صفحه اصلی > مد و زندگی : ۲۵ رنگ موی سال ۲۰۲۱ در تابستان

۲۵ رنگ موی سال ۲۰۲۱ در تابستان

رنگ موی سال 2021

تابستان دارد از راه می‌رسد و بسیاری از خانم‌ها در فکر رنگ موی جدید هستند. البته باید بپذیریم که انتخاب رنگ موی مناسب کار چندان آسانی هم نیست. رنگ مو باید با رنگ پوست همخوانی داشته باشد. همچنین اگر قرار باشد یک تغییر اساسی به چهره خود بدهید باید ترندهای رنگ موی دنیا را بدانید تا ظاهری شیک و به‌روز بگیرید.

چه‌ کار رنگ موهای خود را در خانه یا در یک سالن آرایش حرفه‌ای انجام دهید، تابستان فصل مناسبی است که می‌توانید از منطقه امن خود خارج شوید و انواع رنگ موهای جدید را امتحان کنید؛ بنابراین برای همه کسانی‌که رنگ موی‌شان بلوند، مشکی، خرمایی و سرخ است، انواع رنگ موی سال ترند و جدید تابستانی باعث می‌شوند که بخواهید بیشتر وقت‌تان را در حال و هوای گرم و آفتابی تابستان و شب‌های طولانی آن بگذرانید و هرچه‌سریع‌تر سری به سالن آرایشی‌تان بزنید یا خودتان دست به کار شوید.

در این مقاله انواع رنگ موی سال و ترند سلبریتی‌ها و چهره‌های مشهور موردعلاقه شما در تابستان ۲۰۲۱ آورده شده که شما را شوکه خواهند کرد. برای هر فردی با هر رنگ پوستی، ظاهری منحصربه‌فرد انتظارتان را می‌کشد. سرخ‌مویان در این فصل فرمانروایی می‌کنند، بنابراین تنوع زیادی از رنگ‌ها، از قهوه‌ای دارچینی گرفته تا بلوند توت‌فرنگی را خواهید دید. همچنین، اگر واقعاً می‌خواهید در این تابستان، ظاهری جدید را تجربه کنید، ایده‌ کوتاه کردن مو، یا مدل موی لایه‌لایه‌ای و مدل موهای بافته‌شده به کمک‌تان می‌آیند.

۱. رنگ موی سال ۲۰۲۱ | های‌لایت‌های شکلاتی

گرچه بیشتر های‌لایت‌هایی که می‌بینید، بلوند و کاراملی هستند، اما این‌ها تنها گزینه‌های موجود در بازار نیستند. در واقع، برخی از رنگ‌های سرد، لایت‌های قهوه‌ای شکلاتی بر روی موی قهوه‌ای تیره یا مشکی، شکل و شمایل متفاوتی به مو می‌بخشند؛ بدون اینکه ظاهری غیرطبیعی ایجاد کنند. موی چندرگه‌ای آندرا دی را به‌عنوان‌ نمونه‌ای درخشان از این رنگ مو در نظر بگیرید.

های‌لایت‌های شکلاتی
های‌لایت‌های شکلاتی

۲. رنگ موی آمبره ظریف

مدل موی به‌هم‌ریخته و رمانتیک مارگو رابی، ظاهری بانشاط و دوست‌داشتنی به چهره‌اش می‌بخشد. برای چنین رنگ و حالتی، ریشه‌های موی خود را طبیعی نگه دارید و رنگ کردن موی‌تان را طوری شروع کنید تا به‌تدریج کم‌رنگ شود و به رنگ بلوند بور آفتابی برسد. این رنگ مو، با یک مدل موی چتری چشم‌نواز، رؤیایی‌تر هم می‌شود.

رنگ موی آمبره ظریف
رنگ موی آمبره ظریف

۳. بیبی‌لایت‌های چندبُعدی

برای هایلایت‌های طبیعی و ظریف این‌چنینی، از آرایشگرتان درباره رنگ موی «بیبی لایت» سؤال کنید. همانند آریانا دی‌بوز که تارهای نازکی از موهای بافته‌اش را با رنگی سرد، هایلایت کرده است.

رنگ موی بیبی‌لایت‌های چندبُعدی
رنگ موی بیبی‌لایت‌های چندبُعدی

۴. رنگ موی قرمز براق

برای اینکه رنگ طبیعی موی‌تان به قوت خود باقی بماند، در قسمت بالایی گیسوان‌تان، یک رنگ براق بزنید تا موهایی شاداب پیدا کنید. موهای هان یه‌ری در نور تقریباً به رنگ قرمز می‌درخشد و باعث می‌شود حالت چندبُعدی آن بیشتر به چشم بخورد.

