسبی بلند یک‌طرفه با پیچ‌وتاب و چتری
مدل مو دم اسبی بلند یک‌طرفه با پیچ‌وتاب و چتری

۲۶. مدل موی باب به پشت‌جمع‌شده یک‌طرفه

برای داشتن این مدل موی ساده، موی سرتان را یک‌طرفه شانه کنید و آن را به پشت گوش قرار دهید، جمعش کنید و به سمت بالا روی انتهایش حلقه بزنید. در نهایت هم برای شفاف‌سازی و درخشان‌سازی کل مو، از یک ژل موی قوی استفاده کنید.

مدل مو باب به پشت‌جمع‌شده یک‌طرفه
مدل مو باب به پشت‌جمع‌شده یک‌طرفه

۲۷. دم اسبی بلند و صاف

ابتدا موی سر خود را به کمک یک ژل یا سرم مو، نرم و لطیف کنید. در ادامه موی سرتان را به سمت بالا بکشید و با یک کش مو یا نوار نازکی از موی خود دورش را بپیچید تا یک دم‌اسبی بلند، صاف و پهن روی قسمت تاجی سرتان ایجاد شود.

مدل مو دم اسبی بلند و صاف
مدل مو دم اسبی بلند و صاف

۲۸. مدل مو گوجه ای کوتاه و شفاف

یک مدل مو ساده دو دقیقه‌ای! به کمک سرم مو، موی سرتان را براق و شفاف نشان دهید؛ سپس آن را تا پشت گردن‌تان به سمت پایین شانه بزنید و مدل گوجه‌ای کوچک رویش درست کنید.

مدل مو گوجه ای کوتاه و شفاف
مدل مو گوجه ای کوتاه و شفاف

۲۹. مدل موی فر نرم یک‌طرفه با تل سر

اینجا به یک تل مو هم احتیاج دارید؛ اگر از آن دسته افرادی هستید که موی متوسط تا بلندی دارند، با آزاد و رها کردن، بایستی آن را حلقه‌ای و فر کنید. سپس، موی جلوی سرتان را به دو طرف جدا کرده، کمی به یک‌طرف شانه‌اش کنید و تل بزنید.

مدل مو فر نرم یک‌طرفه با تل سر
مدل مو فر نرم یک‌طرفه با تل سر

۳۰. مدل مو دم اسبی موج دار با تاجی پف‌دار و چند تار موی آویزان

یک دم اسبی ساده را می‌شود با موج دار کردن، جذاب‌تر ساخت. کافی است یکی دو دسته از تار موی‌تان را از دو طرف صورت رها کنید، بخش بالایی موی سرتان را رو به بالا پوش کنید و به کمک یک دسته‌ موی پیچیده‌شده، یک دم اسبی خوشگل برای خودتان دست‌وپا کنید. 

مدل مو دم اسبی موج دار با تاجی پف‌دار و چند تار موی آویزان
مدل مو دم اسبی موج دار با تاجی پف‌دار و چند تار موی آویزان

با داشتن موهایی نرم، لطیف و درخشان تنها یک کلیک فاصله دارید!

شامپوهای تراست

۳۱. مدل موی بلند، صاف و براق

یکی دیگر از انواع مدل مو ساده، جذاب و حیرت‌انگیز؛ موی موج دار بلند خود را به سمت عقب شانه بزنید، با واکس مو آن را براق کنید تا در کسری از ثانیه، همه نگاه‌ها را به سوی خود جلب کنید.

مدل مو بلند، صاف و شفاف
مدل مو بلند، صاف و براق

۳۲. مدل مو موج دار بلند و باز روی شانه با چنددسته بافته‌شده

اگر موی‌تان به طور طبیعی موج دار است، این حالت مو برایتان هیچ کاری ندارد. فرق وسط باز کنید و موی سرتان را به صورت آبشاری روی شانه‌های‌تان بریزید. سپس دو دسته نازک از جلوی موی سرتان بردارید، آن را کمی پیچ‌وتاب دهید، به طرفین بکشید و با سنجاق روی موی‌تان آن‌ها را ببندید.

مدل مو موج دار بلند و باز روی شانه با چنددسته بافته‌شده
مدل مو موج دار بلند و باز روی شانه با چنددسته بافته‌شده

۳۳. شلخته و زیگزاگی با تاج پف‌دار

خودتان به‌تنهایی از پس این مدل موی آشفته برمی‌آیید و نیازی به وجود یک استایلیست نیست. کافی است به صورت زیگزاگ موی سرتان را شانه کنید، به بخش تاجی آن فرم دهید و روی حالت شلخته به‌دست‌آمده اسپری بزنید. این کار خیلی وقت‌تان را نمی‌گیرد.

مدل مو شلخته و زیگزاگی با تاج پف‌دار
مدل مو شلخته و زیگزاگی با تاج پف‌دار

۳۴. مدل مو بالا موج دار یک‌طرفه و جمع‌شده

دسته دسته موی سرتان را بگیرید و به یک سمت جمع کنید و روی‌شان موج‌های زیبا بزنید. در ادامه هم بخش جلویی را به سمت بالا بکشید و به آرامی به سمت عقب هدایتش کنید؛ جذاب و مدهوش کننده!