رنگ موی قرمز براق
رنگ موی قرمز براق

۵. رنگ موی بلوند توت‌فرنگی

ریس ویترسپون برای دهه‌ها یکی از شناخته‌شده‌ترین مو بلوندهای هالیوود بوده است، اما جدیدترین هایلایت‌های او با کمی رگه‌های قرمزرنگ همراه شده‌اند. بلوند توت‌فرنگی، رنگ دوست‌داشتنی فصل تابستان، در طیف نارنجی، بهترین رنگ موی سال است. اگر مانند ویترسپون مو بلوند هستید، یک دور هایلایت دستی سرخ‌رنگ‌شده به چهره‌تان گرمای خاصی می‌بخشد.

رنگ موی بلوند توت‌فرنگی
رنگ موی بلوند توت‌فرنگی

۶. رنگ موی سال ۲۰۲۱ | قرمز آجری

سرخ‌مویان در تابستان امسال، فرمانروایی می‌کنند. اگر نگاهی به صفحه‌ای از کتاب SZA بیندازید، انواع طیف‌های دارچینی را می‌بینید؛ این رنگ‌های گرم متناسب با درجه حرارت بالا هستند.

رنگ موی سال | قرمز آجری
رنگ موی سال | قرمز آجری

پیدا کردن رنگ موی مناسب یک دغدغه است و حفظ رنگ مو یک دغدغه دیگر! اگر مشتاق هستید تا با راه‌هایی برای تثبیت رنگ مو روی سر آشنا شوید، مقاله زیر را از دست ندهید.

تثبیت رنگ مو

تثبیت رنگ مو چیست: نکات طلایی که باید بدانید!

اگر شما هم می‌خواهید موهای رنگ شده خیره‌کننده‌ای داشته باشید،‌ باید از روش‌های تثبیت رنگ مو استفاده کنید. با ما همراه باشید.


۷. هایلایت‌های مانی پیس

هایلایت موی اف‌کی‌ای توئیگز از جمله هایلایت‌های فیس‌فریم (پوشاننده کناره‌های صورت) شاداب و سرزنده‌ای است که به بلوندهای ظریف‌تر متمایل می‌باشد. هایلایت‌‎های مانی پیس جز هایلایت‌هایی هستند که این روزها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردارند. این رنگ موی ترند، زمانی خودش را نشان می‌دهد که موهای‌تان را از وسط به دو نیمه جدا کرده باشید و تعدادی از تارهای مویی که اطراف صورت‌تان قرار می‌گیرد را هایلایت کنید تا نمای بهتری از چهره زیبای‌تان دیده شود.

هایلایت‌های مانی پیس
هایلایت‌های مانی پیس

۸. هایلایت‌های هانی چانکی

در این تابستان، هایلایت‌هایی که تراکم بیشتری دارند، به طور یکپارچه با بقیه موهای شما ترکیب می‌شوند و راهکاری عالی برای درخشش تیپ و قیافه شما هستند. ریشه‌های موی خود را تیره نگه دارید تا کمتر به رسیدگی نیاز داشته باشد.

هایلایت‌های هانی چانکی
هایلایت‌های هانی چانکی

۹. رنگ موی قهوه‌ای فندقی

تیلور سوئیفت، به‌تازگی موهای لایت شگفت‌انگیز خود را به رنگ خرماییِ خاکی درآورده است. موهای فندقی یا خرمایی که به بلوند ‌می‌زند، ازآنجایی‌که رنگ بسیار شکیلی است، تابستان امسال همه‌جا به چشم می‌خورد.

رنگ موی قهوه‌ای فندقی
رنگ موی قهوه‌ای فندقی

۱۰. رنگ موی جت بلک چندبُعدی

در این فصل موهای کاملاً مشکی کلی بُعد پیدا می‌کنند، می‌درخشند و روح تازه‌ای در آن‌ها دمیده می‌شود. حفظ رنگ موی مشکی کار چندان آسان نیست؛ اما این رنگ مو، به موی بافته‌شده و بلند خیلی می‌آید.