مدل مو موج دار یک‌طرفه و جمع‌شده به سمت بالا
مدل مو موج دار یک‌طرفه و جمع‌شده به سمت بالا

۳۵. مدل موی باب معمولی شیک و فر

چه بخواهید سرکار بروید چه مهمانی‌های آن‌چنانی، این مدل مو باب معمولی به کار همه می‌آید؛ و ظرف کمتر از ده دقیقه می‌توانید موی‌تان را با آن حالت دهید. به انتهای چتری‌تان حلقه بزنید و به کمک ژل و اسپری مو، به آن حجم دهید.

مدل مو باب معمولی شیک و فر
مدل مو باب معمولی شیک و فر

۳۶. مدل موی دم موشی بلند بافته‌شده با پف

درست کردن مدل موی دم‌موشی بافته‌شده برخلاف ظاهر غلط‌اندازی که دارد، اصلاً کار سخت و دشواری نیست. در این حالت کافی است موی‌تان را به سمت بالا شانه کنید و برای برخورداری از یک مدل موی فوق‌العاده، اسپری مو فراموش نشود.

مدل مو دم موشی بلند بافته‌شده با پف
مدل مو دم موشی بلند بافته‌شده با پف

۳۷. مدل مو گوجه ای فرق وسط، کوتاه و براق

به آرامی و با ظرافت موی‌تان را از وسط فرق باز کنید و از کناره‌ها در پشت گردن آن را گوجه‌ای بزنید. سپس، نوبت به آن می‌رسد تا بخش بالایی مو را واکس مو بزنید و آن را رها کنید تا ظاهری مرطوب و صیقلی به خود بگیرد.

مدل مو گوجه ای فرق وسط، کوتاه و براق
مدل مو گوجه ای فرق وسط، کوتاه و براق

۳۸. مدل موی نیمه گوجه‌ای با چتری و فر

یک مدل موی نصفه و نیمه را می‌توان همیشه یکی از بهترین‌ها درنظرگرفت. چتری‌های بلندتان را روی پیشانی‌تان پخش کنید. سپس، روی تاج یک مدل گوجه‌ای بزنید و بقیه موی سرتان را رها کنید. در آخر هم انتهای موی رهای‌تان را حلقه‌ای یا فر کنید.

مدل مو نیمه گوجه‌ای با چتری و فر
مدل مو نیمه گوجه‌ای با چتری و فر

۳۹. مدل موی کاکلی پیچ‌وتاب‌دار براق

مانند یک کاکل خوشگل و معمولی، این نسخه بهم‌ریخته هم خیلی از شما وقت نمی‌گیرد. تمام موی سرتان را به یک طرف به سمت بالا شانه کنید و روی آن یک کاکل شل و ول بزنید. زمین تا آسمان با مدل‌های مشابه تفاوت دارد، این‌طور نیست؟

مدل مو کاکلی پیچ‌وتاب‌دار براق
مدل مو کاکلی پیچ‌وتاب‌دار براق

۴۰. مدل مو دم اسبی بلند بهم‌ریخته و پریشان

این دم‌اسبی منحصربه‌فرد نه از شما وقت می‌گیرد نه زحمت زیادی دارد. جلوی موی سرتان کمی ژل مو بزنید و روی بخش تاجی سرتان یک دم‌اسبی بلند درست کنید. سپس، در انتهای دم‌اسبی‌، حلقه‌های داخلی و خارجی بزنید تا ظاهر پخش‌شده و جذابی به خود بگیرد.

مدل مو دم اسبی بلند بهم‌ریخته و پریشان
مدل مو دم اسبی بلند بهم‌ریخته و پریشان

۴۱. مدل موی گوجه ای کوتاه و ساده یکطرفه

موی سرتان را به طور کامل به یک سمت شانه کنید و خوب پوش دهید تا حجم بگیرد. سپس، به موی‌تان به یک طرف شانه کنید تا بشود یک گوجه‌ای خوشگل کنارش ایجاد کرد. چند تار مو هم روی صورت‌تان رها کنید تا بر جذابیت‌تان افزوده شود. واقعاً زمانی از شما نمی‌گیرد!

مدل مو گوجه ای کوتاه و ساده یکطرفه

۴۲. گوجه ای معمولی پیچیده با تافت

با پوش کردن و شانه کردن جلوی موها یک پف قشنگ درست کنید، یک مدل موی بسته دخترانه ساده؛ و آن را با سنجاق سر در ناحیه تاج ببندید. سپس، همه موهای‌تان را یک‌جا جمع کنید و آن را به صورت یک گوجه‌ای نیمه‌بلند ببندید. در پایان هم برای اینکه حالت خود را حفظ کند، اسپری مو بزنید.