رنگ موی جت بلک چندبُعدی
رنگ موی جت بلک چندبُعدی

۱۱. رنگ موی سال ۲۰۲۱ | بلوند کَره‌ای ملایم

تابستان امسال، همه‌چیز با سبک‌های ملایم درارتباط است که جذابیت‌های بصری طبیعی چهره شما را برجسته می‌سازد. یک بلوند کَره‌ای‌کرمی براق مانند رنگ موی آنیا تیلور-جوی، که ظاهری ملیح و زنانه به او می بخشد و از ظرافت بالایی برخوردار است.

رنگ موی سال | بلوند کَره‌ای ملایم
رنگ موی سال | بلوند کَره‌ای ملایم

۱۲. رنگ موی مشکی‌/خرمایی سرد

مانند رزی پرز، از رنگ مشکی/خرمایی سرد استفاده کنید. این رنگ، طبیعی به نظر می‌رسد، اما رنگ‌های خرمایی‌ای که روشن‌تر هستند ابعاد بسیاری را برای ایجاد کنتراست، به رنگ موی شما می‌افزایند.

رنگ موی مشکی‌/خرمایی سرد
رنگ موی مشکی‌/خرمایی سرد

۱۳. رنگ موی ارغوانی تیره

مدت‌ها بود که تنها راه بازسازی موهای ارغوانی فوق‌العاده جذاب نیکول ریچی، دکلره کردن موهای سرتان بود. اما اکنون شامپوهای نرم‌کننده و تثبیت رنگ موجود در بازار می‌توانند رنگ موی طبیعی تیره به شما ببخشد؛ البته فقط برای چندبار شستشو.

رنگ موی ارغوانی تیره
رنگ موی ارغوانی تیره

۱۴. رنگ موی تیره و براق

لایت برای تابستان؟ همیشه جواب نیست؛ یک رنگ براق و تقریباً مشکی مانند ظاهر میلا کونیس در تابستان امسال، کاملاً سالم و طبیعی به نظر می‌رسد. اگر در خانه موهای خود را رنگ می‌کنید، از قانون دورنگ پیروی کنید؛ برای داشتن ظاهری طبیعی، بیشتر از دورنگ استفاده نکنید، یا تیره‌تر یا روشن‌تر از رنگ طبیعی خود.

رنگ موی تیره و براق
رنگ موی تیره و براق

تا تثبیت رنگ مو روی سرتان تنها یک کلیک فاصله دارید!

شامپو تخصصی تثبیت رنگ و ترمیم مو تراست

۱۵. رنگ موی خرمائی پررنگ

برای ایجاد رنگ زرشکی آتشین لازم نیست با موهای قرمز متولد شوید. رنگ شرابی تیره موی زندیا، شیوه‌ای مناسب برای داشتن گیسوانی سرخ‌رنگ برای افرادی با رنگ پوست تیره‌تر است.

رنگ موی خرمائی پررنگ
رنگ موی خرمائی پررنگ

۱۶. رنگ موی سال ۲۰۲۱ | روبان کاراملی بِرلی‌در

هایلایت‌های کاراملی ظریف جسیکا آلبا راهکاری عالی برای روشن‌کردن موهای شما بدون دور شدن از رنگ طبیعی موهای‌تان است. برای رنگ‌های تابستانی و برنزه، از نوارهای رنگی ظریف در سراسر تارهای مو می‌توان استفاده کرد.

رنگ موی سال | روبان کاراملی بِرلی‌در
رنگ موی سال | روبان کاراملی بِرلی‌در

۱۷. موی دورنگ

دکلره بلوند در بالا، قهوه‌ای تیره در پایین؛ دوآ لیپا مثال بارزی است که از این نوع سبک الهام می‌گیرد. باتوجه‌به جنبه دکلره این سبک ترند، این نوع را برای حرفه‌ای‌ها نگه می‌داریم. مانند هرگونه دکلره مو، حتماً عمیقاً آن را نرم کنید و بعد از آن، ماسک مو بزنید تا خشک نشود.

موی دورنگ
موی دورنگ

۱۸. رنگ موی بلوند شنی

بررسی انواع رنگ موی الیویا کلمن، یک دوره آموزشی است برای ما که چگونه موها را به زیبایی لایت کنیم. هایلایت‌های روشن ظریف قهوه‌ای، ابعادی طبیعی به مدل موی کوتاه پلاتینی اولیویا می‌دهد.

رنگ موی بلوند شنی
رنگ موی بلوند شنی

۱۹. رنگ موی توایلایت

این سبک محبوب، هایلایت‌های گرم و طلایی را به انتهای موهای قهوه‌ای طبیعی اضافه می‌کند. کاریسا شوود، آرایشگر مو، این سبک را «توایلایت» می‌نامد و جنیفر گارنر نمونه موفقی از این سبک است.