مدل مو گوجه ای معمولی پیچیده با تافت
مدل مو گوجه ای معمولی پیچیده با تافت

۴۳. مدل مو موج دار حجیم با بافت زنجیری دور سر

موی موج‌دارتان را یک‌طرفه شانه کنید و آن را با اسپری مو حجم دار کنید. سپس، یک دسته نواری از تارهای موی‌تان را بردارید، آن را ببافید و از آن به صورت زنجیر سر برای افزایش جذابیت ظاهری‌تان استفاده کنید. کمتر از ده دقیقه!

مدل مو موج دار حجیم با بافت زنجیری دور سر
مدل مو موج دار حجیم با بافت زنجیری دور سر

۴۴. مدل موی گوجه ای دم موشی

رنگ صورتی برای مو در کنار مدل مو گوجه‌ای دم‌موشی شلخته شما را از اطرافیان‌تان بیش از پیش متفاوت نشان خواهد داد. موی‌تان را یک‌طرفه شانه کنید، دو حالت گوجه‌ای در دو طرف سرتان بزنید و به‌آرامی کمی دیگر از موی سرتان را روی پیشانی بگذارید.  

مدل مو گوجه ای دم موشی
مدل مو گوجه ای دم موشی

۴۵. موج دار باز با بافت روی خط پیشانی

این هم یک مدل موی دیگر در کمتر از پنج دقیقه. به موی موج دار و باز خود به کمک اسپری مو حجم دهید؛ سپس، موی جلوی پیشانی را به سمت کناره‌ها و عقب ببافید و تمام!

مدل مو موج دار باز با بافت روی خط پیشانی
مدل مو موج دار باز با بافت روی خط پیشانی

۴۶. مدل مو پف دار و آزاد با پیچ‌وتاب و سنجاق

موی‌تان را به صورت یک‌طرفه شانه کنید؛ بیشتر بخش بالایی موی‌تان را به سمت عقب پوش کنید. سپس، در آن یک طرف باقی‌مانده، کمی پیچ‌وتاب ایجاد کنید و همان اطراف سنجاق بزنید؛ خیلی ساده و نوآورانه!

مدل مو پف دار و آزاد با پیچ‌وتاب و سنجاق
مدل مو پف دار و آزاد با پیچ‌وتاب و سنجاق

۴۷. مدل موی بافت دم اسبی و براق

از جذاب‌ترین انواع مدل مو ساده؛ نیم دم‌اسبی و نیم دیگر بافت؛ در پشت گردن، کمی بافت ایجاد کنید و آن را به کمک یک کش مو به یک دم‌اسبی کوتاه تبدیل کنید. در پایان هم با یک اکسسوری موی زیبا، بر جذابیتش بیفزایید.

مدل موی بافت دم اسبی و براق
مدل موی بافت دم اسبی و براق

۴۸. باز با فرهای به سمت داخل

با استفاده از این ژل مو، به موی سرتان حجم دهید. در ادامه برای داشتن یک مدل مو ساده و شیک دخترانه باز، انتهای آن را به سمت بالا و رو به داخل حلقه‌ای کنید و این کار را با یک فرزن لوله‌ای متوسط انجام دهید و به کمک اسپری مو به آن حجم ببخشید.

مدل مو باز با فرهای به سمت داخل
مدل مو باز با فرهای به سمت داخل

۴۹. مدل مو پیچ‌وتاب‌دار با تاج پف‌ دار

موی میانه سرتان را به سمت عقب شانه کنید، سپس موی کناره‌های سرتان را به سمت عقب بکشید و تک تک این‌ها را در مراحل جداگانه بپیچانید و در نهایت آن‌ها را به هم ببندید تا یک مدل موی فانتزی یا شبه‌مجلسی پیدا کنید.

مدل مو باز با فرهای به سمت داخل
مدل مو باز با فرهای به سمت داخل

۵۰. مدل موی کوتاه سربالا، براق و حجیم

در آخر هم، آسان‌ترین و ساده‌ترین مدل مویی که می‌تواند به شما یک ظاهر جذاب و فوق‌العاده ببخشد را به شما معرفی می‌کنیم. موی جلوی سرتان را به سمت عقب شانه کنید. برای اینکه به کل موی سرتان حالت دهید، واکس مو بزنید تا همه‌چیزتمام به نظر برسید.  

مدل مو کوتاه سربالا، براق و حجیم
مدل مو کوتاه سربالا، براق و حجیم

کلام آخر!

تقریباً ادعا داریم که توانسته‌ایم انواع مدل مو ساده که می‌توانید از آن‌ها در موقعیت‌های مختلف کاری، تحصیلی و دورهمی استفاده کنید و در کمتر از ده دقیقه، ظاهری جذاب، تماشایی و خیره‌کننده پیدا کنید را به شما معرفی کرده‌ایم؛ اگر شما هم مدل موی ساده و جذابی را سراغ دارید و امتحان کرده‌اید که درست کردنش چند دقیقه‌ای بیشتر زمان نمی‌برد، در بخش نظرات از آن‌ها برای‌مان بگویید.

سیستم پیشنهاد محصول لیاتیم
۵/۵ - (۲ امتیاز)
حامد مقتدایی

دیدگاهتان را بنویسید