رنگ موی توایلایت
رنگ موی توایلایت

۲۰. رنگ موی عسلی تیره

رنگ موهای بلوند در تابستان بلوندتر می‌شود؛ اما قبل از دکلره کردن دست نگه دارید. رنگ تیره و عسلی مانند این نوع می‌تواند گرمی به چهره شما بدهد، مانند این سبکی که تونی کولت دارد. برای این نوع رنگ، از متخصص رنگ خود «هایلایت‌های عسلی» را در خواست کنید.

رنگ موی عسلی تیره
رنگ موی عسلی تیره

۲۱. رنگ موی سال ۲۰۲۱ | قهوه‌ای مسی

قهوه‌ای مسی، رنگی بین شاه‌بلوطی و قرمز است، رنگ مسی طلایی موی زوئی دویچ انتخاب عالی برای چهره‌های سبزه است که موها بدون فاصله زیاد از رنگ طبیعی خود، تغییر می‌کنند.

رنگ موی سال | قهوه‌ای مسی
رنگ موی سال | قهوه‌ای مسی

۲۲. رنگ موی بلوند مات

ریچل بروزناهان ممکن است به دلیل رنگ موی تیره‌ای که در نقش میج در سریال خانم میسل شگفت‌انگیز بازی می‌کند شناخته شده باشد، اما او طبیعتاً موهای بلوندی دارد! این رنگ بلوند مات به همان اندازه قهوه‌ای تیره که ما عادت کرده‌ایم روی سر او طبیعی به نظر برسد، در مقابل رنگ پوست سفید او تضاد ایجاد می‌کند؛ دخترانی که می‌خواهند موهایشان را بلوند کنند، توجه داشته باشید که رنگ پلاتینی همیشه تنها راه نهایی نیست.

رنگ موی بلوند مات
رنگ موی بلوند مات

۲۳. رنگ موی قرمز روشن

یکی از آرایشگران معروف جهان، گای تانگ، معتقد است که تابستان فصل رنگ‌های روشن و شاداب است و رنگ موی زرد پررنگ و قرمز آتشین، به‌زودی طرفداران زیادی پیدا می‌کند؛ اما اگر رنگ روشن‌تری مدنظر دارید، موهای قرمز مادلین پچ را امتحان کنید.

رنگ موی قرمز روشن
رنگ موی قرمز روشن

۲۴. رنگ موی بلوند روشن

موهای بلوند پلاتینیومی ونسا کربی باعث می‌شود، که بیش از پیش عاشق فصل تابستان شویم. دانیل لینت، استایلیست و رنگ‌شناس می‌گوید: «هرساله وقتی به فصل‌های بهار و تابستان نزدیک‌تر می‌شویم، تقاضا برای رنگ موهای روشن بالاتر می‌رود و در سالن‌های آرایشی شاهد بلوندهای روشن و هایلایت‌های بیبی خواهیم بود».

رنگ موی بلوند روشن
رنگ موی بلوند روشن

۲۵. رنگ موی کاراملی

اگر می خواهید رنگ موی قهوه‌ای خود را بدون ایجاد تغییراتی اساسی چند درجه روشن کنید، هایلایت‌های کاراملی ظریفی همچون کریسی تیگن به گیسوان خود بیفزایید. اما نگران نگهداری از آن‌ها نباشید، می توانید از روسری، باندانا یا هدبند پهن برای پوشاندن ریشه‌های رشدکرده استفاده کنید.

رنگ موی کاراملی
رنگ موی کاراملی

کلام آخر!

انتخاب رنگ موی سال در فصل تابستان ۲۰۲۱، با وجود تنوع رنگ‌ها و مدل‌هایی که در بازار وجود دارد و همانطور که در این مقاله تماشا کردید، به بیشتر سلبریتی‌ها و چهره‌های مشهور می‌آید، دیگر کار چندان دشواری به نظر نمی‌رسد و شما هم می‌توانید به سادگی آب خوردن، یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و خودتان دست به کار شوید یا به سراغ آرایشگرتان بروید.

رنگ موی سال محبوب شما کدام‌یک از موارد بالا بود؟ در بخش نظرات، از رنگ موی دوست‌داشتنی و موردپسند خود برای ما بنویسید!

اینستاگرام لیاتیم
تلگرام لیاتیم
۴.۵/۵ - (۴ امتیاز)
حامد مقتدایی

دیدگاهتان را بنویسید